صفحه 51 از 322 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

البته ممکنه صرفه جویی در ایتدای ورود برای خیلی ها سخت باشه
    مثلا کسی که در ایران از 18 سالگی ماشین زیر پاش بوده و با این قیمت ها چند برابری ایران لباس و ادکلن مارک استفاده می کرده حالا بیاد امریکایی که منبع این چیز ها هست و بخواهد صرفه جویی کنه )
    البته در دوران مجردی و جوونی خیلی وقت ها با کم امکاناتی خیلی میشه بیشتر خوش گذروند...
    درد من زیستن در کنار مردمی است که انقلاب کردند تا کارهای قبل از انقلاب را دزدکی انجام دهند!!!

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_1988 نمایش پست ها
    البته ممکنه صرفه جویی در ایتدای ورود برای خیلی ها سخت باشه
    مثلا کسی که در ایران از 18 سالگی ماشین زیر پاش بوده و با این قیمت ها چند برابری ایران لباس و ادکلن مارک استفاده می کرده حالا بیاد امریکایی که منبع این چیز ها هست و بخواهد صرفه جویی کنه )
    البته در دوران مجردی و جوونی خیلی وقت ها با کم امکاناتی خیلی میشه بیشتر خوش گذروند...
    ببینید این حرف درسته. اما خب باید پذیرفت که شرایط یه جور دیگست. نمی شه وقتی آدم 12000 در میاره 20000 دلار خرج کنه!
    یکی می گفت: یه آشناییشون از دوستاش پول قرض گرفته بره مسافرت فلان جا یا هتل گرون و....
    من نمی گم نره ...بره اما باز می شه توی یه زمان مناسب با هزینه ی کمتر رفت.
    مثل اینکه شما می تونی لباستون رو از یه فروشگاه خیلی گرون بخری یا همون برند رو از یه فروشگاهی که 60% off خورده بگیرید! این است تفاوت!

یکی از دوستای ما بعد از یه هفته که رسیدن اینجا رفتن لاس وگاس...حالا اون هیچ چی....5000 دلار توی قمار باختن اومدن :| مگه مجبــــــــــوری آخه! بعد می گفت: آخیش رفتیم لاس وگاس عقده ای نشیدم...چشمای من اینجوری بود : 869919_leer.gif
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    دوست عزیز به این تاپیک مراجعه کنید

لینک
    سلام دوست عزیز، اون تاپیک هم اطلاعاتی به من ندادند. یعنی واقعا هیچکس از شرایط زندگی و مخارج در کارولینای جنوبی (charleston) اطلاعی نداره؟ من برای دانشگاه علوم پزشکی اونجا تقاضای Postdoc دادم

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matin2326 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، اون تاپیک هم اطلاعاتی به من ندادند. یعنی واقعا هیچکس از شرایط زندگی و مخارج در کارولینای جنوبی (charleston) اطلاعی نداره؟ من برای دانشگاه علوم پزشکی اونجا تقاضای Postdoc دادم
    سیتی دیتا رو چک کردید؟
    اینا رو هم ببینید

لینک
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    آقای سعید و قلوب جان مگر آیفون اونجا چند هست 540 دلار فکر نکنم بیشتر باشه که.
    الان در ایران 3000000 تومان هست . حدودا البته
    rahi جان ماهی 50 دلار هم هزینه سرویس تلفن و دیتای آیفون است. ولی مساله نداشتن پولش نیست. مساله لازم نداشتنش است. من یک تلفن آندرویید خریدم صد دلار که همه کارهام رو راحت انجام میده، پری پید هم هست که ماهی ده دلار بیشتر خرجش نیست. چرا باید پول رو دور ریخت برای چیزی که واقعا لازم نیست؟

مشکل اینه که در ایران یک گروهی پول مفت درمیارند و مفت هم خرج میکنند، و بقیه هم اونها رو میبینند و هوس میکنند. خارج از این خبرها کمتر است. وارن بافت سومین ثروتمند جهان هنوز در یک خونه 500 متری که از چهل سال پیش داره زندگی میکنه و ماشین قدیمی اش رو سوار میشه و وقتی بهش میگن چرا اینطوری میگه همینجوری راحتم چرا عوضش کنم.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

من از هیچ کدوم از ولخرجی هایی که دوستان اشاره کردن دفاع نمی کنم، چون واقعا دفاع کردنی هم نیست، ولی آیفون رو کاملا مخالفم، چون واقعا لحظه لحظه زندگی ام رو تحت شعاع حضورش قرار داده و من این دنیای با آیفون رو خیلی بیشتر از دنیای بدون اون دوست دارم و البته حساب هم که کردم دیدم که می ارزه به پولی که میدم. ولی باقی چیزا رو حرفی ندارم، مثلا اگه خونه ات کنار دانشگاهه و به مرکز شهر هم با سرویس اتوبوس و ... خیلی سریع دسترسی داری، خریدش در صورتی که فشار مالی روته به صلاح نیست، مسافرت در صورتی که تحت فشار مالی برای نیازهای اصلی ات هستی اصلا به صلاح نیست و ...،
    کاملا موافقم با این بحث که یک مدت زیادی باید کارد بزنی به شکمت و ماجراجوییهات تا زمانی که از لحاظ مالی به پایداری و ثبات برسی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    rahi جان ماهی 50 دلار هم هزینه سرویس تلفن و دیتای آیفون است. ولی مساله نداشتن پولش نیست. مساله لازم نداشتنش است. من یک تلفن آندرویید خریدم صد دلار که همه کارهام رو راحت انجام میده، پری پید هم هست که ماهی ده دلار بیشتر خرجش نیست. چرا باید پول رو دور ریخت برای چیزی که واقعا لازم نیست؟

مشکل اینه که در ایران یک گروهی پول مفت درمیارند و مفت هم خرج میکنند، و بقیه هم اونها رو میبینند و هوس میکنند. خارج از این خبرها کمتر است. وارن بافت سومین ثروتمند جهان هنوز در یک خونه 500 متری که از چهل سال پیش داره زندگی میکنه و ماشین قدیمی اش رو سوار میشه و وقتی بهش میگن چرا اینطوری میگه همینجوری راحتم چرا عوضش کنم.
    واقعا که!!!

Banned

همینطوری و داخل پرانتز
    دیروز مسئول امور دانشجویی و صندوق رفاه دانشگاه به من میگه وام نمیخوای برات بنویسم بگیری. میگم نه لازم ندارم. من که شبانه نیستم شهریه ندارم دیگه وام چی. گفت وام همه جوره داریم. وام غذا!!!!!!!!!!!!!! وام .....وا..... تا رسید به وام خرید گوشی ((: ینی من موندم واقعا وام میگیرند میرن میرن گوشی میخرند؟ حالا هر فرد با توجه به بودجش و نیازش چیزی میخره . ولی اینکه وام بگیری واسه گوشی نمیدونم والا.
    توی آمریکا و کانادا هم از این خبرها هست؟
    به صورت کلی و با در نظر گرفتن خود دانشجویان آمریکایی و دیگر ملل نه تنها ایرانی.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matin2326 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه لطف کنید اطلاعاتی در مورد south carolina/charleston به من بدید. وضعیت آب و هوایی، اقتصادی، دانشگاهها، فرهنگ مردم و .....
    I was there
    very beautiful city
    cheaper than NC
    it's getting worse in summer due to high level of humidity (just like NC and Charlotte)
    religious people
    red state

There are a lot of rich people in Charlotte who go there for vacation
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به همه دوستان
    من بیشتر پستهای دوستان در صفحات قبل رو خوندم و واقعا خیلی واسم مفید بود

ولی یک سوال داشتم ار دوستان در مورد شهر بویزی تو ایالت آیداهو... یه استادی حاضر شده واسم فاند جور کنه ولی من نگرانم تو این شهر نتونم دووم بیارم ... دوستان امکانش هست اگه اطلاعاتی از اونجا دارن منو راهنمایی کنن...

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    واقعا متاسفم از اینکه دوستان بدون اطلاع اینجا با قاطعیت نظر میدن !
    من چند تا از دوستام که MBA میخونن در بازار بورس شیکاگو وارد شدند و با هم خیلی در این مورد بحث میکنیم ... من میخوام با 1000 دلار شروع کنم(دوستانم با 100 تا شروع کردند و الان با حرفه ای تر شدن سرمایشون را تا 100000 تا افزایش دادند). چندین نرم افزار داره که قیمت زیادی هم ندارن ... ابتدا با سرمایه کم و اون نرم افزارها کار را شروع میکنید ... اینجا خیلی اینکار پیچیده نیست بعلاوه اینکه سرگرمی خوبی هم هست. یرای من که واقعا هیجان داره (آدرنالین )
    توقع سود بیشتر از 3 درصد (میانگین در سال) در خوش شانس ترین و بهترین حالت را در چند سال اول نداشته باشید! ... همین طور ضرر %-6 در بدبینانه ترین حالت

اگر حوصله و اشتیاق این کارو ندارید پیشنهاد من حساب ارزی در ایران هست که سود تضمین شده 6.5 درصد در سال رو داره ...
    شما در مورد قانونی بودن این کار هم تحقیق کردین؟ به هر حال درآمد شما ممکنه در هر زمانی از سال حاصل بشه که ممکنه مقارن باشه با زمانی که دانشگاه رسما بازه و شما هم enroll کردین. در این حالت این کار اساسا با ویزای F1 غیر قانونیه چون کسب درآمد به هر نحوی کار محسوب میشه و دنشجوی F1 حق کار همزمان با تحصیل رو نداره وقتی 20 ساعتش برای TA RA , ... رفته.

در مورد حساب ارزی ایران هم که شما دلار میذاری اما بعد باید وکیل بگیری دلارت رو برداشت کنی!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)