صفحه 136 از 182 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

من با مدرک ب1 رفتم .............. ما رزومه رو تا جایی که تونستم قوی نوشتم ............ و اینکه روز مصاحبه اعتماد به نفس به نظرم خیلی مهم هست :پی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_r90 نمایش پست ها
    من با مدرک ب1 رفتم .............. ما رزومه رو تا جایی که تونستم قوی نوشتم ............ و اینکه روز مصاحبه اعتماد به نفس به نظرم خیلی مهم هست :پی
    امیدوارم موفق باشی . من خیلی ها رو میشناسم با شرایط بهتر از شما ریجکت شدن.

Junior Member

بله همینطور هست ........... اکثرا میگفتن ویزا نمیگیرم ......... ولی خب ناامید نشدم و هر کار تونستم انجام دادم ، شانس هم کمک کرد ....... البته توصیه نامه های خوبی از افراد شناخته شده داشتم که فکر میکنم تاثیر گذار بود

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها
    من یه مطلب تو فروم اتریش نوشتم حذفش کردن،حرفمم این بود مشکل ما اینه خاور میانه به دنیا اومدیم دوس ندارن ویزا بدن.نه واقعا شما فکر میکنید اگه مثلا پاریس به دنیا اومده بودید واسه یه ویزای یک ساله تا معدل 15 سال پیش دوران دبیرستانتومیاوردن بیرون میگفت بیا ببین نمیتونی درس بخونی!؟ خانوم گلچین کدومه مخ کدومه الان یعنی هرکی ویزاش میاد جز دانشمنداس یا مثلا قبلا میرفتن آلمان انگار رفتن خونه خاله، همه مخ بودن؟ ! اصلا شما مخ من گوش واسه چی به زبانم گیر دادید عقده ای ها من که همه نمره هام بالا بود؟ اصلا مگه آلمانیا چند درصدشون اهل درس هستن؟ اینا که 15 سالشون میشه از خونه میرن بیرون دمبال کار همشم یا کلوپن یا دیسکو یا مستن کناره ساحل ! الان شما برو ببین چند درصد مردم ایران تحصیل کردن؟ والا همه تو ایران میرن دانشگاه . اصلا یک نگاهی به آدم میکنن انگار تمدن بشر از کنار رود رابن شروع شده!یکی نیست بگه زمانی که ما تو شهر بودیم شما بالا درخت بودین! لطفا به کسی بر نخوره واقعیت داره برید تاریخ ؤرمن ها رو بخونید..خواهشا این پستو دیگه حذف نکنید شما این کارارو میکنید انتظار دارید اونا به ما احترام بذارن.
    دانشگاه مجانی ما رو نمیخواد آقا پذیرش نده اینم دیگه منت گذاشتن داره؟! اصلا شما کلاستالو رو نقشه میتونید پیدا کنید که حالا واسه ما کلاس میذارید؟ ما اونجا درسم نخونیم بشینیم دم در دانشگاه دانشگاه از سرتونم زیادیه! کلا 13 هزارتا جمعیت داره، یعنی الان استادیم آزادی میشه 6 7 تا کلاستال بعد هرکی بخواد بیاد فوتبال ببینه باس ویزا بگیره!! من فقط چون آرامش داره اونجا هزینشم کمه طبیعتشم عالیه دوس دارم برم اونجا وگرنه شما کرس آلمانی بردارید با هر معدلی میتونید پذیرش بگیرید! بعد الانم جوری شده مجبورم با همین دانشگاه برم جلو.
    باور کنید هنگ کردم یکی میگه اعتراض بذاز یکی میگه ب2 بگیر از اول اقدام کن.حالا ب2 که باید بگیریم نهایت اینم مثل بقبه مدرکامون میزنیم به دیوار! ولی واقعا خارج از کشور بدون زبان خوب معنی نداره،الان شما مثلا بگی بابا تشنمه یه لیوان آب بدید دستم اونا نمیفهمن که فک میکنن جایی آتیش گرفته زنگ میزنن آتش نشانی بعد به جرمه بر هم زدن نظم عمومی میفرستنمون زندان میگن بیا نگفتیم اینا ترورستن؟! ما که شانس نداریم.ولی کلا پروسه ویزا گرفتن پروسهه پر هیجانیه آدم دلش نمیاد ولش کنه؛من با اینکه واسه اتریشم اقدام کردم ولی مهره آلمان افتاده به دلم نمیتونم بیخیالش شم.بچه ها میگم بیاین قرار بذاریم هر سال دم سفارت آلمان واسه ویزا بعد دیگه صفم خودمون میبندیم دیگه جاش ثابته خیالمون راحته! یا صبح زود میریم تو صف وای میستیم نفره اول هستیم هرکی جا خواست 1000 یورو! حضراتی که موافقا پیام شخصی بدن!
    ولی من الان دلم میخواد ویزامو بگیرم بعد بگم نمیام!
    من هم به اندازه شما از شکست و جواب نه شنیدم متنفرم و فکر می کنم همه همین طور باشن ........ باید ببینی هدفت چیه ....... من تنها هدفم درس خوندن بود و گرفتن یه مدرک بین المللی بود .... اینکه بعد از اون با خیال راحت دکترامو بگیرم ....... و هی مثل موتور هندلی پشت کنکور نمونم ....... به نظر من اسمون همه جا یه رنگه ....... اگه پول داشته باشی می تونی .......... (البته این نظر منه ) خیلیا شعارای دیگه دارن....... برام مهم نیست کی مخ کی نیست به کی ویزا دادن به کی ندادن ..... چون اگه به همه دنیا هم ویزا بدن و من نتونم ویزا بگیرم دنیای من تغییر نمی کنه ...... من همون جایی هستم که هستم ....... تجربه نشون داده که معدل نمره مدرک زیادم نمی تونه ملاک باشه و بودن کسایی که هیچ کدوم از اون فاکتورها رو هم نداشتند و سفارت قبولشون کردند...... اونهایی که المان قراره منو ساپورت کنن حتی بهم گفتن اگه بهت ویزا ندادن برات وکیل می گیریم چون دیگه هیچ دلیلی برای ریجکتت نیست ...... اما واقعا ارزشش رو داره ؟ .......... من می دونم که با المان رفتنم وضعیتم خیلی بهتر می شه چون می تونم یه مدرک بین المللی بگیرم ......اما وقتی بهم ویزا نمی دن که نمی تونم التماسشون کنم یا خودمو به در تخته بزنم که غلط کردن نمی دن ....... من دوبار ریجکت شدم و شما تازه یکبار ریجکت شدین ....... من بار اول که ریجکت شدم حتی مدرک آ1 هم از گوته نداشتم بار دومم ب1 هم نداشتم ..... تازه الان ب1 را فقط 3 ماژولشو گرفتم ..... با اینکه پستهایی که خوندم نشون می ده اینها هم نمی تونن زیاد ملاک ریجکت نشدن باشه ...... اما بازم طرف میاد پست می ذاره که من دانشگاه ازاد با نمره فلان بهم ویزا دادن ...... ما فقط همین قدر ازش می دونیم حالا نمی دونم موقع مصاحبه چی گفته چه برخوردی داشته افسرش کی بوده چه مزایای داشته که دانشگاه قبولش کرده ...... اصلا شایدم انقدر پذیرش پیچیده نباشه یه روز افسره حالش خوبه هر کی میاد سراغش ویزا بهش می ده ...... ) یه موقع هم حالش بده نمی ده به هیچ صراطی هم مستقیم نمی شه ....... من خودم جزء اون دسته بودم که وقتی ریجکت شدم انگار یه اب یخ ریختن روم ...... اما الان اصلا ناراحت نیستم که ریجکت شدم چون باید مثل یه ادم گنگ می رفتم المان .... بازم بتونم المانی رو ادامه می دم تا بتونم روان صحبت کنم ...... درسته منم به شخصه دوست داشتم برم المان اگه دوست نداشتم که انقدر براش تلاش نمی کردم ....... اما زبان المانی کلاسهاش خیلی گرونه تو المان ....... خوب باید خجالت زده کسی که ساپورتت می کنه بشی ...... خوب می تونی با هزینه کمتری زبان رو یاد بگیری ...... من از خیلیا که اونجا هستن شنیدم که تازه ب1 رو هم کافی نمی دونن ...... خود ایرانیا ...... خوب این خیلی عذاب اوره که سفارت المان به شخص تو لج کرده ....... و باهات رفتاره بدی داره ...... اما این یه فکره ..... برو ببین چندنفر رو قبول کرده ..... تازه می تونست مثل سفارت خانه های دیگه سفارت خونه اش رو ببنده .......من اگه درمورد رتبه اولیم گفتم خواستم بگم ربطی به نمره نداره ....... به نظر من شما اعتراضت رو بذار و سخت بچسب به گرفتن مدرک ب2 ..... معمولا 6 ماه طول می کشه تا جواب اعتراضت بیاد ...... تو این 6 ماه اصلا ناامید نشو با همین روحیه عصبانیت ب2 رو یاد بگیر .... گاهی نفرت ادمو قوی می کنه )) ....... انشاالله که ویزاتو می گیری .......... روز مصاحبه ات هم به این فکر نکن سفارت المان موجودات بدی هستن و مردمشون فلان و بهمان ......

بله همینطور هست ........... اکثرا میگفتن ویزا نمیگیرم ......... ولی خب ناامید نشدم و هر کار تونستم انجام دادم ، شانس هم کمک کرد ....... البته توصیه نامه های خوبی از افراد شناخته شده داشتم که فکر میکنم تاثیر گذار بود
    میشه توصیه نامه هاتو بگی ؟ می شه هر چیز تاثیر گذاری که به نظرت میاد رو بگی

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

و اگر ممکن هست، نکات برجسته رزومه که فکر می کنی خیلی تاثیر داشته رو در اختیار ما قرار بده، بلکه چراغ راهی باشه
    و انگیزه نامه ای که به سفارت دادی، در مورد معدل و کمبودهای رزومت چقدر و چطور توضیح دادی؟
    فاصله تحصیلی چقدر بود؟

سلام دوستان

از وقتی اعتراض مینویسیم چجوری میشه پیگیری کرد که دارن چی کار میکنن پروندتو؟؟؟
    با زنگ به سفارت میشه پیگیری کرد؟؟؟

ممنونم

Junior Member

سلام من براى ويزاى الحاق به همسر اقدام كردم اخر سپتامبر از همسرم خواستن مدارك رو ببره دو روز بعدش ناه زدن و مدارك رو براشون پست كردن و ايرادى ازشون نگرفتن. وقتى من هفته پيش زنگ زدم گفتن احتمالا هفته ديگه با من تماس ميگيرن برا ويزا ديدم خبرى نشد مجددا تماس گرفتم گفتن كه براتون نامه زديم اگه عجله دارين بيا سفارت بگير وقتى با هزارتا بدبختى رفتم باجه اطلاعاتش گفت ما نميتونيم بگيم همكارم اشتباه كرده. احساس كردم خودشون هم نميدونن دارن چيكار ميكنن چون وقتى شماره پرونده رو دادم زنگ زد از يكى ديگه پرسيد. چند وقت طول ميكشه نامه بدستم برسه ؟ به نظرتون دليلش چى ميتونه باشه كه رد كردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    سلام من براى ويزاى الحاق به همسر اقدام كردم اخر سپتامبر از همسرم خواستن مدارك رو ببره دو روز بعدش ناه زدن و مدارك رو براشون پست كردن و ايرادى ازشون نگرفتن. وقتى من هفته پيش زنگ زدم گفتن احتمالا هفته ديگه با من تماس ميگيرن برا ويزا ديدم خبرى نشد مجددا تماس گرفتم گفتن كه براتون نامه زديم اگه عجله دارين بيا سفارت بگير وقتى با هزارتا بدبختى رفتم باجه اطلاعاتش گفت ما نميتونيم بگيم همكارم اشتباه كرده. احساس كردم خودشون هم نميدونن دارن چيكار ميكنن چون وقتى شماره پرونده رو دادم زنگ زد از يكى ديگه پرسيد. چند وقت طول ميكشه نامه بدستم برسه ؟ به نظرتون دليلش چى ميتونه باشه كه رد كردن؟
    اگه تهران باشید 2 یا 3 هفته طول میکشه برسه اگه بعد از یک ماه نرسید تازه اون موقع میتونید مراجعه کنید باجه اطلاعات دستی بگیرید الان بهتون نمیدن. در کل اولین باره که میبینم ویزای الحاق به همسر رد شده. دیلیشو حتما بگید اینجا نامتون که اومد. در هر صورت تا اونجا که من میدونم این ویزا در صورتی رد میشه که یه مدرکی ائنا بخوان شما نداشته باشید ارائه بدید مثلا مدرک زبان A1 بخوان شما نبرید براشون ولی دلیل دیگه ای ندیدم تو این سایت تا حالا . الحاق به همسر اقدام کردید دیگه؟ ازدواج در آلمان که نبوده یعنی نامزد باشید برید آلمان بعد ازدواج کنید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    اگه تهران باشید 2 یا 3 هفته طول میکشه برسه اگه بعد از یک ماه نرسید تازه اون موقع میتونید مراجعه کنید باجه اطلاعات دستی بگیرید الان بهتون نمیدن. در کل اولین باره که میبینم ویزای الحاق به همسر رد شده. دیلیشو حتما بگید اینجا نامتون که اومد. در هر صورت تا اونجا که من میدونم این ویزا در صورتی رد میشه که یه مدرکی ائنا بخوان شما نداشته باشید ارائه بدید مثلا مدرک زبان A1 بخوان شما نبرید براشون ولی دلیل دیگه ای ندیدم تو این سایت تا حالا . الحاق به همسر اقدام کردید دیگه؟ ازدواج در آلمان که نبوده یعنی نامزد باشید برید آلمان بعد ازدواج کنید ؟
    تهران كه نيستم ، مدرك a1 هم بردم براشون، كلا هم مدارك خودم هم همسرم كامل بود. همين موضوع ذهن منو خيلى درگير كرده كه مشكلمون چى ميتونه باشه،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)