صفحه 111 از 182 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

شما اگر واقعا تصمیمتونو واسه آلمان گرفتین باید زودتر اقدام کنین. هرچی زمان بگذره این فاصله بیشتر میشه و گرفتن ویزا سخت تر. اگه به صفحه نتایج ویزا نگاه کنین میبینین بودن کسایی که ویزا گرفتن با شرایط شما ولی حتما یه انگیزه نامه خوب نوشتن و سفارت رو قانع کردن. من خودم با 6 سال گپ ویزام رد شد ولی همکلاسیم با 10 سال گپ ویزاش اومد. نمیشه یه قانون کلی داد.

دوستان برای رشته شیمی فرم امنیتی نیازه ..لیسانس ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roxanakamali نمایش پست ها
    دوستان برای رشته شیمی فرم امنیتی نیازه ..لیسانس ؟
    با سلام. تا آنجایی که می دانیم فرم امنیتی برای بعضی از رشته های دوره های تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) است و کارشناسی اصلا فرم امنیتی نداره

Junior Member

دوستان جدیدا کسی نامه اعتراض داده؟؟؟؟

Junior Member

با سلام:
    من برای دکتری اقدام کردم بعد از 4 ماه و 20 روز رد شدم و 1 ماه طول کشید نامه به دستم رسید و منم 1 ماه بعدش ( 2 ماه از تاریخ رد شدن تا نامه اعتراض فاصله افتاد) اعتراض زدم.
    علت رد شدنم این بود که با استاد تماس از امنیت ایمیل زدند و استاد جواب ایمیلشون رو نداده.
    با استادم صحبت کردم ی تامه بهم داد که بدم سفارت ، تو اون نامه ازم خیلی تعریف کرده بود و گفته بود که من هنوز می خوامش.
    منم ی اعتراض نوشتم و ایمیل های بین خودم و استاد و همچنین نامه استاد رو ضمیمه کردم( تو ایمیل ها استاد گفته بود که به سفارت بگو با من تماس بگیره من بهشون میگم که تو رو میخام)
    منم دیروز رفتم باجه اطلاعات و نامه اعتراض رو دادم ، دیدم خانومه تو سیستمش ی چیزایی نوشت و بالای برگه اعتراضم هم ی چیزایی نوشت و بهم گفت 1 تا 2 ماه طول میکشه تا بهت زنگ بزنند.
    1-حالا به نظرتون باهام تماس میگیرند؟
    2-بهتره منتظر تماسشون بمونم یا دوباره وقت بگیرم و برم مصاحبه؟
    3-اول با استاد تماس میگیرند یا با من و بعدش با استاد؟
    4-به نظرتون اعتراضم ثبت شده یا از باجه اطلاعات ثبت نمیشه باید جای دیگه ثبتش کنند؟
    5-آیا واقعا تا 2 ماه دیگه زنگ میزنند یا سر کاریه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayed2 نمایش پست ها
    با سلام:
    من برای دکتری اقدام کردم بعد از 4 ماه و 20 روز رد شدم و 1 ماه طول کشید نامه به دستم رسید و منم 1 ماه بعدش ( 2 ماه از تاریخ رد شدن تا نامه اعتراض فاصله افتاد) اعتراض زدم.
    علت رد شدنم این بود که با استاد تماس از امنیت ایمیل زدند و استاد جواب ایمیلشون رو نداده.
    با استادم صحبت کردم ی تامه بهم داد که بدم سفارت ، تو اون نامه ازم خیلی تعریف کرده بود و گفته بود که من هنوز می خوامش.
    منم ی اعتراض نوشتم و ایمیل های بین خودم و استاد و همچنین نامه استاد رو ضمیمه کردم( تو ایمیل ها استاد گفته بود که به سفارت بگو با من تماس بگیره من بهشون میگم که تو رو میخام)
    منم دیروز رفتم باجه اطلاعات و نامه اعتراض رو دادم ، دیدم خانومه تو سیستمش ی چیزایی نوشت و بالای برگه اعتراضم هم ی چیزایی نوشت و بهم گفت 1 تا 2 ماه طول میکشه تا بهت زنگ بزنند.
    1-حالا به نظرتون باهام تماس میگیرند؟
    2-بهتره منتظر تماسشون بمونم یا دوباره وقت بگیرم و برم مصاحبه؟
    3-اول با استاد تماس میگیرند یا با من و بعدش با استاد؟
    4-به نظرتون اعتراضم ثبت شده یا از باجه اطلاعات ثبت نمیشه باید جای دیگه ثبتش کنند؟
    5-آیا واقعا تا 2 ماه دیگه زنگ میزنند یا سر کاریه؟
    ممنون
    سلام.
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم. به هر حال اونا معمولا بعد از این مدتی که گفتند با شما تماس می گیرند، نگران نباشید. فکر می کنم پروسۀ تماس گرفتن با استاد طولانی تره و سفارت این کارو انجام نمیده بلکه اداره امنیت تماس میگیره (اونم با ایمیل). خیلی بعیده که اعتراضتون ثبت نشده باشه ولی 3 4 هفته دیگه دوباره برید و کارتون رو از باجۀ اطلاعات پیگیری کنید. چون استاد شما رو می خواد ان شاء الله این دفعه ویزاتون میاد. نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza66 نمایش پست ها
    سلام.
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم. به هر حال اونا معمولا بعد از این مدتی که گفتند با شما تماس می گیرند، نگران نباشید. فکر می کنم پروسۀ تماس گرفتن با استاد طولانی تره و سفارت این کارو انجام نمیده بلکه اداره امنیت تماس میگیره (اونم با ایمیل). خیلی بعیده که اعتراضتون ثبت نشده باشه ولی 3 4 هفته دیگه دوباره برید و کارتون رو از باجۀ اطلاعات پیگیری کنید. چون استاد شما رو می خواد ان شاء الله این دفعه ویزاتون میاد. نگران نباشید.
    سلام
    اگه بهم زنگ بزنند برا مصاحبه ،با توجه به مشکل رد شدنم(جواب ندادن استاد به ایمیل امنیت) چی میخاند ازم تو مصاحبه بپرسند؟
    اصلا امیدی به ویزا هست؟
    به نظرتون بهتره منتظر جوابشون بمونم یا دوباره وقت بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

سلام من از دانشگاه کلاستهاول ثذیرشد مستر دارم مدارکم را دادم مصاحبه هم رفتم اماایا ممکنه بخاطر معدل ۱۲و هشتاد صدم ویزای من رد بشه ؟ خیلي نگرانم کمک کمک جواب بدین
    و اینکه چند روز طول میکشه تا جواب ویزا را بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan21 نمایش پست ها
    سلام من از دانشگاه کلاستهاول ثذیرشد مستر دارم مدارکم را دادم مصاحبه هم رفتم اماایا ممکنه بخاطر معدل ۱۲و هشتاد صدم ویزای من رد بشه ؟ خیلي نگرانم کمک کمک جواب بدین
    و اینکه چند روز طول میکشه تا جواب ویزا را بدن
    سلام آقا شایان.
    بی خودی استرس نداشته باش چون با نگرانی شما وضعیت ویزات تغییری نمی کنه، بلکه فقط روزها بهت سخت تر می گذره. اگر تو همین فروم نگاه کنی می بینی که کم نیستن افرادی که به خاطر معدل ریجکت شدن. بنابراین بشین و به جای استرس خودت رو برای هر شرایطی آماده کن (مثلا خودتو آماده کن که اگر ریجکت شدی تو نامۀ اعتراضت دلایل قانع کننده ای (اگر داری) برای اینکه چرا معدلت کمه بیاری.) در نهایت اگر بازهم ریجکت شدی بدون که آلمان آخر دنیا نیست و برای یک آدم با انگیزه و با پشتکار هیچ بن بستی وجود نداره و با قدرت تمام برنامۀ جدیدی برای زندگیت بریز. موفق باشی

Junior Member

سلام خواهشا راهنمایی کنید چقدر ممکنه بخاطر مستر دوم ویزا ریجکت شه؟ اصلا اگه به سفارت نگیم مستر داریم چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)