صفحه 278 از 322 نخستنخست ... 178228268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ما که بالاخره نفهمیدیم فاز آمریکا از اینکه گرین کارت را به صورت لاتاری می دهد و بقیه رو ده دوازده سال معطل می کند چی است اما احتمالا فازشون باید فاز خوب و جالبی باشد.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    ما که بالاخره نفهمیدیم فاز آمریکا از اینکه گرین کارت را به صورت لاتاری می دهد و بقیه رو ده دوازده سال معطل می کند چی است اما احتمالا فازشون باید فاز خوب و جالبی باشد.
    فاز خاصی ندارن. قانون های مسخره.
    الان یه فاز جدید دارن که به افرادی که بچه شون سیتیزن هست حال نمی کنم ویزای توریستی بدن زیاد.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    متشکرم از نظرتون .
    ولی من هم خانواده و فامیلم امریکا هستند هم اینکه راحت میتونم وام بگیرم ! چرا میگید نمیتونم ؟
    من اقامت آمریکا دارم و اجازه کار و گرفتن انواع وام رو دارم (تو این چند ساله هم تقریبا به فرهنگشون آشنا شدم و عادت کردم)
    ولی چون قصد برگشت به ایران رو ندارم میخوام گزینه بهتر رو انتخاب کنم.
    بیشتر هم بخاطر آینده کاری نگرانم و همچنین سوشال بودن و آداپته شدن در محیط تحصیلی و اجتماع دانشجویی
    شما نگفته بودید که خونواده تون آمریکا هستن و خودتون هم چند سال آمریکا زندگی کردید. ولی با این وجود سر حرفم هستم. وقتی بتونید فوق لیسانس رو اینجا بگیرید، شروع کردن مجدد از مقطع لیسانس اتلاف وقت و عمره. اینجا همونطور که دوستان گفتن به تخصص شما نگاه می کنن نه اینکه کل تحصیلتون رو آمریکا بودید یا نه. وقتی فوق لیسانس رو آمریکا بگیرید و در دوره تحصیل خوب درس بخونید و مهارت کسب کنید و ارتباطات حرفه ای خودتون رو گسترش بدید، همین کافیه برای استخدام. لزومی نداره که همه مقاطع تحصیلی رو آمریکا خونده باشید.

از نظر عادت کردن به محیط هم به اندازه کافی اینجا بودید. در محیطهای کاری مهندسی، ارتباطات اجتماعی بیشتر متناسب با grad school هست تا college life.
    ویرایش توسط Mehrad : July 15th, 2016 در ساعت 05:24 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    هدف اصلیش diversity است.

Green Card Through the Diversity Immigrant Visa Program. The Diversity ImmigrantVisa Program (DV Program) makes up to 50,000 immigrant visas available annually, drawn from random selection among all entries to individuals who are from countries with low rates of immigration to the United States.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    متشکرم از نظرتون .
    ولی من هم خانواده و فامیلم امریکا هستند هم اینکه راحت میتونم وام بگیرم ! چرا میگید نمیتونم ؟
    من اقامت آمریکا دارم و اجازه کار و گرفتن انواع وام رو دارم (تو این چند ساله هم تقریبا به فرهنگشون آشنا شدم و عادت کردم)
    ولی چون قصد برگشت به ایران رو ندارم میخوام گزینه بهتر رو انتخاب کنم.
    بیشتر هم بخاطر آینده کاری نگرانم و همچنین سوشال بودن و آداپته شدن در محیط تحصیلی و اجتماع دانشجویی
    بدون شک به فوق لیسانس فکر کن. حتی اگه پایه ضعیفی هم داری میتونی ادامه بدی. واسه دانشگاه های متوسط اگه اقدام کنی میتونی پذیرش بگیری ولی احتمال گرفتن فاند خیلی کمه و با توجه به اینکه گرین کارت داری, شهریه کمی باید بدی.
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    فاز خاصی ندارن. قانون های مسخره.
    الان یه فاز جدید دارن که به افرادی که بچه شون سیتیزن هست حال نمی کنم ویزای توریستی بدن زیاد.
    البته بعضی از دوستان با همین قانون های "مسخره" به کسب درجه والای سیتیزنی نایل اومدن و الان پیش خودشان فکر میکنند 100 نسل است آمریکایی تشریف دارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechanicalEng@Sharif.U.T

سلام
    یه سوال از دوستان مقیم آمریکا داشتم، میخواستم بدونم در شهر های نسبتا پرجمعیت آمریکا اگر حقوق کسی درماه 5000 دلار باشه میتونه راحت معاش کنه؟

بچه ها برای اسباب کشی چیکار باید بکنم؟ یوهال و ..ظاهرا خیلی گرون هستن. ایا تریلر و توع کردن اون با ماشین و فاصله ۸۰۰ مایلی عملی هست؟ خطرناک نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Texas at Arlington

Budget truck رو چك كردى؟ معمولا قيمتش مناسبه، من خودم ميخواهم يك ماه ديگه از تگزاس برم كاليفرنيا و از يوهال تريلر كرايه كنم، قيمتش خيلى ارزونه ١٢٠ دلار براى ٥ روز، يه چيز ديگه كه برام جالب بود اگه جاى مبدا و مقصد رو عوض كنم قيمت اجاره تريلر ٣ برابر ميشه. بعدش اومدم قيمت اجاره تريلر از مبدا هاى مختلف رو به تگزاس و برعكس چك كردم و تقريبا براى همه جا اجاره تريلر به تگزاس خيلى گرونه و برعكسش ارزون. به اين نتيجه رسيدم كه كلى ادم قبلا به تگزاس نقل مكان كردن و الان تعداد تريلر تو تگزاس زياده و جاهاى ديگه كمه و اينا دوست دارن كه يكى مثل من برعكس جريان جارى تريلر رو از تگزاس خارج كنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بچه ها برای اسباب کشی چیکار باید بکنم؟ یوهال و ..ظاهرا خیلی گرون هستن. ایا تریلر و توع کردن اون با ماشین و فاصله ۸۰۰ مایلی عملی هست؟ خطرناک نیست؟

تراك نمخيام اونقدري وسايل ندارم تو يه ترلر جا ميشه و مبل و تخت و .. همرو كذاشتم كرگ ليست. يوهال چك كردم ٧٠٠ تا بود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)