صفحه 181 از 182 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

دوستان اینجا می تونم یه سوال درباره ی ریجکتی شنگن توریستی بپرسم؟
    مادر من پزشکه و برای ویزای توریستی صرفا با رزرو هتل و بلیط هواپیما اقدام کرده و ریجکت شده. در بند 8 گفته "اطلاعات ارایه شده در خصوص هدف و شرایط اقامت سفر قابل قبول نبوده.

من میخوام اعتراض کنم ولی نمیدونم چطوری توجیه کنم این قضیه هدف سفر و شرایط اقامت رو. خب هتل میگیرن دیگه.. کاری ش میشه کرد یا قید اعتراض رو بزنم؟

سپاسگزارم

اینا همه سیاسته
    همرو از دم دارن ریجکت میکنن

در شمن المان توریستی بدون دعوتنامه نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamoj نمایش پست ها
    دوستان اینجا می تونم یه سوال درباره ی ریجکتی شنگن توریستی بپرسم؟
    مادر من پزشکه و برای ویزای توریستی صرفا با رزرو هتل و بلیط هواپیما اقدام کرده و ریجکت شده. در بند 8 گفته "اطلاعات ارایه شده در خصوص هدف و شرایط اقامت سفر قابل قبول نبوده.

من میخوام اعتراض کنم ولی نمیدونم چطوری توجیه کنم این قضیه هدف سفر و شرایط اقامت رو. خب هتل میگیرن دیگه.. کاری ش میشه کرد یا قید اعتراض رو بزنم؟

سپاسگزارم

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    کسی که یک بار ویزای شینگنش ریجکت شده باشه چه مدت بعد میتونه مجدد برای ویزای شینگن اقدام کنه؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط nurollah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    کسی که یک بار ویزای شینگنش ریجکت شده باشه چه مدت بعد میتونه مجدد برای ویزای شینگن اقدام کنه؟
    سپاس
    بعد یک روز میتونید دوباره اقدام کنید. اما منطقش میگه اگر شرایتطون تغییر نکرده جواب ویزا هم تغییر نخواهد کرد.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

https://travel.stackexchange.com/que...s-of-the-inten

این سایت برای طرز نوشتن نامه ی اعتراض خیلی خوبه.
    I am still here. I am alive.

Junior Member

دوستان بنده با سه تا ویزای شنگین تو دو سال اخیر، با اینکه دو ماه پیش هم آلمان بودم با بند ۸ ریجکت شدم. به نظر اعتراض جواب میده یا از طریق کشور دیگه اقدام کنم؟

هر دوستی که اون 3 برگه نامه A4 ریجکتی از المان رو داره اینجا لطفا اپلود کنه نیاز دارم

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا و نامه نگاری های مربوطه

[QUOTE=ebsilon801;521965]سلام.من امروز خانم هاشمی گفت نامه میاذ واست.و reject شدی!!
    نگفت چرا!! چیکار کنم بچه ها؟؟
    Economic Policy
    University of Siegen
    Master
    Ielts 5.5<daneshgah nomre 5 mikhast>
    !!!![/QU
    ببخشید تلفن و ایمیل خانم هاشمی رو میگین

دوستان کسی هست که با بند 8 سه گزینه اول بند 8 یعنی a-b-c ریجکت شده باشه بعد از سفارت دیگه ای اقدام کرده باشه ویزا شده باشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

من 20 ماه پیش (یعنی قبل از اینکه حتی از دانشگاهی OK بگیرم) وقت سفارت گرفتم. دوراندیشی کردم به حساب خودم. یک ماه پیش حدودا وقت مصاحبه ام بود و 8 روز بعد از مصاحبه ریجکت شدم!!
    یعنی 600 روز انتظار و کلی دوندگی و هزینه همش 8 روزه پودر شد . یعنی حتی پرونده ام نرفت آلمان و همون کنسول ردش کرد.
    من مستر مجدد بودم و برام زده بودن به نظر میاد شما "جدی" نیستید توی تحصیل. من هم اعتراضمو زدم ولی بعید میدونم نتیجه بده. چون رزومه بدی ندارم و تمام نکات رو برای نوشتن انگیزه نامه و ... رعایت کردم به نظرم قبول یا رد شدن ویزا بیشتر یه روند غیرقابل پیش بینی رو طی میکنه. اونهایی که میگن من رزومه ام خوب بود و بهم ویزا رو دادن یا میگن انگیزه نامه رو طوری نوشتم که ویزام اومد، این روند ناپیدا و نامعلوم رو ازش چشم پوشی کردن. البته همیشه همینه. وقتی به چیزی میرسیم (نمره، ویزا، ...) میگیم گرفتم (به قول یکی از دوستان که میگفت "ویزا دادنی نیست، گرفتنیه" که به نظرم یک مقدار توش توهم خودبزرگ بینی داره) و وقتی نمیرسیم (مثل الانه من ) میگیم ندادن. واقعیت چیزی بین این دو هست. مجموعه تلاش ما و on/off دیگران که بصورت سری (یا بقول کامپیوتریها AND) کنار هم هستن.
    امروز دیدم یکی از بچه هایی که روز مصاحبه اونجا بود ویزاش اومده. ایشون تربیت بدنی خونده بودن و برای مستر تربیت بدنی آلمان پذیرش داشتن. ویزاشون تو حدود 1 ماهه اومد. آفیسر دو سه مرتبه با ایشون بگو بخند کردن. آفیسری که فقط یکبار سرش رو آورد بالا تا من رو ببینه، به خاطر اینکه این دوستمون لیسانسشون از دانشگاه علی آباد کتول بود کلی بهش خندید. اون زمانهایی که دانشگاه آزاد نوپا بود، میخواستن مسخره اش کنن که ببین چه جاهایی شعبه شده، علی آباد کتول رو به عنوان سمبل این شوخی بکار میبردن. حالا این خانم آفیسر فوق جدی، این شوخی رو چندین بار تکرار کرد و خودش و دانشجو و یک عده توی سالن خندیدن.
    شاید نتیجه گیری از دو سه مورد چندان درست نباشه، ولی به نظرم به عنوان یه تئوری، نظر آفیسر به شدت مهمه. یعنی روز مصاحبه فقط برای دادن مدارک نیست. توی سایت سفارت هم نوشته آفیسر هیچ دخلی و تصرفی نداره. ولی به نظرم داره. فکر میکنم آفیسرها یه کامنت مهم روی پرونده میذارن که کنسول هم حالا یا حوصله نداره بررسی کنه همه رو یا میگه این هموطنش رو بهتر میشناسه، به هر دلیل نظر آفیسر رو رو سرش میذاره. مثلاً ایراداتی که از من گرفته بودن تا آخرش بگن تصمیمت برای تحصیل جدی به نظر نمیاد، همه رو توی انگیزه نامه توضیح داده بودم. پس احتمالاً انگیزه نامه من خونده نشده بوده. شاید بخاطر همینه که میگن دیگه همه چیز به آلمانی باشه. احتمالاً کنسول حس خوندن انگلیسی رو نداشته و کامنت منفی آفیسر (برای من) و مثبت آفیسر (برای اون دوست تربیت بدنیمون) رو ترتیب اصر داده.
    پس توصیه من به شما اینه که تلاشتون رو بکنید که مدارک کامل باشه ولی در کنار اون توی روز مصاحبه باید شانس بیارید که آفیسر از شما خوشش بیاد یا حداقل بدش نیاد.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)