صفحه 219 از 322 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229269319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    شما تو طبقه ی college kids هستی دوست من و برای همینم اینا رو نمی بینی. من دوستم که بیزینس خونده و یه جارفته بود مصاحبه کاری بهش گفتن اگر استخدامت کنیم دیگه نمی تونی هاندا سیویک 2004 بیاری دم شرکت پارک کنی
    تجمل گرایی تو آمریکا و تو طبقات بالای جامعه وجود داره و بسیار هم شدید هست لول ولخرجی.
    باباي همين دوستم خلبان فدكسه و سالي ٣٠٠ تا در مياره و وضع ماليشون خوبه ولي اصلا تو قيد و بند اين چيزا نيستن. ولخرج هستن ولي تو قيد و بند ماديات نيستن.. فقط روزي ٣٠ ٤٠ دلار پول beer ميده.

نميدونم شايد ممفيس اينطوريه.. ماشين و ماشين بازي واسه nigga ها خيلي مطرحه دقت كردم.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

آمریکا کشور بزرگیه با بیش از ۳۰۰ میلیون نفر جمعیت و انواع و اقسام مهاجر از فرهنگ ها و ملیت های مختلف. از تمام دنیا آدم اومده و این کشور شکل گرفته. هر جور آدمی ممکنه توش پیدا شه. از بیکار و جنایتکار گرفته تا بیزنسمن و دکتر و مهندس. هر ایالتی واسه خودش قانونای خاصی داره. حالا من نمیدونم چرا بعضی ها دنبال این هستن که بگردن یه مدل پبدا کنن که همه چیز رو توش جا بدن.

خیلی سعی کردم وارد بحث نشم. میتونستم راحت پست هایی که خوشم نیومد رو نخونم. اما لازم دونستم بگم که چیزای مهمتر از این بحثایی که اینجا میشه هم هست. فکر خودتون رو به این مشغول نکنین که حالا آمریکایی ها تجمل گرا هستن یا نه. اگه هستن یا نیستن به خودشون مربوطه کاری هم به کسی ندارن.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    خیلی سعی کردم وارد بحث نشم. میتونستم راحت پست هایی که خوشم نیومد رو نخونم. اما لازم دونستم بگم که چیزای مهمتر از این بحثایی که اینجا میشه هم هست. فکر خودتون رو به این مشغول نکنین که حالا آمریکایی ها تجمل گرا هستن یا نه. اگه هستن یا نیستن به خودشون مربوطه کاری هم به کسی ندارن.
    دوست عزیز ، ما انسان ها معمولا در جامعه زندگی می کنیم. بنابراین جامعه روی ما تاثیر می گذارد.
    اگر کسی باشد که صبح اول وقت برود آزمایشگاه و شب آخر وقت برگردد و یا اگر کسی باشد که تمامی وقت آزادش را در خانه باشد جامعه برایش مطرح نیست
    مثلا در جامعه ای که تجمل گرایی مطرح است شما با لباس و ماشین معمولی بروید جور دیگری با شما برخورد می کنند.
    یا مثلا در جامعه ای که مبنایش پارتی باشد شما هر چقدر هم که عالی عمل کنید اما روابطتان از جنس ان ها نباشد می بینید یک جاهایی حق شما خورده می شود

هر ایالت و حتی نواحی فرهنگ متفاوتی دارند. مثلا همین کالیفرنیا دارای دو فرهنگ غالب شمال کالیقرنیا و جنوب کالیفرنیا هست. (یک چیزی هم به نام وسط کالیفرنیا هست که اقلیت حساب می شوند و مابین این دو فرهنگ هستند). حتی توی همین جنوب کالیفرنیا بین سن برناردیو و سانتا مونیکا شما فرهنگ متفاوت می بینید. اما اختلاف فرهنگی بین سانامونیکا و سن برناردیو کمتر از اختلاف فرهنگی بین سانتامونیکا و نیویورک هست. برای همین توصیه کزدم و می کنم که دوستان شهرشان را در هر پست ینوسند که کاربران تازه وارد تمایز قائل شوند. تفاوت فرهنگی جنوب کالیفرنیا با ایالت های قرمز بسیار زیاد است. برای همین می بینید که مشاهدات من خیلی با مشاهدات پیمان و برادر سارا (اسمش را نمی دانم) متفاوت است
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    شما تو طبقه ی college kids هستی دوست من و برای همینم اینا رو نمی بینی. من دوستم که بیزینس خونده و یه جارفته بود مصاحبه کاری بهش گفتن اگر استخدامت کنیم دیگه نمی تونی هاندا سیویک 2004 بیاری دم شرکت پارک کنی
    تجمل گرایی تو آمریکا و تو طبقات بالای جامعه وجود داره و بسیار هم شدید هست لول ولخرجی.
    به شغل بستگی داره. در رشته هایی مثل بیزینس و وکالت بله سر و وضع و ماشین و غیره مهم است. اگر دوست شما کارمند شرکت تکنولوژی بود اهمیتی نمیدادند اگر مثل استیو جابز پابرهنه یا با دوچرخه سرکار میرفت!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    به شغل بستگی داره. در رشته هایی مثل بیزینس و وکالت بله سر و وضع و ماشین و غیره مهم است. اگر دوست شما کارمند شرکت تکنولوژی بود اهمیتی نمیدادند اگر مثل استیو جابز پابرهنه یا با دوچرخه سرکار میرفت!
    هقته پیش در بازدیدی که از Western Digital داشتم یک دوچرخه پارک شده هم ندیدم
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    دوست عزیز ، ما انسان ها معمولا در جامعه زندگی می کنیم. بنابراین جامعه روی ما تاثیر می گذارد.
    اگر کسی باشد که صبح اول وقت برود آزمایشگاه و شب آخر وقت برگردد و یا اگر کسی باشد که تمامی وقت آزادش را در خانه باشد جامعه برایش مطرح نیست
    مثلا در جامعه ای که تجمل گرایی مطرح است شما با لباس و ماشین معمولی بروید جور دیگری با شما برخورد می کنند.
    یا مثلا در جامعه ای که مبنایش پارتی باشد شما هر چقدر هم که عالی عمل کنید اما روابطتان از جنس ان ها نباشد می بینید یک جاهایی حق شما خورده می شود

هر ایالت و حتی نواحی فرهنگ متفاوتی دارند. مثلا همین کالیفرنیا دارای دو فرهنگ غالب شمال کالیقرنیا و جنوب کالیفرنیا هست. (یک چیزی هم به نام وسط کالیفرنیا هست که اغلیت حساب می شوند و مابین این دو فرهنگ هستند). حتی توی همین جنوب کالیفرنیا بین سن برناردیو و سانتا مونیکا شما فرهنگ متفاوت می بینید. اما اختلاف فرهنگی بین سانامونیکا و سن برناردیو کمتر از اختلاف فرهنگی بین سانتامونیکا و نیویورک هست. برای همین توصیه کزدم و می کنم که دوستان شهرشان را در هر پست ینوسند که کاربران تازه وارد تمایز قائل شوند. تفاوت فرهنگی جنوب کالیفرنیا با ایالت های قرمز بسیار زیاد است. برای همین می بینید که مشاهدات من خیلی با مشاهدات پیمان و برادر سارا (اسمش را نمی دانم) متفاوت است
    فرمایش شما صحیح است. اما میگم باز حتی اگه شهر رو بگن هم نمیشه از روش چیزی نتیجه گیری کرد. الان به نظر شما کسی که شمال کالیفرنیا زندگی میکنه, نمیتونه بره جنوبش زندگی کنه؟ جامعه تحت فشار قرارش میده؟ احساس حقارت و تنهایی میکنه؟ نه اینجور نیست. میتونه اطرافیانش رو از کسانی انتخاب کنه که باهاشون سازگاری داشته باشه.

این سوالا فقط باعث شلوغ شدن تاپیک میشن و هیچ فایده ای ندارن.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    باباي همين دوستم خلبان فدكسه و سالي ٣٠٠ تا در مياره و وضع ماليشون خوبه ولي اصلا تو قيد و بند اين چيزا نيستن. ولخرج هستن ولي تو قيد و بند ماديات نيستن.. فقط روزي ٣٠ ٤٠ دلار پول beer ميده.

نميدونم شايد ممفيس اينطوريه.. ماشين و ماشين بازي واسه nigga ها خيلي مطرحه دقت كردم.
    300 هزار برای پدر یک خانواده اصلا پول زیادی نیست. اونا rich محسوب نمیشن. چیزی که من گفتم برای اونایی که سالی ملیون دلار درآمد دارن. البته مشاهدات شما برای اون طبقه کاملا صحیحه. رییس دپارتمان ما 200 هزار تا میگیره و خیلی زندگی ساده ای داره.

ممفیس کشاروزهای مایه داری داره
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله قشر gig که مشهورند برای این قضیه. حتی من چند وقت مقاله خودنم که انتقاد کرده بودن از سیلکن ولی که با وجود اینکه پول خوبی در میارن به سر و وضعشون اهمیت نمیدن

چون بیشتر بچه های این فروم زشته های فنی هستن و نهایت هم جاب تکنولوژی می گیرن تضورشون اینه که لباس و سر و وضع مهم نیست تو آمریکا، در حالی که توده ی مردم پرورده ی دست مدیا هستن و از بچگی با مد و ستایل و ... برزگ میشن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    فرمایش شما صحیح است. اما میگم باز حتی اگه شهر رو بگن هم نمیشه از روش چیزی نتیجه گیری کرد. الان به نظر شما کسی که شمال کالیفرنیا زندگی میکنه, نمیتونه بره جنوبش زندگی کنه؟ جامعه تحت فشار قرارش میده؟ احساس حقارت و تنهایی میکنه؟ نه اینجور نیست. میتونه اطرافیانش رو از کسانی انتخاب کنه که باهاشون سازگاری داشته باشه.

این سوالا فقط باعث شلوغ شدن تاپیک میشن و هیچ فایده ای ندارن.
    اینها اجزای تشکیل دهنده فرهنگ عمومی و زندگی اجتماعی هستند و طبیعتا در شکل گیری روابط اجتماعی موثر هستند.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    هقته پیش در بازدیدی که از Western Digital داشتم یک دوچرخه پارک شده هم ندیدم
    بجاش تا دلت بخواد ما توی پارکینگ شرکت Civic و بعضا دوچرخه داریم. ) جگوار و پورش هم هست ولی کسی اهمیت زیادی نمیده. رییس من که حدودا سالی ۳۰۰ - ۴۰۰ تا میگیره یک فقره Toyota Pirus داره که بهش بسیار هم میباله )
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)