صفحه 249 از 322 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    این مورد را بیشتر توضیح میدی. از چه نظر کلا ؟ از این نظر که شاید یه پروژه مشترکی, گرنتی, چیزی استاد خودمون از اون کمپانی بگیره و بعد با اعتبار و رزومه کار تو اون پروژه و ریسرچ و رکام استاد, بشه رفت اون اینترشیپ را ؟( به فرض که ملیت نکنه! ) "راه دور بودن" اون کمپانی مشکلی ایجاد میکنه ؟ مرسی.
    شرکتهای غول رو که بذاریم کنار، خیلی از شرکتهای مهندسی برای اینترنشیپ ترجیح میدن که اول کاندیداهای محلی رو چک کنند یه دلیلش شاید راحت تر بودن امکان مصاحبه حضوری و شروع به کار سریع تر هست. و معمولا آفر اینترنشیپ برای پی اچ دی ها به جز کامپیوتر ساینس خیلی کمه و اگر استادتون کانکشنی تو یه شرکتی داشته باشه کارتون خیلی راحت تر میشه و همونطور که گفتین اگر استادتون از شرکتی فاند داشته باشه ممکنه شما بتونی اونجا Co-op بگیری!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    ممکنه شما بتونی اونجا Co-op بگیری!
    کجا co-op در مقطع دکتری دیدی؟ حتی اگر کامپیوتر ساینس باشد!
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    بستگی دارد منظور از فاند بیشتر چیست و همچنین بستگی دارد که وضع مالی شما چطور است

در صورتی که وضع مالی خوبی ندارید
    اگر شهر خوب فاندش از حدی بیشتر باشد بروید همان جا
    اما اگر فاندش کم بود که شما مجبور شدید خودتان چیزی پرداخت کنید بروید همان شهر بد

در صورتی که وضع مالی خوبی دارید حتما بروید شهر خوب

مثال واقعی:
    فرض کنید دالاس (تگزاس) به شما ۱۸۰۰ دلار می دهد و ریورساید (کالیفرنیا) به شما ۱۵۰۰ دلار می دهد
    می دانیم که اجاره در دالاس از ریورساید هم کمتر است
    اما من پیشنهاد می کنم بروید ریورساید

حالا فرض کنیم دالاس همان ۱۸۰۰ تا را می دهد و ریورساید فقط پول شهریه تان را می دهد و خرج زندگی نمی دهد (این مثال هم واقعی است)
    در این حالت من پیشنهاد می کنم بروید دالاس

البته اگر ۲۰۰۰ دلار در ماه برای شما چیزی نیستید (یعنی در مقایسه با میانه ایرانی ها، پولدار حساب می شوید) باز هم شهر خوب را بروید
    موافقم riverside گزینه بهتریه

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    کجا co-op در مقطع دکتری دیدی؟ حتی اگر کامپیوتر ساینس باشد!
    شما The Plantation Management Research Cooperative و UGA رو با هم گوگل بفرمائید توضیحات سایت کامل هستش، برای همین من مطلبی رو اضافه نمیکنم جز اینکه فکر کنم حدود 3 تا دانشجوی مستر داشته (1 تا دانشجوی مستر الان هم داره) و 2 تا دانشجوی دکتری (همه این موارد در 4 سال اخیر اتفاق افتاده)

این تنها یک نمونه ست که من از طریق دوستان ازش خبر دارم
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    شرکتهای غول رو که بذاریم کنار، خیلی از شرکتهای مهندسی برای اینترنشیپ ترجیح میدن که اول کاندیداهای محلی رو چک کنند یه دلیلش شاید راحت تر بودن امکان مصاحبه حضوری و شروع به کار سریع تر هست. و معمولا آفر اینترنشیپ برای پی اچ دی ها به جز کامپیوتر ساینس خیلی کمه و اگر استادتون کانکشنی تو یه شرکتی داشته باشه کارتون خیلی راحت تر میشه و همونطور که گفتین اگر استادتون از شرکتی فاند داشته باشه ممکنه شما بتونی اونجا Co-op بگیری!
    ایشون کاملاّ درست می گن و این قضیه راجع به شرکت های خیلی بزرگ هم صدق می کنه. اگر دانشگاهی که دارید می رید خیلی تاپ نیست کار یا اینترنشیب توی شهر های دیگر به خصوص شهر های خوب که ازتون دور باشند خیلی سخت تر خواهد بود به چند دلیل:
    1- اکثر شرکت ها recruitment program دارن توی دانشگاه های محلّی. شرکت های بزرگ توی دانشگاه های معروف غیر محلی هم این برنامه ها رو دارند
    2- بسیاری از افراد (چه recruiter و چه hiring managers) از دانشگاه های محلّی شناخت دارند و می دونند مثلاً فلان دانشگاه خوبه و براشون راحتتر که ارزیابی کنن
    3- Alumni Network دانشگاهها در شهر یا ایالت خودشون قوی تر است.

به نظر من یک اولویّت خیلی مهم وضعیّت بازار کار در آن شهر و اینکه شما بعدا کجا می خواهید زندگی کنید می تواند باشد

در ادامه مثالی که دوستمون زده بودند. مثلا ریورساید برای بازار کار کامپیوتر می تونه خیلی بهتر باشه به خاطر نزذیکی به لس آنجلس یا در health sciences به خاطر نزدیکی به san diego . ولی اگر رشته شما نفت باشه دالاس می تونه بهتر باشه

Banned

دوستان ببخشید این زمانهای که آمازون اعلام میکنه برای رسیدن مرسوله! کدومشو در نظر بگیریم؟ نوشته مثلا بین 13 تا 31 می!!! برای من کلی مهمه این زمان چون کتاب هست و امتحان دارم و دو هفته کلی مطلب میشه خوند.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    دوستان ببخشید این زمانهای که آمازون اعلام میکنه برای رسیدن مرسوله! کدومشو در نظر بگیریم؟ نوشته مثلا بین 13 تا 31 می!!! برای من کلی مهمه این زمان چون کتاب هست و امتحان دارم و دو هفته کلی مطلب میشه خوند.
    ممنون
    بستگی به مسافتتون از مبدا (اصولا کالیفرنبا) داره. ولی باز هم نمیشه قطعی نظر داد.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    بستگی به مسافتتون از مبدا (اصولا کالیفرنبا) داره. ولی باز هم نمیشه قطعی نظر داد.
    لزوما از کالیفرنیا ارسال نمیشه. جاهای مختلف آمریکا انبار دارن. برای من از کنتاکی هم اومده.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    اکثر اجناسشون برای من از کنتاکی ارسال میشه/شده ولی سراسر امریکا انبار دارند. از فلوریدا و آتلانتا هم جنس رو فرستادند برای من

http://www.businessinsider.com/how-m...-the-us-2015-3
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member aren7019 آواتار ها

سلام

بعضي ايالت ها مثل مريلند جمعيت سياه پوست نسبتا بيشتري داره. مي خواستم بدونم كساني كه قبلا با سياه پوست ها ارتباط داشتند چه تجربياتي داشتند از برخوردشون با ايراني ها داشتند. يكي از دوستانم ميگفت آدم هاي مذهبي تري هستند نسبتا. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)