صفحه 221 از 322 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231271321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Apply_15 نمایش پست ها
    سلام

دوستان چه ملیت هایی برای هم خونه شدن بهتر هستند؟؟؟

مرسی
    بستگی به آدمش داره. اصلا نمیشه حکم کلی صادر کرد. فقط اگر خیلی تم ایرانی دارید و دوست دارید تو آمریکا ایرانی زندگی کنید، بهترن گزینه همون ایرانی ها هستن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    بستگی به آدمش داره. اصلا نمیشه حکم کلی صادر کرد. فقط اگر خیلی تم ایرانی دارید و دوست دارید تو آمریکا ایرانی زندگی کنید، بهترن گزینه همون ایرانی ها هستن.
    تم ایرانی اصلا ندارم.

دوست دارم با فرهنگای دیگه اشنا بشم

شما با امریکایی ها بودیین؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

تم ایرانی اصلا ندارم.

دوست دارم با فرهنگای دیگه اشنا بشم

شما با امریکایی ها بودیین؟
    بله. ولی در کل تو ذهنتون باشه که بعضی از آمریکایی ها ممکنه دوست نداشته باشد با ایرانی زندگی کنن. بهتون برنخوره. :P
    اگر خیلی آدم درون گرا و خسته ای نیستید پیشنهاد می کنم dorm برید. از خواب و آسایش خبری نیست ولی خیلی خوب bond می کنید با آمریکایی ها. درس هم تو کتابخونه بخونید. البته dorm ممکنه گرون تر باشه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

پستهای نامربوط به موضوع حذف گردیدند.

من ژاپنی داشتم یعنی عالی به معنای واقعی کلمه بود( نمیتونم ولی کلی بگم همشون اینجورین ولی در کل ادمای با شعور و فوق العاده ساده ایی هستن). امریکایی دو تا داشتم. خوبیشون اینه کاری به کار ادم ندارن و سرشون تو کار خودشونه و کمکی هم بخاید بتونن دریغ نمیکنن و زبانتونم قوی میشه باهاشون باند بشین. مشکلشون اینه که خیلی بیش از حد کثیف هستن ( الان یه سری دوستان میگن حکم کلی ندید و .. والا من هر امریکایی دیدم و خونه هاشونم رفتم اصلا نظافت رو رعایت نمیکنن)

من الان در حال حاضر صمیمی ترین دوستم امریکایی هستش و با تمام دوستاشم که همخونش و دوستش هستن کاملا اوکی هستم و اینکه بتونید خوب صحبت کنید یجورایی به وجد میارتشون! که چطوری انقد خوب حرف میزنی و اینکه لهجه رو یجورایی دوست دارن و میخندن گذشته از همه اینا خیلی بیشتر از ایرانیا به من خوش میگذره وقتی با اینام! و هر هفته کلی دور و همی و مهمونی و برنامه اینا دارن و منم پای ثابت ( ضمنا دوستانی که اولین باره ایدی منو میبینن، بنده مذکر هستم و این ایدی مال من نیست فکر بد نکنید الان ‌ )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    من ژاپنی داشتم یعنی عالی به معنای واقعی کلمه بود( نمیتونم ولی کلی بگم همشون اینجورین ولی در کل ادمای با شعور و فوق العاده ساده ایی هستن). امریکایی دو تا داشتم. خوبیشون اینه کاری به کار ادم ندارن و سرشون تو کار خودشونه و کمکی هم بخاید بتونن دریغ نمیکنن و زبانتونم قوی میشه باهاشون باند بشین. مشکلشون اینه که خیلی بیش از حد کثیف هستن ( الان یه سری دوستان میگن حکم کلی ندید و .. والا من هر امریکایی دیدم و خونه هاشونم رفتم اصلا نظافت رو رعایت نمیکنن)

من الان در حال حاضر صمیمی ترین دوستم امریکایی هستش و با تمام دوستاشم که همخونش و دوستش هستن کاملا اوکی هستم و اینکه بتونید خوب صحبت کنید یجورایی به وجد میارتشون! که چطوری انقد خوب حرف میزنی و اینکه لهجه رو یجورایی دوست دارن و میخندن گذشته از همه اینا خیلی بیشتر از ایرانیا به من خوش میگذره وقتی با اینام! و هر هفته کلی دور و همی و مهمونی و برنامه اینا دارن و منم پای ثابت ( ضمنا دوستانی که اولین باره ایدی منو میبینن، بنده مذکر هستم و این ایدی مال من نیست فکر بد نکنید الان ‌ )
    مرسی. نظافت رو از چه نظر رعایت نمیکننید؟؟

Junior Member

دوستان چینیا چطورن واسه هم خونه شدن؟؟؟؟

Banned

دوستان چینیا چطورن واسه هم خونه شدن؟؟؟؟
    واییییییی همون قطرات معطر غذا درست کردنشون وقتی بپاشه رو بقیه چیزا داغون میکنه. هرکوفت و زهرماری هم گیرشون بیاد میریزن تو غذا. آدم چندشش میشه.
    چین+ویتنام+ دوستان آفریقایی خیلی داغونن البته من در آمریکا باهاشون معاشرت نداشتم جای دیگه بوده. ولی خب شاید اوناییشون که میان یو اس طوری دیگه ای باشن. و شایدم فقط این مواردی که من دیدم اینطوری هستن و بقیه بهتر باشن. ولی مشاهده شخصی من این بود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    واییییییی همون قطرات معطر غذا درست کردنشون وقتی بپاشه رو بقیه چیزا داغون میکنه. هرکوفت و زهرماری هم گیرشون بیاد میریزن تو غذا. آدم چندشش میشه.
    چین+ویتنام+ دوستان آفریقایی خیلی داغونن البته من در آمریکا باهاشون معاشرت نداشتم جای دیگه بوده. ولی خب شاید اوناییشون که میان یو اس طوری دیگه ای باشن. و شایدم فقط این مواردی که من دیدم اینطوری هستن و بقیه بهتر باشن. ولی مشاهده شخصی من این بود.
    حرفتون درسته کلا عادت های غذاییشون خیلی با سلایق ما جور در نمیاد.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

سوال من این هستش که آیا غذا پختن و کلا بوی غذاهای ما هم برای خارجیا مخصوصا امریکاییها ناخوشایند هستش؟
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)