صفحه 244 از 322 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    ممنون پوریا جان از پاسخت، ولی من فقط می خوام ساجایای اخلاقی و فرهنگ و کاراکتر شخصیتی این دوستانمون رو بدونم چون نسبتا فکر کنم معمولا این جور جمع ها یک مقدار کمی بسته باشه چون خوب بالاخره تقریبا همه ی این ها از یک فرهنگ دارن میان، اصلا بحث نژاد پرستی نیست، من توی پستم هم گفتم با همه تیپ آدمی کنار میام اگر خود طرف هم آدم خوبی باشه و به نظر من نظر دادن درباره کسی از روی رنگ پوست مربوط به دوران ماقبل تاریخه، بحث من برخورد فرهنگ ها از دیدگاه دوستانی که با این جمع ها بودن ،حالا شاید من یه مقدار باید واضح تر می نوشتم، تعامل با فرهنگ های به این شکل رو می خوام تجربه عینی دوستان رو بدونم که به چه شکل هست، چه قدر تضاد وجود داره؟ زیاده یا کمه؟
    در هر صورت بسیار متشکرم از پاسخت
    فرهنگ ما ایرانیها به هندی ها و بنگلادشیها و پاکستانیها نزدیک است و همه شون هم انگلیسی بلد هستند و از این نظر مشکلی نخواهید داشت. غذاهاشون فقط یک کمی تند است. در ضمن اینکه در یک گروه کار کنید که دلیل بر این نیست که در خوابگاه هم کنار هم باشید. معمولا دانشجویان ارشد و دکترا بیرون دانشگاه خانه میگیرند.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    دوست عزیز حمل بر بی احترامی نباشه ولی این رویکردتون یه مقدار نژادپرستانس. خب بنگلادشی باشه!!! خوبه اساتید سفیدپوست اونور آبی هم همین دیدو نسبت به ما داشته باشن؟
    lack of diversity is bad
    no matter what's the situation
    by joining such a group, for sure you will loose some social edges
    and you will be under pressure

I had a lucrative job offer from a company dominated by people from same background and I turned it down
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام دوستان
    من از یک دانشگاهی در ایالت تگزاس یک موقعیت خوب رو پیدا کردم ولی مشکل اینجاست که استادی که می خوام باهاش کار کنم خودش بنگلادشی هست و یک گروهی هم داره که شامل حدود 15 نفر میشن که اسم همشون رو هم زده 12 نفر هندی و بنگلادشی و 2 3 نفر دیگه هم مال اتیوپی و پاکستان هستن، سوال اینجاست که اصلا ارزش داره من به اینجا اپلای بکنم یا نه؟ من آدمی هستم که با همه تیپی معمولا کنار میام ولی این یکی دیگه خیلی یه جوریه حالا سوال من از دوستان اینه که کار کردن توی یه همچین جمعیتی امکان پذیر هست یا نه؟ اصلا تاثیری داره در برخورد با دیگران؟ دوستان تجربه ای در این زمینه دارن؟ البته من هنوز اپلای نکردم.
    معمولا هندی ها یک سر و گردن از ایرانیها بالاترن تو بازار کار و تحصیل و اینها. توی CEO لیگ هم که خیلی دست بالا دارن (فک میکنم از چین جلو تر باشن). شما محاله تیم خوب پیدا کنی توش هندی نباشه. من چند وقت پیش توی کمپانی به دنبال استخدام یک اینترن بودم که از ۱۰ نفری که مصاحبه کردم ۷ نفرشون هندی بودن ... البته از آخر یک چینی رو انتخاب کردم (البته من کاری به اینکه به شخصه چه احساسی بهشون دارم ندارم. اون یک مساله ی کاملا شخصیه و به دور از مسایل حرفه ای)

سیستم کاری هندی ها البته با ایرانیها فرق داره. اینا کلا تر و فرزی رو در لول دیگه ای بازی میکنن
    ویرایش توسط Radian : January 25th, 2016 در ساعت 10:56 AM
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    معمولا هندی ها یک سر و گردن از ایرانیها بالاترن تو بازار کار و تحصیل و اینها. توی CEO لیگ هم که خیلی دست بالا دارن (فک میکنم از چین جلو تر باشن). شما محاله تیم خوب پیدا کنی توش هندی نباشه. من چند وقت پیش توی کمپانی به دنبال استخدام یک اینترن بودم که از ۱۰ نفری که مصاحبه کردم ۷ نفرشون هندی بودن ... البته از آخر یک چینی رو انتخاب کردم (البته من کاری به اینکه به شخصه چه احساسی بهشون دارم ندارم. اون یک مساله ی کاملا شخصیه و به دور از مسایل حرفه ای)

سیستم کاری هندی ها البته با ایرانیها فرق داره. اینا کلا تر و فرزی رو در لول دیگه ای بازی میکنن
    از همه دوستان واقعا متشکرم جناب Radian، جناب Pimi810، جنابghlobe،

منمم دقیقا همین رو می خوام بدونم، توی برخورد حرفه ای با این دوستان ( فقط در محیط کار) همون طور که من "کاری" برخورد میکنم اون ها هم بالطبع رفتاری "کاری" از خودشون نشون میدن معمولا یا این که این دیگه بستگی به طرفش داره؟
    ویرایش توسط SkyTree : January 25th, 2016 در ساعت 12:33 PM

ApplyAbroad Guru

از همه دوستان واقعا متشکرم جناب Radian، جناب Pimi810، جنابghlobe،

منمم دقیقا همین رو می خوام بدونم، توی برخورد حرفه ای با این دوستان ( فقط در محیط کار) همون طور که من "کاری" برخورد میکنم اون ها هم بالطبع رفتاری "کاری" از خودشون نشون میدن معمولا یا این که این دیگه بستگی به طرفش داره؟
    حکم کلی نمیشه داد ولی من در محیط دانشگاه و کار با هندی های کانادا زیاد کار کردم و مشکل خاصی ندیدم. از نظر فرهنگی هم با ما گرم و صمیمی بودند و البته یک سری مشکلات فرهنگی خود ما ایرانیها رو هم دارند

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    lack of diversity is bad
    no matter what's the situation
    by joining such a group, for sure you will loose some social edges
    and you will be under pressure

I had a lucrative job offer from a company dominated by people from same background and I turned it down
    I've been in such situation as well and strongly believe that "better alone than in bad company" and by "bad" I surely mean the company which you're not fund of spending time with them.
    bottom line, avoiding co-operation with someone just because their race is known as "lower" is such a blind prejudice

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها

and they have so many connections!!!!
    unbelievable

just take a look at this online masterpiece that they have built
    www.sulekha.com
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    بعضیاشون مینالن میگن دیگه سخت تر بهمون ویزا H میدن و سهمیه مون کمتر شده (یه چی تو این مایه ها ! ) . درسته به نظرتون همچین چیزی؟ اصولا چیزی یا قدرتی هست جلو نفوذ بیش از حد یه ملیتی را (صنعت , تکنولوژی) تو این کشور بگیره بنظرتون؟
    در مورد ويزاي H كه به هيچ وجه درست نيست. ويزاي H سهميه كلي داره (مثلا ٨٥ هزار تا پارسال) و بين تمام اپليكنت ها لاتاري برگزار ميشه و مليت هيچ تاثيري نداره.
    احتمالا چيزي كه باعث اين برداشت شده اينه كه سال گذشته بالاترين تعداد اپليكنت نسبت به سال هاي قبلش براي ويزاي H بود (حدود ٢٣٣هزار تا) و طبيعتا تعداد زيادتري (فارغ از مليتشون و اين كه كجايي هستند) ريجكت شدند.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

دوستان، کسی تجربه سفر با Alaska Airlines رو در پروازهای domestic داشته؟ یکسری review ازش در سایت http://www.airlinequality.com خوندم ولی میخواستم بدونم که صندلی هاش چطوره! انتظار ندارم مثل دلتا باشه ولی نمیخوام هم مثل Frontier نشه تکونش داد!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Senior Member mdemehri آواتار ها

یک تجربه ی تلخ ولی خفن!
    دیشب داشتم از سرکار برمیگشتم یهو دیدم عه! دزدگیر ماشینم کار نمی کنه! حالا با کلید هم درب ماشین باز نمیشه! درب صندوف عقب رو باز کردم با یه وضعی موفق شدم برم تا صندلی جلو. خوشحال کلید رو چرخوندم....واااااااات؟!!! باطری خالی شده در حد تیم ملی و ماشین روشن نمیشه! حالا 24 مایل هم از خونه فاصله دارم! زنگ زدم تویوتا گفتم جووون مادرت به دادم برس. گفت قلان مقدار شارژ می کنیم و اینا. گفتم فعلاً بی خیال.

دیدم یه ماشین سِکیوریتی داره دور میزنه... منم دست تکون دادم گفتم دادا باطریم تموم شده. خندید و گفت: کاپوت رو بزن بالا رفت از صندوق عقب جامپر ( از این ماس ماسک های باطری به باطری) آورد و سه سوت بعد ماشین روشن شد!

خلاصه اگه باطری تموم کردید این افراد محترم سکیوریتی از این چیزا دارن و بسیار با مرام هستن!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)