صفحه 151 از 182 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

سلام کسی میدونه وقتی رو جواب رد ویزا اعتراض میزاریم چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azamjozi نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه وقتی رو جواب رد ویزا اعتراض میزاریم چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟
    ممکنه از 2 تا 6 ماه طول بکشه زمان مشخصی نداره در واقع و بازه زمانیش همینه.

Junior Member

من هفته پيش تماس گرفتم با سفارت ،گفتن جواب اعتراض ها ٣ماه تا يك سال طول ميكشهو اينكه وكيل من يك ماه پيش اعتراضمو ايميل زده بود و ايميلش كه نامه دريافت شده رو براش فرستادن،وقتى من زنگ زدم سفارت گفتن نامه تازه يه هفته اس بدست سفارت رسيده،،من كه گيج شدم يعنى كسى نيس اونجا كه درست جواب بده متاسفانه

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بپرسم وقتی ردمیشه درهواست چقدر طول میکشه به آدم بگن ؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من برای شرکت در کنگره بین المللی برلین اقدام کردم مقالم پذیرفته شد تمام هزینه ها رو هم پرداخت کردم. روز مصاحبه هم مدارکم کامل بود حتا واسه اطمینان یک دعوت نامه شخصی هم از داییم برده بودم .دختری که باهام مصاحبه کرد فقط دعوت نامه شخصی رو به پاسپورتم پیوست کرد و گفت به سلامت. بعد 14 روز رفتم سفارت تو پاسم مهر ریجکت زدن گفتم من گنگره دارم مقاله دادم گفتن پس چرا دعوت نامه کنگره رو نزدن به پاسپورتت .اعتراض بزن و بگو از کنگره به سفارت ایمیل بزنن توی نامه ریجکتم نوشته مطمئن نیستیم که برمی گردی. من الان خیلی ناراحتم اگه دیر برسی کنن هم پولم میره هم مقالم می سوزه . چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید 2 روزه وقت دارم گریه می کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه چقدر طول میکشه اعتراض به رد درخواست ویزای شنگن-توریستی رو جواب بدن؟
    رد درخواست به دلیل عدم اثبات تامین مالی بوده،اصلا اعتراض ممکنه نتیجه بده؟چون خانمی که با ما مصاحبه کرد یکی از حسابامون رو اصلا به مدارک دیگه پیوست نکرد و پس داد!

من اسفند اعتراض دادم و خرداد جوابش به صورت نامه اومد در خونه

نقل قول نوشته اصلی توسط fojanghgh نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بپرسم وقتی ردمیشه درهواست چقدر طول میکشه به آدم بگن ؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من 3 روز پیش نامه ریجکتمو از سفارت گرفتم. دلیل ریجکت شدنم این بوده که نمره تست دافم 4 4 3 5بوده ولی تو پذیرشم که از TU-Berlin هست تست داف 4*4 برای ثبت نامم خواسته شده. با دانشگاه صحبت کردم ولی قبول نکردن که نامه ای برای تایید ثبت نام با نمره فعلیم بهم بدن. با توجه با اینکه تا 6 شهریور معافیت تحصیلیم تموم می شه نمی تونم تو این فاصله آزمون دیگه ای بدم. از دوستان خواهش می کنم اگه راه حلی دارن یا شرایط مشابه ای شنیدن بنویسن.
    واقعا ممنون می شم ازتون.

Junior Member

من امروز برا جواب ویزا رفتم سفارت و ریجکت شدم. خیلی ناراحتم اصلا باورم نمی شه. ولی جدای از این یک مهر بزرگ تو پاسپورتم زدن که خیلی منو ترسوند. این مهر رو برای همه کسایی که ریجکت شدن می زنن یا فقط بعضیا که اوضاعشون مثلا خیلی خرابه!!!؟ سوال دیگه ام اینکه اگه اعتراض بدیم تاثیری داره واقعن؟ کسی از بچه های اینجا بوده اعتراض بده بعد نتیجه عوض بشه؟ دلیل ریجکت منو همون گزینه اخر زدن اینکه دلیل کافی برا برگشت وجود نداره . مثلا من چه جور مدرکی برای اثبات این موضوع باید ارائه بدم؟ من مدارک کاری با بیمه برده بودم. سند ملکی به نام. همسرم با من اقدام کرده بود. به اون ویزا دادن. حالا اون بره برگرده من اعتراض بدم که همسرم ایران اینم دلیل برای اینکه من برمیگردم میشه؟ بعدش ما برای نمایشگاه می خواستیم بریم. یعنی از خود نمایشگاه چون غرفه داشتیم دعوت نامه فرستادن برامون. الان هفته دیگه نمایشگاهه این جور که بچه ها میگن بررسیش چند ماه طول می کشه . خوب اینجوری اگه اعتراض کنیم تکلیفش چی میشه؟ جایی تو سفارت هست بریم این سوالارو بپرسیم؟

شما برای ویزای شنگن اقدام کردین؟؟
    منم ریجکت شدم البته تحصیلی و هیچ مهری هم تو پاسپورتم نزدن
    اگر شنگن بودید از کارفرماتون یک نامه می بردید که نشون بده مثلا شما دو هفته مرخصی دارید و بعد برمیگردید سرکار
    ما برای شنگن این کار رو کردیم و به هر دوتامون دادن، تو سفارت که کسی بهتون جواب فکر نکنم درست بده
    اما اعتراض رو بکنید ضرر نداره ( اون مال تحصیلی ها هست که خیلی طول می کشه شاید شنگن زودتر معلوم شه) چون شما معلوم بوده که برای بیزینس میرید نباید ریجکت می کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasandra نمایش پست ها
    من امروز برا جواب ویزا رفتم سفارت و ریجکت شدم. خیلی ناراحتم اصلا باورم نمی شه. ولی جدای از این یک مهر بزرگ تو پاسپورتم زدن که خیلی منو ترسوند. این مهر رو برای همه کسایی که ریجکت شدن می زنن یا فقط بعضیا که اوضاعشون مثلا خیلی خرابه!!!؟ سوال دیگه ام اینکه اگه اعتراض بدیم تاثیری داره واقعن؟ کسی از بچه های اینجا بوده اعتراض بده بعد نتیجه عوض بشه؟ دلیل ریجکت منو همون گزینه اخر زدن اینکه دلیل کافی برا برگشت وجود نداره . مثلا من چه جور مدرکی برای اثبات این موضوع باید ارائه بدم؟ من مدارک کاری با بیمه برده بودم. سند ملکی به نام. همسرم با من اقدام کرده بود. به اون ویزا دادن. حالا اون بره برگرده من اعتراض بدم که همسرم ایران اینم دلیل برای اینکه من برمیگردم میشه؟ بعدش ما برای نمایشگاه می خواستیم بریم. یعنی از خود نمایشگاه چون غرفه داشتیم دعوت نامه فرستادن برامون. الان هفته دیگه نمایشگاهه این جور که بچه ها میگن بررسیش چند ماه طول می کشه . خوب اینجوری اگه اعتراض کنیم تکلیفش چی میشه؟ جایی تو سفارت هست بریم این سوالارو بپرسیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)