صفحه 282 از 322 نخستنخست ... 182232272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

من تجربیات بر عکس این در مورد چیزهای تمام شدنی داشتم. یکی از جالبترین مواردش در یکی از سفرهای دوچرخه سواریم بود که بطری آبم تموم شده بود. اون موقع تجربیاتم خیلی کمتر از الان بود و نمی دونستم که توی همه سوپرمارکتها آبسردکن نیست که بشه بطری آب رو پر کرد. در اینجور موارد باید پول بدید و بطری آب بخرید. خلاصه داشتم از دم یک سوپرمارکت کوچک در یک منطقه نسبتا روستایی و کمی تا قسمتی ردنک رد میشدم و این هوا ریش هم داشتم. رفتم تو و پرسیدم آبسردکن کجاست میخوام بطری آبم رو پر کنم. یکی از کارمندهای فروشگاه گفت اینجا آبسردکن نداریم ولی بیا بطری آبت رو پر کنم. من رو برد پشت فروشگاه و از گالن آب خودش بطریم رو پر کرد و کلی هم معذرت خواهی که آب خنک نیست. گفتم معذرت خواهی نداره خنک بودن آب مهم نیست. من آب می خواستم و بهم آب دادی و خیلی لطف کردی. به هر حال جالب بود که به عنوان یک خارجی ریشو چنین برخوردی رو در چنین منطقه ای تجربه کردم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    مثلا همین پرسیدن ساعت. اگر به من جواب بدهد ساعتش تمام نمی شود یا قیمت ساعتش کمتر نمی شود! اما در جواب می گویند «نمی گویم چون براش پول دادم»
    یا مثلا یک جشنواره بود که ورودیش پولی بود خواستم بدانم داخلش چه برنامه ای است (توی صفحه راهنما نوشته بود) که ارزش پول دادن دارد یا منصرف شوم برنامه شروع نشده بود وقتی گفتم می تونم برنامه را ببینم این جمله را شنیدم. اگر من برگه را چند ثانیه می دیدم چیزی ازش کم نمی شد
    این جمله را در موارد متعددی شنیدم که ارزش نوشتن به عنوان مشاهدات در فروم را ندارد. فقط حواستم بگم این جمله عادی است وقتی برای موارد که از طرف چیزی کم نمی شود این جملاه را می شنوم دیگر مواردی از قبیل چسب و ... که جای خود دارد
    دوست عزیز تجربیاتی بجز ساعت پرسیدن, چیزهای تمام نشدنی, بوی عطر خانمها در مناطق مختلف دارید؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

سلام دوستان عزیز. سوالی که دارم در مورد مبحث زبان در دانشگاست. با توجه به اینکه از زمان ازمون های تافل و...زمان زیادی هست میگذره در زمینه لیسنینگ و اسپیکینگ افت و ضعف حاصل میشه. می خواهم بدونم این موضوع در بدو ورود برای دانشجویی که RA یا TA هست مشکل ایجاد میکنه؟ (برای ترم اول) برخورد اساتید و کارکنان دانشگاه با دانشجوهای اینترنشنال سر موضوع زبان چطوریه؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط light20 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. سوالی که دارم در مورد مبحث زبان در دانشگاست. با توجه به اینکه از زمان ازمون های تافل و...زمان زیادی هست میگذره در زمینه لیسنینگ و اسپیکینگ افت و ضعف حاصل میشه. می خواهم بدونم این موضوع در بدو ورود برای دانشجویی که RA یا TA هست مشکل ایجاد میکنه؟ (برای ترم اول) برخورد اساتید و کارکنان دانشگاه با دانشجوهای اینترنشنال سر موضوع زبان چطوریه؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    language is like money
    nobody expects you to be rich
    but being poor is problematic

you need to be able to get the job done

in university, people are very considerate
    they don't judge you
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نگران نباش
    کلا ایرانی ها (دانشجو ) نسیت به باقی اینترنشنال ها (دانشجو) زبان خوبی دارن ! وقتی بری ببینی اعتماد به نفست هم بالاتر میره !
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

خیلی نگران نباشید. خواهید دید که سطح زبان شما از بسیاری از اساتید به خصوص چینی بالاتر هم هست!
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    نگران نباش
    کلا ایرانی ها (دانشجو ) نسیت به باقی اینترنشنال ها (دانشجو) زبان خوبی دارن ! وقتی بری ببینی اعتماد به نفست هم بالاتر میره !
    that's not true
    it varies case by case

I have seen Indian and Chinese students in Harvard speaking like Obama!!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    that's not true
    it varies case by case

I have seen Indian and Chinese students in Harvard speaking like Obama!!
    of course
    I meant generally
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

برای ترم اول و در کل کارهای دانشگاهیتون خیلی بعیده که به مشکل بخورید. ولی اگر در کل دوست دارید زبانتون بهتر بشه به همون توصیه قدیمی و کلیشه ای عمل کنید: نشست و برخاستتون با اینترنشنال ها و امریکایی ها رو زیاد کنید.

سلام دوستان عزیز
    جایی مرتبط تر این اینجا برای سوالم پیدا نکردم
    ممکنه بفرمایید با ویزای توریستی امکان گرفتن سوشیال سکیوریتی هست یا نه؟اگر هست یا یه جورایی میشه انجام داد چه مراحلی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)