صفحه 13 از 182 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام
    من هنوز واسه ویزا اقدام نکردم. اما 2 صفحه اولو که خوندم متوجه شدم که جز کاندیداهای رجکت هستم به دلایل زیر:
    1) معدل لیسانس من پایینه حدود 13.5 و کلا 11 ترمه در دانشگاه آزاد تموم کردم که به خاطر مسایل ناگوار بود مثلا فوت همزمان والدینم در سال دوم دانشگاه که افت شدید روحی پیدا کردم و قبل اونا هم چون میخواستم دوباره کنکور بدم واحد های کمی پاس کردم.
    2) نمره زبان من کمه ولی دانشگاه قبول کرده و در واقع مینیمم نمره زبان ندارن.

3) الان 2 سال است که فارغ التحصیل شدم و فکر کنم سفارت بهم گیر میده مخصوصا اینکه فقط یه بار کنکور شرکت کردم ولی قبول نشدم واسه ارشد

الان من واسه جلوگیری از رجکت آینده Motivation letter رو چطوری بنویسم و چیکار کنم؟
    آخه فوت مامان و بابا در روند تحصیلیم خیلی اثر داشت و من نمیدونم اینو بنویسم یا مدارک فوتشونو بدم سفارت...البته اینم بگما... بعد اینکه دانشگام رو تموم کردم چند دوره کارآموزی داشتم تو یه مقاله هم شرکت کردم. و کلا انگیزم واسه درس خوندن زیاد است
    مورد یک و سه هیچ کدوم عامل ریجکت نیستند! من آدم 12 ترمه هم می شناسم ( لیسانس 12 ترمه) که پذیرش گرفته، با معدل زیر 13.5 هم می شناسم. فقط برای زبانتون از دانشگاه یه نامه بگیرین که اکی ه از نظر اونا، سفارت هم قبول میکنه. مورد 3 هم عامل ریجکت نیست، چون شما زیاد بین درساتون فاصله نشده، هم مقاله دادین، هم داشتین برای کنکور میخوندین هرچند که قبول نشده باشین، وقتی اون موضوع مطرح میشه که مثلا طرف بعد از 10 15 سال میاد میخواد دوباره شروع کنه تحصیلش رو. برای شما هیچ مشکلی نیست.

Junior Member

سلام، امیدوارم که کارتون ok بشه. من یه سوال ازتون دارم. چرا اگر ویزاتون ok نشه 1 سال کارتون به تعویق میافته؟ ولی مثبت فک کنین و اقدام کنین، ایشالله درست میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saashaa نمایش پست ها
    سلام، امیدوارم که کارتون ok بشه. من یه سوال ازتون دارم. چرا اگر ویزاتون ok نشه 1 سال کارتون به تعویق میافته؟ ولی مثبت فک کنین و اقدام کنین، ایشالله درست میشه
    سلام. مرسی

چون که برای گرفتن پذیرش از دانشگاهها که معمولا واسه رشته ی ما همه ترم پاییز هستن, یکسال باید صبر کرد.

Junior Member

پس ایشالله که درست می شه و دیگه نیازی به صبر نیست ،،،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    خیر، من از طریق ضامن اقدام کردم، ویزا هم گرفتم، الان هم آلمانم.
    به نظر من شما شرایطتتون کاملا عادی هست. منم یه سال بعد از فارغ التحصیلیم پذیرش گرفتم و تو این مدت کار هم نمی کردم، فقط زبان می خوندم و مشکلی هم پیش نیومد، با ضامن هم اقدام کردم، ویزا هم گرفتم. به نظر من نگرانی بیش از حدتون یه کم وسواسه دیگه. شرایط بدی ندارین اصلا. برای کشورهای دیگه هم اگه شرایطش رو دارین اقدام کنین. ولی من که خودم این ریسک رو کردم که فقط و فقط آلمان اقدام کردم با شرایطم و مشکلی هم پیش نیومد.
    سلام
    ببخشید اینکه ضامن گرفتید یعنی چی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pourashraf نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اینکه ضامن گرفتید یعنی چی؟
    منظوم از ضامن همون روش گواهی تمکن مالی هست که یه نفر که آلمان زندگی میکنه، یه برگه از اداره مهاجرت شهرشون میگیره که تضمین میکنه شما هزینه ی زندگی خودتون رو دارین که می خواین برین آلمان.

Junior Member

سلام دوستان، سوالی داشتم که ممنون می شم پاسخ بدید. آیا وقتی پاسخ درخواست ویزا به صورت پستی ارسال می شود، این نامه ما برای همه یکسان است؟ منظورم این هست که واسه همه می نویسن که شما دوباره درخواست بدید و شاید اینبار با ویزای شما موافقت شود؟ یا این جمله ذکر نمیشه.می دونم که دلایل رد ویزا می تونه متفاوت باشه.ممکن است راهنمایی کنید؟ چون سفارت هم از چند نفر پاسخهای متفاوت شنیدم که وقتی این نوشته شده دوباره وقت بگیری بهتره و،،،،، و اینکه آیا گرفتن وقت مجدد بهتر است یا اینکه در جواب نامه، اعتراض بهتر است؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

سلام دوستان، سوالی داشتم که ممنون می شم پاسخ بدید. آیا وقتی پاسخ درخواست ویزا به صورت پستی ارسال می شود، این نامه ما برای همه یکسان است؟ منظورم این هست که واسه همه می نویسن که شما دوباره درخواست بدید و شاید اینبار با ویزای شما موافقت شود؟ یا این جمله ذکر نمیشه.می دونم که دلایل رد ویزا می تونه متفاوت باشه.ممکن است راهنمایی کنید؟ چون سفارت هم از چند نفر پاسخهای متفاوت شنیدم که وقتی این نوشته شده دوباره وقت بگیری بهتره و،،،،، و اینکه آیا گرفتن وقت مجدد بهتر است یا اینکه در جواب نامه، اعتراض بهتر است؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.
    بله
    برای همه یکسان است با دلایل متفاوت و واسه همه می نویسن که دوباره درخواست بدید و شاید اینبار با ویزای شما موافقت شود
    بستگی به شرایطتتون داره
    گاهی گرفتن وقت مجدد بهتر است گاهی اعتراض و صبر تا اینکه دوباره سفارت شما رو صدا بزنه

Junior Member

ممنونم از پاسخ، الان دقیقا مشکل من این هست که نمی دونم این (گاهی) یعنی کی!!! چطور می شه صلاح کار رو متوجه شد؟ ممنون

ممنونم از پاسخ، الان دقیقا مشکل من این هست که نمی دونم این (گاهی) یعنی کی!!! چطور می شه صلاح کار رو متوجه شد؟ ممنون
    ببینید ۱ ماه طول میکشه که نامه به دستتون برسه ، حداقل ۱ ماه هم طول میکشه که بعد از پست کردن نامه در صورتی‌ که اعتراضتون درست بوده باشه از طرف سفارت بخوان شما رو
    حالا با توجه به زمان شروع ترم ، اینکه مدرکی‌ اضافه تر از اون چیزی که قبلا ارائه کردید و اینکه چقدر زمان دارید باید تصمیم بگیرید که اعتراض بدید و صبر کنید یا دوباره اقدام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)