صفحه 112 از 182 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    سلام خواهشا راهنمایی کنید چقدر ممکنه بخاطر مستر دوم ویزا ریجکت شه؟ اصلا اگه به سفارت نگیم مستر داریم چی؟
    دوست عزیز، هیچکس به صورت پیش فرض ریجکت نیست! کم نبودن دوستانی که برای مستر دوم و حتــــــــــی با گپ طولانی تونستن ویزا بگیرن!
    من امید واهی نمیدم، اما قویاً میگم با خوندن بعضی از پست های دوستان، نا امید نشید و حتما تلاش کنید برای هدفتون.

اما در مورد نگفتن یا دروغ گفتن نظر شخصی من اینه که شدیداً از این کار اجتناب کنید! اونا از شما انتظار دارن یک روزمه تکمیل داشته باشید، یعنی عمر و وقتتون رو هدر نداده باشید. این به مراتب از مستر دوم مهمتره! بنابراین شما برای زمانی که مستر میخوندید، میتونید دروغ بگید که کار میکردید، اما آیا برای اون گواهی رسمی دارید!؟
    من به این میگم از گودال در اومدن و به چاه افتادن! در اون صورت ممکنه برای خالی گذاشتن قسمتی از زندگیتون در رزومه (با فرض راستگویی) ریجکت بشید.
    معمولاً برای مستر دوم، یک گرایش خاص و یک نامه انگیزش قوی میتونه چاره ساز باشه تا جایی که من خوندم و شنیدم.

برای مثال من رشته کارشناسیم مهندسی شیمی (صنایع گاز) بود و برای مستر مهندسی شیمی (انرژی های نو) رو انتخاب کردم؛ حالا اگه همینو ایران میخوندم، یک گرایش مستر دیگه مثل مهندسی شیمی (محیط زیست) رو انتخاب میکردم و توضیح میدادم که این رشته بسیار در دنیا به روز و خوب و کاربردیه و دوس دارم در آلمان با فضای بسیار نوینش به فراگیری این علم نو بپردازم ...

بازی با کلمات

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    اگه معدله دیپلم 13.5و لیسانس 12.85 باشه ویزا ریجکت هست؟من پذیرش دارم ولی خیلی ناامیدم واسه ویزا .... آیا واقعا شانسی ندارم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise2 نمایش پست ها
    سلام
    اگه معدله دیپلم 13.5و لیسانس 12.85 باشه ویزا ریجکت هست؟من پذیرش دارم ولی خیلی ناامیدم واسه ویزا .... آیا واقعا شانسی ندارم؟
    من با معدل 13.33 ویزام 3هفته ای اومد و همین الان 4راه استانبول تو کافی نت نشستم و منتظرم ساعت یک برم ویزام رو بگیرم
    هیچوقت نا امید نشید و اقدام کنید ... حتی اگر ریجکت بشید، باااااااااااازهم میتونید اعتراض بدید و حتی با کنسول در این مورد صحبت کنید. هیچکس به صورت پیش فرض ریجکت نیست دوست من!!!

درضمن شما با یک نامه انگیزه قوی و از اون مهمتر، با یک نمره زبان قوی، میتونید معدلتون رو کاور کنید

Junior Member hamij آواتار ها

سلام به همه دوستان!
    لطفا هر چه سریع تر در مورد کسی که بورس مهندسی وزارت د فاعه و می خواد تصفیه کنه. در مورد فاند گرفتن، ترجیها بدون بورس، راهنمایی کنید هر کی تجربه داره لطفا کامل و جامع بگه.خیلی تایپیکای مختلفو خوندم اما نتیجه درست و حسابی نگرفتم. سوال اصلیم با توجه به سابقه کاریمه، برای ویزا و... تو اروپا و امریکا به مشکل نمی خورم؟؟؟
    علی ابن ابیطالب ع : چه زشت است کوچکی به هنگام نیاز و سرکشی به هنگام بی نیازی

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamij نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان!
    لطفا هر چه سریع تر در مورد کسی که بورس مهندسی وزارت د فاعه و می خواد تصفیه کنه. در مورد فاند گرفتن، ترجیها بدون بورس، راهنمایی کنید هر کی تجربه داره لطفا کامل و جامع بگه.خیلی تایپیکای مختلفو خوندم اما نتیجه درست و حسابی نگرفتم. سوال اصلیم با توجه به سابقه کاریمه، برای ویزا و... تو اروپا و امریکا به مشکل نمی خورم؟؟؟
    والا من اطلاعات دقیقی ندارم ... شنیده بودم قبلاً برای آمریکا گیر میدن گاهی، اما راجب آلمان ندیدم شخص خاصی رو.

البته برای اطلاع بگم که یکی از دوستان 9سال در ارتش بود و بعدش اومده بود بیرون و 7ساله لیسانس مترجمی زبان از پیام نور گرفته بود! الان آلمانه و تقریباً بدون مشکل رفت ... دیگه احتمالاً شما از اون که کادر ارتش بوده، موردتون امنیتی تر نیست ...

من به شخصه توصیه میکنم اقدام کنید. البته برای مستر که فاند گرفتن بسیار بسیار احتمالش ضعیفه از آلمان و پروسه DAAD طولانی ای داره ... اما برای دکترا شنیدم میشه یه کارایی کرد و بچه ها خیلی هاشون دارن میرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    والا من اطلاعات دقیقی ندارم ... شنیده بودم قبلاً برای آمریکا گیر میدن گاهی، اما راجب آلمان ندیدم شخص خاصی رو.

البته برای اطلاع بگم که یکی از دوستان 9سال در ارتش بود و بعدش اومده بود بیرون و 7ساله لیسانس مترجمی زبان از پیام نور گرفته بود! الان آلمانه و تقریباً بدون مشکل رفت ... دیگه احتمالاً شما از اون که کادر ارتش بوده، موردتون امنیتی تر نیست ...

من به شخصه توصیه میکنم اقدام کنید. البته برای مستر که فاند گرفتن بسیار بسیار احتمالش ضعیفه از آلمان و پروسه DAAD طولانی ای داره ... اما برای دکترا شنیدم میشه یه کارایی کرد و بچه ها خیلی هاشون دارن میرن.
    باسلام و تشکر از جوابتون
    به نظر شما با مدرک دیپلم و قبولی های سراسری وآزادم تو رشته های مهندسی و شیمی و دندان پزشکی (که البته مدارکشون رو باید برم دنبالشون) دوباره لیسانس بخونم، و یا رشته های پزشکی و دندان پزشکی، اما این بار اون طرف؟ یا فوقم رو این جا بخونم و دکتری رو اونجا؟ اینو از این جهت میگم که تو مدارک قابل ارائه باید ترجمه مدرک لیسانس رو بدم که من نمی خوام بدم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamij نمایش پست ها
    باسلام و تشکر از جوابتون
    به نظر شما با مدرک دیپلم و قبولی های سراسری وآزادم تو رشته های مهندسی و شیمی و دندان پزشکی (که البته مدارکشون رو باید برم دنبالشون) دوباره لیسانس بخونم، و یا رشته های پزشکی و دندان پزشکی، اما این بار اون طرف؟ یا فوقم رو این جا بخونم و دکتری رو اونجا؟ اینو از این جهت میگم که تو مدارک قابل ارائه باید ترجمه مدرک لیسانس رو بدم که من نمی خوام بدم
    والا من گیج شدم! لطفاً شرایط رو دقیقا ذکر کنید. الان لیسانس دارید؟ از کجا؟ کنکور دادید؟ کجا؟ کدوم رشته؟

دقیقاً مشخص کنید تا در اسرع وقت اگر میدونستم کمکتون کنم. هرچند این تاپیک خاص برای این سوالات و موضوعات ایجاد نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    والا من گیج شدم! لطفاً شرایط رو دقیقا ذکر کنید. الان لیسانس دارید؟ از کجا؟ کنکور دادید؟ کجا؟ کدوم رشته؟

دقیقاً مشخص کنید تا در اسرع وقت اگر میدونستم کمکتون کنم. هرچند این تاپیک خاص برای این سوالات و موضوعات ایجاد نشده
    لیسانس مهندسی نظامی، واسه سربازی گول خوردم، دانشگاه سراسری صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع تهران+کنکور83+فارغ89+معدل دیپلم17+معدل لیسانس12
    البته سوال اصلیم ویزا گرفتن و مشکلات پیش روی دوستان در اروپا و امریکا با شرایط مشابه بود که نمی دانم چه شد بقیه سوالاتم پرسیدم

آقا ما رفتیم مصاحبه همون اولش اون خانوم خوشکله گفت با این معدل چجوری میخوای آلمان درس بخونی!منم گفتم خب کار میکردم بعد اون گفت آلمانم مبخوای گار کنی؟! گفتم نه دیگه این اشتباه رو نمیکنم.و چبزای دیگه.کسی هست با شرایط من ویزا شده باشه؟ یا به خودمون امیدواری بیخودی ندیم! اصلا این مصاحبه کننده ها ربطی صدور ویزا دارن یا فقط اداره اتباع خارجی ها تصمیم میگیره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها
    آقا ما رفتیم مصاحبه همون اولش اون خانوم خوشکله گفت با این معدل چجوری میخوای آلمان درس بخونی!منم گفتم خب کار میکردم بعد اون گفت آلمانم مبخوای گار کنی؟! گفتم نه دیگه این اشتباه رو نمیکنم.و چبزای دیگه.کسی هست با شرایط من ویزا شده باشه؟ یا به خودمون امیدواری بیخودی ندیم! اصلا این مصاحبه کننده ها ربطی صدور ویزا دارن یا فقط اداره اتباع خارجی ها تصمیم میگیره؟
    بسیار بسیار استدلال قشنگی کردی براش! تقریباً اینجوری بهت بگم اون آفیسر نقش تعیین کننده ای نداره واسه ما! اصولاً مهمترین نظر رو فدرالتون میده
    من با معدل 13.33، سه هفته ای گرفتم! طول تحصیلمم 6سال بود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)