صفحه 105 از 156 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل مرمت و احیای بناهای تاریخی از دانشگاه میراث فرهنگی هستم ـ من دوجا کار کردم یه سال شهرداری منطقه ۱۵ که البته عنوان شغلیم رو زده بود کارمند و یه ۸ ماهی هم توی یه شرکت خصوصی مرمت و معماری با عنوان طراح و عکاس- کورسم به آلمانی بود و b1 داشتم با نمره های
    sprechen 80
    90 schreiben
    hören 63
    70 lesen
    والله من موندم چرا شما رو ریجکت کردن! اگه تهران هستین، یه سر برین باجه اطلاعات و در مورد نامتون بپرسین که ارسال شده یا نه. اگه نه، بپرسین می تونین اون نامه رو دستی بگیرین یا نه. حالا بعیده دستی بهتون بدن ولی اگه خوب تهران باشین به ریسکش می ارزه.

Junior Member sylt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    والله من موندم چرا شما رو ریجکت کردن! اگه تهران هستین، یه سر برین باجه اطلاعات و در مورد نامتون بپرسین که ارسال شده یا نه. اگه نه، بپرسین می تونین اون نامه رو دستی بگیرین یا نه. حالا بعیده دستی بهتون بدن ولی اگه خوب تهران باشین به ریسکش می ارزه.

باجه اطلاعات که به سختی جواب میدن!! ولی میرم حتما شاید بتونم جواب بگیرم. از طریق ایمیل نمیشه پیگیری کرد؟ میخوام زودتر نامه به دستم برسه ببینم چرا ریجکت شدم برا خودم هم خیلی جالب شده!!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

من امروز رفتم باجه اطلاعات و متوجه شدم ویزام بعد از ۵ هفته ریجکت شده اما نمیدونم به چه دلیل!! من ۲ سال گپ تحصیلی داشتم که گواهی کار مرتبط ارائه دادم معدل لیسانسم ۱۵.۶۷ و دیپلمم ۱۵.۸۷ و برای مستر اقدام کرده بودم. دوستم هم نامه ریجکتش ۹ مرداد به دستش رسید که گفته بودن دانشگاهی که ازش لیسانست رو گرفتی معتبر نیست!! البته من هم با این دوستم هم دانشگاهی بودم در حالی که ما هر دو کنکور سراسری دادیم و با رتبه های ۲۳ و ۴۰ وارد این دانشگاه شدیم توی سایت آنابیل هم رنکینگ دانشگاه ما +H.
    حالا من نمیدونم چطور میتونم نامه ریجکتیم رو پیگیری کنم؟ توی این فروم دیدم که بچه ها با خانوم هاشمی مکاتبه میکنن اما من که با سفارت تماس گرفتم گفتن خانوم هاشمی از سفارت رفته!!
    میترسم نامه ام گم شده باشه چون آدرس دوستم رو داده بودم و اونا چند هفته خونه نبودن!! البته امروز هم اداره پست مرکزی رفتم هم اداره پست منطقه خودمون که گفتن نامه عادی رو نمیشه پیگیری کرد با کلی مصیبت نامه رسون رو پیدا کردم که اون هم یادش نمیومد نامه ای از سفارت داشتم یا نه!!
    کسی میدونه من چه کار باید بکنم؟؟!!
    دانشگاه سراسری معتبر نیست؟ وااا! مگه میشه؟!!! همه چی که خوب بوده، مطمعنا اشتباه شده! اگر اعتراض بدید حتما اوکی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    دانشگاه سراسری معتبر نیست؟ وااا! مگه میشه؟!!! همه چی که خوب بوده، مطمعنا اشتباه شده! اگر اعتراض بدید حتما اوکی میشه.
    من گواهی قبولی توی کنکور سراسری هم به سفارت ارائه دادم. هر چقدر فکر میکنم نمیتونم علت ریجکت شدنم رو حدس بزنم

من امروز رفتم باجه اطلاعات و متوجه شدم ویزام بعد از ۵ هفته ریجکت شده اما نمیدونم به چه دلیل!! من ۲ سال گپ تحصیلی داشتم که گواهی کار مرتبط ارائه دادم معدل لیسانسم ۱۵.۶۷ و دیپلمم ۱۵.۸۷ و برای مستر اقدام کرده بودم. دوستم هم نامه ریجکتش ۹ مرداد به دستش رسید که گفته بودن دانشگاهی که ازش لیسانست رو گرفتی معتبر نیست!! البته من هم با این دوستم هم دانشگاهی بودم در حالی که ما هر دو کنکور سراسری دادیم و با رتبه های ۲۳ و ۴۰ وارد این دانشگاه شدیم توی سایت آنابیل هم رنکینگ دانشگاه ما +H.
    همه دانشگاه ها معتبر هستن، فكر نميكنم هيچ كدوم از دانشگاه هاي ما رو نامعتبر بدونن. مخصوصا اگر شما با رتبه هاي 23 و 40 توي كنكور سراسري قبول شده باشين قاعدتا بايد دانشگاه شريف قبول شده باشين .

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    همه دانشگاه ها معتبر هستن، فكر نميكنم هيچ كدوم از دانشگاه هاي ما رو نامعتبر بدونن. مخصوصا اگر شما با رتبه هاي 23 و 40 توي كنكور سراسري قبول شده باشين قاعدتا بايد دانشگاه شريف قبول شده باشين .

نه دانشگاه شریف نیستم. یه چیز جالب این که به دوتا از هم دانشگاهی های ما که حتی یکشون روز مصاحبه اش با ما توی یک روز و یک ساعت بود ویزا دادن!!!

Junior Member

دوستان سلام. معمولا بعد چن وقت ریجکت میکنن؟ و من میبینم بعضی دوستان میرن سفارت میپرسن از باجه اطلاعات. ایا حتما باید حضوری رفت و پرسید؟ من الان پنج هفته شده که رفتم مصاحبه. دوبار ایمیل زدم به سفارت جوابمو ندادن.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    دوستان سلام. معمولا بعد چن وقت ریجکت میکنن؟ و من میبینم بعضی دوستان میرن سفارت میپرسن از باجه اطلاعات. ایا حتما باید حضوری رفت و پرسید؟ من الان پنج هفته شده که رفتم مصاحبه. دوبار ایمیل زدم به سفارت جوابمو ندادن.
    سلام،
    معلوم نمی شه. بستگی داره به اینکه سفارت ریجکت کنه یا اداره مهاجرت یا اداره امنیت. معمولا اگه سفارت بخواد ریجکت کنه، تو 2 الی 3 هفته اول این کار رو انجام می ده. پس شما نگران نباش. ضمنا تا هشت الی ده هفته بعد مصاحبه به شما در مورد وضعیت ویزاتون جوابی نمی دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    من تاحالا سه بار زنگ زدم بستگي داره كي گوشيو برداره ، هفته 12 هم يه خانومي تلفني شماره باركدم را چك كرد ، هفته 14هم يه خانوم ديگه بود گفت به هيچ وجه تلفني جواب نميديم بايد حضوري بياي. هفته 16هم يه آقايي برداشت اول گفت تلفني جواب نميديم اما بعد اصرار كردم شماره پرونده را چك كرد. ضمنا هيچ اطلاعاتي هم نميدن فقط اگر ريجكت شده باشي ميگن.

بچه ها من چه جوری میتونم به این نامه کذایی دسترسی پیدا کنم؟؟ میشه برم حضوری بگیرم؟ لطفا یکی من رو راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)