صفحه 138 از 182 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

سلام.

من ایمیل زدم و گفتن که نامه بنده 25سپتامبر برام پست شده. با توجه یه اینکه آدرسی که ارائه کرده بودم تهران بوده و هنوز به دستم نرسیده، بنظرتون میتونم کاری بکنم؟ آیا حضوری برم باجه اطلاعات فایده داره؟

شما میتونید با مراجعه به باجه اطلاعات نامتونو بگیرید، به من که دادن اینجوری

نقل قول نوشته اصلی توسط stuck نمایش پست ها
    سلام.

من ایمیل زدم و گفتن که نامه بنده 25سپتامبر برام پست شده. با توجه یه اینکه آدرسی که ارائه کرده بودم تهران بوده و هنوز به دستم نرسیده، بنظرتون میتونم کاری بکنم؟ آیا حضوری برم باجه اطلاعات فایده داره؟
    باید تا 25 اکتبر صبر کنی اگه نرسید بری باجه اطلاعات بگیری نامه رو چون باید یکماه از تاریخ نامه گذشته باشه و نرسیده باشه که دستی بدن الان زوده برا اونجا رفتن.

1) تاریخ مصاحبه: 08.07.2014
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: (28 روز) 06.08.2014 Rejected
    3) تاریخ تحویل اعتراض: 20.08.2014
    4) تاریخ اعلام نتیجه اعتراض: 02.10.2014 Accepted
    5) مقطع و رشته تحصیلی : M.Sc. in Nanobiophysics
    6) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU Dresden
    7) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : 13.10.2014
    8) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 4 ماه
    9) آیا فرم امنيتي را پر کرده بودید؟ خیر
    10) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. بعد از 3 هفته با اداره مهاجرت Dresden تماس گرفتم، گفتن نتیجه مثبت رو به تهران اعلام کردن. 7 روز بعد با سفارت تماس گرفتم که اعلام کردن درخواسته ویزام رد شده.
    11) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟خیر
    12) توضیحات: من لیسانس فیزیک دانشگاه شهید بهشتی با معدل 13.13 هستم و مدت تحصیلم 5 سال و نیم بوده. علت رد شدنِ ویزا، هم درست بود هم غلط، تو نامه ی سفارت به معدل پایین و مدرکم که از دانشگاه آزاد(!) گرفتم اشاره شده بود. من همراه نامه اعتراض توصیه نامه و پذیرش از دانشگاه های دیگر رو ضمیمه کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behdadghaffari نمایش پست ها
    1) تاریخ مصاحبه: 08.07.2014
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: (28 روز) 06.08.2014 Rejected
    3) تاریخ تحویل اعتراض: 20.08.2014
    4) تاریخ اعلام نتیجه اعتراض: 02.10.2014 Accepted
    5) مقطع و رشته تحصیلی : M.Sc. in Nanobiophysics
    6) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU Dresden
    7) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : 13.10.2014
    8) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 4 ماه
    9) آیا فرم امنيتي را پر کرده بودید؟ خیر
    10) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. بعد از 3 هفته با اداره مهاجرت Dresden تماس گرفتم، گفتن نتیجه مثبت رو به تهران اعلام کردن. 7 روز بعد با سفارت تماس گرفتم که اعلام کردن درخواسته ویزام رد شده.
    11) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟خیر
    12) توضیحات: من لیسانس فیزیک دانشگاه شهید بهشتی با معدل 13.13 هستم و مدت تحصیلم 5 سال و نیم بوده. علت رد شدنِ ویزا، هم درست بود هم غلط، تو نامه ی سفارت به معدل پایین و مدرکم که از دانشگاه آزاد(!) گرفتم اشاره شده بود. من همراه نامه اعتراض توصیه نامه و پذیرش از دانشگاه های دیگر رو ضمیمه کردم.

نتیجه اعتراض چجوری اعلام شد بهت بار کدت تو سایت اومد یا باهات تماس گرفتن ؟ تو این 1 ماه 12 روزی که منتظر نتیجه اعتراض بودی بازم برا پیگیری زنگ زدی ؟ اگه زنگ زدی چی گفتن و بعد از چند روز زنگ زدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    نتیجه اعتراض چجوری اعلام شد بهت بار کدت تو سایت اومد یا باهات تماس گرفتن ؟ تو این 1 ماه 12 روزی که منتظر نتیجه اعتراض بودی بازم برا پیگیری زنگ زدی ؟ اگه زنگ زدی چی گفتن و بعد از چند روز زنگ زدی؟
    با من تماس گرفتن و بعد از اینکه ویزا رو گرفتم فهمیدم شماره پرونده جدید داشتم. که البته هنوز هم رو سایت سفارت اعلام نشده!
    هر هفته زنگ زدم که هر با می گفتن بررسی نشده. اما فکر نمی کنم زنگ زدن با فایده باشه

با من تماس گرفتن و بعد از اینکه ویزا رو گرفتم فهمیدم شماره پرونده جدید داشتم. که البته هنوز هم رو سایت سفارت اعلام نشده!
    هر هفته زنگ زدم که هر با می گفتن بررسی نشده. اما فکر نمی کنم زنگ زدن با فایده باشه
    شما پذیرش از دانشگاههای مختلف برده بودید؟!؟
    این دردسر نشد که شما تکلیفتون مشخص نیست و این حرفا؟! یعنی امتیاز بوده این حرکت؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط farima84 نمایش پست ها
    شما پذیرش از دانشگاههای مختلف برده بودید؟!؟
    این دردسر نشد که شما تکلیفتون مشخص نیست و این حرفا؟! یعنی امتیاز بوده این حرکت؟!
    من می خواستم نشون بدم که مراجع آکادمیک من رو تایید می کنند. برای من دردسر نشد.

من می خواستم نشون بدم که مراجع آکادمیک من رو تایید می کنند. برای من دردسر نشد.
    اگه نظر مراجع آکادمیک براشون مهم بود ویزای کسی که پذیرش داره ریجکت نمیشد. در کل میخوام بگم به نظر من هیچ کدوم از مدارکی که همراه اعتراضت دادی کمکت نکرده فقط چون راجب دانشگاهت اشتباه کرده بودن خیلی سریع تجدید نظر کردن ولی اگه واقعا دانشگاه آزاد بودی و شهید بهشتی درس نخونده بودی این اعتراضت با تمام مدارکی که دادی بی نتیجه می موند شما که کارت درست شد بسلامتی داری میری اینارو گفتم برای آیندگان.

من 4 هفتست اعتراضم رو دادم سفارت، امروز هم سفارت بودم اما گفت هنوز داره برسی میشه، کسی نمیدونه چقدر طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)