صفحه 207 از 322 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217257307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی هاتون.نه من برای اتریش هم فاند ندارم اونجا برای مستر خیلی به ندرت کسی میتونه فاند بگیره حالا شاید دکترا بتونه.درمورد رشته حق با شماست اما فکرمن اینه که بیام اونجا و تغییر رشته بدم برم پرستاری بخونم.این رشته مورد علاقه ام توی ایران بود و یک ترم هم خوندم و به اصرا خانواده ول کردم.شنیده ام شرایط کاری خوبی داره اونجا ولی بازم مشکل نداشتن فاند و هزینه از جیب و...در طول مدت تحصیل هستش.نظرتون چیه بیام رشته ام رو عوض کنم و در طول تحصیل کار کنم؟شدنیه اصلا؟شما که اونجایید با توجه به شرایط من این برنامه رو چقدر درست و عملی میدونید؟به راهنماییتون نیاز دارم
    در مورد رشته چون زیر مجموعه تجربی هستید دوستان اکثرا مهندسی میخونن ولی به صورت کلی پرستاری بله جزو مشاغل خوب هست وبازار کار خوبی هم داره . کاردرمانی/فیزیوتراپی/دستیاردندانپزشک/گفتاردرمانی/حتی روانشناسی هم جزو رشته های خیلی خوب گروه تجربی هستند در همه جای دنیا و سطح درآمدیتون هرچند از پزشکی و دندانپزشکی پایین تره اما میرسه به مهندسی های خوب. ورود به این رشته ها هم مثل پزشکی و ... سخت نیست(نه اینکه خیلی هم آسون باشه ولی دیگه سختیش مثل پزشکی نیتس) میتویند اگر هزینه کنید برای اینها باشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    در مورد رشته چون زیر مجموعه تجربی هستید دوستان اکثرا مهندسی میخونن ولی به صورت کلی پرستاری بله جزو مشاغل خوب هست وبازار کار خوبی هم داره . کاردرمانی/فیزیوتراپی/دستیاردندانپزشک/گفتاردرمانی/حتی روانشناسی هم جزو رشته های خیلی خوب گروه تجربی هستند در همه جای دنیا و سطح درآمدیتون هرچند از پزشکی و دندانپزشکی پایین تره اما میرسه به مهندسی های خوب. ورود به این رشته ها هم مثل پزشکی و ... سخت نیست(نه اینکه خیلی هم آسون باشه ولی دیگه سختیش مثل پزشکی نیتس) میتویند اگر هزینه کنید برای اینها باشه.
    خب مسئله همین هزینه است متاسفانه پرستاری مثل مهندسی ها نیست که فاند خوب داشته باشه.من میخوام بدونم اگه اینطوری بیام اونجا شرایط برام چطورمیشه وضعیت بیمه و درمان چطوریه اونجا؟همونطور که دوستمون اشاره کرد دانشجو اجازه کار بیرون از دانشگاه نداره مگه در شرایط خاصی.چقدر احتمالش هست بتونم کار کنم حالا احتمالا غیرقانونی؟یا بهم اجازه کار بدن و اینکه میتونم خرجم رو در بیارم ارزش سختیاش رو داره امریکا؟؟

يه چيزي هست اينه كه پرستاري من دقت كردم جز رشته هاي مورد علاقه امريكايياس! يعني مثل روانشناسي و .. و مثلزstem نيست كه امريكا كمبود داشته باشه. خلاصه اينكه خيلي تحقيق كنيد در موردش

Senior Member mdemehri آواتار ها

خب مسئله همین هزینه است متاسفانه پرستاری مثل مهندسی ها نیست که فاند خوب داشته باشه.من میخوام بدونم اگه اینطوری بیام اونجا شرایط برام چطورمیشه وضعیت بیمه و درمان چطوریه اونجا؟همونطور که دوستمون اشاره کرد دانشجو اجازه کار بیرون از دانشگاه نداره مگه در شرایط خاصی.چقدر احتمالش هست بتونم کار کنم حالا احتمالا غیرقانونی؟یا بهم اجازه کار بدن و اینکه میتونم خرجم رو در بیارم ارزش سختیاش رو داره امریکا؟؟
    وضع بیمه و درمان مزخرفه! بی تعارف.
    برای رشته ای مثل پرستاری که کلاً فاند نمی دن.
    فکر کار غیر قانونی رو هم از سرت بیرون کن چون دیپورت می شی.
    شرایط خاص یعنی شما درستون تموم شه.. برید رو OPT بعد کار بتونید پیدا کنید و کار کنید.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Banned

حوزه بهداشت و درمان که اتفاقا بیمه هم زیر مجموعه اون هست! مشاغل خصوصی هستن با درامد های بالا و طبیعتا دانشگاه لزومی نمیبینه بابت شغلی که پولش توی جیب صاحب اون شغل میره و چیزی عاید دانشگاه نمیشه پولی بده. مشاغل و رشته های این حوزه فاند زیاد ندارن البته در پزشکی در زمان رزیدنسی حدودا 50 تا 70 هزار تا حقوق داره در ماه چون شغله واسه پرستاری هم اگر این سیستم تعریف شده باشه قطعا حقوق در کار خواهد بود!
    بستگی داره به نوع نگاه و انتظار خودتون از زندگی. برای یکی داره برای یکی خیر. باید بدونید واسه چی دارید سختی به خودتون میدید.

من شنيده بودم سگ واسه امريكاييا مهمه و عضوي از خانواده محسوب ميشه ولي نه تا اين حد!
    يكي از دوستان يه ماشين خريده بوده رفته بوده سندشو بگيره امريكاييه گفته بيا تو اين به سگ الرژي داشته گفته ببخشيد نميتونم بيام الرژي شديد دارم يارو رفته تو خونه با پول اومده بيرون گفته من به تو ماشين نميفروشم حالام برو گمشو! چون به سگم توهين كردي سگ منم به تو الرژي داره! خلاصه حواستون باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    من شنيده بودم سگ واسه امريكاييا مهمه و عضوي از خانواده محسوب ميشه ولي نه تا اين حد!
    يكي از دوستان يه ماشين خريده بوده رفته بوده سندشو بگيره امريكاييه گفته بيا تو اين به سگ الرژي داشته گفته ببخشيد نميتونم بيام الرژي شديد دارم يارو رفته تو خونه با پول اومده بيرون گفته من به تو ماشين نميفروشم حالام برو گمشو! چون به سگم توهين كردي سگ منم به تو الرژي داره! خلاصه حواستون باشه
    من هم به سگ آلرژی دارم، بارها گفتم این رو و هیچ وقت همچین برخوردی با من نشده!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    من هم به سگ آلرژی دارم، بارها گفتم این رو و هیچ وقت همچین برخوردی با من نشده!
    مشکل سگ نیست بعضی ها کلا قاطی دارند

از این جور آدم ها زیاده (البته درصدشان کم است)
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

يكي از دوستاي امريكاييم سگ داره باكسر هم هستش و با يه گاز كوچولو تو كسري از ثانيه ميتونه يه ادمو بكشه بسكه ارواره هاي قوي ايي داره هر وقت ميرم خونش با سگه خيلي اروم بازي ميكنم و ناز و نوازشش ميكنم اين مدام حواسش به منه يه موقع اين نره غولو اذيت نكنم! امكان نداره لحظه اي منو تنها بذاره با سگه! فقطم با من نيست كلا با دوستاي ديگشم ديدم همينجوريه

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

من و شما هم از دوران نوزادی با سگ می پریدیم اینجوری میشدیم. من بارها دیدم اینا بچه یه ساله رو میذارن رو شکم سگه بخوابه! دوست من که برای سگش گرایش سیاسی هم متصوره و خیلی هم تاکید داره روش
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)