صفحه 313 از 322 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    با پست دیگه نمیشه چیزی فرستاد ایران. اگر فرستادید و برگشت خورد پست پولتون رو پس نمیده.
    مسخره بازی شده ها. حتی مدارک رو هم نمیشه فرستاد. اصلاٌ هیچ چی.
    می گن باید از گمرگ برید ITN بگیرید. گمرگ هم که زنگ میزنید یگه باید از پست بگیرید این شماره رو به ما ربطی نداره.
    می تونید ازین شرکت های واسطه استفاده کنید که توی فورم هم تبلیغ دارن. می فرستید به نماینده شون توی آمریکا و اونا می فرستن دبی و از دبی به ایران.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    می تونید ازین شرکت های واسطه استفاده کنید که توی فورم هم تبلیغ دارن. می فرستید به نماینده شون توی آمریکا و اونا می فرستن دبی و از دبی به ایران.
    They charge 123$ for 1 LB!!!!
    ویرایش توسط mdemehri : September 19th, 2017 در ساعت 12:53 AM
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

یه آفری برای یه شغل هست که که گفته نیاز هست که سیتیزن آمریکا باشی تا قابلیت [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85)]security clearance. داشته باشی. سوال من این هست که آیا راهی هست برای کسی که گرین کارت داره و هنوز پنج سالش برای سیتزن شیپی تموم نشده ؟[/COLOR]

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    یه آفری برای یه شغل هست که که گفته نیاز هست که سیتیزن آمریکا باشی تا قابلیت [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85)]security clearance. داشته باشی. سوال من این هست که آیا راهی هست برای کسی که گرین کارت داره و هنوز پنج سالش برای سیتزن شیپی تموم نشده ؟[/COLOR]
    معمولا افسر ها و کارهای فدرال و نظامی باید حتما سیتیزن باشن .

سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم خدمتتون
    میشه مثلا توی نیویورک سیتی توی ون خوابید ؟
    پلیس کسی گیر نمیده ؟
    تردد ون تو شهر آزاده ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_4321 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم خدمتتون
    میشه مثلا توی نیویورک سیتی توی ون خوابید ؟
    پلیس کسی گیر نمیده ؟
    تردد ون تو شهر آزاده ؟
    تردد ون همه جا آزاده. ولی‌ تقریبا همه جا اگه توی ماشین کنار خیابون بخوابید و کسی گزارش بده یا پلیس ببینه گیر میده. جاهایی هست به عنوان RV park که می‌شه RV یا هر ماشینی رو (در قبال پرداخت مبلغی) پارک کرد و کسی کاری نداره که توی RV یا ون یا هر چیزی خوابیدید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    تردد ون همه جا آزاده. ولی‌ تقریبا همه جا اگه توی ماشین کنار خیابون بخوابید و کسی گزارش بده یا پلیس ببینه گیر میده. جاهایی هست به عنوان RV park که می‌شه RV یا هر ماشینی رو (در قبال پرداخت مبلغی) پارک کرد و کسی کاری نداره که توی RV یا ون یا هر چیزی خوابیدید.
    ون نه اشتباه گفتم sprinter (اونایی که مسافرتیه و توش تخت و ظرفشویی و گاز داره ) ؟ بعد نمیدونم حس میکنم یه جا کار میلنگه (نه پول آب و برق میدی نه اجاره در ماه حداقل 1000 دلار صرفه جوییه و میتونی تو نیویورک زندگی کنی !), در چه صورت حتما نیاز به آدرس خونه داریم ؟ یعنی مثلا بگن شما چون خونه نداری یعنی کارتون خوابی پس دیپورت !! یعنی کلا کسی گیر میده که شما خونت کجاس ؟( پلیس و مراجع قانونی )

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

در مورد RV
    من تجربه مسافرت طولانی باهاشون رو دارم، چیزی که هست اینه که برای اینکه بتونی از برقش استفاده کنی، دو راه داره یا اینکه ژنراتور رو روشن کنی (که خب این یعنی باید پول بنزین/گازوئیل بدی) یا اینکه توی RV پارک هایی مستقر بشی که به قول خودشون full hook up هستند (که شامل آب+برق+dump برای دستشویی و حموم هستش)، اینم با توجه به تجربه من بین 50 تا 100 دلار (بسته به شهر و محل توقف و شلوغی و...) هزینه روزانه اش هست، توجه کن که این هزینه بغیر از هزینه خورد و خوراک خودته - بماند که بعضی از RV پارک ها به دلایلی، بیشتر از 14 روز، اجازه پارک کردن رو نمیدن. همه اینا با فرض اینه که خودت RV داشته باشی.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    در مورد RV
    من تجربه مسافرت طولانی باهاشون رو دارم، چیزی که هست اینه که برای اینکه بتونی از برقش استفاده کنی، دو راه داره یا اینکه ژنراتور رو روشن کنی (که خب این یعنی باید پول بنزین/گازوئیل بدی) یا اینکه توی RV پارک هایی مستقر بشی که به قول خودشون full hook up هستند (که شامل آب+برق+dump برای دستشویی و حموم هستش)، اینم با توجه به تجربه من بین 50 تا 100 دلار (بسته به شهر و محل توقف و شلوغی و...) هزینه روزانه اش هست، توجه کن که این هزینه بغیر از هزینه خورد و خوراک خودته - بماند که بعضی از RV پارک ها به دلایلی، بیشتر از 14 روز، اجازه پارک کردن رو نمیدن. همه اینا با فرض اینه که خودت RV داشته باشی.
    نه rv هارو سرچ زدم دیدم نه منظورم اینا نیست بعید میدونم تو مرکز شهر بشه با اینا رفت !!
    منظورم مرسدس بنز های sprinter هست که سرویس بهداشتی و گاز و اینا تو خودشون دارن (حالا برقشو نمیدونم نداشتم نداشت !)
    یه چنتا لینک میزارم ببینین
    yon.ir/ap0LB
    yon.ir/pe2ZW
    yon.ir/1cNqz

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_4321 نمایش پست ها
    نه rv هارو سرچ زدم دیدم نه منظورم اینا نیست بعید میدونم تو مرکز شهر بشه با اینا رفت !!
    منظورم مرسدس بنز های sprinter هست که سرویس بهداشتی و گاز و اینا تو خودشون دارن (حالا برقشو نمیدونم نداشتم نداشت !)
    یه چنتا لینک میزارم ببینین
    yon.ir/ap0LB
    yon.ir/pe2ZW
    yon.ir/1cNqz
    اینا هم (صرف نظر از شرکت سازنده شون) جز دسته بندی RV محسوب میشن و شامل موارد/قوانینی که در مورد RV گفتم حداقل این مشاهده من بود در مورد این دست از ماشین ها
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)