صفحه 121 از 182 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

دوستان من در بلاتکلبفی عمیقی به سر میبرم،لطف کنید بگید کدوم راه برای من بهتره:

1. منتظر نامه سفارت باشم 2 ماه تا شهریور اعتراض 2 ماه تا آبان پذیرش مجدد 2 ماه دی شانس کم
    2. شروع کنمb2 خوندن 4 ماه تا آبان امتحان 1ماه تا آذر جواب سفارت 2ماه تا بهمن شانس متوسط
    3. اقدام برای لیسانس مجدد اتریش 2 ماهتا شهریور ویزا 4 تا 6 ماه تا دی یا بهمن یا سال آیندده شانس ژیاد
    4. کلابیخیال شم!

​ سن 28 سال

ممنومن از راهنماییاتون.

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها

1. منتظر نامه سفارت باشم 2 ماه تا شهریور اعتراض 2 ماه تا آبان پذیرش مجدد 2 ماه دی شانس کم
    2. شروع کنمb2 خوندن 4 ماه تا آبان امتحان 1ماه تا آذر جواب سفارت 2ماه تا بهمن شانس متوسط
    3. اقدام برای لیسانس مجدد اتریش 2 ماهتا شهریور ویزا 4 تا 6 ماه تا دی یا بهمن یا سال آیندده شانس ژیاد
    4. کلابیخیال شم!

​ سن 28 سال

ممنومن از راهنماییاتون.
    دوست عزیز به هیچ عنوان ناامید نشو و به تلاشت ادامه بده، این بار ایمان داشته باش موفق میشی...شما خودت بهتر میدونی کدوم گزینه بهتره (البته به جز گزینه آخر که کلا بزارش کنار و بهش فکر هم نکن)، بهترینشو انتخاب کن موفق میشی...اصلا با یه شکست مایوس نشو

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها

4. کلابیخیال شم!

​ سن 28 سال

ممنومن از راهنماییاتون.
    پیشنهاد من گزینه دومه! از همش منطفی تره!
    گزینه اول پروسه طولانی ایه و هیچ خبری هم در این مدت بهتون نمیدن و اصن معلوم نیست کی بهتون جواب میدن!
    آلمان از همه نظر از اتریش بهتره!

Junior Member

من میخوام واسه دوستم نامه اعتراض بنویسم: 1)نامه اعتراض چه فرقی با نامه انگیزه ای داره که اولین بار تحویل سفارت میدیم؟ 2)در نامه اعتراض فقط به توضیح مواردی میپردازیم که سفارت بهشون گیر داده؟ لدفن اگر کسی سمپل داره بده

سلام دوستان؛

تو نامه پذیرش من نوشته که تا آخر سال اول باید مدرک A2 آلمانی ارائه بدم. رشتم انگلیسی زبانه. این الان همون پذیرش مشروطی هست که میگین ریجکت میشه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

تو نامه پذیرش من نوشته که تا آخر سال اول باید مدرک A2 آلمانی ارائه بدم. رشتم انگلیسی زبانه. این الان همون پذیرش مشروطی هست که میگین ریجکت میشه؟
    احتمالا اينم مث شرايط مشابه دوستان باشه كه سفارت خيلي غيرمنطقي ازشون مدرك زبان آلماني هم خواسته!! ريجكت نميشه ولي بايد مدرك زبان رو ببري احتمالا، A2 گرفتن كار ٤ ماهه اگه از صفر شروع كنيد، حل ميشه
    ویرایش توسط sepidehreg : July 29th, 2014 در ساعت 11:45 AM

Junior Member pooya_ww آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

نه. پذیرش مشروط نیست. خیلی از رشته ها /دانشگاه های انگلیسی زبانِ آلمان از شما می خوان که با شروع سال تحصیلی زبان آلمانی هم بخونی. معمولا خودشون برات کلاس میزارن و بالای A1 و A2 هم نمی خوان. شما اینو به عنوان یکی از دروسی در نظر بگیر که باید تو سال اول پاس کنی.

مرسی همه دوستانی که پاسخ دادید. من شروع کردم با کلاس خصوصی خوندن آلمانی. ۱سپتامبر وقت سفارت دارم و اصلاً نمیتونم ۴ماه اینجا وقت بذارم. امیدوارم که ویزا رو بدن تا برم اونجا ادامه بدم

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    احتمالا اينم مث شرايط مشابه دوستان باشه كه سفارت خيلي غيرمنطقي ازشون مدرك زبان آلماني هم خواسته!! ريجكت نميشه ولي بايد مدرك زبان رو ببري احتمالا، A2 گرفتن كار ٤ ماهه اگه از صفر شروع كنيد، حل ميشه
    این جزو شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام اولیه نیست و بعیده سفارت ازشون چنین مدرکی رو بخواد. وقتی آلمان رفتن، اونجا تعیین سطح می شن بعد باید کورسهاش رو بگیرن و در امتحانش قبول بشن تا این مدرک رو بگیرن.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    این جزو شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام اولیه نیست و بعیده سفارت ازشون چنین مدرکی رو بخواد. وقتی آلمان رفتن، اونجا تعیین سطح می شن بعد باید کورسهاش رو بگیرن و در امتحانش قبول بشن تا این مدرک رو بگیرن.
    آره درسته، منم اينطور فكر ميكنم! ولي تو همين يكي دو هفته دو تا از دوستان تو همين فروم اين مشكل رو داشتن و سفارت ازشون مدرك آلماني خواسته! يعني مثكه سفارت واسه خودش اين قانونو گذاشته كه اگر قراره كسي اونجا آلماني ياد بگيره، از همينجا بايد ياد بگيره! البته مشكلي تو پروسه ويزا ايجاد نميشه و فقط موقع تحويل ويزا ميگن بايد ببره احتمالا! يعني اين دوستمون ميتونه مصاحبه رو با خيال راحت بره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)