صفحه 49 از 322 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    خوش به حالتون نمی دونم رشتتون چیه اما همین که موقع اینترن شیپ بهتون حقوق دادن خوبه.
    پارسال که من اینترن بودم بعد از 68 جا زنگ زدن و رزومه فرستادن بالاخره یه جا اینترن شدم...اونم سه ماه رایگان فایل پیوست 15232 فقط به دلیل علاقه و رزومه درست کردن هم رفتم....
    معماری ها همیشه طفلکی محسوب می شن....
    آخه دیگه من اینقدر زنگ زده بودم شرکت ها منو می شناختن...یکیشون دید خیلی پیگیرم...گفت: فضا کوچیکه میز نداریم...نیا فایل پیوست 15232
    راستش فکر نکنم زنگ زدن به شرکتها روش خوبی واسه پیدا کردن اینترنشیپ باشه. من ترجیح میدم برم تو سایت شرکتها و آنلاین رزومه رو براشون بفرستم (شرکتهایی که آگهی واسه اینترنشیپ گذاشتن). وقتی هم شرکتها میان دانشگاه فرصت خوبی هست باهاشون صحبت کنید. اگه استاد معروفی داشته باشید حتما تو شرکتها آشنا داره و میتونه کمک کنه. خودتون هم باید سعی کنید لینک پیدا کنید (سایت linkedin کمک خوبی هست).
    با همه این حرفها همین که تونستید برید اینترنشیپ خودش واسه رزومتون خیلی خوب هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    راستش فکر نکنم زنگ زدن به شرکتها روش خوبی واسه پیدا کردن اینترنشیپ باشه. من ترجیح میدم برم تو سایت شرکتها و آنلاین رزومه رو براشون بفرستم (شرکتهایی که آگهی واسه اینترنشیپ گذاشتن). وقتی هم شرکتها میان دانشگاه فرصت خوبی هست باهاشون صحبت کنید. اگه استاد معروفی داشته باشید حتما تو شرکتها آشنا داره و میتونه کمک کنه. خودتون هم باید سعی کنید لینک پیدا کنید (سایت linkedin کمک خوبی هست).
    با همه این حرفها همین که تونستید برید اینترنشیپ خودش واسه رزومتون خیلی خوب هست.
    خب این زنگ زدن ها بعد از همه یاین مراحل بود. به 2 تا از استادام سپردم خدایی جند جا سپردن...اما همشون گفتن نه.... یا امشال اینترن نمی خوایم یا مقطع بالا تر می خوایم....
    تو سایت شرکت ها که اوووووووه تا دلتوون بخواد پر کردم.... برای پیگیری هم بهhuman resources و افراد کار درست شرکت زنگ می زدم....
    یه دفتر داشتم هی اسم شرکت و ایمیل هاشون رو می زدم هی خط می زدم.
    linkedin هم عضوم
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

یعنی ریز ریز کنید. اینجا یه ماشین هایی هست این کارو انجام می ره . اندازه ی یه سطل آشغال کوچیکه... کاغذ رو می ذارید بالاش می کشته تو و خرد می کنه.
    چرا باید رسیدهای خرید رو ریز ریز کرد؟ اتفاقا مشکلی که من دارم اینه که همش اونا رو گم می کنم، و برای پس دادن اجناسم و یا گرفتن گارانتی، به مشکل برمیخورم!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    چرا باید رسیدهای خرید رو ریز ریز کرد؟ اتفاقا مشکلی که من دارم اینه که همش اونا رو گم می کنم، و برای پس دادن اجناسم و یا گرفتن گارانتی، به مشکل برمیخورم!
    خب ببینید اونایی رو که لازم دارید نگه دارید. اونایی رو که لازم ندارید ریز کنید . چون اینجا آشغال دزدی زیاده. حتی دیدید مثلاً پایین رسید ها می نویسن *******4525 که شماره کارتتون هست ...این رو می تونن بردارن و اطلاعات کارتتون رو در بیارن. کلاً رسید چیز خظرناکیه بعضی وقتا....
    یا نامه از بانک براتون میاد حتماً خوردش کنید.....
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

خب ببینید اونایی رو که لازم دارید نگه دارید. اونایی رو که لازم ندارید ریز کنید . چون اینجا آشغال دزدی زیاده. حتی دیدید مثلاً پایین رسید ها می نویسن *******4525 که شماره کارتتون هست ...این رو می تونن بردارن و اطلاعات کارتتون رو در بیارن. کلاً رسید چیز خظرناکیه بعضی وقتا....
    یا نامه از بانک براتون میاد حتماً خوردش کنید.....
    ببخشید چطوری میتونن از *******4525 شماره کارت رو دربیارن؟ این که همش ستاره هست. کل رقمهاشم که داشته باشن باز تاریخ انقضا و کد 4 رقمی واسه استفاده از کارت لازم هست.خیلی وقتها نگه داشتن رسید برای پس دادن جنس حتی 6 ماه بعد خرید لازم هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ببخشید چطوری میتونن از *******4525 شماره کارت رو دربیارن؟ این که همش ستاره هست. کل رقمهاشم که داشته باشن باز تاریخ انقضا و کد 4 رقمی واسه استفاده از کارت لازم هست.خیلی وقتها نگه داشتن رسید برای پس دادن جنس حتی 6 ماه بعد خرید لازم هست.
    من از چند نفری که توی بانک هستن شنیدم که خیلی مواظب رسید ها باشید یا ریزشون کنید یا جای مطمئن نگه دارید حتی چاله نکنید بندازید بیرون...مخصوصاً رسید هایی که از atm می گیرید.
    حتماً یه جوری می شه که اینقد ریز کن داره به فروش می ره دیگه!
    خب من گفتم اونایی رو که لازم هست نگه دارید تا وقتی می خواید چنسی رو که خریدید پس بدید.

Banned

من از چند نفری که توی بانک هستن شنیدم که خیلی مواظب رسید ها باشید یا ریزشون کنید یا جای مطمئن نگه دارید حتی چاله نکنید بندازید بیرون...مخصوصاً رسید هایی که از atm می گیرید.
    حتماً یه جوری می شه که اینقد ریز کن داره به فروش می ره دیگه!
    خب من گفتم اونایی رو که لازم هست نگه دارید تا وقتی می خواید چنسی رو که خریدید پس بدید.
    شما در مورد اینتر شیپ برای رشته های علوم انسانی هم اطلاعی دارید؟ مثلا روابط بین الملل. مطالعات منطقه ای و ........

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    شما در مورد اینتر شیپ برای رشته های علوم انسانی هم اطلاعی دارید؟ مثلا روابط بین الملل. مطالعات منطقه ای و ........
    من یکی از دوستانم که اتفاقا ملیت دو گانه هم داشت و فوق اقتصاد سیاسی خونده بود بهش آفر خیلی خوبی شده بود از طرف ارتش. منتهی بهش گفته بودن باید پاسِ ایرانتو به قول خانمِ مهری ریز ریز کنی با این دستگاه خورد کنا

این بنده خدا هم کلا عشق وطن بود بیخیال شده بود.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    من یکی از دوستانم که اتفاقا ملیت دو گانه هم داشت و فوق اقتصاد سیاسی خونده بود بهش آفر خیلی خوبی شده بود از طرف ارتش. منتهی بهش گفته بودن باید پاسِ ایرانتو به قول خانمِ مهری ریز ریز کنی با این دستگاه خورد کنا

این بنده خدا هم کلا عشق وطن بود بیخیال شده بود.
    منظورم از طرف پژوهشکده هایی مثل انستیتو بروکینگز http://www.brookings.edu/ یا موسسات تحقیقاتی هست امیدی به این نوع آفر ها هست؟
    بعد برای کار آکادمیک بعد از پی اچ دی چطور اون هم برای این رشته های این مسایل رو داره؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

چند روز پیش توی روزنامه میخوندم که یک کارمند سابق بانک از همون فیش‌های ستاره دار ریخته دم ATM تونسته بود از حساب‌های مشتری‌ها برداشت کنه. کسی‌ که این کاره باشه راهش رو پیدا میکنه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)