صفحه 192 از 322 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    تو این دو سالی که من بودم و بنزین زدم که بی سابقه بوده این قیمت حتی در همین وقت سال.
    همه جای دنیا همینطوره. در انتاریو کانادا برای اولین بار در طول شش هفت سال اخیر بنزین به 87-88 سنت در لیتر رسیده. این بخاطر سقوط قیمت نفته نه صرفا زمستان.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

پستهای مربوط به اعلام قیمت بنزین حذف گردید.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

یک مشاهده جالب و خنده دار

توی دانشگاه انجمن های دانشجویی بسیاری وجود دارد. اما یکی از آن ها جالب به نظر رسید گفتم بنویسم تا روحیه دوستان عوض شود و کمی شاد شوند

انجمن دانشجویی تحقیقات فراطبیعی:
    افرادی که در این انجمن هستند به روح اعتقاد دارند و فکر می کنند ارواح انسان ها بعد از مرگ نیز در همین کره خاکی (زمین) زندگی می کنند و می چرخند.
    در این انجمن افراد جمع می شوند و دنبال ارواح می روند و می خواهند آن ها را پیدا کنند و بدانند ارواح به کجا ها علاقه دارند و چگونه زندگی می کنند!
    یک دستگاه جالب به نام ارواح متر دارند! (بر وزن ولت متر ، آمپرمتر)
    فقط شب ها و در زمان هایی که باد و بارندگی وجود ندارد به دنبال ارواح می روند!
    این دستگاه برایم جالب بود تا بدانم چگونه کار می کند. فهمیدم که این دستگاه دو کمیت واقعی دما و میدان الکترومغناطیسی را اندازه گیری می کند و بعد با چند لحظه قبل تر مقایسه می کند و در فرمولی قرار می دهد و احتمال وجود ارواح را به دست می آورد! یعنی اگر هم میدان الکترومغناطیسی و هم دما در ناحیه کوچکی (حدود سایز انسان) نسبت به محیط افزایش داشته باشد دستگاه اعلام می کند که این جا روح وجود دارد!
    این دانشجویان از تکنولوژی شاکی بودند! می گفتند که دکل های مخابراتی باعث می شود که ارواح متر به درستی کار نکند و کار آن ها را سخت تر کند. برای همین بعضی مواقع برنامه های بیرون از دانشگاه می گذاشتند تا به جایی به روند که از دکل ها دور باشد

جمله پایانی
    دورود بر روح کسی که دستگاه ارواح متر را اختراع کرد تا این دسته از دانشجویان را سرکیسه کند
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

سلام.
    ما اینجا ایران خیلی راحت از اینترنت یه سری سریالها و اهنگا رو دانلود میکنیم. اونجا میشه این حرکتا رو زد یا برخورد میکنن؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط philips نمایش پست ها
    سلام.
    ما اینجا ایران خیلی راحت از اینترنت یه سری سریالها و اهنگا رو دانلود میکنیم. اونجا میشه این حرکتا رو زد یا برخورد میکنن؟
    مردم می کنن از این کارا. تا جایی که می دونم تورنت خطرناکه. فعلا بگیر و ببندی در کار نیست اما قانونا جرمه و اگه گرفتنتون نمی تونید deny کنید. مخصوصا اگر سریالهایی رو د انلود کنید که رو cable شرکت اینترنتتون در حال پخشه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

پستهای مربوط به بیمه به اینجا منتقل شد.
    پستهای نامربوط حذف گردید.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

به اين ميگن اجراي بدون تبعيض قانون

http://abcnews.go.com/US/wireStory/j...-home-28594993

جهت اطلاع دوستان در آمريكا هر كسي وظيفه داره برف جلوي خونه يا محل كارش رو پارو كنه كه كساني كه از پياده رو عبور مي كنن ليز نخورن. اگه كسي ساكن مجتمعهاي آپارتماني باشه، وظيفه مديريت آپارتمانه ولي اگه كسي توي خونه مجزا زندگي كنه، معمولا وظيفه خودشه نه صاحبخونه (مگه اينكه از قبلش صاحبخونه تعهد كرده باشه كه به جاي مستاجر اين كار رو بكنه).
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

با عرض سلام خدمت همه
    دوستان ببخشید شاید سوالی که میپرسم یکم عجیب و مسخره باشه اما اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم )
    یکی از فامیل های ما تا چند ماه دیگه عازم کالیفرنیا ست. یه سوال داره راجع به آرایشگاه و سلمانی (مردانه) !!!!!!!!!!!
    کلا سوالش اینه که اونجا آرایشگر ها اکثرا زن هستند ؟ چون ایشون مذهبی هستند میخواد حتما یه مرد اینکارو انجام بده.
    اصلا آرایشگر ایرانی اونجا هست ؟ یه توضیح کلی راجع به این قضیه میشه بدید لطفا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

اين يكي از حرفهاي اشتباهي بود كه خود من هم قبل از اومدن به آمريكا شنيده بودم كه آرايشگرها بيشتر زن هستن ولي وقتي اومدم آمريكا ديدم كه اينطور نيست. آرايشگر هم مرد هست و هم زن. حالا شايد از نظر آماري تعداد زنهاي آرايشگر بيشتر باشه، ولي من توي اين چند سال كه جاهاي مختلف آمريكا چرخيدم، آرايشگر مرد هم زياد ديدم و اينجوري نيست كه كسي دچار مشكل بشه. البته توي اين سالها اصلا به كسب و كارشون كمك نكردم و خودكفا بودم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    اين يكي از حرفهاي اشتباهي بود كه خود من هم قبل از اومدن به آمريكا شنيده بودم كه آرايشگرها بيشتر زن هستن ولي وقتي اومدم آمريكا ديدم كه اينطور نيست. آرايشگر هم مرد هست و هم زن. حالا شايد از نظر آماري تعداد زنهاي آرايشگر بيشتر باشه، ولي من توي اين چند سال كه جاهاي مختلف آمريكا چرخيدم، آرايشگر مرد هم زياد ديدم و اينجوري نيست كه كسي دچار مشكل بشه. البته توي اين سالها اصلا به كسب و كارشون كمك نكردم و خودكفا بودم.
    ممنون از پاسختون
    مشکلی نیس تو حالی کردنشون ‌؟‌ :دی که چی کار بکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)