صفحه 265 از 322 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها

واقعیت دیگه اینه که عمران یکی از رشته های مهندسی است که اینجا کمترین حقوق رو داره به نسبت بقیه مهندسی ها. همونطور که بهتون در پیام خصوصی هم گفتم و با توجه به علاقتون،من جای شما بودم وقتم رو برای عمران تلف نمی کردم و حتما به cs تغییر رشته میدادم.
    دوتا سوال:
    ۱. با هر لیسانسی میشه رفت مستر CS خوند تو کانادا/امریکا؟ (کورس بیس منظورم هست)... حتی اگه لیسانس کاملا بی ارتباط باشه؟
    ۲. دوستانی که لیسانس CS یا مهندسی کامپیوتر و IT خوندن چقدر ممکن میدون موفقیت کسی که بکگراندی نداره؟ (بگکراند ضعیف تو ریاضیات) شما چقدر از دانش لیسانستون تو جاب استفاده میکنید؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    این را اولین بار است می شنوم!!!
    این که تعداد دختر ها کم است را کاملا قبول دارم
    اما تا حالا نشنیدم که دختر ها سهمیه داشته باشند. یعنی دختر ها فقط با خودشان رقابت کنند و پسر ها با خودشان!

منبعی داری یا مشاهداتی داشتی؟
    اگر خانمی و آقایی توانایی های مشابه داشته باشن، بعید نیست که خانم رو ترجیجا استخدام کنن. ولی الزاما دیگه اینکه فقط چون طرف دختره استخدامش کنن فک نمیکنم .. یعنی من ندیدم .. شاید جز 2 مورد البته
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    دوتا سوال:
    ۱. با هر لیسانسی میشه رفت مستر CS خوند تو کانادا/امریکا؟ (کورس بیس منظورم هست)... حتی اگه لیسانس کاملا بی ارتباط باشه؟
    ۲. دوستانی که لیسانس CS یا مهندسی کامپیوتر و IT خوندن چقدر ممکن میدون موفقیت کسی که بکگراندی نداره؟ (بگکراند ضعیف تو ریاضیات) شما چقدر از دانش لیسانستون تو جاب استفاده میکنید؟
    بله اگر اینجا باشید. مستقیم از ایران شاید یکم سخت باشه ولی با مدرک لیسانس مهندسی فکر میکنم راحت باشه.
    شما 2 سال وقت بذاری همه چیز رو خیلی خوب یاد میگیری. من نمونه ای رو میشناسم که طرف با پیشینه هنر پذیرش مستر cs گرفت.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

با هر لیسانسی میشه رفت مستر CS خوند تو کانادا/امریکا؟ (کورس بیس منظورم هست)... حتی اگه لیسانس کاملا بی ارتباط باشه؟
    آری. اما به آن ها ربطی ندارد که شما پیشنیاز نگذراندی
    من چندین نفر را دیدم که با کارشناسی های رشته های فیزیک ، ریاضی و شیمی وارد ارشد علوم کامپیوتر شدند

(بگکراند ضعیف تو ریاضیات) شما چقدر از دانش لیسانستون تو جاب استفاده میکنید؟
    بکگراند ضعیف توی ریاضیات مهم نیست. موارد زیر مهم است

1- زبان برنامه نویسی اسکریپتی مانند پایتون
    2- زبان برنامه نویسی شی گرا شامل جاوا و دات نت
    3- ساختمان داده
    4- الگوریتم

5- سیستم عامل
    6- دیتابیس
    7- کامپایلر
    8- یک مورد تخصصی شامل شبکه ، برنامه نویسی وب ، مهندسی نرم افزار ، دیباگینگ و ...

مورد اول و دوم را معمولا افرادی که حتی علوم کامپیوتر نیستند بلدند. اگر شما این دو مورد را بلد نباشید کلا باید این رشته را فراموش کنید
    ساختمان داده و الگوریتم جز جدایی ناپذیر مصاحبه های استخدامی هستند! اگر این دو را مسلظ نباشی رقابت را به راحتی واگذار می کنی
    بعضی از شرکت ها به سیستم عامل ، بعضی ها به دیتابیس ، بعضی ها به کامپایلر و بعضی ها به هر سه حساس هستند!
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بله اگر اینجا باشید. مستقیم از ایران شاید یکم سخت باشه ولی با مدرک لیسانس مهندسی فکر میکنم راحت باشه.
    شما 2 سال وقت بذاری همه چیز رو خیلی خوب یاد میگیری. من نمونه ای رو میشناسم که طرف با پیشینه هنر پذیرش مستر cs گرفت.
    cs! چی شو میشه تو دو سال یاد گرفت؟ والا من هفت ساله دارم تو تئوری اونم یک شاخه خاصش کار میکنم، تمرین میکنم، مسابقات acm و ... هنوز خیلی خیلی بیسوادم!
    بعدشم ایشون باید بک گراندشو یجایی تو رزومه نشون بده. اینکه بگه من فلان چیزو بلدم که بهش پذیرش نمیدن.
    اکثر دانشگاههای امریکا که من بخاطر میارم نوشتن یا از cs بیان یا رشته های خیلی نزدیک به اون!
    مگه اینکه ایشون امریکا باشن و بتونن با استاد صحبت کنند و توانایی هاشونو نشون بدند.

در ضمن یک نکته ای گه همه برداشت اشتباه میکنند cs برنامه نویسی نیست. درسته اکثرا برنامه نویسی بلدند اما (تو زمینه تئوری) حل مسئله مهمه. برنامه نویسی مثل یک خودکار غمل میکنه که ایده شما رو روی یک کاغذ میاره. اون ایده مهمه نه خودکار!
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    cs! چی شو میشه تو دو سال یاد گرفت؟ والا من هفت ساله دارم تو تئوری اونم یک شاخه خاصش کار میکنم، تمرین میکنم، مسابقات acm و ... هنوز خیلی خیلی بیسوادم!
    بعدشم ایشون باید بک گراندشو یجایی تو رزومه نشون بده. اینکه بگه من فلان چیزو بلدم که بهش پذیرش نمیدن.
    بسیاری از آمریکایی ها با مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر وارد بازار کار می شوند. این رشته کلش چهار سال است و یک چهارمش (معادل یک سال) دروس عمومی است مانند اقتصاد انگلیسی و ...
    بنابراین آمریکایی ها با سه سال درس وارد بازار کار می شوند! بعد شما می گی هفت سال کم است!

کسی که کارشناسی دارد دروسی مانند یادگیری ماشین ، بینایی کامپیوتر ، نظریه بازی ، پردازش موازی ، نظریه محاسبات ، شناسایی الگو و ... پاس نکرده است
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    در ضمن یک نکته ای گه همه برداشت اشتباه میکنند cs برنامه نویسی نیست. درسته اکثرا برنامه نویسی بلدند اما (تو زمینه تئوری) حل مسئله مهمه. برنامه نویسی مثل یک خودکار غمل میکنه که ایده شما رو روی یک کاغذ میاره. اون ایده مهمه نه خودکار!
    صد در صد اولیت حل مسئله است. اما حل مسئله از طریق درس پاس کردن بدست نمی آید
    الان من خودم دانشجوی ارشد علوم کامپیوتر زیر نظر دارم (خودم مهندسی هستم نه کامپیوتر) من فکر می کنم و مسئله را من حل می کنم و ایشان فقط کد می زند
    خوبی این شخص نسبت به دانشجو برقی که دارم این است که وقتی من اسم الگوریتم را می آورم و یا مراحل برنامه را می گویم می فهمد و بدون گفتن جزئیات کد می زند. اما به دانشجوی برقی باید جزئیات را بگویم
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

بسیاری از آمریکایی ها با مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر وارد بازار کار می شوند. این رشته کلش چهار سال است و یک چهارمش (معادل یک سال) دروس عمومی است مانند اقتصاد انگلیسی و ...
    بنابراین آمریکایی ها با سه سال درس وارد بازار کار می شوند! بعد شما می گی هفت سال کم است!

کسی که کارشناسی دارد دروسی مانند یادگیری ماشین ، بینایی کامپیوتر ، نظریه بازی ، پردازش موازی ، نظریه محاسبات ، شناسایی الگو و ... پاس نکرده است
    ایشون سوالشون در مورد ادامه تحصیل بود نظر شما در مورد کار بود که اره قبول دارم دو سال خوبه شاید بشه یک سال هم جمع اش کرد. بسته به پشتکار طرف داره.

۷ سال یک دوره زمانی کاملا عادی هست در زمینه الگوریتم. خودتون هم حتما اطلاع دارید شما هرچقدر هم کار کنید باز هم مسئله های الگوریتمی فراوانی هستند که شما رو به چالش میکشند.
    منم نگفتم ایشون برن ۷ سال تمرین کنند فقط گفتم این جمله "با دو سال همه چیز!! cs رو خیلی خوب!! یاد میگیرید" اشتباهه.
    باید دید منظور از خیلی خوب چی هست.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

این را اولین بار است می شنوم!!!
    این که تعداد دختر ها کم است را کاملا قبول دارم
    اما تا حالا نشنیدم که دختر ها سهمیه داشته باشند. یعنی دختر ها فقط با خودشان رقابت کنند و پسر ها با خودشان!

منبعی داری یا مشاهداتی داشتی؟
    نه من کی همچین چیزی گفتم!!!

منظور من این بود که تعداد دخترها تو تک کلا کمه، تعداد دخترهایی که دکترای تک دارن که دیگه خیلی هم کمتر. برای همین هم شانس استخدام دختر با مدرک دکترا خیلی خیلی بالاس.

منبع ندارم ولی مشاهدات وسیعه
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    نه من کی همچین چیزی گفتم!!!

منظور من این بود که تعداد دخترها تو تک کلا کمه، تعداد دخترهایی که دکترای تک دارن که دیگه خیلی هم کمتر. برای همین هم شانس استخدام دختر با مدرک دکترا خیلی خیلی بالاس.

منبع ندارم ولی مشاهدات وسیعه
    البته من شنیده بودم برق قدرت تازه در حال رشده و چند سال دیگه فرصت شغلی براش مناسب میشه ولی این قضیه خانم ها رو تازه شنیدم .نمیدونستم کشورهای صنعتی هم این موارد هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)