صفحه 288 از 322 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    کاملا حرف دل منو گفتید. قبلا هم اشاره کردم دقیقا به این جمله. کجایند افراد متوسط حتی به بالا ببان پست بزارن.
    خیلی خیلی ساده بگم اکثر دانشجویانی که اینجا تو فروم و این قسمت تاپیک هستن کاملا از وضعیت بودن در امریکا ناراضین. خیلی خیلی از افرادی که من میشناسم الان تو دانشگاهمون حداقل حداقل 5 نفر ایرانی دانشجو دور و بر من کاملا راضیند و از ته دل هم راضی اند. فقط دوری از خانواده کمی ممکنه اذیت کنه که اونم واقعیت با دوست پسر و دختر حل شده براشون. و اونایی هم که خیلی مشکل دارن فالفور ازدواج میکنن با یه ایرانی! اینها ثانیه ای هم به این فروم نمیان فقط میاد مینویسه 2000 دلار دارم ایران پول بریز برام یا مثلا دنبال همخونه ام یا مثلا ماشین میخوام بخرم یا ویزای h1 رو چطور بگیرم از شرکت و ... . این افراد که راضی اند خیلی زیادند ولی شما تاپیک مشاهدات رو ببین همه ناراضی
    به قول دوستمون بقیش رو خودت بخون
    در مورد pimi پستهاش رو بخونید فقط به عنوان یه ادم کاملا ایده ال گرا و منفی بین محض نگاه کنید. از طرفی میگه صرف مهندسی اصلا به درد نمیخوره از طرفی پست میزنه در جواب سوالی که کسی مدیریت بخونه چی میشه میگه همون لپتاپ و کد نویسی تو بچسب! همچنین کسی که به جنوبی ها میگه راسیست قطعا خودش زگه هایی از نژادپرستی توش هست. واقعیت رو اصلا نمیشه کتمان کرد
    الان مثلا ghlobe با بیش از 15 سال سابقه ی زندگی در شمال آمریکا یا S03 یا مهراد یا Pearson یا خیلی های دیگه که میان اینجا پست میذارن یعنی آدمهای ناموفق تو خالی هستن که از زندگیشون تو خارج ناراضیند؟

من قبلا گفتم پزشکی در آمریکا آینده ی بهتری داره نسبت به مهندسی و در مقایسه با مهندسی رشته ی برتریه به لحاظ درآمد و امنیت شغلی. در تاپیگ دیگری بحث بین تغییر رشته از مهندسی به MBA بود در حین اپلای که اینجا من گفتم مهندسی کامپیوتر آینده ی بهتری داره.

مشکل شما اینه که مسایل رو absolute میبینید. جنوبی ها در مقایسه با مردم نیویرک و لس آنجلس ریسیست هستن و بارها هم بحث شده که ریشه ی تاریخی و مذهبی داره.

ضمنا این فروم برای اینه که افراد مختلف بیان نظراتشون رو حول مسایل مربوط به اپلای و زندگی در خارج از کشور بنویسند ولی شما چون عموما تجربه و نظر خاصی ندارید کاربران فروم رو judge می کنید. کارتون از ریشه با قوانین applyabroad مغایرت داره.

این سایت مرجع ملیونها ایرانی در داخل و خارج ایرانه و برای هوستینگ و نگهداریش پول داره خرج میشه. شما باید خبلی خودخواه باشید که با بحثهای شخصی و بی پایه و اساس صفحات این تاپیک رو بالا ببرید.
    ویرایش توسط pimi810 : September 7th, 2016 در ساعت 08:38 PM
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

سلام دوستان اگر امکانش هست تجربیات خودتون در مورد قد بلند ها و کوتاه ها بزارید
    قد کوتاه ها رو مورد تمسخر قرار میدن یا اینکه کم محلی بهشون میشه ؟

Senior Member

یه مساله‌ای که من اینجا اطرافم دیدم بیشتر کسانی‌ که ناراضی هستن، کسانی‌ هستن که تنها هستن، کسانی‌ که همسر ،پارتنر،دوست پسر/دختر دارن خوشحال ترند، خیلی‌ خوشحال ترند، اینو به نظرم نمی‌شه دست کم گرفت، تو ایران خانواده و رفیقات هستن فرق داره
    امضا نامرئی

بگذریم از این بحث ها!
    اساتید بزرگوار یک سوالی برام پیش اومده.
    شما به شخصه چه دختر چه پسر حاضرید با یک فرد آمریکایی ازدواج کنید ؟
    حاضرید که با ید فرد غیر ایرانی ازدواج کنید ؟ مثلا هم دانشجویی شما از لندن اومده باشه برای تحصیل به آمریکا اگر موقعیت پیش بیاد حاضرید باهاش ازدواج کنید ؟
    کلا حاضرید با غیر ایرانی و غیر مسلمون ازدواج کنید ؟
    اگر نه به چه دلیل ؟
    خواهش میکنم همه جواب بدن. چون خیلی هارو به شخصه دیدم از آمریکا پا میشن میان ایران زن میگیرن بعد دست زنشونو میگیرن میبرنن آمریکا زندگی میکنند :| انگار اونجا زن قطعی یا این که زنای اونجا بیماری دارن.
    با تشکر

Junior Member USA_BOY آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Eng, New England

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    بگذریم از این بحث ها!
    اساتید بزرگوار یک سوالی برام پیش اومده.
    شما به شخصه چه دختر چه پسر حاضرید با یک فرد آمریکایی ازدواج کنید ؟
    حاضرید که با ید فرد غیر ایرانی ازدواج کنید ؟ مثلا هم دانشجویی شما از لندن اومده باشه برای تحصیل به آمریکا اگر موقعیت پیش بیاد حاضرید باهاش ازدواج کنید ؟
    کلا حاضرید با غیر ایرانی و غیر مسلمون ازدواج کنید ؟
    اگر نه به چه دلیل ؟
    خواهش میکنم همه جواب بدن. چون خیلی هارو به شخصه دیدم از آمریکا پا میشن میان ایران زن میگیرن بعد دست زنشونو میگیرن میبرنن آمریکا زندگی میکنند :| انگار اونجا زن قطعی یا این که زنای اونجا بیماری دارن.
    با تشکر
    دوست عزیز من به عنوان یک برادر بهت پیشنهاد میکنم کلا بیخیال ازدواج شو برای مدتی. چند سال دیگه برگرد همینجا سوالتو دوباره بخون. بهت قول میدم خندت میگیره از سوالی که الان کردی.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmaq نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر امکانش هست تجربیات خودتون در مورد قد بلند ها و کوتاه ها بزارید
    قد کوتاه ها رو مورد تمسخر قرار میدن یا اینکه کم محلی بهشون میشه ؟
    در همه جای دنیا برخورد دیگران با شما محصول رفتار خود شما و انتخاباتون هست ... اگر با یه سری افراد لااوبالی نشست و برخواست کنید مسلما مسخرتون میکنن ! نه چون قدتون کوتاست . چون تفریحشون مسخره کردنه ! ممکنه در مورد چیز دیگه مسخرتون کنن ! بی نقص هم باشید مسخرتون میکنن !

ولی به طور کلی اون اخلاق مسخره کردن در بین امریکایی ها بسیار کمتر دیده میشه به نسبت ایرانی ها
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط USA_BOY نمایش پست ها
    دوست عزیز من به عنوان یک برادر بهت پیشنهاد میکنم کلا بیخیال ازدواج شو برای مدتی. چند سال دیگه برگرد همینجا سوالتو دوباره بخون. بهت قول میدم خندت میگیره از سوالی که الان کردی.
    میشه علت رو هم بیان کنید؟ همچنین منظورتون ازدواج کلا بود یا با یه غیر ایرانی؟

مشکل سلب تابعیت چیه ؟
    یعنی مثلا شما سیتیزن یک کشور بشی و بخوای تابعیت ایرانیت رو از بین ببری ؟
    منظورتون اینه ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    مشکل سلب تابعیت چیه ؟
    یعنی مثلا شما سیتیزن یک کشور بشی و بخوای تابعیت ایرانیت رو از بین ببری ؟
    منظورتون اینه ؟
    بعضی از دوستان حالا چه در آمریکا و چه در کشور دیگر که تابعیتش رو دارن میتوانند سلب تابعیت کنند. حالا به هر دلیلی. این کار مشکلی نداره از نظر قانونی و حل میشه.
    بله شما تابعیت اصلیت رو از بین میبری در واقع و اگر مال و اموالی یا حقوقی داشته باشی همش رو دولت مصادره میکنه.
    فقط مساله اینه که یه عده از دنیا بی خبر اومدن از تراوشات پوچ ذهنشون و تخیلاتشون اطلاعات غلط میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    بعضی از دوستان حالا چه در آمریکا و چه در کشور دیگر که تابعیتش رو دارن میتوانند سلب تابعیت کنند. حالا به هر دلیلی. این کار مشکلی نداره از نظر قانونی و حل میشه.
    بله شما تابعیت اصلیت رو از بین میبری در واقع و اگر مال و اموالی یا حقوقی داشته باشی همش رو دولت مصادره میکنه.
    فقط مساله اینه که یه عده از دنیا بی خبر اومدن از تراوشات پوچ ذهنشون و تخیلاتشون اطلاعات غلط میدن.
    این که اصلا یک کار قانونیه !
    شما اگر سیتیزن آمریکا بشید یعنی پاسپورت آمریکایی بگیرید خود به خود باید برای ابطال تابعیت ایرانیتون اقدام کنید!
    هیچ کسی به صورت قانونی نمیتونه 2 تا پاسپورت داشته باشه.
    یعنی نمیشه یه نفر هم پاسپورت آمریکایی داشته باشه هم پاسپورت ایرانی. باید به دلخواه یکیش رو باطل کنه و اگر این کارو نکنه خلاف قانون عمل کرده!
    نقل از پسر خالتون کردید:
    عمه من چند سال پیش تابعیت اتریش رو گرفت و تابعیت ایرانی خودش رو حفظ کرد. دولت فهمید و 30 هزار یورو جریمش کرده!
    اگر هر کسی تابعیت آمریکا رو بگیره و تابعیت ایرانی یا سایر رو از بین نبره دولت جریمه میکنه و اگر ادامه پیدا کنه تابعیت آمریکات ازت گرفته میشه.
    البته امیدوارم منظورتون رو گرفته باشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)