صفحه 314 از 322 نخستنخست ... 214264304305306307308309310311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,131 تا 3,140 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

حتی با فرض قانونی بودن، شما باید کلی پولِ پارکینگ بدید (از ساعتی 15 دلار به بالا و یا شبی 20-30 دلار). ما که 3 سالِ اینجا (بروکلین) و نزدیک به نیویورک سیتی زندگی کردیم، مهم ترین مشکلی که داریم جای پارکِ ماشین هستش. بدون اغراق یکی از بزرگترین دغدغه های مردم اینجاست. من نمی دونم که تو ماشین خوابیدن قانونی هستش و یا نه، ولی اگه جا پارک پیدا کردی (مجانی) لطفا به ما هم بگو یاد بگیریم کمتر پول پارکینگ بدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_4321 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم خدمتتون
    میشه مثلا توی نیویورک سیتی توی ون خوابید ؟
    پلیس کسی گیر نمیده ؟
    تردد ون تو شهر آزاده ؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_4321 نمایش پست ها
    نه rv هارو سرچ زدم دیدم نه منظورم اینا نیست بعید میدونم تو مرکز شهر بشه با اینا رفت !!
    منظورم مرسدس بنز های sprinter هست که سرویس بهداشتی و گاز و اینا تو خودشون دارن (حالا برقشو نمیدونم نداشتم نداشت !)
    یه چنتا لینک میزارم ببینین
    yon.ir/ap0LB
    yon.ir/pe2ZW
    yon.ir/1cNqz

اون محله ای که بتونی واسه این جا پارک بی دردسر پیدا کنی قیمت اجاره خونه از هزینه RV بیشتر نیست!
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

ApplyAbroad Hero

رفقا پلیس ماشین من رو توی اینتراستیت در ویرجینیا به خاطر سرعت رفتن متوقف کرد و بهم جریمه ای داده که توش البته مبلغش نوشته نشده ولی دلیل رو نوشته Reckless Driving 85/65mph و سکشن تخلف هم852 -46.2 هستش که ظاهراً قانون کلی مربوط به reckless driving میشه که در مورد من 20 مایل بالای سرعت مجاز بوده. توی تیکیت نوشته که فلان روز توی دادگاه حاضر شو و قسمت پایینش که مربوط به عدم حضور هست رو آفیسر خط زده و همون طور که گفتم مبلغ تیکت هم معلوم نیست. آیا کسی از دوستان در ویرجینیا تجربه مشابه داشته؟ به نظرتون بهتره خودم برم دادگاه یا وکیل بگیرم؟ اگه آدرس وکیل ارزون هم می شناسید ممنون میشم بهم بدید. سپاس
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    رفقا پلیس ماشین من رو توی اینتراستیت در ویرجینیا به خاطر سرعت رفتن متوقف کرد و بهم جریمه ای داده که توش البته مبلغش نوشته نشده ولی دلیل رو نوشته Reckless Driving 85/65mph و سکشن تخلف هم852 -46.2 هستش که ظاهراً قانون کلی مربوط به reckless driving میشه که در مورد من 20 مایل بالای سرعت مجاز بوده. توی تیکیت نوشته که فلان روز توی دادگاه حاضر شو و قسمت پایینش که مربوط به عدم حضور هست رو آفیسر خط زده و همون طور که گفتم مبلغ تیکت هم معلوم نیست. آیا کسی از دوستان در ویرجینیا تجربه مشابه داشته؟ به نظرتون بهتره خودم برم دادگاه یا وکیل بگیرم؟ اگه آدرس وکیل ارزون هم می شناسید ممنون میشم بهم بدید. سپاس
    در ضمن این نکته رو هم اضافه کنم که من تا به حال تیکت سرعت نداشتم و فقط یک بار توی مریلند دوربین سر چهار راه ازم عکس گرفته که چراغ قرمز رو رد کرده بود که یه جریمه 75 دلاری آنلاین پرداخت کردم و اصلاً اون طور که توی قبض جریمه نوشته شده بود توی هیستوری ام نرفته و هیچ تأثیری روی بیمه هم نداشت. این بار هم ماشین خودم نبود و ماشین دانشگاه با پلاک دولتی بود.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Senior Member mdemehri آواتار ها

ایالت جریمه ده ویرجینیا. منم یه بار به خاطر ۸ تا سرعت بالاتر تو ویرجینیا جریمه شدم. البته چون مال یه ایالت دیگه بودم فقط پول جریمه رو دادم و تمام. نه تو رکوردم اومد نه بیمه م رفت بالا.
    موضوع دو سال پیشه البته.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

سرعت ۲۰ تا بیشتر از حد مجاز رو نمیشه کاری کرد. پشت و روی همون قبض جریمه بگردید باید جایی آدرس وبسایت دادگاه رو نوشته باشه. از اون طریق می تونید با وارد کردن شماره قبض جریمه و پلاک ماشین هم ببینید مبلغ جریمه چقدره و هم اینکه با استفاده از کردیت کارت پرداخت کنید. البته معمولا مقداری کارمزد میکشن روش برای پرداخت با کردیت کارت. توی همون وبسایت احتمالا روش پرداخت با money order رو هم گفته که کارمزدش از کردیت کارت کمتر میشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    ایالت جریمه ده ویرجینیا. منم یه بار به خاطر ۸ تا سرعت بالاتر تو ویرجینیا جریمه شدم. البته چون مال یه ایالت دیگه بودم فقط پول جریمه رو دادم و تمام. نه تو رکوردم اومد نه بیمه م رفت بالا.
    موضوع دو سال پیشه البته.
    بستگی داره که حد سرعت در اون جاده چقدر بوده. تولرانس اضافه سرعت همیشه ۱۰ نیست. اگه حد سرعت جاده کمتر از ۵۵ باشه، تولرانس اضافه سرعت فقط ۵ تاست. البته مقررات ایالتهای مختلف متفاوته

http://www.mit.edu/~jfc/laws.html#tolerance

این رو هم در نظر داشته باشید که تولرانس یعنی تحمل. یعنی پلیس اضافه سرعت در اون محدوده تولرانس رو زیرسبیلی رد می کنه یا به عبارت دیگه تحمل می کنه. اگه پلیس تشخیص بده اضافه سرعت با توجه به شرایط خطرناکه، برای یک مایل اضافه سرعت هم می تونن جریمه کنن.
    ویرایش توسط Mehrad : October 20th, 2017 در ساعت 10:06 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    سرعت ۲۰ تا بیشتر از حد مجاز رو نمیشه کاری کرد. پشت و روی همون قبض جریمه بگردید باید جایی آدرس وبسایت دادگاه رو نوشته باشه. از اون طریق می تونید با وارد کردن شماره قبض جریمه و پلاک ماشین هم ببینید مبلغ جریمه چقدره و هم اینکه با استفاده از کردیت کارت پرداخت کنید. البته معمولا مقداری کارمزد میکشن روش برای پرداخت با کردیت کارت. توی همون وبسایت احتمالا روش پرداخت با money order رو هم گفته که کارمزدش از کردیت کارت کمتر میشه.
    آدرس وب سایت نداره، فقط یه شماره تلفن گذاشته. با توجه به تماس هایی که با چند تا وکیل گرفتم، ترجیح دادم وکیل بگیرم چون به خاطر Reckless Driving ممکنه پوینت منفی بره توی سابقه ام و مشکلاتش بیشتره، در صورتی که وکیل گفته چون دفعه اولمه می تونه با استدلال Defective Equipment جریمه رو به یک تیکت معمولی 200 تا 300 دلاری تبدیل کنه بدون هیچ پوینت منفی. دیگه چند جا کوت گرفتم از 500 دلار فی وکیل شروع میشه تا 250 دلار که پیدا کردم. در ضمن ظاهراً وکیل هم باید پروانه همون ایالت داشته باشه و لوکال هم باشه تا بتونه بره محل دادگاه و راهش زیاد دور نباشه. بهترین کار سرچ کردن در اینترنت بود. ممنون از راهنمایی دوستان

Junior Member

سلام اميدوارم دوستان بتونن به من اطلاعات كافي بدن
    كساني كه امريكا تو كاليفرنيا هستن به خصوص سن خوزه هستن ميتونن يه اطلاعات كلي در مورد موارد زير بهم بدن؟
    از نظر امنيت ايا اونجا امن هست؟
    درامد و هزينه ها چطوره؟
    من ليسانس روانشناسي دارم و ميخوام اگر بشه رشته خودم رو ادمه بدم، ادمه تحصيل و بعدش بازار كار رشته روانشناسي چطوره؟
    و در كل اطلاعاتي ميخوام در مورد زندگي تحصيل و كار در اون منطقه كه باهاش بتونيم با همسرم به اين نتيجه برسيم كه مهاجرت كنيم يا نه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazaljan نمایش پست ها
    سلام اميدوارم دوستان بتونن به من اطلاعات كافي بدن
    كساني كه امريكا تو كاليفرنيا هستن به خصوص سن خوزه هستن ميتونن يه اطلاعات كلي در مورد موارد زير بهم بدن؟
    از نظر امنيت ايا اونجا امن هست؟
    درامد و هزينه ها چطوره؟
    من ليسانس روانشناسي دارم و ميخوام اگر بشه رشته خودم رو ادمه بدم، ادمه تحصيل و بعدش بازار كار رشته روانشناسي چطوره؟
    و در كل اطلاعاتي ميخوام در مورد زندگي تحصيل و كار در اون منطقه كه باهاش بتونيم با همسرم به اين نتيجه برسيم كه مهاجرت كنيم يا نه
    سن حوزه (یا همان سیلیکون ولی) امن است. هزینه ها بسیار بالا، درآمد اگر در زمینه های های تک و کامپیوتر و آی تی هستید بالاست وگرنه بدرد شما نمیخوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)