صفحه 144 از 182 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    الان ٣ ماه و ١ هفته شده كه من نامه اعتراضم رو دادم به سفارت ولى هنوز هيچ خبرى نشده!! دوبار ايميل زدم به ويزا اينفو جواب ندادن. چند بار رفتم باجه اطلاعات و هر هفته دو بار زنگ ميزنم بخش ويزا اما فقط يه جواب دارن كه بهم بگن: پروند شما هنوز بررسى نشده!!!!!
    منم الان بیشتر از 2 ماه نیم هست که اعتراض دادم هنوز هیچ خبری نیست.

Junior Member

سلام دوستان . من واس فرصت مطالعاتی اسپانیا ریجکت شدم. میخوام اعتراض کنم . دوستانی که نامه اعتراض نوشتن اینجا بذارن تا امثال من استفاده کنن چون نحوه نوشتن اون نامه خیلی مهم هس. ممنون از همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    منم الان بیشتر از 2 ماه نیم هست که اعتراض دادم هنوز هیچ خبری نیست.
    من هم بیش از 6 ماهه که منتظرم امنیت جواب نداده

Junior Member sylt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_ نمایش پست ها
    من هم بیش از 6 ماهه که منتظرم امنیت جواب نداده
    شما هم اعتراض داديد؟؟؟

كسى ميدونه اگر جواب اعتراض نيومده باشه دوباره با شرايط جديد درخواست مجدد بديم ممكن به خاطر اين كه منتظر جواب اعتراض نشديم ريجكت كنن!!!؟؟؟

كسى ميدونه اگر جواب اعتراض نيومده باشه دوباره با شرايط جديد درخواست مجدد بديم ممكن به خاطر اين كه منتظر جواب اعتراض نشديم ريجكت كنن!!!؟؟؟
    آره میتونی در خواست مجدد بدی. در واقع با در خواست مجدد زودتر از اعتراض جواب میگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    آره میتونی در خواست مجدد بدی. در واقع با در خواست مجدد زودتر از اعتراض جواب میگیری.
    آره ميدونم كه ميشه دوباره درخواست داد ولي سوال من چيز ديگه اى بود!

Junior Member

آره ميدونم كه ميشه دوباره درخواست داد ولي سوال من چيز ديگه اى بود!
    من هم نزدیک به ۴ ماه هست که اعتراض دادم و هیچ جوابی ندادند. من سوال کردم گفتن می تونید اقدام کنید هیچ مشکلی نیست . البته این پرونده بسته میشه.

منم نزدیک 2 ماه و نیم هست که اعتراض زدم اما با این حای که یکبار هم بهم زنگ زدن واسه مدارک هنوز جواب مشخصی نمیدن ...من دیگه تا ژانویه وقت دارم فقط و بورسیم هم قطع میشه اون موقع....یه هفته پیش زنگ زدم یه آقایی گفت امنیت جوابو فرستاده کنسولی و هنوز از کنسول جواب نیومده منم دیروز دوباره زنگ زدم سفارت یه خانومه برداشت گفت جواب ارسال شده داره روی پرونده کار میشه ....حالا امروز رفتم سفارت خانومه باجه اطلاات میگه اصلا جواب امنیت نیومده هنوز و مشخص نیست کی میاد....دوباره امروز زنگ زدم سفارت همون خانوم دیروزی برداشت و گفت که من دیروزگفتم داره بررسی میشه من گفتم جواب امنیت اومده یا نه گفت معلوم نیست ما نمیدونیم....حالا بهش گفتم ممکنه تا ژانویه جواب بیاد گفت ممکنه من پیگیر میشم از کنسول اما نمیدونم که جواب رد امنیت شما چی بوده؟؟؟
    حالا دوستان نظر شما چیه من که گیج شدم ...به نظرتون امنیت بازم رد کرده که اینا اینطوری ضد و نقیض میگن؟؟ از طرفی این خانومه حرف آخرش مال جواب رد اول امنیت بود یا دوباره رد شدم؟؟؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh21 نمایش پست ها
    منم نزدیک 2 ماه و نیم هست که اعتراض زدم اما با این حای که یکبار هم بهم زنگ زدن واسه مدارک هنوز جواب مشخصی نمیدن ...من دیگه تا ژانویه وقت دارم فقط و بورسیم هم قطع میشه اون موقع....یه هفته پیش زنگ زدم یه آقایی گفت امنیت جوابو فرستاده کنسولی و هنوز از کنسول جواب نیومده منم دیروز دوباره زنگ زدم سفارت یه خانومه برداشت گفت جواب ارسال شده داره روی پرونده کار میشه ....حالا امروز رفتم سفارت خانومه باجه اطلاات میگه اصلا جواب امنیت نیومده هنوز و مشخص نیست کی میاد....دوباره امروز زنگ زدم سفارت همون خانوم دیروزی برداشت و گفت که من دیروزگفتم داره بررسی میشه من گفتم جواب امنیت اومده یا نه گفت معلوم نیست ما نمیدونیم....حالا بهش گفتم ممکنه تا ژانویه جواب بیاد گفت ممکنه من پیگیر میشم از کنسول اما نمیدونم که جواب رد امنیت شما چی بوده؟؟؟
    حالا دوستان نظر شما چیه من که گیج شدم ...به نظرتون امنیت بازم رد کرده که اینا اینطوری ضد و نقیض میگن؟؟ از طرفی این خانومه حرف آخرش مال جواب رد اول امنیت بود یا دوباره رد شدم؟؟؟
    ممنون
    رو جواب تلفنی خیلی نمی شه حساب کرد
    بعضی وقتها جواب اشتباه می دهند، برای من حداقل دو بار اتفاق افتاده که جواب اشتباه دادند !!!
    احتمالا جواب امنیت هنوز نیومده
    به نظرم حرف آخرش مال جواب رد اول بوده، منظورش این بوده که نمی دونسته به چه دلیل رد شده اید
    انشالله تا ژانویه می آید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)