صفحه 149 از 182 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بفرمایید دقیقا دلیل ریجکتتون چی بود؟
    وكيلم گفت كه أقامت همسرم دليل ريجكت بود

Junior Member

سلام
    کسی ایمیل خانم هاشمی رو داره؟
    ایشون هنوز هم جواب می دهند؟

دوستان من قبل از عید نامه ریجکتم رو گرفتم و بعد از عید هم برشون اعتراض فرستادم به همراه چند تا کاغذ که نشون میده من علاقمندم به این رشته و اینها
    یکبار زنگ زدم گفتن داره بررسی میشه و خیلی طول میکشه
    چطور می تونم پیگیر شم؟فقط همین که زنگ بزنم؟؟کار دیکه ای نمیشه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان من قبل از عید نامه ریجکتم رو گرفتم و بعد از عید هم برشون اعتراض فرستادم به همراه چند تا کاغذ که نشون میده من علاقمندم به این رشته و اینها
    یکبار زنگ زدم گفتن داره بررسی میشه و خیلی طول میکشه
    چطور می تونم پیگیر شم؟فقط همین که زنگ بزنم؟؟کار دیکه ای نمیشه کرد؟
    بین 2 تا 6 ماه ممکنه طول بکشه باید صبور باشی اونا اگه چیزی بخوان ازت یا به نتیجه برسه کارت خودشون زنگ میزنن. آره فقط میتونی زنگ بزنی راه دیگه ای نداره.

Junior Member

سلام
    متاسفانه دیروز از سفارت به من زنگ زدن گفتن درخواست ویزات رد شده. من سه تا تایل ب1 رو ارائه داده بودم و تایل Sprechen رو هنوز نداده بودم. که یه سری از سفارت زنگ زدن و گفتن برو امتحان وتایل رو بسار که من هم رفتم و متاسفانه قبول نشدم. حالا من میخوام اعتراض بدم. و فک میکنم یکی از دلایلشون همین زبانه. اینجا خوندم که با ب2میشه ویزا گرفت. ولی من وقت ندارم که مدرک ب2 رو بگیرم. چون هم شهرستانم اینجا هم کلاس ب2نیست. فقط میتونم بیام تهران برم کلاس ب2و گواهی شرکت در کلاس ب2رو ببرم. برای سفارت قبول هست این گواهی؟ بعضیا میگفتن قبوله؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط negin6620 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه دیروز از سفارت به من زنگ زدن گفتن درخواست ویزات رد شده. من سه تا تایل ب1 رو ارائه داده بودم و تایل Sprechen رو هنوز نداده بودم. که یه سری از سفارت زنگ زدن و گفتن برو امتحان وتایل رو بسار که من هم رفتم و متاسفانه قبول نشدم. حالا من میخوام اعتراض بدم. و فک میکنم یکی از دلایلشون همین زبانه. اینجا خوندم که با ب2میشه ویزا گرفت. ولی من وقت ندارم که مدرک ب2 رو بگیرم. چون هم شهرستانم اینجا هم کلاس ب2نیست. فقط میتونم بیام تهران برم کلاس ب2و گواهی شرکت در کلاس ب2رو ببرم. برای سفارت قبول هست این گواهی؟ بعضیا میگفتن قبوله؟
    درود
    اگر منظورتون اینه که جای اون تایل گواهی شرکت B2 ببرید. خیالتون راحت باشه که قبول نمیکنن.
    ولی اگر منظورتون اینه که با داشتن B1 بخواید این گواهی شرکت در کلاس B2 رو هم ببرید خب این مطمئنا ضرر نداره و حتی ممکنه یه پوئن مثبت باشه. کلا هر چی سطح زبان بالاتری از خودتون نشون بدید بهتره.
    واسه خودتون هم بهتره چون مطمئن باشید به ندرت بوده کسی که با B1 بیاد و بتونه از اول B1 شروع کنه. بطور معمول اگه یکی دو ترم از B2 رو بخونی میتونی تو تعیین سطح خیلی از یونی ها از اول B2 شروع کنی. و افتادن یه سطح پایینتر مساویست با پول و هزینه بیشتر و شاید یک نرم عقب افتادن شروع تحصیل که باز هم میشه تلف کردن پول و البته زمان!
    اگه خود B2 رو بگیرید که دیگه عالیه وبهترین حالته هم برای ویزا گرفتن وهم بالاخره سطحتون بالاتره.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط negin6620 نمایش پست ها
    سلام
    شما اولین کاری که میکنی برو sprechen امتحان بده قبول شو چون سفارت اصلا بدون مدرک b1 امکان نداره جواب مثبت بهت بده این دفعه هم احتمال زیاد نداشتن مدرک b1 دلیل رجکتت بوده. به نظر من قبل از هر کاری این مدرکzd رو بگیر که اولین گیر اساسی همینه بعد به فکر b2 باش. خیلی ها بدون b2 ویزا گرفتن ولی بدون b1 نمیشه.

Junior Member

سلام.من یه خانوم 27 ساله هستم که شوهرم به عنوان ریسرچر در یکی از دانشگاههای آلمان کار میکنه.من 8 دی ماه برای ویزای پیوستن اقدام کردم و الان (10 اردیبهشت) بعداز 4 ماه بهم زنگ زدن که ریجکت شدی.دلیلش هم گفتن باید بیای سفارت تا بهت بگن ولی نگفتن برات ایمیل میکنیم یا پست کردیم. منو شوهرم حدس میزنیم که دلیل ریجکت شدنم میزان حقوقش باشه.چون حقوقش کمه ولی من پرینت حساب بانکی شوهرمم موقع درخواست ویزا داده بودم که بدونن ما به اندازه کافی پس انداز داریم. از طرف دیگه من خودم توی یکی از شهرای دیگه آلمان که به شهر شوهرم نزیکه پذیرش دکتری گرفتم، و قرار کاری یک ساله دارم که توش نوشته من برم یک سال تو دانشگاه کار کنم و بعدش دانشجوی دکترا بشم.حالا چندتا سوال دارم.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه:
    1. دلیل ریجکت شدنمو چطور باید پیگیری کنم که بفرستن به ایمیلم؟
    2.مراحل اعتراض گذاشتن چطوریه؟ چه چیزایی و به کجا باید تحویل بدم؟
    3.من میخام اعتراض بزارم.البته همونطور که گفتم هنوز دلیل ریجکت رو نمیدونم.ولی اگه دلیلش حقوق پایین شوهرم باشه، بنظرتون قرارداد کاری خودمو ببرم و بگم که من خودم درآمد دارم، شوهرم پس انداز هم داره. پس دیگه مشکل پول نخواهیم داشت؟ یا این قرارداد خودم تازه ممکنه مشکل ساز بشه و بگن تو و شوهرت اصلا توی یه شهر نیستین یا مثلا بگن توکه میخای بری اونجا درس بخونی و کار کنی و ممکنه دیگه برنگردین ایران؟

Junior Member

سلام
    من فکر نمیکنم به خاطر حقوق شوهرتون نباشه چون اونی که دانشگاه کار می کنه حداقل ۲۰۰ یورو می گیره که برای دو نفر کافی هست . مگر اینکه کار شوهرتون تمام وقت نباشه! ایا المان اداره مهاجرت با شوهرتون تماس گرفت تا شوهرتون مدارک کاری را بهشون نشان بده. شوهرتون چند وقت که المان رفته؟ زمان ازدواج شما هم خیلی مهمه اگه بعد از رفتن شوهرتون به المان ازدواج کرده باشین باید قانونا ۲ سال از عقد شما گذشته باشه که تقاضای الحاق به خانواده بدین. شما اول باید برین سفارت تا دلیل رد شدن را بدونین! بعدا می تونین اقدام بکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط azamjozi نمایش پست ها
    سلام.من یه خانوم 27 ساله هستم که شوهرم به عنوان ریسرچر در یکی از دانشگاههای آلمان کار میکنه.من 8 دی ماه برای ویزای پیوستن اقدام کردم و الان (10 اردیبهشت) بعداز 4 ماه بهم زنگ زدن که ریجکت شدی.دلیلش هم گفتن باید بیای سفارت تا بهت بگن ولی نگفتن برات ایمیل میکنیم یا پست کردیم. منو شوهرم حدس میزنیم که دلیل ریجکت شدنم میزان حقوقش باشه.چون حقوقش کمه ولی من پرینت حساب بانکی شوهرمم موقع درخواست ویزا داده بودم که بدونن ما به اندازه کافی پس انداز داریم. از طرف دیگه من خودم توی یکی از شهرای دیگه آلمان که به شهر شوهرم نزیکه پذیرش دکتری گرفتم، و قرار کاری یک ساله دارم که توش نوشته من برم یک سال تو دانشگاه کار کنم و بعدش دانشجوی دکترا بشم.حالا چندتا سوال دارم.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه:
    1. دلیل ریجکت شدنمو چطور باید پیگیری کنم که بفرستن به ایمیلم؟
    2.مراحل اعتراض گذاشتن چطوریه؟ چه چیزایی و به کجا باید تحویل بدم؟
    3.من میخام اعتراض بزارم.البته همونطور که گفتم هنوز دلیل ریجکت رو نمیدونم.ولی اگه دلیلش حقوق پایین شوهرم باشه، بنظرتون قرارداد کاری خودمو ببرم و بگم که من خودم درآمد دارم، شوهرم پس انداز هم داره. پس دیگه مشکل پول نخواهیم داشت؟ یا این قرارداد خودم تازه ممکنه مشکل ساز بشه و بگن تو و شوهرت اصلا توی یه شهر نیستین یا مثلا بگن توکه میخای بری اونجا درس بخونی و کار کنی و ممکنه دیگه برنگردین ایران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyfolah نمایش پست ها
    سلام
    من فکر نمیکنم به خاطر حقوق شوهرتون نباشه چون اونی که دانشگاه کار می کنه حداقل ۲۰۰ یورو می گیره که برای دو نفر کافی هست . مگر اینکه کار شوهرتون تمام وقت نباشه! ایا المان اداره مهاجرت با شوهرتون تماس گرفت تا شوهرتون مدارک کاری را بهشون نشان بده. شوهرتون چند وقت که المان رفته؟ زمان ازدواج شما هم خیلی مهمه اگه بعد از رفتن شوهرتون به المان ازدواج کرده باشین باید قانونا ۲ سال از عقد شما گذشته باشه که تقاضای الحاق به خانواده بدین. شما اول باید برین سفارت تا دلیل رد شدن را بدونین! بعدا می تونین اقدام بکنین.

شوهرم خودش یه بار برای پیگیری رفت اداره خارجی ها که بش گفته بودن همه مدارک قرارداد و دعوتنامه و اجاره نامه خونتو و ... بیار و برده بود. شوهرم یه بار یه دوره یکساله رفته بود آلمان بعد 10 ماه ایران بود و الان دوباره 5 ماهه آلمانه و یه قرارداد 6ماهه داره که یه ماه دیگه تموم میشه و اگه بخواد میتونه باز تمدید کنه. زمان ازدواجمونم 1سال و دو ماه پیش بود (یعنی توی اون فاصله ده ماهه ای که ایران بود).شما میدونین من چطور میتونم بگم که دلیل ریجکت رو بفرستن به ایمیلم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)