صفحه 303 از 322 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Time Warner یکی از مزخرف ترین شرکتها برای اینترنته. یعنی یه قطع و وصل کردن اینترنت حد اقل ۴ ساعت ما رو پشت خط نگه داشت. آخرشم گفتن اوااااا قطع نشد که! یعنی دیوونن.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    Time Warner یکی از مزخرف ترین شرکتها برای اینترنته. یعنی یه قطع و وصل کردن اینترنت حد اقل ۴ ساعت ما رو پشت خط نگه داشت. آخرشم گفتن اوااااا قطع نشد که! یعنی دیوونن.
    ۲ ماهی هست از‌این‌شرکت سرویس دارم‌‌و تاحالا فقط یکبار قطعی داشتیم
    اونم‌گفت دلیلش فی ل کردن مودمتون درحین اپدیت بوده
    سریع از همونجا رییوت کرد و درست شد
    در کل به نسبت پول و‌سرعت راضی‌راضیم

Junior Member

دوستان تجربه یا راهنمایی برای خرید black Friday, بخصوصdoorbuster ,و باز بخصوص تلوزیون فیلیپس ۵۵ ،والمرت ندارند؟ (:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    دوستان تجربه یا راهنمایی برای خرید black Friday, بخصوصdoorbuster ,و باز بخصوص تلوزیون فیلیپس ۵۵ ،والمرت ندارند؟ (:
    4
    من تجربه خودم رو می گم ،شاید برای سال دیگه برای کسی مفید باشه
    شنیده ها و تصورات خودم از حراجیهای معروف به black Friday این بودکه با ازدحام و سختی همراه هست بخصوص برای جنسهایی که تعدادشون محدود هست و معروف هست به doorbuster ، من خودم تلوزیون نیاز داشتم ، ساعت حراجیهای black Friday متفاوت بود ، مثلا حراجی Mijer در روز پنج شنبه بود ساعت 6 صبح ، و مال والمرت ساعت 5 بعد از ظهر پنج شنبه بود. تلوزیون والمرت بهتر از مایر بود ، ولی چون فکر می کردم در خرید تلوزیون از والمرت موفق نباشم ، همون ساعت شش صبح رفتم و تلوزیونی که می خواستم از مایر خریدم.دقیقا همون شش رسیدم مایر و با توجه به اینکه مایر شبانه روزی هست ، عده ای که برای خرید حراجی های مخصوص black Friday اومده بودند، داخل بودند و در هر گوشه ای صف کشیده بودند . تقریبا هر صفی هم 15 نفر بودند ،همون دم در ورود من رو راهنمایی کردندکه کجا برای تلوزیون مورد نظر باید برم و من رفتم و صف تقریبا ده نفره ای بود ، وایستادم و همونجا تلوزیون رو بهم داد که بزارم داخل چرخ دستی. پس تقریبا بدون هیچ ازدحامی و هیچ بی خوابی به تلوزیون رسیدم . ولی از آنجا که با بیست دلار بیشتر می توانستم از والمرت تلوزیون مشابه با مارک بهتر بخرم . بعد از ظهر دو ساعت زودتر به والمرت رفتم ، جنسهای مخصوص حراجی در بین راهروها چیده شده بود ، و مردم کنار جنسی که می خواستند ایستاده بودند ، ولی باز هم خیلی ازدحام نبود ، و لی برای تلوزیون یک دست بند کاغذی گرفتم و قرار شد ، ساعت شش که قرار بود شروع بشه ، برگردم همونجا و کاغذ پرداخت رو بگیرم و بعد برم پرداخت کنم و بعد برم پشت والمرت تحویل بگیرم. که همینکار رو کردم و بعدش هم که تلوزیون مایر رو بردم پس دادم .
    فردای اون روز هم که روز جمعه بود ، نیاز به میز تلوزیون داشتیم که به Menards رفتیم ، قرار بود حراجیهای Menards روز جمعه ساعت شش صبح شروع بشه ، تنها جایی که ما صف 500 تا یک کیلومتری دیدیم و جای پارک گیرمان نیامد ، همون Menards بود که البته خیلی تعجب برای من داشت به خاطر اینکه بعدش دیدم که خیلی هم همه دنبال چیز خاصی مثل هم نبودند و چیز خیلی گرونی که فوق العاده ای نداشت ، بلکه شاید به خاطر اینکه روز جمعه بود و مردم ، فکر می کردند black Friday واقعی هست ، خیلی شلوغ تر بود(: . در هر صورت باز به خریدمون رسیدم ولی با یه کم شلوغی بیشتر. نکته ای که جالب بود این هست که پیدا کردن چرخ دستی همون موقع ورود خیلی مهمه . ما چرخ نداشتیم، هم سخت بود حمل کردن با دست و بعد که ما یه گوشه ای پیدا کردیم که وسایلمون رو بگذاریم، و بعد بریم دنبال بقیه ، بعد که برگشته بودیم چند تا از اونها ، مثل شمع های خاص که خیلی قیمت مناسب داشت نبود، و کسی برداشته بود.
    البته تمام این تجربیات قابل تعمیم به همه شهر ها و همه حالت ها نیست.

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام.
    وقتی از سایت هایی مثل آمازون یا والمارت خرید می کنین، خودتون تعیین می کنین که چه ساعتی برسه دستتون؟ یا اینکه خودشون می نویسن تقریبا کی میرسه؟ چون معمولا ماها تا عصر دانشگاهیم، چجوریاس اینا تا چه ساعتی میارن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط sia_perestij نمایش پست ها
    سلام.
    وقتی از سایت هایی مثل آمازون یا والمارت خرید می کنین، خودتون تعیین می کنین که چه ساعتی برسه دستتون؟ یا اینکه خودشون می نویسن تقریبا کی میرسه؟ چون معمولا ماها تا عصر دانشگاهیم، چجوریاس اینا تا چه ساعتی میارن؟
    من که از امازون میخرم حدود روزش رو مینویسه کی میرسه معمولا اکسپرس یک روزه میاره که قیمتش بالاست.
    نه بستگی داره. من هم صبح گرفتم قبل رفتن به دانشگاه هم بعد از ظهر.
    تجربه جالبی که بعضا بوده اومدم دیدم جعبه رو کنار در گذاشتن رفتن!
    فک نکنم تو شهرهای بزرگ این اتفاق بیفته ولی واسه من 2 بار که یکیش هفته قبل بود اتفاق افتاد. البته من گزینه پست معمولی رو زده بودم.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

سلام.
    ساعت رو نمی‌زنه. با پرایم هم که دو روزه یا بعضاً روز بعد هم ممکنه بیاره. می‌زنه که قبل از ساعت ۸.
    بسته به محل شما ممکنه توی میل‌‌باکس بذارن، دفتر مجتمع و یا جلوی در. من اکثر اوقات این طوریه که ظهر دلیور می‌شه و جلوی دره تا شب که بیام بردارمش.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    من که از امازون میخرم حدود روزش رو مینویسه کی میرسه معمولا اکسپرس یک روزه میاره که قیمتش بالاست.
    نه بستگی داره. من هم صبح گرفتم قبل رفتن به دانشگاه هم بعد از ظهر.
    تجربه جالبی که بعضا بوده اومدم دیدم جعبه رو کنار در گذاشتن رفتن!
    فک نکنم تو شهرهای بزرگ این اتفاق بیفته ولی واسه من 2 بار که یکیش هفته قبل بود اتفاق افتاد. البته من گزینه پست معمولی رو زده بودم.

اینکه بگذارند پشت در یا نه، به اندازه بسته و نوع پستی که انتخاب کردید هم بستگی داره
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    اینکه بگذارند پشت در یا نه، به اندازه بسته و نوع پستی که انتخاب کردید هم بستگی داره
    دقیقا. به همین علت هم گفتم با پست معمولی من اردیر کردم.
    البته یکی از دوستان من از امازون یه خرید 60 دلاری کرده بود تو افیس بود بهش زنگ زدن چرا خونه نیستین؟ جزییاتش رو نپرسیدم ولی بعیده پست معمولی بوده باشه.
    من کاستمر سرویس امازون رو خیلی دوس دارم. هر موقع سوال پرسیدم عالی راهنمایی کردن ولی در مورد اینکه ایا جنسی رو ارزونتر از امتزون میشه پیدا کرد نظری ندارم.

سلام.
    سلام
    من از آمازون خرید کردم. prime بوده. دو روزه آوردن و پشت در گذاشتن. کفش و مودم بوده. غروب ک برگشتیم از دانشگاه پشت در خونه مون بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)