صفحه 78 از 322 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    طبیعتا این حرکت خیلی رو مخ آدم راه میره...بار روانیش زیاده!
    "باید اهل باشگاه و ورزش هم باشی، مثل غذا خوردن." ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    اینم زیاد شنیدم که میگن اینا نمیدونن آسیا کجاس چه برسه به ایران!! تائید یا تکذیب؟!
    من برام مهم نیست! ببین کلا اینجا هیکل درشت زیاده و ایرانی چینی و .... قشنگ ریز محسو میشن. اگه تو ایران L می پوشیدی اینجا به احتمال قوی M می پوشی و ...!
    آسیای شرقی رو خیلی خوب میشناسن اون کلا قضیه ش جداست. در مورد ایران من دو حالت بیشتر ندیدم! یا طرف نمی دونه چیه و کجاست، یا چیزای بد در موردش شنیده.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mahmoudi نمایش پست ها
    مرسی بابت این اطلاعات

2- اسم منو راحت میتونن بگن؟ سیامک
    3- قیافه ایرانیها (چشم و ابرو مشکی) اونجا بین جمعیت خودنمایی میکنه؟ شاید فکر کنن اسپانیایی هستیم. نه؟
    5- این یکی خیلی برام جالب بود. میتونی چند مورد پررویی-لازم رو مثال بزنی؟

با تشکر، درود
    1. ندیدم کسی بگه سیامک!
    2. چشم و ابرو مشکی که زیاده. بیشتر منظورم ترکیب همه ی عوامل بود: رنگ پوست و چشم و مو و قد و هیکل و البته لباس و .... در مجموع باعث تفاوت میشه.
    3. کارای اداری. باید کلی پی گیری کنی. استاد می خوای پیدا کنی، کلی باید پی گیر باشی و خودت رو علاقه من نشون بدی. همه جای دنیا همینه. فقط اینجا ممکنه به خاطر تاآشنای با محیط و فرهنگ و زبان ناخودآگاه شخصیتت passive بشه و رفته رفته خجالتی بشی که این خیلی خطرناکه.

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    طبیعتا این حرکت خیلی رو مخ آدم راه میره...بار روانیش زیاده!
    "باید اهل باشگاه و ورزش هم باشی، مثل غذا خوردن." ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    اینم زیاد شنیدم که میگن اینا نمیدونن آسیا کجاس چه برسه به ایران!! تائید یا تکذیب؟!
    دوست عزیز ! این چه حرفیه ! به نظرت اونا تو مدرسه جغرافی نمی خونن که ندونن آسیا کجاست ؟ بعدشم آسیا الآن کلی کشور طراز اول مثل ژاپن و چین داره ! ! ! که دیگه جنس چینی همه جا معرررررروفـــــــــــــــ ــــه ! لطفا حرف های خنده دار نزنین
    بعدشم شما اگه بری یکی از این ده کوره های خود ایران , بپرسی مثلا ایالت نودا کجاست به نظرت چه جوابی میده ؟ مطمئن باش این جواب همون کسیه که تو یکی ده کوره های آمریکا زندگی میکنه ! !
    در جواب دوست خوبم shahrouz
    عزیز شما ایرانی نیستی که از شناسه ی فعل جمع غایب استفاده میکنی ؟! اصلا چرا جمع میبندی ؟ زشته همه چیُ با یه چوب زدن و سنجدین !

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    1. ندیدم کسی بگه سیامک!
    2. چشم و ابرو مشکی که زیاده. بیشتر منظورم ترکیب همه ی عوامل بود: رنگ پوست و چشم و مو و قد و هیکل و البته لباس و .... در مجموع باعث تفاوت میشه.
    3. کارای اداری. باید کلی پی گیری کنی. استاد می خوای پیدا کنی، کلی باید پی گیر باشی و خودت رو علاقه من نشون بدی. همه جای دنیا همینه. فقط اینجا ممکنه به خاطر تاآشنای با محیط و فرهنگ و زبان ناخودآگاه شخصیتت passive بشه و رفته رفته خجالتی بشی که این خیلی خطرناکه.
    من البته دارم می رم دیار کانگورو ها(فعلا شاید بعد دکترا اومدیم پیشتون ) ولی از همین جا به استاده گفتم استاد عزیزم دیدی که من دوستت دارم ولی TA هم بده غیر از award دانشگاه. وگرنه مجبورم برم کوئنزلند جای موناش . به نظر منم این قضیه پررو بودن خیلی مهمه اشخاص passsive ضربه می خورند!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrabbas نمایش پست ها
    در جواب دوست خوبم shahrouz
    عزیز شما ایرانی نیستی که از شناسه ی فعل جمع غایب استفاده میکنی ؟! اصلا چرا جمع میبندی ؟ زشته همه چیُ با یه چوب زدن و سنجدین !
    mr abbas جان، قبل من دوستان هم به این موضوع به وفور اشاره کرده بودند(اصلا من این حرفو نقل قول کرده بودم. هرچند خودم هم بهش ایمان میارم). جاتون توی اون یکی تاپیک خالی بود. ندیدم حضور داشته باشید! زمانی که من به تنهایی علم ایرانی بودن و سنت ایرانی رو برداشته بودم. ولی در مورد اعتقادات این یه واقعیته. البته تصحیح می کنم اکثریت ایرانی ها اینطورند. والله هر کشوری که ما یا دوستانمون رفتیم از جمع ملل مسلمونشون فقط این ایرانی ها بودند که ال** ک ل می خوردند یا نماز نمیخوندند یا حجاب نداشتند یا حتی بعضی افراطی هاشون مردم محجبه خودشون رو تحقیر می کردند(شما مثلا از اعراب دیدید این قضیه آخری رو؟). نمی گم بده یا خوب می گم هست. بگذریم موضوع بحث نیست. اگر ناراحت شدید عذر می خوام.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Red face پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    من البته دارم می رم دیار کانگورو ها(فعلا شاید بعد دکترا اومدیم پیشتون ) ولی از همین جا به استاده گفتم استاد عزیزم دیدی که من دوستت دارم ولی TA هم بده غیر از award دانشگاه. وگرنه مجبورم برم کوئنزلند جای موناش . به نظر منم این قضیه پررو بودن خیلی مهمه اشخاص passsive ضربه می خورند!

mr abbas جان، قبل من دوستان هم به این موضوع به وفور اشاره کرده بودند(اصلا من این حرفو نقل قول کرده بودم. هرچند خودم هم بهش ایمان میارم). جاتون توی اون یکی تاپیک خالی بود. ندیدم حضور داشته باشید! زمانی که من به تنهایی علم ایرانی بودن و سنت ایرانی رو برداشته بودم. ولی در مورد اعتقادات این یه واقعیته. البته تصحیح می کنم اکثریت ایرانی ها اینطورند. والله هر کشوری که ما یا دوستانمون رفتیم از جمع ملل مسلمونشون فقط این ایرانی ها بودند که ال** ک ل می خوردند یا نماز نمیخوندند یا حجاب نداشتند یا حتی بعضی افراطی هاشون مردم محجبه خودشون رو تحقیر می کردند(شما مثلا از اعراب دیدید این قضیه آخری رو؟). نمی گم بده یا خوب می گم هست. بگذریم موضوع بحث نیست. اگر ناراحت شدید عذر می خوام.

این چه حرفیه شهروز جان ! شما آقایی .
    با نظرات کاملا موافقم . اعتقادات زووورکی همین میشه دیگه ! پس میزنه آدم ! در مورد اعرابم بگم خدایی از اینا معتقد تر ندیدم ! از نزدیک تو کشور خودشون برخورد داشتم ! هم تو کشورهای دیگه ! اعتقادشون کلا ثابته ! متاسفانه همینایی که ما میگیم سوسمار خور الآن ایرانیُ مسخره میکنن ! و . . . .

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    حالا این با اعراب از جنس مصری یا لبنانیشون می شه ارتباط برقرار کرد؟ آدمهای خوبی هستند در چند برخوردی که دیدم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    حالا این با اعراب از جنس مصری یا لبنانیشون می شه ارتباط برقرار کرد؟ آدمهای خوبی هستند در چند برخوردی که دیدم.
    منم تا الان دو تا از عربستان سعودی دیدم.خدایی بچه های خوبی بودن..خیلی هم پاکیزه و منزه بودن

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

اینجا واقعا دید نسبت به middle east و خوب بالاخص ایران و ایرانی بسیار بده و خوب حق هم دارن...در واقع میشه گفت کشوری که بدترین حس رو به اونا منتقل میکنه و اون رو تو چهر شون ناخود آگاه میبینی....بدتر از این نمیشه دیگه!!! بیشتر از این نمیشه انتظار داشت!..اینا هیچی از ایران نمی دونن خیلی هاشون یعنی صفر و صفر ن در مورد ایران..... چون هیچی ندیدن و نشنیدن جز کلمه ترویست همراهش!!!...تو سایت FBI هم بری پر wanted ایرانی هست! اخبارشون همیشه حجمه ی منفی نسبت به ایران داره.....تو فیلماشون شخصیت های منفی همیشه ایرانین...خوب بیشتر از این ندیدن.....خوب بالطبع اینا هیچ قدمی نمی ذارن که با شما ارتباط برقرار کنن چون علاقه ای ندارن.........ولی خوب باید باهاش کنار بیای این سرنوشت اسفناکیه که تو پیشونی ما متاسفانه نوشته شده! کاریش هم نمی شه کرد...میخوای دروغ بگی ؟ که نمیشه!! میشی یه آدم بی هویت...حس خوبی هم نداره!! نمیشه هم قائمش کرد و نگفت!!...فقط شما میتونی با رفتار خودت یه خورده ثابت کنی که اون دیدشون کلیه و همیشه درست یست!
    حالا شاید بگن نه اینطوری هم نیست...اما همونطوری که قبلا گفتم دیگه قرار نیست که مستقیم جلو چشت بهت بگه تروریست که!!!!!
    من جو کلی رو دارم عرض میکنم....خوشبختانه من خودم ظاهرا رفتارم یه جوری هست که همچین بازتابی رو به من منتقل نکرده اند تا بحال!!...جدای از این حرفا اگه خودت خوب برخورد کنی و کله ات پر bullshit نباشه خیلی هم خوششون میاد باهاتون دوست بشن با اینکه ایرانی هستی....یعنی اون ایرانی بودنتون رو فراموش میکنن...یا اینکه میگیرن که شما یه ایرانی modern هستین!
    ویرایش توسط reg2 : January 9th, 2013 در ساعت 04:10 AM
    I love you USA

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    اینجا واقعا دید نسبت به middle east و خوب بالاخص ایران و ایرانی بسیار بده و خوب حق هم دارن...در واقع میشه گفت کشوری که بدترین حس رو به اونا منتقل میکنه و اون رو تو چهر شون ناخود آگاه میبینی....بدتر از این نمیشه دیگه!!! بیشتر از این نمیشه انتظار داشت!..اینا هیچی از ایران نمی دونن خیلی هاشون یعنی صفر و صفر ن در مورد ایران..... چون هیچی ندیدن و نشنیدن جز کلمه ترویست همراهش!!!...تو سایت FBI هم بری پر wanted ایرانی هست! اخبارشون همیشه حجمه ی منفی نسبت به ایران داره.....تو فیلماشون شخصیت های منفی همیشه ایرانین...خوب بیشتر از این ندیدن.....خوب بالطبع اینا هیچ قدمی نمی ذارن که با شما ارتباط برقرار کنن چون علاقه ای ندارن.........ولی خوب باید باهاش کنار بیای این سرنوشت اسفناکیه که تو پیشونی ما متاسفانه نوشته شده! کاریش هم نمی شه کرد...میخوای دروغ بگی ؟ که نمیشه!! میشی یه آدم بی هویت...حس خوبی هم نداره!! نمیشه هم قائمش کرد و نگفت!!...فقط شما میتونی با رفتار خودت یه خورده ثابت کنی که اون دیدشون کلیه و همیشه درست یست!
    حالا شاید بگن نه اینطوری هم نیست...اما همونطوری که قبلا گفتم دیگه قرار نیست که مستقیم جلو چشت بهت بگه تروریست که!!!!!
    من جو کلی رو دارم عرض میکنم....خوشبختانه من خودم ظاهرا رفتارم یه جوری هست که همچین بازتابی رو به من منتقل نکرده اند تا بحال!!...جدای از این حرفا اگه خودت خوب برخورد کنی و کله ات پر bullshit نباشه خیلی هم خوششون میاد باهاتون دوست بشن با اینکه ایرانی هستی....یعنی اون ایرانی بودنتون رو فراموش میکنن...یا اینکه میگیرن که شما یه ایرانی modern هستین!
    من حرفهای شما رو قبول ندارم. حداقل تو 2 سالی که تو یکی از racist ترین ایالتهای آمریکا بودم این رو ندیدم. جاهایی مثل کالیفرنیا که دیگه اصلا مشکلی نیست. آمریکاییهایی که من دیدم یا ایران رو کامل میشناختن و میدونستن اینا همیش اثر تبلیغات هست و یا اینکه اینقدر پرت بودن که نمیدونستن ایران یا عراق فرق داره و براشون هم اصلا مهم نبود چی تو این کشورا میگذره. خودم چندان از آمریکا خوشم نمیاد ولی اینایی هم که گفتی اصلا درست نیست و من همچین چیزی ندیدم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    من حرفهای شما رو قبول ندارم. حداقل تو 2 سالی که تو یکی از racist ترین ایالتهای آمریکا بودم این رو ندیدم. جاهایی مثل کالیفرنیا که دیگه اصلا مشکلی نیست. آمریکاییهایی که من دیدم یا ایران رو کامل میشناختن و میدونستن اینا همیش اثر تبلیغات هست و یا اینکه اینقدر پرت بودن که نمیدونستن ایران یا عراق فرق داره و براشون هم اصلا مهم نبود چی تو این کشورا میگذره. خودم چندان از آمریکا خوشم نمیاد ولی اینایی هم که گفتی اصلا درست نیست و من همچین چیزی ندیدم
    من حرف شما رو قبول دارم. اما دسته ی سومی رواز قلم انداختید. به هر حال همه ی آمریکایی ها هم که تحصیل کرده و روشن فکر نیستن از اونور اونقدر هم پرت نیستن. بعضیهاشون هر چی TV بگه همونه و ماشالا چیزی که اینجا زیاده اخبار ضد ایران. اگر بی تاثیر بود اینهمه خرج نمیکردن این کمپانی ها.

مسلما اعتباری که یک ژاپنی آلمانی و یا اسم ژاپن آلمان اینجا داره رو یه ایرانی و یا ایران نداره، و اون بار منفی همیشه هست. به هر حال اینا حاکمیت ایران رو برآمده از بخش زیادی از مردم ایران میدونن و به نظر من درست هم هست چون حکومت ایران ثمره ی همین مردمه، از ویتنام که نیومده بودن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)