صفحه 208 از 322 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218258308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    من شنيده بودم سگ واسه امريكاييا مهمه و عضوي از خانواده محسوب ميشه ولي نه تا اين حد!
    يكي از دوستان يه ماشين خريده بوده رفته بوده سندشو بگيره امريكاييه گفته بيا تو اين به سگ الرژي داشته گفته ببخشيد نميتونم بيام الرژي شديد دارم يارو رفته تو خونه با پول اومده بيرون گفته من به تو ماشين نميفروشم حالام برو گمشو! چون به سگم توهين كردي سگ منم به تو الرژي داره! خلاصه حواستون باشه
    کی میره این همه راهو؟!
    من یه نمه از این سگ بزرگا می ترسم. هر قت تو پیاده رو راه رفتم وو همشایه هامون با سگ هاشون از روبرو اومدن بدون اینکه من چیزی بگم خودشون سگشون رو می برن انور یا قلادش رو محکم می گیرن.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

از همه بدتر اين ريزش موشه! حالا باكسر ريزه موهاش ولي اينايي كه بلنده اصلا ديوانه كننده اس ريزششون! من تو كلاسمون دقت كردم به كاپشن و پليور اين امريكاييا هميشه امكان نداره موي سگ اونم به مقادير زياد بهشون نچسبيده باشه و از اونجا كه امريكاييا علاقه شديدي به نظافت و تميزي دارن هيچوقت اين موهارو نميتكونن يا با چسب جدا نميكنن از لباساشون.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من و شما هم از دوران نوزادی با سگ می پریدیم اینجوری میشدیم. من بارها دیدم اینا بچه یه ساله رو میذارن رو شکم سگه بخوابه! دوست من که برای سگش گرایش سیاسی هم متصوره و خیلی هم تاکید داره روش
    راستش حالا كه بحث زوم شده روي بحث اهميت كاركردي سگ در ساختار خانواده در آمريكا، من هم يك مشاهده سگي اضافه كنم. هر چند احتمالش هست مدير فروم همه اين پستها رو حذف كنه. اين روزها كه هوا بهتر شده و ما بچه مون رو براي هواخوري مي بريم پارك، با خيل انبوه امت هميشه در صحنه و سگهاشون روبرو ميشيم. ديدم سگهاي خوش رفتار وقتي بچه رو توي بغل من مي بينن، بدون اينكه صاحبشون چيزي بگه به حالت زانو زده مي خوابن روي زمين و جيرجير مي كنن. كلاسهاي obedience هست براي تربيت رفتاري سگ كه اينجور چيزا رو به خصوص در رفتار با بچه هاي خانواده آموزش ميدن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ميگم اگه يوقت تو خيابون ي سگ گازمون گرفت بايد به كجا و از كي شكايت كنيم؟ آخه همسايم ٢ تا سگ سياه شكاري غول پيكر داره اينا كلا حالت تهاجمي دارن و اعصاب ندارن! ٢-٣ بار شديد خواستن حمله ور شن جلوشونو گرفت!! واسه همين هميشه ميبرشون جاهاي خلوت براي پياده روي...
    No news is good news

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    ميگم اگه يوقت تو خيابون ي سگ گازمون گرفت بايد به كجا و از كي شكايت كنيم؟ آخه همسايم ٢ تا سگ سياه شكاري غول پيكر داره اينا كلا حالت تهاجمي دارن و اعصاب ندارن! ٢-٣ بار شديد خواستن حمله ور شن جلوشونو گرفت!! واسه همين هميشه ميبرشون جاهاي خلوت براي پياده روي...
    امكان رفتارهاي غيرملوس حتي از سگهاي به ظاهر ملوس و ماماني وجود داره. بالاخره سگه ديگه آدم كه نيست. جزييات مقررات در ايالتهاي مختلف متفاوته ولي در اماكن عمومي و خيابونها صاحبان سگها موظف هستن كه سگشون رو با مهار استاندارد ٢ متري مهار كنن و در صورتيكه هر آسيبي از سگشون متوجه بقيه بشه مسؤول هستن و ميشه ازشون شكايت كرد در دادگاه. حتي اگه سگ توي حياط خونه كسي باشه و مهارش نكرده باشه و از محوطه خونه خارج بشه و به كسي حمله كنه يا حتي داخل محوطه خونه كسي رو گاز بگيره (در صورتي كه اون شخص متجاوز به حريم خونه نباشه) باز هم ميشه از صاحب سگ شكايت كرد. حتي اگه سگي داخل محوطه خونه كسي به شما حمله كنه، در صورتيكه بتونيد اثبات كنيد سگ رفتار تهاجمي داشته و بدون تحريك به شما حمله كرده، باز هم صاحب سگ بايد در دادگاه پاسخگو باشه.

يك نكته ديگه اينكه برخي صاحبان سگ علاقه ندارن سگشون رو توي محوطه خونه ببندن تا سگ محترمشون بتونه آزادانه توي حياط بچرخه. در اينجور موارد به جاي بستن فيزيكي سگ تجهيزاتي دور محوطه خونه ميذارن كه بهش ميگن invisible fence كه سيگنالهايي مي فرسته كه اجازه نميده سگ از محدوده اون تجهيزات خارج بشه. اگه ديديد خونه اي دور حياطش حصار نداره بايد حواستون به تابلوهاي هشداردهنده invisible fence باشه و زياد به محوطه و حياط خونه نزديك نشيد چون اين تجهيزات صددرصد عمل نمي كنه و ممكنه سگ محترم از محوطه عملكرد تجهيزات مقداري خارج بشه و به شما حمله كنه (براي خود من پيش اومده). علاوه بر قضيه invisible fence ممكنه صاحبان سگ تابلوهايي از قبيل beware of dog يا dog in premise هم بذارن. به هر حال در صورتيكه سگ پرخاشگر باشه و بتونيد در دادگاه ثابت كنيد كه بدون تحريك به شما حمله كرده، اين تابلوهاي هشداردهنده از صاحب سگ رفع مسؤوليت نمي كنه. ولي شما هم بايد حواستون جمع باشه و خودتون رو توي دردسر نندازيد.

اگه خداي نكرده مورد اينجوري براتون پيش اومد و سگي شما رو گاز گرفت، اولين قدم اينه كه به ٩١١ زنگ بزنيد تا آمبولانس بفرستن و به وضعيت شما از نظر پزشكي رسيدگي كنن. صاحبان سگها موظفن وضعيت واكسيناسيون سگشون رو هميشه به روز نگه دارن و مدارك لازم رو در اين زمينه داشته باشن. ولي بالاخره كساني هستن كه سهل انگاري مي كنن. در صورتيكه سگ علائم بيماري داشته باشه يا صاحب سگ مدارك كافي نداشته باشه، بسته به مورد ممكنه واكسنهايي بهتون بزنن. حداقلش اينه كه اگه خود شما از نظر واكسن Td يعني ديفتري-كزاز به روز نباشيد، بهتون يك دوز (يا در صورت لزوم بيشتر) واكسن Td ميزنن. در صورتيكه خطر جدي از ناحيه سگ تهديدتون نمي كنه، ترجيحا از محل خيلي دور نشيد و از همونجا به ٩١١ زنگ بزنيد تا در همون محل به شما رسيدگي بشه به دو دليل: راه رفتن ميتونه وضعيت خود شما رو بدتر بكنه و اينكه در صورت لزوم مراجع قانوني ميتونن همونجا قضيه رو گزارش كنن و با صاحب سگ برخورد كنن.

http://www.webhealthcentre.com/Healt...t_aid_dog.aspx

http://www.dogbitetreatment.net/what...or-a-dog-bite/

http://www.m.webmd.com/a-to-z-guides/dog-bites

قدم بعدي اينه كه اگه به محل پليس اعزام نكردن، خودتون در اولين فرصت با مراجعه به ايستگاه پليس ماجرا رو با ذكر جزييات در مورد مشخصات سگ و محل وقوع حادثه گزارش كنيد. مطمئن بشيد كه در گزارش پليس همه چي درست ثبت شده. معمولا با گزارش به پليس قضيه در مجاري قانوني دنبال ميشه. ولي گاهي وقتها پليس به طور اتوماتيك اقدامات قانوني رو انجام نميده و شما بايد علاوه بر پليس قضيه رو به نهادهاي مسؤول رسيدگي به امور حيوانات در منطقه خودتون گزارش كنيد. معمولا اسم نهادهاي مربوطه dog warden يا animal control يا چيزي از اين قبيل هست. در برخي مناطق ممكنه مسؤوليت رسيدگي به قضيه به health department منطقه مربوط بشه.

http://www.dogsbite.org/dog-bite-victim-guide.php

باز هم تاكيد مي كنم كه اطلاعات خودتون رو در مواجهه با سگها و رفتارشون افزايش بديد كه كار به گاز گرفتن نكشه

http://www.aspca.org/pet-care/virtua...-body-language
    ویرایش توسط Mehrad : March 19th, 2015 در ساعت 11:17 AM دلیل: Invisible fence و علائم هشداردهنده
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

پستهای نامرتبط با موضوع حذف شدند.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

من مدتیه دارم قیمت خونه رو تو نیویورک و سن فرانسیسکو مونیتور می کنم و کمی تا اندکی شکه شدم! واقعا با حقوق کارمندی 120k-150 (اونم نو Qualcomm و ...) میشه خونه 2-3 ملیون دلاری خرید؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

من مدتیه دارم قیمت خونه رو تو نیویورک و سن فرانسیسکو مونیتور می کنم و کمی تا اندکی شکه شدم! واقعا با حقوق کارمندی 120k-150 (اونم نو Qualcomm و ...) میشه خونه 2-3 ملیون دلاری خرید؟
    تا 45 سال باید قسط بدید!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    تا 45 سال باید قسط بدید!
    و طبیعتا باید همین ماهیانه 10-15 هزار تایی به بالا درآمد باشه و این در حالیه که من میبینم اکثرا نوشتند درآمد ها کم پیش میاد از ماهینه متوسط 5 -6 هزار تا بالاتر بره تا مدتهای مدید مثلا 10 سال سابقه داشتن.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

میتونم بپرسم کجای نیویورک رو نگاه کردی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)