صفحه 81 از 322 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

here are some steriotypes about Iran:
    1. Do you speak Arabic
    2. Is it war like Syria, Lebanon, Libia
    3. Do you even drink ?
    4. Can guys and girls hang out there?
    5. They keep mixing Iran and Iraq to much!
    common Americans question: will you stay here or come back to you country, and they really become happy when they hear you'll stay!
    2. how do you like here
    3. why UNC Charlotte? ...why not UNC Charlotee? I mean what's wrong with that?.....they ask you this till your death
    Also when they hear you study engineering they really admire you, they are really afraid of engineering stuff and they don't approach it coz of it's hardness

Also, they themselves pretty much know that ppl from other country think that Americans are stupid Lol
    ویرایش توسط reg2 : January 12th, 2013 در ساعت 09:47 AM
    I love you USA

من یک ماهه اومدم امریکا..راستش فعلا دارم آدمارو میسنجم..
    چندتا نکته واسم جالبه..اینجایی که من میرم بیش از نصف عربستانی اند.برعکس تصور قبلیم اینها ایرانیا رو اکثرا آدمای تحصیلکرده میدونن که زیاد مذهبی نیستن.
    نکته بعدی آفریقاییها (نیجریه و اوگاندا و کامرون) هستن..خوب مارو میشناسن راجع به تاریخ ماهم اطلاعات دارن..ولی اکثرشون نمیدونن که پرشیا همون ایرانه!!
    اروپایی کمه..ولی 2تا فرانسوی هستن که خیلی به ایران باستان و کوروش بزرگ علاقه دارن..منم که خوراکمه این بحث
    متاسفانه هیچ آمریکایی اونجا نیس..یا من نمیشناسم هنوز..

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

یک موردی که دیدم و خیلی‌ واسه ایرانیهای که مش *روب میخورن بد شده بود این بود که اکثرا خارجیها (غیر آمریکاییها) ازتون می‌پرسن که مسلمون هستین و غالباً جواب مثبت هست. و در مهمونی یا جای که شما در حال مش,,روب خوردن باشید ازتون خواهند پرسید که مگه در دینتون حرام نیست؟چرا داری مینوشی؟؟؟!! چندین مورد این برخورد رو با دوستان ایرانی‌ دیدم توی این چند ماه. دوستان حواسشون جمع باشه

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

اینجا (برلین) خیلی عادیه اگر همکلاسی المانی مرد من، وقتی منو میبینه باهام گرم بگیره، موقعی که نیاز دارم منو کمک کنه، اما اصلا حاضر نباشه منو در فیس بوکش اد کنه، یا مثال های مشابه که واقعا باهام گرم و صمیمی هستند و حتی خودشون شروع کننده رابطه گرم با من هستند (مثلا در کار) اما اصلا نمیخوان این رابطه به حتی ایمیل(دیگه چه برسه به شماره تلفن) ادامه پیدا کنه....تو خیابون هم که همه لبخند میزنن اما نمی خوان رفیق بشن...میخواستم ببیینم این احساس قوی privacy فقط بین المانی هاست، یا کلا همه غربی ها اینطورین؟ در امریکا هم اینطوریه؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    اینجا (برلین) خیلی عادیه اگر همکلاسی المانی مرد من، وقتی منو میبینه باهام گرم بگیره، موقعی که نیاز دارم منو کمک کنه، اما اصلا حاضر نباشه منو در فیس بوکش اد کنه، یا مثال های مشابه که واقعا باهام گرم و صمیمی هستند و حتی خودشون شروع کننده رابطه گرم با من هستند (مثلا در کار) اما اصلا نمیخوان این رابطه به حتی ایمیل(دیگه چه برسه به شماره تلفن) ادامه پیدا کنه....تو خیابون هم که همه لبخند میزنن اما نمی خوان رفیق بشن...میخواستم ببیینم این احساس قوی privacy فقط بین المانی هاست، یا کلا همه غربی ها اینطورین؟ در امریکا هم اینطوریه؟
    اگر با آبمانی ها و یا مردم سایر کشورهای (به دید خودشون) همطراز با خودشون هم همین رفتارو دارند که هیچی
    اما اگر با خارجی هایی از جمله ایرانی ها این رفتارو دارند ، احتمالا همه اون خوشرویی ها و خوش و بش ها از روی ترسه ... لابد توی دلشون میگن اینها تروریستن یهو قاطی میکنن مارو قتل عام میکنن ... پس واسه همین همیشه سعی میکنن شمارو شاد نگه دارند که قاطی نکنین یه وقت!! اما بعدش دیگه فقط دوست دارن فرار کنن از دستتون و هیچ راه ارتباطی ای (مخصوصا شخصی) باقی نذارند

>>> البته من شمارو نمیگم دوست من ... کلا طرز فکر اونها نسبت به خارجیارو حدس زدم!

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    اگر با آبمانی ها و یا مردم سایر کشورهای (به دید خودشون) همطراز با خودشون هم همین رفتارو دارند که هیچی
    اما اگر با خارجی هایی از جمله ایرانی ها این رفتارو دارند ، احتمالا همه اون خوشرویی ها و خوش و بش ها از روی ترسه ... لابد توی دلشون میگن اینها تروریستن یهو قاطی میکنن مارو قتل عام میکنن ... پس واسه همین همیشه سعی میکنن شمارو شاد نگه دارند که قاطی نکنین یه وقت!! اما بعدش دیگه فقط دوست دارن فرار کنن از دستتون و هیچ راه ارتباطی ای (مخصوصا شخصی) باقی نذارند

>>> البته من شمارو نمیگم دوست من ... کلا طرز فکر اونها نسبت به خارجیارو حدس زدم!
    نه دوست عزیز. این طرز تفکرتون کاملا اشتباهه
    ویرایش توسط dexoey : January 12th, 2013 در ساعت 06:24 PM
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها

آخه این چه طرز فکریه؟
    ترس؟ واسه چی آخه؟
    این واژه ی تروریست رو نمی دونم کی تو دهن همه انداخت که همش می گن: به ایرانیا اونجا نمی گن تروریست؟

142719_iolaax0fo7j3d6d9.gif
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    یک موردی که دیدم و خیلی‌ واسه ایرانیهای که مش *روب میخورن بد شده بود این بود که اکثرا خارجیها (غیر آمریکاییها) ازتون می‌پرسن که مسلمون هستین و غالباً جواب مثبت هست. و در مهمونی یا جای که شما در حال مش,,روب خوردن باشید ازتون خواهند پرسید که مگه در دینتون حرام نیست؟چرا داری مینوشی؟؟؟!! چندین مورد این برخورد رو با دوستان ایرانی‌ دیدم توی این چند ماه. دوستان حواسشون جمع باشه
    در این موارد میتونید جواب بدید: I am a non-practicing Muslim.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

می دونم که این تفاوت ها به خاطر نمونه های کوچکی یه که ما اطرافمون داریم و زمان کمیه که شاید توی خارج از ایرانیم، ولی من با هر آمریکایی که اینجا صحبت می کنیم، شب می بینم ادم کرده تو فیسبوک، دارم به این نتیجه می رسم که شاید فیس بوک رو با گاراژ اشتباه گرفتن بعضی شون. ولی خوب این که گفتی برام جالب بود، چون با تجربه من 180 درجه فرق می کرد، یک جایی رفته بودیم هفته پیش، با یک پسره به اسم جاناتان گرم گرفتیم و صحبت می کردیم، شب اومدم خونه دیدم ادم کرده همون زمان که داشتیم حرف می زدیم توی رستوران، بهش گفتم چطوری این کار رو کردی؟؟ فقط گفت ما اینیم دیگه، تازه تولدش هم دعوت کرد که من چون ماشین ندارم رد کردم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    واقعا که!!!

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

منم موافقم، ترس یعنی چی؟ دارن با یک کسی صحبت می کنن که در دانشگاه های خودشون توی مقاطع عالی درس میخونه، ترس یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تازه اگه ما دو روزه با ملل دیگه داریم نشست و برخواست می کنیم، این آمریکایی ها از بچگی تو مدارس شون پر از خارجیه و عادت دارن با ملل مختلف صحبت کردن.
    به نظر من ترس دیگه از اون حرفا بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    آخه این چه طرز فکریه؟
    ترس؟ واسه چی آخه؟
    این واژه ی تروریست رو نمی دونم کی تو دهن همه انداخت که همش می گن: به ایرانیا اونجا نمی گن تروریست؟

142719_iolaax0fo7j3d6d9.gif
    واقعا که!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)