صفحه 120 از 182 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

منم شرایط ام مثل شماست معدل ام 12.8 هست و با کورس زبان هست...... شما مدرک ب1 رو داشتین ؟ .......... برای شما هم همینطور بوده با کورس زبان بوده پذیرشتون ؟؟؟؟؟؟کمی نگران شدمحتما نامه اومد براتون بگید دلیلی که گفتن رو مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    من نديدم كسي رو با اين مدارك زبان ريجكت شه! ولي ديدم كيس هايي كه مستعد ريجكت شدن بودن و با مدرك زبان بالا ويزا گرفتن! تا يه جايي دست خود آادمه، از يه جايي به بعد بع اميد و انگيزه و انرژي مثبت برميگرده!
    راستش من خودم فکر میکنم اگه پذیرش غیر مشروط داشته باشید، یعنی به شرط زبان نباشه دیگه به سابقه آکادمیک گیر نمیدن،درواقع من با شما هم عقیده هستم،چون پذیرش مشروط یک معنیش اینه که که هنوز کمیسیون دانشگاه شمارو ارزشیابی نکرده و بعد از امتحان د س ها مشخص میکنه کرستو چجوری شروع کنی .البته من با یک وکیل صحبت کردم گفت در آلمان بهه غیر ار دانشگا اداره مهاجرت و سفارت میتونند راجع به دانشجو نظر بدن و کاملا هم قانونیه. حالا من نمیدونم چرا این دوستمون با داشتن تست داف نمره5454 و آیلتس 5و6 گیر دادن به گپ ده ساله تحصیلی.
    با این حال من نطرم اینه اعتراضو حتما بدم همزمان ادامه ب 2 رو بخونم ،شما فکر میکنید تو 4 ماه میشه ب 2 امتحان داد؟ من تا ب2.2 خوندم قبلا حالا یه مروری میکنم.،بعد راستی ب2 بهتره یا تست داف؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_r90 نمایش پست ها
    منم شرایط ام مثل شماست معدل ام 12.8 هست و با کورس زبان هست...... شما مدرک ب1 رو داشتین ؟ .......... برای شما هم همینطور بوده با کورس زبان بوده پذیرشتون ؟؟؟؟؟؟کمی نگران شدمحتما نامه اومد براتون بگید دلیلی که گفتن رو مرسی
    بله دوست من کاملاهمینطور بوده اما باید بذارید نامه بیاد شاید چیزای دیگه هم باشه!
    نگران نباش زندگی همچنان ادامه داره

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها
    راستش من خودم فکر میکنم اگه پذیرش غیر مشروط داشته باشید، یعنی به شرط زبان نباشه دیگه به سابقه آکادمیک گیر نمیدن،درواقع من با شما هم عقیده هستم،چون پذیرش مشروط یک معنیش اینه که که هنوز کمیسیون دانشگاه شمارو ارزشیابی نکرده و بعد از امتحان د س ها مشخص میکنه کرستو چجوری شروع کنی .البته من با یک وکیل صحبت کردم گفت در آلمان بهه غیر ار دانشگا اداره مهاجرت و سفارت میتونند راجع به دانشجو نظر بدن و کاملا هم قانونیه. حالا من نمیدونم چرا این دوستمون با داشتن تست داف نمره5454 و آیلتس 5و6 گیر دادن به گپ ده ساله تحصیلی.
    با این حال من نطرم اینه اعتراضو حتما بدم همزمان ادامه ب 2 رو بخونم ،شما فکر میکنید تو 4 ماه میشه ب 2 امتحان داد؟ من تا ب2.2 خوندم قبلا حالا یه مروری میکنم.،بعد راستی ب2 بهتره یا تست داف؟
    مرسی
    تست داف 4x4 واقعا كار سختيه و نتيجه دو سه سال نداوم زبان خوندنه! ولي B2 رو ميتونيد ٤ ماهه بديد! كتابهاشو بگيريد و تست بزنيد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها
    اتفاقا به این موصوع فکر کردم.یعد دیدم یعض از بچه ها با تست دافد یا همین ب2 دوباره ریجکت شدن واسه همین دودلم برم سریع این چهار ترمو بخونم تست داف 4 بگیرم ببرم بدم به حضرات یا فایده ناره کار اضافس.حالا من اعترمو میدم همزمان زبانم شاید خودم.به شرطی که مطمئن شم اعتراض فایده ای نداره و اینکه مدرک زبان نمره بالا میتونه سابقه ضعیف آکادمیک رو پوشش بده.من ار خدامه با به b2 مشکلم حل بشه.با اصلا Tesdaf 4
    ببین اینا همش حرف و حدیثه که به برلین اعتراض کنی و وکیل بگیری. به نظر من به هیچ وجه این کار رو نکن و منتظر باش نامت بیاد ببینی توش چی نوشتن بعد تصمیم بگیر که وقت بگیری دوباره بری مصاحبه یا اعتراض کنی با یه نامه به سفارت و دلیلایی که برات آوردن رو قانعشون کنی امیدوارم موفق باشی

من یه فوق توی ایران دارم و میخام برا فوق دیگه اقدام کنم. طی مشورت ها فهمیدم برای بهتره فوقم رو ارایه ندم. ولی چون قبل از این که مشورت کنم، مدارکم رو داده بودم سفارت برا تایید مدرک، مدرک فوقم رو هم دادم همراه لیسانس و دیپلم. حالا یه سوال که برام پیش اومده اینه که من اگه نخوام برا روز مصاحبه سفارت مدرک فوقم رو ارایه بدمم، امکان این هستش که اینا بفهمن که من فوق داشتم و ارایه ندادم. مثلا توی آرشیوشون برن بگردن برای مدرک لیسانس و دیپلم بعدش ببینن که من مدرک فوق هم داشتم و دادم برا تایید مدرک. شما نظرتو چیه؟ لطفا هر کی میدونه سریع جواب بده

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimirsalehian نمایش پست ها
    من یه فوق توی ایران دارم و میخام برا فوق دیگه اقدام کنم. طی مشورت ها فهمیدم برای بهتره فوقم رو ارایه ندم. ولی چون قبل از این که مشورت کنم، مدارکم رو داده بودم سفارت برا تایید مدرک، مدرک فوقم رو هم دادم همراه لیسانس و دیپلم. حالا یه سوال که برام پیش اومده اینه که من اگه نخوام برا روز مصاحبه سفارت مدرک فوقم رو ارایه بدمم، امکان این هستش که اینا بفهمن که من فوق داشتم و ارایه ندادم. مثلا توی آرشیوشون برن بگردن برای مدرک لیسانس و دیپلم بعدش ببینن که من مدرک فوق هم داشتم و دادم برا تایید مدرک. شما نظرتو چیه؟ لطفا هر کی میدونه سریع جواب بده
    به نظر من به سفارت دروغ نگید! اینکه فوقتون رو نشون ندید کار اشتباهیه! بهتره تو موتیویشن توجیه کنید! اون مدتی که فوق خوندید در این صورت ممکنه گپ تحصیلی محسوب شه، یا اینکه سفارت بفهمه!

نقل قول نوشته اصلی توسط alimirsalehian نمایش پست ها
    فکر کنم یه آرشیوی دارند که چه مدارکی رو تایید کردند چون اگه یادم باشه میدونن که چندتا مدرک مجانی تایید کردند و .... با این حال معلوم نیست برن این آرشیوشون رو چک کنند که ببینند شما راست گفتی یا نه. ولی معمولا کسی جرات نمی کنه ریسک کنه بهتره شما هم نکنی
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

دوست من به علت درخواست برای لیسانس دوم ریجک شده! ایا میتونه هم اعتراض بزنه و هم برای یه ویزای دیگه اقدام کنه؟؟؟ نظرتون چیه؟ بهترین راه چیه؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط negaraeen نمایش پست ها
    دوست من به علت درخواست برای لیسانس دوم ریجک شده! ایا میتونه هم اعتراض بزنه و هم برای یه ویزای دیگه اقدام کنه؟؟؟ نظرتون چیه؟ بهترین راه چیه؟؟؟
    میتونه اعتراض بزنه! ولی برای این ترم نمیتونه اقدام کنه دوباره که! توی اعتراضش مث نامه انگیزه دلایل اینکه چرا میخواید لیسانس دوم بخونه رو بصورت واضح بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)