صفحه 309 از 322 نخستنخست ... 209259299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط alisarlak2092 نمایش پست ها
    سلام.ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید.
    ما که رشتمون کامپیوتره کلی نرم افزار کاربردیه کرک شده داریم و با این که این کار کاملا غیر اخلاقیه ولی خب سیستم دانشگاه های ایران اینطوریه که مجبوریم استفاده کنیم.حالا سوالم اینه که در آمریکا هم میشه از همین کرک ها استفاده کرد؟منظورم از این جنبشه که کسی سرک توی لپتاپمون نمیکشه و کارمون به دادگاه نمیکشه؟
    معمولا دانشگاهها در کامپیوتر لب نرم افزارهای مورد استفاده را دارند که برای پروژه و... استفاده میکنید. روی پروژه ها به ویژه تزهای ارشد و دکتری می توانید عموما نرم افزارهای تجاری مورد نیاز را با ورژن دانشجویی عموما درخواست و فعال کنید و به صورت رسمی استفاده کنید. استفاده از اینگونه نرم افزارها برای مطالعات در حد تز در صورتی که بخش عمده ای از تز را شامل شود یا مدلهای کاربردی با نتایج آنها به عنوان نمونه مقایسه و... شود به هیچ عنوان مشابه ایران با نرم افزار کرک شده قابل انجام نیست و علاوه بر مسیولت دانشجو و استاد راهنما و دانشگاه که مانع از انجام آن میشود امکان ارایه نتایح را در سطح علمی زیر سوال می برد. به این لحاظ چنین کاربریهایی مشابه ایران اصولا وسیع نیست و انجام نمی پذیرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisarlak2092 نمایش پست ها
    سلام.ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید.
    ما که رشتمون کامپیوتره کلی نرم افزار کاربردیه کرک شده داریم و با این که این کار کاملا غیر اخلاقیه ولی خب سیستم دانشگاه های ایران اینطوریه که مجبوریم استفاده کنیم.حالا سوالم اینه که در آمریکا هم میشه از همین کرک ها استفاده کرد؟منظورم از این جنبشه که کسی سرک توی لپتاپمون نمیکشه و کارمون به دادگاه نمیکشه؟
    من خودم قبل از اینکه بیام امریکا ، خیلی فکر می کردم که سخت گیری باشه در مورد قانون کپی رایت در مورد نرم افزار ها ، اون روز متوجه شدم که تا همین پارسال ، بیشتر کارگاهاهای ماشینکاری از نرم افزار کرک شده مستر کم استفاده می کردند ، خودم هم وقتی شنیدم که کارگاهای زیادی از این نرم افزار پول بسازند ، شاخ در آوردم .
    این رو گفتم که فضا دستتون بیاد ، بعید می دونم با این نمونه بالا ، کسی بخواد از لب تاب سرک بکشه

Senior Member mdemehri آواتار ها

فکر نکنید هر فروشگاهی رفتید هر چی دلتون خواست می تونید غر بزنید یا بی ادب رفتار کنید با فروشنده ها. خیر. همچین همه جا customer first هم خیلی معنی نمیده.
    برخورد بد مشتری با فروشنده پیگرد قانونی داره.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

یه مطلب در وبلاگ یکی از دوستان ساکن امریکا خودندم گفتم اینجا بزارم استفاده کنید

بعضی بچه ها پرسیدند که روابط امریکا چطوریه. من مشاهدات خودمو میگم که محدود به 4-5 تا ایالتی میشه که توش بودم. اول از همه باید بگم که یه اسم دیگه امریکا christian country یا کشور مسیحی هاست. تگزاس یک جو شدیدا مذهبی داره و اکثرا هم مسیحی هستند. خانواده و ازدواج و ... هم جزو ارزش های مسیحی حساب میشه و اهمیت میدن. البته ظاهرا این اهمیت به نسبت سالهای گذشته مثل دهه 1960-70 اینا کمتر شده اما هنوز هست.
    چیزی که توی فیلم های هالیوودی هست و یا سریال هایی مثل فرندز که توی ایران یه مدت خیلی معمول شده بود به همون اغراقی هست که فیلم های رمبو هست. برای اینکه اگر بخواهند چیزایی که معمول جامعه هست به تصویر بکشن که میشه زندگی روزمره و برای کسی جذابیتی نداره که نگاه کنه. مثلا همونطوری که یه فردی مثل رمبو یه لشکر رو حریف هست و کل ارتش امریکا باید بسیج بشن که بتونن از جنگل بکشنش بیرون توی این سریال ها هم پسر ها خیلی راحت هر دختری رو که بخوان به دست میارن و اصلا دخترها هم خودشون میخوان! جامعه 180 درجه با این فرق داره و اصلا اینطوری نیست.

#################################
    ویرایش توسط Simon : June 18th, 2017 در ساعت 08:47 AM دلیل: قرار دادن لینک وبلاگ خلاف مقررات انجمن است
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

با سلام نمی دونم مطرح کردن این سوال اینجا درست هست یانه ولی اگر دوستان در مورد این فکر من نظر بدن ممنون میشم سوال من این هست که اگه من برای تحصیلم بیام آمریکا و مدرک دانشگاه های آمریکا رو داشته باشم می تونم دیگر کشور ها کار گیر آورد یا نه یا اساسا این فکر من اشتباه هست ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya1995 نمایش پست ها
    با سلام نمی دونم مطرح کردن این سوال اینجا درست هست یانه ولی اگر دوستان در مورد این فکر من نظر بدن ممنون میشم سوال من این هست که اگه من برای تحصیلم بیام آمریکا و مدرک دانشگاه های آمریکا رو داشته باشم می تونم دیگر کشور ها کار گیر آورد یا نه یا اساسا این فکر من اشتباه هست ممنون
    همه کشورها رو نمیدونم، اما مدرک از دانشگاه های آمریکایی داخل کانادا کاملا معتبره و میشه باهاش توی کانادا کار کرد
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Senior Member EHSM آواتار ها

یک موردی که من تو آمریکایی ها دیدم اینه که اینها سعی میکنن که نایس باشن. یعنی نقش بازی میکنن ولی ممکنه از خارجی ها خوششون نیاد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    یک موردی که من تو آمریکایی ها دیدم اینه که اینها سعی میکنن که نایس باشن. یعنی نقش بازی میکنن ولی ممکنه از خارجی ها خوششون نیاد.
    اره خب. مثل همه جایه دنیا. طبیعیه.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    چیزی که منم از بین دانشجویان مهاجر در امریکا فهمیدم همینه : آمریکا مذهبی ترین کشور در بین کشورهای توسعه یافتست

البته اینو بدونین که عموما فرهنگ های دست دوم و از مد افتاده به کشور ما صادر میشه ، البته شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و ... این روند رو سرعت میدن ولی طیف اصلی جامعه ما همه در اینستاگرام نیستن

کاربرای ایرانی اینستاگرام 8 میلیون نفر هم نمیشن - شما فرهنگ رایج اینستاگرام ما رو ببینید با فرهنگ رایج اینستاگرام در ایالات متحده

90 درصد کاربرای ایرانی دنبال دروغ و پز دادن و به قول خودشون شاخ بازی هستن - همین کاربرای امرکایی موجود توی اینستاگرام دنبال چی هستن : شاید 5 درصد دنبال پز دادن و این مسائل باشن

توی سریال هاشون هم دو تا مسیر اصلی هستش :

یکی مسیر های اخرالزمانی که در مایه های اکشن دنبال اهداف اخرالزمانی خودشون هستن که ما کاری به اون موارد نداریم

مسیر دوم هم همین american lifestyle - ولی این لایف استایل توی سریال ها میشه گفت هیچ ربطی به زندگی واقعی امریکایی نداره ، وبلاگ های دانشجویان و یا افراد شاغل ایرانی که توی امریکا هستن رو دنبال میکنم بیش از 10 سال ارشیو وبلاگ داره ولی یک بار هم شاید به این موارد اشاره ای نکرده

محتوی این سریال ها شکل افراطی جریان سازی رو داره دنبال میکنه

اما امریکایی ها به خاطر روش تربیتی که دارن وقتی وارد جامعه میشن این سریال ها نمیتونه روشون به اون صورت تاثیر بزاره البته الان اینطوره اینده رو نمیدونم

تلویزیون خود ما هم همینطوره : بعضی وقت ها یه ارمانشهر رو نشون میده و بعضی وقت ها هم یه سری مسائل که بی ربط به بدنه اصلی جامعه هستش
    سریال هایی قدیمی که افرادی مثل سهیلی زاده ساختن : دلنوازان و ترانه مادری و همین اواخر ماه و پنلگ

درسته بیننده اصلی این سریال ها همین قشر کارگر و معمولی هستن ولی ایا روشون یه درصد هم تاثیر میزاره ؟

بدنه اصلی جامعه در هر کشوری که روال عادی داشته باشه عموما افراد کارگر تشکیلش میدن که زندگیشون سبک سنتی داره
    این حرفتون خیلی خوب بود که بدنه اصلی جامعه افراد عادی (کارگر) هستند
    چون بهرحال مگه چند درصد هرجامعه تو برج زندگی میکنن و هرروز چندین ساعت در مرکز خریدها میگردند؟
    زندگی عادی واقعا این نیست و اصلا عقلانی هم نیست که شما تو سن 20 سالگی بشینی تو خونه و از جیب بابا بخوری! یک کاری، تلاشی زحمتی چیزی!!
    تو صفحات اینستاگرامی ایرانیان که خیلی خوب بهش اشاره شد الان فقط پارتی و مدلینگ و رل (دوستی دختر پسر) و این چیزهاست که اگه هرکسی بخواد از این طریق با زندگی ایرانی ها آشنا بشه هیچی نمیفهمه و برعکس یک جامعه آرمانی و عالی میبینه. قضیه سریال های امریکایی هم همینه. جامعه فقط متشکل از این افراد اینستاگرامی نیست اما بهرحال اونا هم جزومونن، شخصیت ها و لایف استایل سریال فرندز هم کل جامعه رو تشکیل نمیده ولی بهرحال چند درصدی این مدلی هستند
    که افراد مهاجر یا من و شمای دانشجو فکرنکنم هیچ جوره اون مدلی باشیم (بخوایم یا بتونیم زندگی کنیم)
    ((این نکته رو دوست دارم بگم که از جنبه تکنولوژی ایران تقریبا خوبه... ما فقط فرهنگ استفادشو نداریم وگرنه اولین چیزهایی که اختراع میشن و تولید خیلی زود به ایران میرسند و حتی قشر عادی جامعه ما به شکل روتین از چیزهایی استفاده میکنن که شما ممکنه به طور عادی تو هر ایالت امریکا نتونی ببینی اینو گفتم چون گفتید سبک زندگیشون سنتی هست، این روزا خانه های ویلایی پدربزرگ مادربزرگامون که همون زندگی سنتی باشن جزو بافت فرسوده حساب میشن و تا چند سال دیگه بیشتر تهران میشه برج و ساختمان های چند طبقه بدون خانه های سنتی درصورتی که در امریکا یا کانادا ساختمان ها عمر چندصد ساله دارن و حتی خانه های جدیدی هم که میسازند(منهای آسمان خراش ها) همه شکل مدرن تر خانه های سنتی قبلیشونن)
    دانشجوی عزیزی که میپرسی جامعشون واقعا اینجوریه؟؟ اگرم باشه با شما برخورد خاصی ندارند چراکه عمده افراد دور و بر شما دانشجوهایی مثل خودتون هستند که از کشور دیگه ای اومدند حالا یک عده از چین و هند (که در انجمن درباره رفتار های فرهنگی شون خیلی صحبت شده!!) یک عده ای از کشورهای پیشرفته و همتفکر امریکایِ اروپا. (مهاجران (دانشجوها) هم فرهنگ خودشونو قاطی جامعه میکنند)
    کلا زیاد اتکا به سریال ها نکنید که با چیز دیگری مواجه خواهید شد
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

تجربیات من از زندگی در آمریکا:

1- دخل و خرجتون رو مدیریت کنید. اینجا پول نداشته باشید حق زندگی ندارید. گرچه بدون پول همه جا همینجوره ولی در آمریکا این مسئله شدت و حدتش بیشتره.-
    2- مراقب سلامتیتون باشین، خصوصا در دوران دانشجویی که درامد آنچنانی ندارید. هزینه های خدمات پزشکی خیلی بالاست. دندونم مشکل پیدا کرد مجبور شدم به خاطر هزینه ی بالا بجای درست کردنش، بکشمش!
    3- افکار منفی رو از خودتون دور کنید، دنیا به اندازه کافی تخیلی هستش دیگه خودتون غم رو غم نزارین...!

سربلند و خوش باشید
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)