صفحه 266 از 322 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ببینید اون تعداد مقاله که گفتید برای استخدامه نه گرفتن شغل phd level .یه بار کنفرانس در سوئد یکی از امریکا اومده بود و جمله جالبی گفت ترجمش این میشه استنفوردی ها در اپل سهمیه دائمی دارن .وقتی ازش پرسیدم دلیلش رو گفت که ریسرچ های خیلی سطح بالا در این قبیل دانشگاه هاست
    وارد شدن با شغل Phd level از دانشگاه متوسط همونطور که پیمان گفت ممکن نیست .در مورد رنک نمیشه دقیق گفت ولی به نظر من اون سطح دانشگاه ها تاپ 20 اونجا هستن .دکترا گرفتن در اون دانشگاه ها هم بسیار کار میبره و واقعا باید علاقه مند باشید که براتون طاقت فرسا نشه .
    درباره درامد اون دو تخصصی که گفتید من مطلع نیستم .ولی برای درامد سطح بالاتر از متوسط در بدو ورود هر شرکت بزرگ این خصوصیت رو باید داشته باشید تخصص جدید و مورد نیاز شدید و تعداد متخصص متقاضی خیلی کم .درباره اپل اینو بگم که اون شغل مد نظر شما رو کم به ورودی های جدید میدن و بیشتر متخصصان با سابقه کمپانی های دیگه چه در اونجا و چه در اروپا و اسیای شرقی رو استخدام میکنن (دوستم میگفت یه ادم خیلی وارد رو از روسیه با پیشنهاد خیلی بالا اوردن شرکتشون).گوگل هم همینطور
    قطعا پیمان جان از من خیلی خیلی بهتر میدونه و بهتره ایشون نظر خودشون رو بفرماین .بقیه دوستان هم همینطور
    ویرایش توسط maurice : June 9th, 2016 در ساعت 11:40 AM دلیل: اختیاری

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    ببینید اون تعداد مقاله که گفتید برای استخدامه نه گرفتن شغل phd level .یه بار کنفرانس در سوئد یکی از امریکا اومده بود و جمله جالبی گفت ترجمش این میشه استنفوردی ها در اپل سهمیه دائمی دارن .وقتی ازش پرسیدم دلیلش رو گفت که ریسرچ های خیلی سطح بالا در این قبیل دانشگاه هاست
    وارد شدن با شغل Phd level از دانشگاه متوسط همونطور که پیمان گفت ممکن نیست .در مورد رنک نمیشه دقیق گفت ولی به نظر من اون سطح دانشگاه ها تاپ 20 اونجا هستن .دکترا گرفتن در اون دانشگاه ها هم بسیار کار میبره و واقعا باید علاقه مند باشید که براتون طاقت فرسا نشه .
    دانشگاه کالیفرنیا ریورساید توی پنجاه تا دانشگاه اول نیست. اما هر سال یک یا دو تا از ایرانی های که دکتری علوم کامپیوتر می خواندند جذب گوگل می شدند. این دانشگاه سالی بین ده تا دوازده تا ایرانی می گرفت. چند تا هندی هم می شناختم که جذب گوگل شدند (آمار دقیق ندارم)

هر سال هم گوگل به دانشگاه می آمد و دانشجو جذب می کرد

سایت ف هم هر سال می آمد و دانشجوی غیر ایرانی (چینی و هندی و مکزیکی) جذب می کرد

فقط همین دو شرکت بودند.
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    دانشگاه کالیفرنیا ریورساید توی پنجاه تا دانشگاه اول نیست. اما هر سال یک یا دو تا از ایرانی های که دکتری علوم کامپیوتر می خواندند جذب گوگل می شدند. این دانشگاه سالی بین ده تا دوازده تا ایرانی می گرفت. چند تا هندی هم می شناختم که جذب گوگل شدند (آمار دقیق ندارم)

هر سال هم گوگل به دانشگاه می آمد و دانشجو جذب می کرد

سایت ف هم هر سال می آمد و دانشجوی غیر ایرانی (چینی و هندی و مکزیکی) جذب می کرد

فقط همین دو شرکت بودند.
    خب پس من اشتباه کردم .از دوستان معذرت میخوام .اینو از کسایی که امریکا هستن شنیده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    رنک زیاد مهم نیست این مهمه که چند نفر از اون دانشگاه در اون شرکت کار میکنند که از توی لینکدین میتونید ببینید که یه آمار کلی دستتون بیاد
    البته منظورم کار نبود .منظورم شغل Phd level entry بود.که پیمان و چند تن از دوستان درباره اهمیت رنک دانشگاه توضیحاتخیلی خوبی فرمودن
    ویرایش توسط pouyant : June 9th, 2016 در ساعت 06:14 PM دلیل: اختیاری

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    من فکر میکردم با تخصص machine learning و computer vision با 5 6 مقاله خیلی خوب راحت میشه شغل phd level در گوگل یا اپل گرفت. دریافتی رو هم حداقل 120 هزار تا سالی فکر میکردم.
    مدرک دانشگاه متوسط یعنی رنک چند حدودا؟
    منظور شما دقیقا از شغل PhD-Level چی هست؟ دوره PhD طراحی شده برای شغلهای آکادمیک. شما بفرمایید اسم چه جور شغلی در صنعت را PhD-Level میگذارید؟
    مقاله هم بدرد کارهای آکادمیک میخوره نه صنعتی.

زمانی که من داشتم برای کار اپلای می کردم اکثر مشاغلی که رباتیک بودند مدرک دکتری می خواستند و کسی را با ارشد استخدام نمی کردند. آگهی های خیلی کمی برای کارشناسی و ارشد بود. داشتن دکترا برای رباتیک واجب هست.
    برعکس این مورد مربوط می شد به Embedded Systems که کارشناسی می خواستند
    همچنین مشاغل اتوماسیون کاردانی می خواستند
    منظورتون تخصص های مربوط به رباتیک است؟یا شرکت های ربات سازی؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    منظورتون تخصص های مربوط به رباتیک است؟یا شرکت های ربات سازی؟
    شغل با عنوان
    Robotics Engineer
    Robotics Researcher
    Robotics Scientist
    لزوما شرکت ها ربات ساز نبودند

شرکت های ربات ساز فقط که رباتیک نمی گیرند آن ها علوم کامپیوتر ، برق ، مکانیک و صنایع ، مدیریت و ... نیز می گیرند.
    اشخاصی که ربات طراحی می کنند یا آن را توسعه می دهند را با عنوان رباتیک می گیرند و اکثرا دکترا می خواستند
    برای ورود به این مشاغل شما باید بینایی کامپیوتر (سه بعدی) ، یادگیری ماشین و کنترل غیر خطی کاملا مسلط باشی
    تعداد زیادیشان از شما انتظار دارند که به سی پلاس پلاس ، opencv و ROS مسلط باشید
    اکثرشان توقع دارند که به SLAM هم مسلط باشی

در قسمت پیشنیاز ها می نویسند: دکتری مهندسی رباتیک و رشته های مشابه نظیر برق ، علوم کامپیوتر ، مکانیک و ...

برخلاف علوم کامپیوتر ، در مصاحبه کسی از شما ساختمان داده و الگوریتم نمی پرسد. به شما کد نمی دهند که آن را اصلاح کنید. از شما سوالاتی در مورد اصطلاحات کامپیوتر و شبکه نمی پرسد. بلکه به شما موقعیت (مسئله) می دهند و می گویند چگونه و از چه روش هایی حلش می کنید

به ازای هر شغلی که در رباتیک وجود دارد حداقل هزار شغل در علوم کامپیوتر وجود دارد

به هیچکس توصیه نمی کنم که وارد رباتیک شود چون علاوه بر دکتری ، اکثر مشاغلش نیاز به کلیرینس دارد. یعنی حتی اگر دکتری هم داشته باشی باید هفتاد درصد جاها را کنار بگذاری
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    باز حرف شما منطقی تر هست و جنبه های مثبت رو در نظر داشتید. البته نکته ای رو هم در نظر بگیرید که کار پیدا کردن واسه دکتراها ذاتا چند برابر سختتر از ارشد هستش که این خودش ممکنه اونایی که دکترا تموم کردن رو باز راغب به سیاه نمایی بکنه!من نظر خودم رو میگم:اگر کسی میخواد واسه دکترا بیاد این رو بدونه که باید اماده باشه هر دانشگاه حتی بی اسم و رسم یا کالجی بود بره واسه استاد شدن البته این به نسبت دید بدبینانه بود. کم نداشتیم اونایی که دانشگاههای خوبی استاد شدن. به هوای کار صنعتی اومدن و به خصوص درامد انچنانی داشتن ممکنه ادم رو ناامید بکنه!
    توقعات که کمی پایین بیاد خیلی مسایل حل میشه
    البته شرایط به این سادگی هم نیست. چون خیلی از کسانی که میبینیم کار گرفتن (نه تو دانشگاه) با دکترا کار گرفتن نه مستر. من خودم کمتر دیدم با مستر کسی کار گرفته باشه.

شغل با عنوان
    Robotics Engineer
    Robotics Researcher
    Robotics Scientist
    لزوما شرکت ها ربات ساز نبودند

شرکت های ربات ساز فقط که رباتیک نمی گیرند آن ها علوم کامپیوتر ، برق ، مکانیک و صنایع ، مدیریت و ... نیز می گیرند.
    اشخاصی که ربات طراحی می کنند یا آن را توسعه می دهند را با عنوان رباتیک می گیرند و اکثرا دکترا می خواستند
    برای ورود به این مشاغل شما باید بینایی کامپیوتر (سه بعدی) ، یادگیری ماشین و کنترل غیر خطی کاملا مسلط باشی
    تعداد زیادیشان از شما انتظار دارند که به سی پلاس پلاس ، opencv و ROS مسلط باشید
    اکثرشان توقع دارند که به SLAM هم مسلط باشی

در قسمت پیشنیاز ها می نویسند: دکتری مهندسی رباتیک و رشته های مشابه نظیر برق ، علوم کامپیوتر ، مکانیک و ...

برخلاف علوم کامپیوتر ، در مصاحبه کسی از شما ساختمان داده و الگوریتم نمی پرسد. به شما کد نمی دهند که آن را اصلاح کنید. از شما سوالاتی در مورد اصطلاحات کامپیوتر و شبکه نمی پرسد. بلکه به شما موقعیت (مسئله) می دهند و می گویند چگونه و از چه روش هایی حلش می کنید

به ازای هر شغلی که در رباتیک وجود دارد حداقل هزار شغل در علوم کامپیوتر وجود دارد

به هیچکس توصیه نمی کنم که وارد رباتیک شود چون علاوه بر دکتری ، اکثر مشاغلش نیاز به کلیرینس دارد. یعنی حتی اگر دکتری هم داشته باشی باید هفتاد درصد جاها را کنار بگذاری
    :نترل غیر خطی رو در لیسانس گرایش کنترل برق در ایران میخونن.یادگیری ماشین و بینایی کامپیوتر هم در ارشد کنترل مکاترونیک و هوش مصنوعی جزو واحدها هستن .

البته هوش مصنوعی در معنای کاملش و گسترده در ایران در رشته علوم کامپیوتر ارشد گرایش سیستمهای خبره بررسی میشه .ارشد هوش مصنوعی بیشتر برای کاربرد اونهاست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)