صفحه 226 از 322 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    كليفرنيا خوبه! نيويورك رو كجاي بذاريم؟!
    از طرفي كليفرنيا من شنيدم گروسري خيلي ارزونتر از جاهاي ديگس توش! الان ممفيس كه منم بالاترين تكس رو داره ولي جز ارزونترين شهراي امريكاس و يكي از دوستان اورگون هستش كه اصلا تكس نداره ايالتش ولي ميگه هزينه زندگي خيلي بالاتر از ممفيسه
    اجاره ی خونه زیاد ملاک خوبی نیست برای گرونی و ارزونی ایالت. یعنی شما وقتی درآمد بالا داشته باشی اجاره دیگه اصلا ملاک نیست چون اجاره نشین نخواهی بود.

چیزایی که ملاکه: State income tax و Real estate tax یا همون Property tax و Mortgage Rate و قیمت ملک و زمین.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    اجاره ی خونه زیاد ملاک خوبی نیست برای گرونی و ارزونی ایالت. یعنی شما وقتی درآمد بالا داشته باشی اجاره دیگه اصلا ملاک نیست چون اجاره نشین نخواهی بود.

چیزایی که ملاکه: State income tax و Real estate tax یا همون Property tax و Mortgage Rate و قیمت ملک و زمین.
    میشه با رقم بگید!
    اینجا همه چی توصیفیه و تقریبا بدون کاربرد. ولی وقتی پای رقم میاد وسط چیز بدرد بخوری دستگیر آدم نمیشه. الان مثلا با احتساب درامد هایی که توی سایتهای مختلف برای خیلی از رشته ها و مشاغل نوشته شده زندگی در ایالتهای ذکر شده مخصوصا خرید خانه بسیار سخت و برای خیلی ها دست نیافتنی خواهد بود.
    مثلا در ایران الان دوستان من دارن کار میکنند با هزینه ای تقریبا 2 تومن خونه خوب 600 متری با نقشه خوب و عالی ساختند باب میل خودشون ولی وقتی میای همون خونه رو در ایالتهای ذکر شده شبیهشو!(که البته فقط شبیه نه خودش چون هم امکانات هم نما هم خیلی چیزاش از اون خونه توی اون ایالت امریکا خیلی بهتره! و اگر بخوای دقیق مثلشو بسازی و بخری خیلی بالاتر از این رقمها خواهد بود) بخری اصلا با این قیمت امکان پذیر نیست. وقتی هزینه دلاری و درامدی رو با هم قیاس میکنی و میانگین درامد ها.

پیش فرض پاسخ : شهر نیویورک - New York City

علیرغم تمام خوبی های نیویورک بهتره به بدی هاش هم اشاره بشه! نیویورک معروفه که rude ترین و unfriendly ترین مردم امریکا رو داره! و من خودم طی ۳ روزی که اونجا بودم به چشم دیدم! من خودم جنوب امریکا هستم و شاید باورتون نشه از بیش از ۱۰۰ امریکایی ( در مرکز و جنوب) تا حالا پرسیدم و سرجمع بزحمت شاید ۱۰ تاشون نیویورک تا حالا رفته باشن! و وقتی ازشون میپرسم چرا نمیرید حداقل سر بزنید میبینم در کمال تعجب اصلا علاقه ایی هم ندارن حتی برن!

یه استاد ۶۴ ساله داریم که میگفت تمام امریکا حتی داکوتای شمالی رو هم دیده ولی نیویورک تا حالا نرفته! و وقتی اینو گفت یکی از امریکاییا در جواب گفت واقعا چیز زیادی هم از دست ندادی از اینکه نرفتی!

با همه این مسایل جز شهرهای مورد علاقمه ولی چون خیلی گرونه هیچوقت نمیتونم بهش فکر کنم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    علیرغم تمام خوبی های نیویورک بهتره به بدی هاش هم اشاره بشه! نیویورک معروفه که rude ترین و unfriendly ترین مردم امریکا رو داره! و من خودم طی ۳ روزی که اونجا بودم به چشم دیدم! من خودم جنوب امریکا هستم و شاید باورتون نشه از بیش از ۱۰۰ امریکایی ( در مرکز و جنوب) تا حالا پرسیدم و سرجمع بزحمت شاید ۱۰ تاشون نیویورک تا حالا رفته باشن! و وقتی ازشون میپرسم چرا نمیرید حداقل سر بزنید میبینم در کمال تعجب اصلا علاقه ایی هم ندارن حتی برن!

یه استاد ۶۴ ساله داریم که میگفت تمام امریکا حتی داکوتای شمالی رو هم دیده ولی نیویورک تا حالا نرفته! و وقتی اینو گفت یکی از امریکاییا در جواب گفت واقعا چیز زیادی هم از دست ندادی از اینکه نرفتی!

با همه این مسایل جز شهرهای مورد علاقمه ولی چون خیلی گرونه هیچوقت نمیتونم بهش فکر کنم.
    اتفاقا من خیلی حال می کنم با مردمش. Rude بودن نیویورکی ها رو به مراتب به racist بودن این جنوبی ها ترجیح می دم!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

من اتفاقا این ریسیست بودن جنوبیا رو تا حالا از نزدیک ندیدم!‌ نمیدونم شاید شهرای دیگه اینطوری باشه ولی ممفیس اصلا ندیدم.
    جنوبیا معروف به hospitable بودن و فرندلی بودن هستن! مثل جنوب ایران!

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اتفاقا من خیلی حال می کنم با مردمش. Rude بودن نیویورکی ها رو به مراتب به racist بودن این جنوبی ها ترجیح می دم!
    آره شدیدن نژادپرستن مثل French Canadian ها!
    البته RUDE به نظرم یه ذره اغراقه بیشتر unfriendly هستن تا rude!
    حالا اینا به کنار claustrophobia رو بگو :-(
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

من سه روزي كه اونجا بودم هتلم تو نيوجرزي بود و بايد با قطار ميرفتم منهتن و برميگشتم و يه صحنه خيلي عجيبي كه ديده بودم اين بود تمامي صندلي ها تك سرنشين بود و كيفشون رو گذاشته بودن بغلشون كه كسي نشينه! اين دقيقا مصداق رود بودنه!
    در مورد نژاد پرستي جنوبيا، من فقط ممفيس بودم تا حالا و خيليم شنيدم ريسيستن ولي واقعا چيزي به چشم نديدم! ياحداقل تو گتو ها زندگي ميكنن شايد و من گذرم نيفتاده. در هر حال بين خودشونم ريسيست بودن خيلي ضايع و ننگين هست و خودشونم ميگن ريسيستا بشدت iq اشون پايينه! و براي همين بدشون مياد ريسيست فرض بشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism management

از دوستان كسي نيويورك زندگي نميكنه؟ كه توضيحاتي در مورد شهر و هزينه هاش ارائه بده؟

ممنون از راهنمائيتون

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    میشه با رقم بگید!
    اینجا همه چی توصیفیه و تقریبا بدون کاربرد. ولی وقتی پای رقم میاد وسط چیز بدرد بخوری دستگیر آدم نمیشه. الان مثلا با احتساب درامد هایی که توی سایتهای مختلف برای خیلی از رشته ها و مشاغل نوشته شده زندگی در ایالتهای ذکر شده مخصوصا خرید خانه بسیار سخت و برای خیلی ها دست نیافتنی خواهد بود.
    مثلا در ایران الان دوستان من دارن کار میکنند با هزینه ای تقریبا 2 تومن خونه خوب 600 متری با نقشه خوب و عالی ساختند باب میل خودشون ولی وقتی میای همون خونه رو در ایالتهای ذکر شده شبیهشو!(که البته فقط شبیه نه خودش چون هم امکانات هم نما هم خیلی چیزاش از اون خونه توی اون ایالت امریکا خیلی بهتره! و اگر بخوای دقیق مثلشو بسازی و بخری خیلی بالاتر از این رقمها خواهد بود) بخری اصلا با این قیمت امکان پذیر نیست. وقتی هزینه دلاری و درامدی رو با هم قیاس میکنی و میانگین درامد ها.
    برای مثال در رنجی که من حقوق میگیرم باید در آریزونا ۴.۳ درصد مالیات بدم در حالی که در کالیفرنیا باید ۹.۵ درصد مالیات بدم. یعنی حدود ۵ درصد اختلاف مالیات.

در زمینه ی خونه برای مثال خونه ای که من بپسندم توی اریزونا و شهر Scottsdale در میاد حدودا ۵۰۰ تا. همین خونه جایی که پدر من زندگی میکنه (Woodland Hills) در کمترین حالت هست ۷۵۰ هزار دلار.

متراژ‌ خونه. اون خونه ای که عرض کردم خدمتتون متراژ حدودا ۲۵۰ متر و زمین ۱۰۰۰ متر (با Pool البته). همین خونه رو بخوای بری توی Santa Monica بگیری میشه ۴ ملیون.

یک چیز خوبی که میشه ازش استفاده کرد برای گرفتن قیمت خونه Zillow هست. زیاد دقیق نیست ولی خوبه.

اتفاقا من همین چند وقت پیش داشتم با رفقا دقیق حساب میکردیم به این نتیجه رسیدیم که هزینه های عادی زندگی در ایران ۱/۳ آمریکاست (as a rule of thumb).
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام
    دوستان سرعت اینترنت در امریکا که به دانشجو ها میدن رایگان چند مگابایت هست؟ اونجا هم مثل ایران محدوده دانلود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)