صفحه 101 از 182 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA-Project Management

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    گفتن مدرک زبا انگلیسی و یا یک نامه از استاد در آلمان که دوره شما به انگلیسیه و از نظر زبان از شما راضی هست (در ضمن کورس دوره المانی برای دانشجویان به صورت مجانی در آنجا ارائه میشه). من واقعا تعجب می کنم که همچین چیزی به عنوان دلیل ریجکت اعلام شده!!!
    دقیقا همین تو پذیرش من اومده و دانشگاه هم الان نامه داده بهم که زبانش ok .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddr نمایش پست ها
    دقیقا همین تو پذیرش من اومده و دانشگاه هم الان نامه داده بهم که زبانش ok .
    این نامه رو در روز مصاحبه به سفارت داده بودین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddr نمایش پست ها
    همونجا هم گفتن که اگه Course آلمانی ، مدرک زبان آلمانی و اگه Course انگلیسیه، مدرک زبان انگلیسی. ولی تو دلایل ریجکت من زده مدرک آلمانی نداری
    امکان داره نامه ریجک 2 رو اینجا بزارید ؟

دوستان یه سوال دارم!!!!!!!!!!!!!!

من در جواب اعتراضم تونستم شرایط اخذ ویزا رو کسب کنم....هفته پیش چهارشنبه مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا رو به باجه 1 سفارت دادم..خانومه گفت تا دوروز دیگه جواب مثبت یا منفی رو بهت میگیم.که البته گفت به احتمال زیاد ویزاتو میگیری. الان از 5شنبه هفته گذشته که فقط شماره دو تا از پرونده ها رو زدن اصلا دیگه لیست رو به روز نکردن.یه جورایی مسخره کردن واقعا بچه هارو. کسی اطلاعی داره از چه طریق دیگه ای میتونم وضعیتمو پیگیری کنم؟!! آخه من شمال هستم و رفت و آمد به تهران برام سخته. و مطمئن نیستم پاسخ مناسبی بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoomanhooman نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم!!!!!!!!!!!!!!

من در جواب اعتراضم تونستم شرایط اخذ ویزا رو کسب کنم....هفته پیش چهارشنبه مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا رو به باجه 1 سفارت دادم..خانومه گفت تا دوروز دیگه جواب مثبت یا منفی رو بهت میگیم.که البته گفت به احتمال زیاد ویزاتو میگیری. الان از 5شنبه هفته گذشته که فقط شماره دو تا از پرونده ها رو زدن اصلا دیگه لیست رو به روز نکردن.یه جورایی مسخره کردن واقعا بچه هارو. کسی اطلاعی داره از چه طریق دیگه ای میتونم وضعیتمو پیگیری کنم؟!! آخه من شمال هستم و رفت و آمد به تهران برام سخته. و مطمئن نیستم پاسخ مناسبی بگیرم.
    می توانید یک ایمیل به خانم هاشمی بزنید و وضعیتتون رو جویا بشید. الان یک هفته است که هیچ شماره ای اعلام نشده. به گفته یکی از دوستان مانند سال پیش شده که بعضی وقتها تا 15 روز هیچ نتیجه ای رو اعلام نمی کردند. امیدوارم هر چه سریعتر جواب ویزای دوستان رو بدهند. امیدوار باشید حالا شاید فردا سایت آپدیت بشه. ما هم چشممون به سایته سفارته!!!!!

Junior Member

دوستان امروز از سفارت با من تماس گرفتن که شما درخواست ویزا دادین ولی state فعلی اون Reject هستش. علتشم اینه که شما اینجا master دارین میخواین برین اونجا هم تو همون رشته master بگیرین. من شروع کردم راجع به علت این موضوع با اون خانم صحبت کنم گفت به من توضیح ندین و یه ایمیل بزنین و علت رو بنویسین مثلا چه میدونم اون رشته همونی نیست که اینجا خوندین یا هر دلیلی که دارین. این نامه رو میتونید با شماره پرونده ایمیل کنید سفارت. بعدشم گفت همسر شما هم قراره با شما بیاد و برای اون هم باید تامین مالی ارائه بدین. اون رو هم میتونید ایمیل کنید واسه ما! حالا یه سوال! دوستان تا حالا کسی یه همچین موردی داشته ؟ من تو MOtivation ای که تو پروندم هست نوشتم اینجا کامپیوتر هوش خوندم ولی اونجا embedded system رو apply کردم از دانشکده ی electrical and computer engineering که یه جورایی hardware implementation تحقیقات نرم افزاریه که اینجا داشتم! پنج سالی سابقه ی کار دارم (همزمان با سربازی و master) و 2 سال هم از master ام گذشته. نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    می توانید یک ایمیل به خانم هاشمی بزنید و وضعیتتون رو جویا بشید. الان یک هفته است که هیچ شماره ای اعلام نشده. به گفته یکی از دوستان مانند سال پیش شده که بعضی وقتها تا 15 روز هیچ نتیجه ای رو اعلام نمی کردند. امیدوارم هر چه سریعتر جواب ویزای دوستان رو بدهند. امیدوار باشید حالا شاید فردا سایت آپدیت بشه. ما هم چشممون به سایته سفارته!!!!!
    دوست عزیزم ممنون میشم اگر ایمیل خانوم هاشمی رو بهم بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoomanhooman نمایش پست ها
    دوست عزیزم ممنون میشم اگر ایمیل خانوم هاشمی رو بهم بدید

ایمیل های خانم هاشمی:

rk-s2@tehe.auswaertiges-amt.de
    rk-s2@tehe.diplo.de

شماره های تماس خانم هاشمی:

39991242, 39991980

Junior Member

با سلام،
    من 18 دسامبر مصاحبم بود و تقریبا 4 هفته بعدش به سفارت ایمیل زدم و اونا گفتن مدارکمو فرستادن.5 روز پیش من از coordinatorدانشگاهم خواستم پروندمو توی مهاجرت شهر مونیخ پیگیری کنه که توی چه مرحله ای هستش ولی متاسفانه 2 روز پیش بهم ایمی زده که مدارکت اصلا نرسیدن دست مهاجرت و به سفارت زنگ بزن و بگو بازم مدارکتو بفرستن. من امروز رفتم سفارت و خانمی که تو بادجه اطلاعات بود بهم گفتن مدارکت 23دسامبر پست شده.من ایمیلی که Coordinator(مسول هماهنگی) دانگاه بهم داده بود که مدارکم نرسیده رو نشونش دادم و اون گفت ما نمیتونیم به ایمیل مسول هماهنگی اکتفا کنیم و دوباره مدارکو بفستیم، اگه میتونی خودت مستقیم با مهاجرت شهر مونیخ مکاتبه کن و خوب اگه اونا بهت میل زدن که مدارکت ناومده 1 بار دیگه واسشون میفرستیم.
    حالا مشکلم اینه که اولا مطمئن نیستم مدارکم رسیده یا مسول هماهنگی اشتباه میکنه. و اینکه مهاجرت مونیخ جواب ایمیل نمیده (تا حالا چند باری میل زدم و یه ایمیل آماده داره به آلمانی میگه که میلتو به مسوول مربوطه میفرستیم و خوب هیچ جوابی بعدش نمیاد)
    اگه بتونین راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم چون ثبت نامم نزدیکه و ترم پیش هم بدلیل اینکه وقت مصاحبه بهم ندادن 1 ترم دیفر کردمو عقب افتادم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA-Project Management

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    امکان داره نامه ریجک 2 رو اینجا بزارید ؟
    ریجکت 2 ندارم که. اعتراض کردم ولی هنوز جواب ندادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)