صفحه 137 از 182 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    تهران كه نيستم ، مدرك a1 هم بردم براشون، كلا هم مدارك خودم هم همسرم كامل بود. همين موضوع ذهن منو خيلى درگير كرده كه مشكلمون چى ميتونه باشه،
    البته هیچ چاره ای برای فهمیدنش نیست تا نامه بیاد ولی اگه تا 1 ماه آینده نرسید مراجعه کنید باجه اطلاعات دستی بهتون میدن نامه رو اما زودتر از اون کاری نمیشه کرد.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    تهران كه نيستم ، مدرك a1 هم بردم براشون، كلا هم مدارك خودم هم همسرم كامل بود. همين موضوع ذهن منو خيلى درگير كرده كه مشكلمون چى ميتونه باشه،
    شما همسرتون مقیم هستن یا دانشجو؟ اگه دانشجو هستن مستر یا دکتری؟ و اینکه چقدر بعد از رفتن همسرتون اقدام کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    شما همسرتون مقیم هستن یا دانشجو؟ اگه دانشجو هستن مستر یا دکتری؟ و اینکه چقدر بعد از رفتن همسرتون اقدام کردین؟
    همسرم اونجا مقيم هستن نزديك ١٣ سال اونجا زندگى ميكنن. من ٥ ماه بعد از عقدمون اقدام كردم

Junior Member

من توسط فرم داخل وبسایت سفارت پیگیر نتیجه ویزام شده بودم یک هفته فبل که الان جواب دادن تصمیم گیری 24سپتامبر گرفته شده و نتیجه توسط پست تا چندروز دیگه میرسه.
    1. طبق پست هایی که خوندم این یعنی ریجکت. درسته؟
    2. اگه ریجکت باشه من علتش رو خودم میدونم. تاکی وقت دارم برای اعتراض و کلا برای اعتراض باید دلایل و مستنداتی رو که دارم چکار کنم؟ ببرم باجه اطلاعات؟

نقل قول نوشته اصلی توسط stuck نمایش پست ها
    من توسط فرم داخل وبسایت سفارت پیگیر نتیجه ویزام شده بودم یک هفته فبل که الان جواب دادن تصمیم گیری 24سپتامبر گرفته شده و نتیجه توسط پست تا چندروز دیگه میرسه.
    1. طبق پست هایی که خوندم این یعنی ریجکت. درسته؟
    2. اگه ریجکت باشه من علتش رو خودم میدونم. تاکی وقت دارم برای اعتراض و کلا برای اعتراض باید دلایل و مستنداتی رو که دارم چکار کنم؟ ببرم باجه اطلاعات؟
    سلام.
    بله این به احتمال قریب به یقین ریجکشن هست.
    شما به گمونم تا 1 سال از زمان ریجکت ویزای دانشجویی، وقت اعتراض دارید.
    به نظر من حتما تا زمان رسیدن نامه سفارت صبر کنید. چونکه ممکنه دلایله غیر قابل پیش بینی ذکر شده باشه. حتی دلایل اشتباه!
    بعد از خوندن نامه می تونید یه نامه اعتراض با ذکر دلایل به انضمام تمام مدارک تحویل باجه ی اطلاعات بدید. که پروسه ی بررسیش معمولا بین 1 تا 2 ماه طول می کشه.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behdadghaffari نمایش پست ها
    سلام.
    بله این به احتمال قریب به یقین ریجکشن هست.
    شما به گمونم تا 1 سال از زمان ریجکت ویزای دانشجویی، وقت اعتراض دارید.
    به نظر من حتما تا زمان رسیدن نامه سفارت صبر کنید. چونکه ممکنه دلایله غیر قابل پیش بینی ذکر شده باشه. حتی دلایل اشتباه!
    بعد از خوندن نامه می تونید یه نامه اعتراض با ذکر دلایل به انضمام تمام مدارک تحویل باجه ی اطلاعات بدید. که پروسه ی بررسیش معمولا بین 1 تا 2 ماه طول می کشه.

موفق باشید
    ممنون از پاسختون. بنده برای ویزای کاری اقدام کرده بودم...

لطغا منو راهنمایی کنید من پارسال درخواست ویزا دادم که ریجکت شد اعتراضمم رد شد ..... حالا دوباره وقت گرفتم مدرک ب 1 را دارم پذیرش از دانشگاه هم دارم و دانشگاه هم بار قبل اعلام کرد که آ2 داشته باشم کافیه ؟ حالا چندتا سوال دارم ؟
    1- ایا دعوتنامه ام که از پارسال دارم معتبره ؟
    2- ایا مدارکمو لیسانسمو و ترجمه هاشو باید دوباره ببرم ؟
    Zivaralam

نقل قول نوشته اصلی توسط Zivaralam نمایش پست ها
    لطغا منو راهنمایی کنید من پارسال درخواست ویزا دادم که ریجکت شد اعتراضمم رد شد ..... حالا دوباره وقت گرفتم مدرک ب 1 را دارم پذیرش از دانشگاه هم دارم و دانشگاه هم بار قبل اعلام کرد که آ2 داشته باشم کافیه ؟ حالا چندتا سوال دارم ؟
    1- ایا دعوتنامه ام که از پارسال دارم معتبره ؟
    2- ایا مدارکمو لیسانسمو و ترجمه هاشو باید دوباره ببرم ؟
    اگه میخوای دوباره اعتراض بدی، ترجمه ها رو نمیخواد.
    اگه میخوای مجدد برا ویزا اقدام کنی خوب همه مدارک رو مثل دفعه اول میخواد و پروسه از صفر شروع میشه.
    دعوتنامه منظورت همون پذیرشه؟
    پذیرشت برای ترم بعد باید باشه چون این ترم که دیگه نمیرسی و اگه دیفر دادن بهت که خوب هیچی و حله. اگرم ندادن باید یه پذیرش دیفر بگیری و با اون برای ترم جدید اقدام کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط farima84 نمایش پست ها
    اگه میخوای دوباره اعتراض بدی، ترجمه ها رو نمیخواد.
    اگه میخوای مجدد برا ویزا اقدام کنی خوب همه مدارک رو مثل دفعه اول میخواد و پروسه از صفر شروع میشه.
    دعوتنامه منظورت همون پذیرشه؟
    پذیرشت برای ترم بعد باید باشه چون این ترم که دیگه نمیرسی و اگه دیفر دادن بهت که خوب هیچی و حله. اگرم ندادن باید یه پذیرش دیفر بگیری و با اون برای ترم جدید اقدام کنی.
    nu,jkh

دعوتنامه===>منظورم فرم تعهدمالی کسی که مخارج منو توالمان قبول کرده زده ab 2013 پذیرشم برای ترم اینده هست 2015
    ممکنه سفارت المان ازم مدرک بالاتر بخواد ؟
    یه سوال دیگه چطور باید یه نامه انگیزه خیلی خوب نوشت ؟
    Zivaralam

نقل قول نوشته اصلی توسط Zivaralam نمایش پست ها
    nu,jkh

دعوتنامه===>منظورم فرم تعهدمالی کسی که مخارج منو توالمان قبول کرده زده ab 2013 پذیرشم برای ترم اینده هست 2015
    ممکنه سفارت المان ازم مدرک بالاتر بخواد ؟
    یه سوال دیگه چطور باید یه نامه انگیزه خیلی خوب نوشت ؟
    به نظر من به فکر یه گواهی تعهد مالی جدید باش چون سفارت گواهی مالی به روز قبول میکنه این برا 2 سال پیش میشه خیلی قدیمیه و بعید با این کارت راه بیفته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)