صفحه 315 از 322 نخستنخست ... 215265305306307308309310311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    آدرس وب سایت نداره، فقط یه شماره تلفن گذاشته. با توجه به تماس هایی که با چند تا وکیل گرفتم، ترجیح دادم وکیل بگیرم چون به خاطر Reckless Driving ممکنه پوینت منفی بره توی سابقه ام و مشکلاتش بیشتره، در صورتی که وکیل گفته چون دفعه اولمه می تونه با استدلال Defective Equipment جریمه رو به یک تیکت معمولی 200 تا 300 دلاری تبدیل کنه بدون هیچ پوینت منفی. دیگه چند جا کوت گرفتم از 500 دلار فی وکیل شروع میشه تا 250 دلار که پیدا کردم. در ضمن ظاهراً وکیل هم باید پروانه همون ایالت داشته باشه و لوکال هم باشه تا بتونه بره محل دادگاه و راهش زیاد دور نباشه. بهترین کار سرچ کردن در اینترنت بود. ممنون از راهنمایی دوستان
    برای من پیش اومد رفتم دادگاه و به جای ۵۰۰ دلار فقط ۱۰۰ دلار فی دادم. پوینت هم نگرفتم. ولی باید کامل توضیح بدی چرا سرعت رفتی و اینا.
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazaljan نمایش پست ها
    سلام اميدوارم دوستان بتونن به من اطلاعات كافي بدن
    كساني كه امريكا تو كاليفرنيا هستن به خصوص سن خوزه هستن ميتونن يه اطلاعات كلي در مورد موارد زير بهم بدن؟
    از نظر امنيت ايا اونجا امن هست؟
    درامد و هزينه ها چطوره؟
    من ليسانس روانشناسي دارم و ميخوام اگر بشه رشته خودم رو ادمه بدم، ادمه تحصيل و بعدش بازار كار رشته روانشناسي چطوره؟
    و در كل اطلاعاتي ميخوام در مورد زندگي تحصيل و كار در اون منطقه كه باهاش بتونيم با همسرم به اين نتيجه برسيم كه مهاجرت كنيم يا نه
    سن هوزه جای گرانی است و البته پر از ایرانی و کمبود یک روانشناس ایرانی که مسلط به زبان و فرهنگ ایران باشه حس میشه. چالش اصلی اینه که شما امکان کار کردن به عنوان یک روانشناس را داشته باشی.

ApplyAbroad Hero

آیا با طرح شکایت علیه دانشگاه ممکنه بعداً برای أخذ گرین کارت و به خصوص در هنگام بگراند چک مشکلی پیش بیاد؟ موضوعی برای من پیش اومده که نزدیک شش ماه وقتم رو گرفته و تا رئیس دانشگاه پیش اومده اما حل نشده. اظهارات ضد و نقیض از مسئولان دانشگاه (که البته همه رو به صورت مکتوب در ایمیل دارم) و اینکه حتی مدرک ارشد من هم به خاطر این موضوع بلاتکلیف مونده. الان تصمیم دارم طرح شکایت کنم اما فقط از عواقبش می ترسم.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    آیا با طرح شکایت علیه دانشگاه ممکنه بعداً برای أخذ گرین کارت و به خصوص در هنگام بگراند چک مشکلی پیش بیاد؟ موضوعی برای من پیش اومده که نزدیک شش ماه وقتم رو گرفته و تا رئیس دانشگاه پیش اومده اما حل نشده. اظهارات ضد و نقیض از مسئولان دانشگاه (که البته همه رو به صورت مکتوب در ایمیل دارم) و اینکه حتی مدرک ارشد من هم به خاطر این موضوع بلاتکلیف مونده. الان تصمیم دارم طرح شکایت کنم اما فقط از عواقبش می ترسم.
    Background check مربوط به سوابق امنیتی و کیفری هست. یعنی ببینن در دادگاهی حکمی بر علیه شما صادر شده یا خلاف جدی با citation دارید و مواردی از این قبیل. شکایت ازدانشگاه هم اگه به صدور حکم قطعی در دادگاه برعلیه شما منتهی نشه، مشکلی ایجاد نمی کنه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دخترمن اینجا (میشیگان) اول دبیرستان هست و یکی از دوستان می گفت که اگر استعداداش و علاقه اش مشخص شده باشه ٬ از همون تابستون اول اگر دوره هایی که به رشته اش مرتبط هست در بعضی از دانشگاههایی که اون دوره ها رو دارند برداره ٬ این خیلی به رزومه اش و هنگامی که اپلای می کنه برای دانشگاه و اسکالروشیپ خیلی می تونه مفید باشه
    حالا سوال من از شما عزیزان که بیشتر دانشگاهی هستیند و برای دکترا به آمریکا اومدین و اطلاع دارین این هست که 1-چطوری میشه تو این سنین تشخیص داد که به چی علاقه داره و یا استعداد داره و2- چطوری می تونه این دوره ها ی تابستونی رو پیدا کرد3-چه رشته هایی بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    دخترمن اینجا (میشیگان) اول دبیرستان هست و یکی از دوستان می گفت که اگر استعداداش و علاقه اش مشخص شده باشه ٬ از همون تابستون اول اگر دوره هایی که به رشته اش مرتبط هست در بعضی از دانشگاههایی که اون دوره ها رو دارند برداره ٬ این خیلی به رزومه اش و هنگامی که اپلای می کنه برای دانشگاه و اسکالروشیپ خیلی می تونه مفید باشه
    حالا سوال من از شما عزیزان که بیشتر دانشگاهی هستیند و برای دکترا به آمریکا اومدین و اطلاع دارین این هست که 1-چطوری میشه تو این سنین تشخیص داد که به چی علاقه داره و یا استعداد داره و2- چطوری می تونه این دوره ها ی تابستونی رو پیدا کرد3-چه رشته هایی بهتره
    دانشگاهها و مخصوصا انستیتو تکنولوژی ها یک سری تورهای آموزشی دارند برای والدین و فرزندان دبیرستانی که شما رو میبرن با امکانات ، رشته ها و تخصص های مختلف آشنا میکنند.campus tour یا college visit , college tour رو در محیط اطراف محل زندگی تون جستجو کنید پیدا میکنید.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    دوست گلم
    علی آقا کاملا صحیح میفرمایند
    فقط این چون حیطه تخصصی منه و خودم برای داوری در سطح استانی رفتم و همینطور توی این کارهای کمپس ویزیت برای دبیرستانیا شرکت میکنم و آزمایش انجام میدیم واسشون یا میریم مدرسه هاشون (یا اونا میان دانشگاه ما) مایل هستم که نظرمو بگم.
    به 3 شکل شما میتونین تشخیص بدین:
    1. دوست من دختر 4 ساله شو میفرسته یه جور کلاس مهندسی
    دخترش یه گیتار ساخته
    یه چند ابزار مهدسی ساخته و اینجوری میتونن تشخیص بدن که واقعا مهندسی رو دوست داره یا نه
    کلاسای مشابه برای علوم پایه هم هست

2. توی کانادا (حتما امریکا هم داره) یه جور رقابت ها هستن مثل مسابقات علمی ما تو ایران که بچه ها یه ابزار پزشکی یا مهندسی میسازن
    و یه ریپورت براش تهیه میکنن که به شکل روزنامه دیواری هست و با هم رقابت میکنن
    اگه بچه تون حرفی برای گفتن داره احتمالا مایل خواهد بود که شرکت کنه این مسابقاتو

3. توی این کمپس ویزیت ها شرکت کنین
    اینجور جاها دانشجوهای گرجوئت (مثلا توی علوم پایه) میان ازمایشای ساده انجام میدن برای دبیرستانیا
    و بچه های mid school
    و دانش اموزایی که خوششون میاد معمولا علاقه نشون میدن و میان سوال میپرسن و یا میرن دنبال این چیزا
    نمیگم پرفکت هست
    دید میده

گاهی هم ما خودمون میریم مدارس (از طرف دانشگاه) و براشون چند تا ازمایش انجام میدیم (من چند روز دیگه مجددا میرم ) و میشه یکمی تشخیص داد که کدوم دانش اموز به ساینس علاقمنده
    والدین هم اجازه دارن بیان خیلی وقتا.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

کاربران گرامی

با عرض ادب و احترام

لطفا به عنوان تاپیک "مشاهدات و تجربيات شما در
    آمریکا " توجه نمایید و از گذاشتن پستها و نظراتی که مربوط به کشورهای دیگر (کانادا) هستند خودداری نمایید. بعلت ازدیاد پستهای گزارش شده، بدون ارسال پیام خصوصی همگی این پستها پاک شدند.
    پیشاپیش از همکاریتان سپاسگزارم
    ویرایش توسط sarah9093 : July 13th, 2018 در ساعت 10:04 PM

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

دوستان چرا امریکاییا برای کاناداییا جوک میسازن؟
    حتی توی فیلمها و سریالهای امریکایی هم این مشهوده.
    کسی تجربه شخصی داره؟ شده با یه امریکایی در این مورد صحبت کنین و نظر بدن؟

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوستان چرا امریکاییا برای کاناداییا جوک میسازن؟
    حتی توی فیلمها و سریالهای امریکایی هم این مشهوده.
    کسی تجربه شخصی داره؟ شده با یه امریکایی در این مورد صحبت کنین و نظر بدن؟
    من دیدم. ولی فقط واسه مسخره بازی بوده، البته آدمهای اطراف من نمونه درستی از امریکایی ها نیستند.
    البته جوک ساختن خیلی معمولیه... کسی ناراحت نمیشه، فرهنگشونه. راجع به ایالتهای همسایه هم همیشه واسه شوخی جوک میگن.
    تقریبا همه ملتهایی که وارد امریکا میشن قشنگ توی صورت یه امریکایی یه سری ایراد میگیرن و مسخره و شوخی میکنن، ولی من تاحالا ندیدم که امریکایی ها ناراحت بشن.
    * مثلا یه بار یک همخونه داشتم که از ویتنام بود و گفت که چرا گروه موسیقی Nickelback بده و شما همه خوشتون نمیاد ازشون. اولین جوابی که به مسخره بازی یکی گفت این بود که چون اونا کانادایین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)