صفحه 33 از 322 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    CEO یعنی رئیس کل شرکت. احتمالا شرکت رو خودش تاسیس کرده، نه؟ این حقوق بالا رو برای مدیریت بهش میدن نه بخاطر مدرکش. مدرک دکتراش در این مورد تاثیری نداره.

در بیزینس و صنعت اگر موفق بشید درآمد بیشتری خواهد داشت ولی دانشگاه هم حقوقش پائین نیست و بخصوص stable تر است. بعبارتی در بیزینس درصد خیلی کمی موفق میشوند ولی وقتی موفق بشوند درآمد بالائی دارند.
    والا ایشون اینقدر فروتن هستن اصلا تابلو نمیکنن این اطلاعات رو هم بنده از برگه های مالیاتیشون دیدم(برای یکی از فامیلامون دعوت نامه داده بود)
    اما نه تو دعوت نامه کل دارایی هاشو زده بود یه خونه 2 میلیون دلاری داشت و یکمی هم سهام
    راستی من اینو بگم که اگه کسی تو امریکا درامد سالی 50 هزار تا داشته باشه هم خیلی خوب زندگی میکنه چون همه چی رو قسطی و با بهره کم میتونه داشته باشه پس تو این شرایز ادم فقط باید بره
    دنباله علاقش راستی اینم باید در نظر گرفت که هرچی درامد میره بالا مالیات هم میره بالا ایشون 350 تا کل درامدش بود با سود سهام و اینها 80 تا هم مالیات میداد !که به نظرم معقول میومد و فکر کنم به
    خاظر این هسن که اگه کسی زن و بچه داشته باشه مالیات کمتر میده.
    کلا قوانین امریکا خیلی پیشرفتس و واقعا همه چی با عقل جور در میاد.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

دوستان وقتی که بحث ها در این مورد به خصوص تموم شد، لطفا یک نفر منو توجیه کنه که پس این افرادی که توی وال استریت جمع شده بودند، حرفشون چی بود؟

شکی نیست که هرکی درآدش بیشتر باشه بیشتر مالیات میده، حالا چرا این ها اصرارشون بر این بود که ثرمتمندان باید مالیات بیشتر بدن؟

شکی هم نیست که توی دنیا هرکسی ثرومتند هست از مجاری پست پرده سعی میکنه که ثروت بیشتری به دست بیاره، اما من تا اونجایی که متوجه شدم کسی مستقیما به این موضوع اعتراض نمیکرد و بیشتر حرفشون این بود که ثروتمندان باید مالیات بیشتری بدهند.
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    دوستان وقتی که بحث ها در این مورد به خصوص تموم شد، لطفا یک نفر منو توجیه کنه که پس این افرادی که توی وال استریت جمع شده بودند، حرفشون چی بود؟

شکی نیست که هرکی درآدش بیشتر باشه بیشتر مالیات میده، حالا چرا این ها اصرارشون بر این بود که ثرمتمندان باید مالیات بیشتر بدن؟

شکی هم نیست که توی دنیا هرکسی ثرومتند هست از مجاری پست پرده سعی میکنه که ثروت بیشتری به دست بیاره، اما من تا اونجایی که متوجه شدم کسی مستقیما به این موضوع اعتراض نمیکرد و بیشتر حرفشون این بود که ثروتمندان باید مالیات بیشتری بدهند.
    اولا که اینو باید دونست که این جنبش خیلی عمیق نیست اونطوری که تو تی وی میبینیم!
    بعد باید گفت امریکا الان 9% بیکار داره و خوب خیلی از افراد جامعه هستن که فقیر هستن 15%
    http://en.wikipedia.org/wiki/Poverty_in_the_U.S.
    کلا امریکا کشور سرمایه داری هست! اون جنبش حرفی برای گفتن نداره و حرف اصلیش اینه که چرا اینقدر اختلاف طبقاتی هست اما باید یکی بهشون بگه اگه امریکا امریکا شده به خاطره همین سیستم سرمایه داریشه!
    امریکایی ها قبلا مخصوصا زمان کلینتون و دوره اول بوش خیلی وضعیت خوبی داشتن الان که به اون حد نیستن دارن اینطوری اعتراض میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladanahit نمایش پست ها
    چه جالب . همین چند روز پیش یکی از استادای ما که فارغ التحصیل MIT هست عین این صفت یعنی برده رو به کار برد .
    میگفت :استادای اونجا اگه قرار باشه یه لیسانس سیتیزن استخدام کنن واسه انجام اون پروژه باید حدودی ماهی 7-8 هزارتا خرج کنن به جاش یه دانشجوی phd میگیرن به جای یکی هم چند تا کار بهش میدنو فوقش ماهی 4 هزار تا هم خرج میکنن تازه طرف خوشحالم هست که آخ جون فول فاند دارم.( با کمال احترام به تمام دوستان من فقط جملات این استاد رو نقل قول کردم و به هیچ وجه قصد توهین به کسی یا زیر سوال بردن چیزیو ندارم) .
    از دوستانی که صاحب نظر هستند میخوام در این باره نظرشونو بگن
    اقا حرفاتون متین اما در امد لیسانس ماهی 3-4 هزار تا بیشتر فکر نکنم باشه و فاند هم در حدود 2000 تا میدن
    شاید برای یه امریکایی نصرفه ولی برای ایرونی ها که خیلی میصرفه چون هم گرین کارد و اقامت میگیرن و هم بعدش وارد بازار کار اونجا میشن
    در ثانی تو مملکت گل وبلبل خومون که از دانشجوی دکتری در خیلی از دانشگاه ها شهریه میگیرن یا اون دانشگاه خوباش هم که حقوقی نمیدن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    اولا که اینو باید دونست که این جنبش خیلی عمیق نیست اونطوری که تو تی وی میبینیم!
    بعد باید گفت امریکا الان 9% بیکار داره و خوب خیلی از افراد جامعه هستن که فقیر هستن 15%
    http://en.wikipedia.org/wiki/Poverty_in_the_U.S.
    کلا امریکا کشور سرمایه داری هست! اون جنبش حرفی برای گفتن نداره و حرف اصلیش اینه که چرا اینقدر اختلاف طبقاتی هست اما باید یکی بهشون بگه اگه امریکا امریکا شده به خاطره همین سیستم سرمایه داریشه!
    امریکایی ها قبلا مخصوصا زمان کلینتون و دوره اول بوش خیلی وضعیت خوبی داشتن الان که به اون حد نیستن دارن اینطوری اعتراض میکنن.
    9% multiply by the number of people that are in the US ! do you know how many Mecxican, INDIANS and ***** China mans we have here?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    اقا حرفاتون متین اما در امد لیسانس ماهی 3-4 هزار تا بیشتر فکر نکنم باشه و فاند هم در حدود 2000 تا میدن
    شاید برای یه امریکایی نصرفه ولی برای ایرونی ها که خیلی میصرفه چون هم گرین کارد و اقامت میگیرن و هم بعدش وارد بازار کار اونجا میشن
    در ثانی تو مملکت گل وبلبل خومون که از دانشجوی دکتری در خیلی از دانشگاه ها شهریه میگیرن یا اون دانشگاه خوباش هم که حقوقی نمیدن
    با صرفیدن که اره موافقم . هم اطاقیم سال سوم دکتراست بزور حق التدریسی ساعتی 10 تومن اونم توی شهرستانای اطراف بهش میدن صبح میره شبم میاد اخره ترم (بعد شش ماه) نهایت 1.5 میلیون بهش میدن .و من هم به خاطر مسائلی که ازشون نفرت پیدا کردم تحت هر شرایطی میریم حالا می خواد هر اتفاقی بیفته.

ولی بحث سر اینه که اگه شرایط خوندن phd خیلی سخت و بیرهمانست با پول کم و یا مشکلاتی که دوستای خوبمون vahid1982 و Countdownبهش اشاره کردن آیا آلترناتیوی مثل راهی که دوستمون pimi810 به اون اشاره داشت(خوندن مجدد ارشد و اقدام برای کار) و یا اروپا به جای آمریکا و جود داره یا نه ؟ چقدر خوبه که دوستانی که در حین تحصیل هستند این مسئله رو نقد کنن که اگه به گزشته برمیگشتن چی کار میکردند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط miladanahit نمایش پست ها
    با صرفیدن که اره موافقم . هم اطاقیم سال سوم دکتراست بزور حق التدریسی ساعتی 10 تومن اونم توی شهرستانای اطراف بهش میدن صبح میره شبم میاد اخره ترم (بعد شش ماه) نهایت 1.5 میلیون بهش میدن .و من هم به خاطر مسائلی که ازشون نفرت پیدا کردم تحت هر شرایطی میریم حالا می خواد هر اتفاقی بیفته.

ولی بحث سر اینه که اگه شرایط خوندن phd خیلی سخت و بیرهمانست با پول کم و یا مشکلاتی که دوستای خوبمون vahid1982 و Countdownبهش اشاره کردن آیا آلترناتیوی مثل راهی که دوستمون pimi810 به اون اشاره داشت(خوندن مجدد ارشد و اقدام برای کار) و یا اروپا به جای آمریکا و جود داره یا نه ؟ چقدر خوبه که دوستانی که در حین تحصیل هستند این مسئله رو نقد کنن که اگه به گزشته برمیگشتن چی کار میکردند.
    the only thing that i found here and it is different from Iran and etc is the quality of education! nothing! nothing can compare to the quality of the USA universities! they are crazy in education!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها

ما هی می خوایم تو سر این PhD بزنیم نمیشه که نمیشه!
    درآمدش که از مهندس معمولی بالاتره رده ی شغلی شم که Stable تر. با این حساب استادی دانشگاه خیلی شغل خوبیه چرا خود آمریکایی ها براش رغبت نشون نمی دن؟؟ استعدادشو ندارن یا حسشو؟

راسنی با مدرک دکترای یه کشور اروپایی در صورتی که کارت درست باشه و رزومه ی قوی بسازی و .... میشه تو آمریکا استاد شد؟
    ok

let me tell You about Americans!

they care about working! why? because their mind is empty? noooooooooooooooooooooo!!! they go to the MBAs and etc. because they want to show!!!! alway they show that =they have something! but honestly inside! there is nothing! when they want to make a war they call everyone in the world!!!!

they just think about showing things! do you know who is the best in the world in Marketing? americans and also AMERICANS!!!!!

بچه ها میان این جا میگن من می خوام ارشد یا دکتری بگیرم آمریکا!!! بعد که پذیرش میگیرن. خوشحال که بدبختی های ایران تموم شد و میرن سرزمین گل و بلبل!
    بی توجه به اینکه تازه اول کاره. باید همه اون عقب موندگی آموزشی، رو اینجا با کار سخت جبران کنی.

نمونش خودم. واقعا جا خوردم از حجم کاری که باید یه برای فقط یک کرس انجام داد.
    اگه کسی آمریکا میاد باید با دید باز بیاد. اومدی اینجا باید خیلی ظرفیت خودت رو بالا ببری. آمریکا = کار کار کار.
    دنبال تفریح و درس همزمان هستید. مسیر اروپاست. و یا جای دیگه!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cracker486 نمایش پست ها
    بچه ها میان این جا میگن من می خوام ارشد یا دکتری بگیرم آمریکا!!! بعد که پذیرش میگیرن. خوشحال که بدبختی های ایران تموم شد و میرن سرزمین گل و بلبل!
    بی توجه به اینکه تازه اول کاره. باید همه اون عقب موندگی آموزشی، رو اینجا با کار سخت جبران کنی.

نمونش خودم. واقعا جا خوردم از حجم کاری که باید یه برای فقط یک کرس انجام داد.
    اگه کسی آمریکا میاد باید با دید باز بیاد. اومدی اینجا باید خیلی ظرفیت خودت رو بالا ببری. آمریکا = کار کار کار.
    دنبال تفریح و درس همزمان هستید. مسیر اروپاست. و یا جای دیگه!
    exactly. we have only 3 weeks till the end of semester! it is about a week that i'm sleeping here! in the LAB! Crazy amont of reports! Assignments ! Programming! Project! they think that we have only 1 class!

it is a nigthmare for me!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)