صفحه 173 از 322 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

امروز یه گزارش از نیویورک نشون میداد تلوزیون، موشها تو مترو - رستورانها و حتی روز روشن توی باغچه کنار خیابون اونم تو منهتن رژه میرفتن. اولش به نظرم بزرگنمایی همیشگی تلوزین اومد ولی دیدم واقعا خیلی موش زیاد بود. اونم تو شهری که خیلی روی ظاهر پر زرق و برقش مانور میکنن و شاید عده زیادی اونجارو نماد شهر تو جهان امروز بدونن.
    خلاصه خیلی جالب بود واسم
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    امروز یه گزارش از نیویورک نشون میداد تلوزیون، موشها تو مترو - رستورانها و حتی روز روشن توی باغچه کنار خیابون اونم تو منهتن رژه میرفتن. اولش به نظرم بزرگنمایی همیشگی تلوزین اومد ولی دیدم واقعا خیلی موش زیاد بود. اونم تو شهری که خیلی روی ظاهر پر زرق و برقش مانور میکنن و شاید عده زیادی اونجارو نماد شهر تو جهان امروز بدونن.
    خلاصه خیلی جالب بود واسم
    ببین نیو یورک محله های متفاوتی داره . من توی هارلم و برونکس هم رفتم البته بدون هیچ اطلاعی به کسانی که باید اطلاع میدادم! ولی در هر حال حتی اونجا هم اینطوری نبود که اینقدر وخیم باشه. موش بنده توی جاهای از نیویورک دیدم که باورتون نشه ولی موشه دیگه اژدها نیست که (:
    نیویورک به علل مختلفی اینطور شده و نه اینکه کلا همه چیش زیابترین و Best of the best باشه. وگرنه من شهرهایی دیدم توی مناطق مختلف و دروافتاده که واقعا دلنشین بودند. نکته دوم در باره نیویروک که اینقدر به دل میشینه!!! و در اذهان اینطور نقش بسته اینه که ببین شما برو توی یه محله ای که همه از یه ملت با یه فرهنگ هستن یا حداقل اکثرشون اینطوری هستن مثلا حتی یکی از استانهای کشور خودمون طبیعتا حس غربت بهت دست میده! یه جوری روح شهر و روح جامعه باهات نمیخونن. ولی وقتی وارد جایی میشی از همه نوع فرهنگ و ملیت و قومیتی توش هست من یکی خودم اینجوری هستم که اصلا اون حس غربت رو ندارم . مثلا تهران در مقابل یه استانی با یک قومیت خاص. آیا نظر و میل شما برای اونا یه جوره؟
    ولی از نظر زرق و برق خیالت راحت هیچ شهری بهش نخواهد رسید. البته اگر زرق و برق خاص مدنظرتون باشه که هیچ شهری نمیتونه به "پالم بیچ" برسه من یکی که حقیقا دهنم باز مونده بود اینا دیگه چجوری هستن و اگر اینی که اینها دارند زندگیه پس اینی که ما داریم چیه!!!!!!!!!!! دیگه اون سوپر زرق و برقه یه چیزی فرتر از حد تصور میشه سطح زندگی ساکنین اونجا حالا بحث صنعتی و شهریت هیچ ها اون خیلی مطرح نیست بیشتر نوع اتومبیل ها و پوشش ها و وسایل مصرفی و .......

خلاصه خیلی جالب بود واسم
    تو تهرانم موش خيلي زياد داره چرا اونارو نشون نميده؟ تازه جهش يافته هستن و خودم خداشاهده اگه دروغ بگم يه بار ٢ ٣ تاشو ديدم دنبال يه گربه ميكردن با اخرين سرعت!

نيويورك ابر شهريه كه اگه از نزديك ببينيد ابهتش حتي از اون چيزايي كه تو فيلمام ميبينيد بيشتره. حتي معروف به پايتخت جهانه!

من نيويورك بودم خيلي خوشم اومده بود و اولين بار پامو تو خاك امريكا گذاشتم نيويورك بود بعد وارد مركز امريكا شدم و تفاوت رو احساس كردم با همه وجود.

اينكه ميگن نيويوركيا ها ادماي خيلي rude ايي هستن درسته به نظرتون؟ اگه درسته بچيد منم دو سه تا چشمه ديدم تعريف كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    تو تهرانم موش خيلي زياد داره چرا اونارو نشون نميده؟ تازه جهش يافته هستن و خودم خداشاهده اگه دروغ بگم يه بار ٢ ٣ تاشو ديدم دنبال يه گربه ميكردن با اخرين سرعت!

نيويورك ابر شهريه كه اگه از نزديك ببينيد ابهتش حتي از اون چيزايي كه تو فيلمام ميبينيد بيشتره. حتي معروف به پايتخت جهانه!

من نيويورك بودم خيلي خوشم اومده بود و اولين بار پامو تو خاك امريكا گذاشتم نيويورك بود بعد وارد مركز امريكا شدم و تفاوت رو احساس كردم با همه وجود.

اينكه ميگن نيويوركيا ها ادماي خيلي rude ايي هستن درسته به نظرتون؟ اگه درسته بچيد منم دو سه تا چشمه ديدم تعريف كنم

من اصلا کاری به گزارش و قصد و نیتش ندارم. فقط یکسری تصاویر مربوط به این شهر پخش شد که واقعا جالب بود. تهران هم موش داره ولی من تاحالا توی روز روشن ندیدم چندتا موش توی باغچه کنار خیابون قدم بزنن(شبیه گنجیشکایی که تو باغچه های تهران میشینن). یا توی پیاده رو کنار خیابون ها راه برن. یا توی مترو موش باشه. یا برن توی موتور ماشین ها یا بسته های پستی رو بجون و ......
    حتی یک مصاحبه هم با شهردار اون منطقه بود فکر کنم، که میگفت موشها هر روز که میام سرکار جلوم سبز میشن و حالمو میپرسن!
    از اون جالبتر این بود که گزارش مربوط به منطقه منهتن نیویورک بود نه کوره و پس کوره هاش!

برای همین واسم جالب بود که شهری که همیشه نماهای لانگ شات از برج ها و مانیتورهای رنگ و رنگ تبلیغاتی بزرگ روی ساختمون هاشو میبینیم، کنار پیاده رو هاش موش ها اینقدر راحت رژه برن.
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    شما اول rude را تعریف کند. سپس خیلی rude را تعریف کنید
    شاید با تعریف شما درست باشد . با تعریف دیگران نادرست
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

خلاصه خیلی جالب بود واسم
    همکف نیویرک گتو هستش. شما باید سوار آسانسور شی و بری یالا تا نیویرک خوشکل رو ببینی! اتفاقا کی گفته نیویورک نماد شهریته؟ نماد سرمایه داریه. وگرنه همین مونتریال که خیلی زیباتره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

منهتن از دور قشنگه! نیویورک خیلی شلوغ و کثیفه! یجورایی حتی بی نظم تر از تهران. کلا نیویورک سیتی رو نمی شه با هیچ شهری تو آمریکا مقایسه کرد. خیلی موقعیت خاصی داره.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    همکف نیویرک گتو هستش. شما باید سوار آسانسور شی و بری یالا تا نیویرک خوشکل رو ببینی! اتفاقا کی گفته نیویورک نماد شهریته؟ نماد سرمایه داریه. وگرنه همین مونتریال که خیلی زیباتره.
    جاتون خالي الان داريم تابستون سرخپوستي(گرماي قبل از شروع زمستان) تو مونترال تجربه ميكنيم و هر گوشه رو نگاه ميكني اين سنجاباي ناقلا دوتا دوتا عاشقونه دارن راه ميرن! موش هم نداريم!
    خارج از شوخي، اقا همه جا هرجا خوب باشه يه چيزاي هم هست كه ادمو اذيت كنه، همه جا موش هست همه جا سگ هست! همه جا ماشيني كه بوي سگ بده هست! مهم اينه از خوبياش لذت ببري. اينا جايي نگفته بودن كه ما موش نداريم!!! پس بندگان دروغ نگفتن!
    من كه هم عاشق ايرانم هم كانادا هم امريكا....ايشالا خدا طلب كنه يه كاليفرنيا هم بريم كه ديگه تكيل بشه!

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    hunger games دیدی ؟
    حاضرم قسم بخورم اون شخصیتای توی فیلم همشون نیویورک نشینان خواهند بود. واقعا من دارم راجع به زندگی در نیویورک با درامد مثلا کار اکادمیک یا ریسرچ و .... تجدید نظر میکنم فک کنم برای اینکه بچم ))) عقده ای نشه بعد از دانشگاه برم کرایه کشی خط 5TH!!!!
    ولی نمیدونم لا مصب به قول برادرم میگفت اینجا مثل مشهده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آدم توش احساس غربت نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!(بابامم گفت آفرین ماشالا ببین چقد این سر به راهه مثل تو نیست مشهد براش ابر شهره نه اینجاها!) آدم اصن انگار مارد زادی بچه این شهره!!!! نیست که از همه قومیتا توش هستن کاملا جهان شهری هست.
    پالم بیچ رفته اید ایا؟؟؟ کلا انسان شک میکنه در اینکه اینی که داره زندگیه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    منهتن از دور قشنگه! نیویورک خیلی شلوغ و کثیفه! یجورایی حتی بی نظم تر از تهران. کلا نیویورک سیتی رو نمی شه با هیچ شهری تو آمریکا مقایسه کرد. خیلی موقعیت خاصی داره.
    والا ما هم داریم نیویورک زندگی میکنیم نمیدونم چرا اینقدر توی ذوف شما خورده! نیویرک کثیفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ هارم منظورته؟ منهیتن از دو قشنگه؟؟ کجاهاش میشه دقیق تر بگید چون واقعا من این چیزا رو اصلا نمیتونم ببینم توی نیویورک!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)