صفحه 321 از 322 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نوشته های یک 2 ملیتی درباره ی آمریکا

وقت دوستان بخیر
    دوستان کسی اطلاعاتی در مورد مهاجرت به ایالت آلاسکا داره ؟
    من و همسرم هر دو موزیسین هستیم مدرس و نوازنده هستیم و مدتیه در مورد ایالت الاسکا فکر میکنیم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asolmaz نمایش پست ها
    وقت دوستان بخیر
    دوستان کسی اطلاعاتی در مورد مهاجرت به ایالت آلاسکا داره ؟
    من و همسرم هر دو موزیسین هستیم مدرس و نوازنده هستیم و مدتیه در مورد ایالت الاسکا فکر میکنیم ؟
    امریکا که تا جایی که میدونم مهاجرت ایالتی نداره. شما به امریکا مهاجرت میکنید نه به یک ایالت خاص. الان هم که با این وضعیت فرمان ترامپ گرفتن گرین کارت تقریبا غیرممکن شده.

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

سلام بر دوستان. با توجه به اتفاقات این چند روز بین ایران و آمریکا و تقابل مستقیم آنها و اینکه شاید این موارد بدتر هم بشود (حداقل از نظر خودم)، آیا همچنان اپلای به آمریکا گزینه ی مناسبی هست؟ ممنون.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. با توجه به اتفاقات این چند روز بین ایران و آمریکا و تقابل مستقیم آنها و اینکه شاید این موارد بدتر هم بشود (حداقل از نظر خودم)، آیا همچنان اپلای به آمریکا گزینه ی مناسبی هست؟ ممنون.

به نظر من حتی قبل از فرمان ترامپ هم مهاجرت به کانادا یا استرالیا بهتر از امریکا بود. حتما اپلای کنید اما اگر موقعیت برابر تو کانادا داشتید برید اونجا
    من خوذم امریکا هستم و قبول دارم بازار کار اینجا بهتر از باقی کشوراست ولی برای مهاجرت خیلی راحت نیست. راه های گرفتن ویزای کار و گرین کارد محدود هستن و مواردی مثل سیستم درمانی یا اموزشی خوب که برای مهاجر که پوینت مثبتی هست وجود نداره
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    به نظر من حتی قبل از فرمان ترامپ هم مهاجرت به کانادا یا استرالیا بهتر از امریکا بود. حتما اپلای کنید اما اگر موقعیت برابر تو کانادا داشتید برید اونجا
    من خوذم امریکا هستم و قبول دارم بازار کار اینجا بهتر از باقی کشوراست ولی برای مهاجرت خیلی راحت نیست. راه های گرفتن ویزای کار و گرین کارد محدود هستن و مواردی مثل سیستم درمانی یا اموزشی خوب که برای مهاجر که پوینت مثبتی هست وجود نداره
    سلام. خیلی ممنون از پاسختون. تو این چند هفته خیلی اسم ایران تو رسانه های اونور برده شده. برخورد ساکنین و افکار عمومی اونجا چجوریه؟ آیا این موضوع ممکنه بدتر بشه و برای ایرانی های مقیم اونجا مشکل ساز بشه؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون از پاسختون. تو این چند هفته خیلی اسم ایران تو رسانه های اونور برده شده. برخورد ساکنین و افکار عمومی اونجا چجوریه؟ آیا این موضوع ممکنه بدتر بشه و برای ایرانی های مقیم اونجا مشکل ساز بشه؟
    اول اینکه اونقدری که ما اخبار نگاه میکنیم اینا نمیکنن و یا بیشتر رو مسایل داخلیشون متمرکز هستن
    در مورد شهرهای کوچک خیلی اطلاعی ندارم اما شهرهای بزرگ اصلا اینطور نیست. جمعیت مهاجران بالاست و اصولا مردم بر اساس ملیتشون باهاشون برخورد نمیشه. اگرم تبعیضی انجام بشه کلی نهاد های حقوق بشری هستن که سریع واکنش نشون میدن
    تو همین روزا پلیس تو مرز واشنگتن و بریتیش کلمبیا یه سری ایرانی رو چند ساعت نگه داشته بود و بک گراندهاشون رو چک کرده بود و ازشون بازجویی کرده بود. چند تا نهاد حقوق بشری سریع وکلاشون رو فرستادن اونجا و صدای بعضی نماینده های کنگره هم دراومده بود که چرا این تبعیض ایجاد شده

به اضافه اینکه ایرانی ها اینجا از سابقه خوبی برخوردارن و هر کسی که با چهارتا ایرانی برخورد داشته بوده باشه به خوبی و گرمی برخورد میکنه
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    امریکا که تا جایی که میدونم مهاجرت ایالتی نداره. شما به امریکا مهاجرت میکنید نه به یک ایالت خاص. الان هم که با این وضعیت فرمان ترامپ گرفتن گرین کارت تقریبا غیرممکن شده.
    و حالا با وجود عدم انتخاب دوباره ترامپ به دلیل تصویب لایحه S386 در سنا با موافقت شخصی چون "کاملا هریس" زمان انتظار دانشجویان ایرانی ساکن آمریکا به بیش از 10 سال !!! افزایش یافته...!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Truenorth نمایش پست ها
    و حالا با وجود عدم انتخاب دوباره ترامپ به دلیل تصویب لایحه S386 در سنا با موافقت شخصی چون "کاملا هریس" زمان انتظار دانشجویان ایرانی ساکن آمریکا به بیش از 10 سال !!! افزایش یافته...!
    این لایحه هنوز تبدیل به قانون نشده٬ اگه قانون بشه: the earliest effective date of S386 is 10/01/2022
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    این لایحه هنوز تبدیل به قانون نشده٬ اگه قانون بشه: the earliest effective date of S386 is 10/01/2022
    خب چون از ما گذشت عیب نداره؟!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    خب چون از ما گذشت عیب نداره؟!
    من همچین چیزی نوشتم؟
    با تراول بن ترامپ عملا کسانیکه که ایران بودن نمیتونستن گرین کارت بگیرن٬ فقط مونده بود ایرانی های داخل امریکا یا ایرانیای داری دو پاسپورت٬ اونم با لایحه S386 مورد تایید کاملا هریس٬ اگر تبدیل به قانون بشه٬ گرفتن گرین کارت چندین سال طول میکشه.
    هنوز جزئیاتش واضح نیست٬ آپدیت جدید اومد اطلاع میدم.
    امضا نامرئی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)