صفحه 83 از 322 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

البته قبول که من به تور خوباشون خوردم، ولی به هر حال تعداد کسانی که ایران رو خوب می شناسن توی اروپا کم نیست، ولی البته یک چیز دیگه هم هست که شاید این هم دلیلی شده باشه برای این که اروپایی ها یک مقدار نسبت به ما شاید حالا توی کشور خودشون خوب نباشن، میزان پناهندگی به این کشورهاست، یک دوستی دارم توی سوئد می گفت که سوئدی ها دیگه به سطوح اومدن از این تعداد پناهنده سوری که به خاطر اتفاقات اخیر سوریه پناه آوردن به سوئد، البته خودم هم یک دوست کردی دارم که داداشش با ده هزار دلار از مرز ترکیه فرار کرد و رفت اتریش و اونجا الان توی کمپه، این آخرا که باهاش صحبت می کردم میگفت دلتنگه چون دوست داشته که بره هلند چون ده بیست تا از دوستای همشهری اش که با هم توی حزب کمونیست توی عراق بودن، الان توی هلندن، از اونجا که اروپا خرج زیادی واسه پناهنده هاش می کنه و این پول از محل مالیات و بالتبع از جیب مردم پرداخت می شه، مردم یک خارجی که می بینن ذهن شون میره سمت این پناهنده ها، و البته خیلی هاشون تا آخر با همون پول پناهندگی زندگی می کنند و راضی هم هستند. یک جورایی یعنی سر بار جامعه، ولی این فرق می کنه با تروریست دونستن اونها، البته شاید دلشون از یک جای دیگه پره، با صفت تروریست میخوان اینا رو تحقیر کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    سعید جان اولا که شما هاست بودی. دوما توریست اروپایی که پاش به ایران هم برسه معلومه که خیلی اهل مطالعه و کنجکاوی بوده و اصلا معیار خوبی برای بازتاب جامعه ش نیست. شما بهتره خونه ی 50-60 اروپایی معمولی نه جهانگرد بری و ببینی بازم اون برخوردهای خوب هست یا نه.
    واقعا که!!!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

کاربران محترم

بحث های اخیر کاملا خارج از مسائل مربوط به فروم بود. ارسال های نامربوط توسط مدیریت حذف خواهند شد.

تقاضا دارم از بحث های شخصی، مذهبی و سیاسی جدا خودداری کنید.

با تشکر از همکاریتون

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

سلام دوستان
    یکی از آشناهای میخواد تا چند وقت دیگه بره آمریکا کاراش رو هم کرده با یه شرکت داره قرارداد میبنده که به عنوان مهندس برق شرکت بره کار کنه ماهی هم 5800 دلار بهش حقوق میدن , میخواستم ببینم این 5800 دلار ماهانه واسه زندگی دو نفر تو آمریکا بسه؟ و اگه بسه چه جور زندگی؟ فقیرانه؟ یا ثروتمندی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectronicArts نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از آشناهای میخواد تا چند وقت دیگه بره آمریکا کاراش رو هم کرده با یه شرکت داره قرارداد میبنده که به عنوان مهندس برق شرکت بره کار کنه ماهی هم 5800 دلار بهش حقوق میدن , میخواستم ببینم این 5800 دلار ماهانه واسه زندگی دو نفر تو آمریکا بسه؟ و اگه بسه چه جور زندگی؟ فقیرانه؟ یا ثروتمندی؟
    کدام شهردر امریکا ؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

با فرض اینکه حدود 40% اش واسه tax و هزار تا چیز دیگه بره، توی شارلوت می شه باهاش خیلی خوب زندگی کرد، در حد یک middle class با تفریحاتی از همین جنس طبقه متوسط
    سلام دوستان
    واقعا که!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کدام شهردر امریکا ؟
    portland
    اگه ممکنه به قول معروف ماهی گیری رو هم یاد بدید که بتونم خودم ببینم چه شهری گرونه یا ارزونه یا با x قدر پول چه جوری میشه زندگی کرد و ..... (همون منبعی که خودتون از روش میگید رو معرفی کنید)
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

portland
    اگه ممکنه به قول معروف ماهی گیری رو هم یاد بدید که بتونم خودم ببینم چه شهری گرونه یا ارزونه یا با x قدر پول چه جوری میشه زندگی کرد و ..... (همون منبعی که خودتون از روش میگید رو معرفی کنید)
    ممنون
    That's totally enough for having a good life. The amount you mentioned is the typical salary of a new PhD employee in OR

The good point about OR state is that there is no sale's tax on most of the goods.

Keep in mind that sth around 25% of the income would go to Federal Tax. There is also a State Tax which you should check for OR, maybe sth arround 3~5%

Though the taxes are nothing to worry about, get a property loan and enjoy
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

40 درصد تکس و هزار چیز دیگه(منظور مرتبط با تکسه؟) !؟ پس اینکه می گفتند آمریکا تکس کم هست چی بود؟ خب اینکه در حدود همون استرالیا شد.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

کی گفتن تکس امریکا پایین هست؟
    اتفاقا تا جایی که من دیدم بالا هم هست و حتی بخش زیادی از درامد سالیانه به خاطر تکس کسر میشه.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

منظورم در مقایسه با ایران نیست. خیلی از دوستان می گفتند مزیت آمریکا به استرالیا تکس به مراتب پایینتر در آمریکاست.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)