صفحه 302 از 322 نخستنخست ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

درسته كه تو فرم ها و غيره ميدل ايسترن بايد گزينه وايت رو تيك بزنه ولي من از خيلي امريكايي ها پرسيدم همشون ميگن براون هستيم ما! No matter what color چون مال اون ريجن هستيم و نژادمون مال خاورميانه هست اينا به اصطلاح ميگن براون به ما يعني حتي بلوند چشم ابي مادرزادي تو ايران، براون محسوب ميشه! مثال بزنم بهتر متوجه بشيد سياهپوستايي كه به سفيدي ميزنن از بس ميكس شدن ولي كماكان سياهپوست محسوب ميشن ( استف كوري بازيكن gsw مثال خوبيه). نظر شما چيه دوستان؟ خودتون رو براون در نظر ميكيريد يا سفيد يا سياه؟ اين صرفا نظرسنجي هست و هيچ ترجيح نژادي و نژادپرستي رو منعكس نميكنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    درسته كه تو فرم ها و غيره ميدل ايسترن بايد گزينه وايت رو تيك بزنه ولي من از خيلي امريكايي ها پرسيدم همشون ميگن براون هستيم ما! No matter what color چون مال اون ريجن هستيم و نژادمون مال خاورميانه هست اينا به اصطلاح ميگن براون به ما يعني حتي بلوند چشم ابي مادرزادي تو ايران، براون محسوب ميشه! مثال بزنم بهتر متوجه بشيد سياهپوستايي كه به سفيدي ميزنن از بس ميكس شدن ولي كماكان سياهپوست محسوب ميشن ( استف كوري بازيكن gsw مثال خوبيه). نظر شما چيه دوستان؟ خودتون رو براون در نظر ميكيريد يا سفيد يا سياه؟ اين صرفا نظرسنجي هست و هيچ ترجيح نژادي و نژادپرستي رو منعكس نميكنه.
    نظر سنجي؟
    من وايت رو مي زنم. وايت در مقابل كالرد هست، نه به معني كاكيژن. همه هم به رنگ پوست من ميگن وايت! براون شايد منظورشون هندي ها يا پاكستاني ها باشه و من تاحالا تو هيچ فرمي گزينه براون رو نديدم.
    در ضمن معمولن اين قسمت فرم ها جواب دادنش اجباري نيست.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Phuong نمایش پست ها
    نظر سنجي؟
    من وايت رو مي زنم. وايت در مقابل كالرد هست، نه به معني كاكيژن. همه هم به رنگ پوست من ميگن وايت! براون شايد منظورشون هندي ها يا پاكستاني ها باشه و من تاحالا تو هيچ فرمي گزينه براون رو نديدم.
    در ضمن معمولن اين قسمت فرم ها جواب دادنش اجباري نيست.
    سلام،

همون وایت درسته. تو فرم دانشگاه هایی که من دیدم ایران و خاورمیانه رو جدا از کالرد در نظر گرفته بود، در بخش وایت.
    معمولا این سوالات اجباری نیست و بیشتر جنبه آماری دارن.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    من گوگل كردم و ديدم يه تقسيم بندي نژادي وجود داره كه بلك و زرد و سفيد و براون رو تعريف مي كنه و مارو صرفن به خاطر اون منطقه براون در نظر مي گيره.
    اينكه من خودم رو چي در نظر مي گيرم كه اهميتي نداره، اما طبق اون تقسيم بندي ما براون محسوب ميشيم.

من گوگل كردم و ديدم يه تقسيم بندي نژادي وجود داره كه بلك و زرد و سفيد و براون رو تعريف مي كنه و مارو صرفن به خاطر اون منطقه براون در نظر مي گيره.
    اينكه من خودم رو چي در نظر مي گيرم كه اهميتي نداره، اما طبق اون تقسيم بندي ما براون محسوب ميشيم.
    این درسته، ولی توی اکثر فرم‌ها سوال اینه که ایا جزو "Visible Minority" هستید یا نه... خود من رو اکثرن فک می‌کنن وایت یا فوقش اهل اروپای شرقی هستم تا بهشون نگفتم ایرانی هستم.
    من هیچوقت این سوال رو حواب نمی‌دم چون کلن خیلی به نظرم سوال بیخودیه! هیچ‌کس هم نمی‌تونه مجبورتون کنه جواب بدید

همون که هدا خانم توضیح کاملی دادن. منم چیزی که دیدم رو اضافه می کنم. براون رو معمولا برخی از اقشار حامعه برا افرادی مشابه خاورمیانه نعریف می کنن. و حداقل من تو فرم ها ندیدم که از کلمه براون استفاده کنن. ولی کلمه میدل ایسترن رو زیاد دیدم. هر چند منم فک می کنم نیازی نیس جوابش رو داد. (اکثر موارد ابشنال هس)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نظر نژادپرستها و دسته بندیها و سلیقه ها و لقب دادن هاشون اهمیتی نداره. تقسیم بندی سفید و زرد و غیره مربوط به قرن نوزدهمه. از نظر تعریف رسمی دولتی کسانی که اهل خاورمیانه هستن white تلقی میشن. اشتباه متداولی که وجود داره اینه که برخی فکر می کنن چون ایران توی قاره آسیا هست باید بزنن Asian. در حالیکه Asian مربوط به کشورهای شرق و جنوب شرق آسیاست. ایرانیها از نظر رسمی white تلقی میشن. البته همونطور که دوستان گفتن، پاسخ دادن به این سؤال معمولا اجباری نیست.
    ویرایش توسط Mehrad : November 14th, 2016 در ساعت 08:24 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    نظر نژادپرستها و دسته بندیها و سلیقه ها و لقب دادن هاشون اهمیتی نداره. تقسیم بندی سفید و زرد و غیره مربوط به قرن نوزدهمه. از نظر تعریف رسمی دولتی کسانی که اهل خاورمیانه هستن white تلقی میشن. اشتباه متداولی که وجود داره اینه که برخی فکر می کنن چون ایران توی قاره آسیا هست باید بزنن Asian. در حالیکه Asian مربوط به کشورهای شرق و جنوب شرق آسیاست. ایرانیها از نظر رسمی white تلقی میشن. البته همونطور که دوستان گفتن، پاسخ دادن به این سؤال معمولا اجباری نیست.
    من اولش توي مرحله ي دينايال بودم و فكر مي كردم اصلن همچين چيزي وجود نداره بعد كه گوگل كردم ديدم كه وجود داره ولي نظريه ي خيلي پرطرفداري نيست و در فرم ها هم اپشن وايت براي ما هست و اين وايت با اون وايت به معني كاكيژن فرق مي كنه.

Banned

من یک اکسپرینس خوب امروز داشتم گفتم با شما شیر کنم.

امروز کردیت کارت امزان را اپلای کردم که فایو پرسنت کش بک دارد و خیلی به نظر برای کسایی که از امزان خرید زیاد می کنند یوزفول و اینترستینگ هست. البته این فیچر پرایس پروتکشن دیسکاور هم برای بلک فرایدی خیلی هلپفول است و پیشنهاد می کنم که استفاده کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

پرایس پروتکشن ها معمولاً برای Seasonal Sale ها Match نمی کنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    من یک اکسپرینس خوب امروز داشتم گفتم با شما شیر کنم.

امروز کردیت کارت امزان را اپلای کردم که فایو پرسنت کش بک دارد و خیلی به نظر برای کسایی که از امزان خرید زیاد می کنند یوزفول و اینترستینگ هست. البته این فیچر پرایس پروتکشن دیسکاور هم برای بلک فرایدی خیلی هلپفول است و پیشنهاد می کنم که استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)