صفحه 141 از 182 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member sylt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    گفت پذیرش جدید بیار تحویل بده یا کلا گفت باید پذیرش جدید بیاری. چون اگه جواب مثبت بشه خوب باید برای ترم بعد پذیرش جدید ببری ویزاتو بگیری این ترم که گذشته. ولی باجه نقصی مدارک از ساعت 10 صبح شروع بکار میکنه یعنی باجه اطلاعات ساعت 10 میبنده یه کارمند دیگه که مسئول نقصی مدارک هست 10 صبح به بعد مدارک تحویل میگیره. این در صورتی هست که نقصی خورده باشی که اونم معمولا اگه چیزی بخوان یا سوالی داشته باشن تماس میگیرن.
    به من گفت که اعتبار پذیرشت تموم شده و باید یه پذیرش جدید بدم به سفارت، منم پذیرش رو بردم باجه اطلاعات ولی ازم نگرفت!!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    به من گفت که اعتبار پذیرشت تموم شده و باید یه پذیرش جدید بدم به سفارت، منم پذیرش رو بردم باجه اطلاعات ولی ازم نگرفت!!!
    منم فک میکنم باید ساعت 9 10 ببری باجه نقص مدارک، که همونجاست ولی مسئولش فرق داره احتمالا

Junior Member

سلام.
    روزی که من رفتم نامه و مدارک بدم برای اعتراض، رسید رو هم از من گرفتن.
    متاسفانه رسید من و همسرم که بعنوان همراه من اقدام کرده بود هردو روی یک برگ چاپ شده بود.
    بنظرتون این قضیه مشکلی ایجاد میکنه اگه بخوام ویزام رو بگیرم؟

مورد بعدی اینکه من نامه ریجکت خودمو گرفتم اما فراموش کردم بپرسم وضعیت همسرم چی هست. تجربه مشابه دارین؟ آیا برای همراه هم نامه میدن؟ باید اعتراض بزنه اگه ویزای من اوکی شد؟ یا کلا باید وقت جدید بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط stuck نمایش پست ها
    سلام.
    روزی که من رفتم نامه و مدارک بدم برای اعتراض، رسید رو هم از من گرفتن.
    متاسفانه رسید من و همسرم که بعنوان همراه من اقدام کرده بود هردو روی یک برگ چاپ شده بود.
    بنظرتون این قضیه مشکلی ایجاد میکنه اگه بخوام ویزام رو بگیرم؟

مورد بعدی اینکه من نامه ریجکت خودمو گرفتم اما فراموش کردم بپرسم وضعیت همسرم چی هست. تجربه مشابه دارین؟ آیا برای همراه هم نامه میدن؟ باید اعتراض بزنه اگه ویزای من اوکی شد؟ یا کلا باید وقت جدید بگیره؟
    رسیده من رو هم گرفتن. اما مشکلی‌ پیش نیومد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام دوستان
    من دو ماه پيش براي ويزاي پيوستن به همسرم كه يك ساله آلمان هست اقدام كردم و امروز نتيجه اومده كه ريجكت شدم. كسي اين شرايط رو داشته؟ آيا ميشه اعتراض كرد و براي اعتراض بايد چه كار كرد؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط talaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو ماه پيش براي ويزاي پيوستن به همسرم كه يك ساله آلمان هست اقدام كردم و امروز نتيجه اومده كه ريجكت شدم. كسي اين شرايط رو داشته؟ آيا ميشه اعتراض كرد و براي اعتراض بايد چه كار كرد؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    میشه بگید دلیل رجکت چی بوده ؟و وضعیت اقامت همسرتون چی بوده یعنی دانشجویی بوده یا مقیم ؟بله میشه اعتراض کرد باید یه نامه به زبان آلمانی یا انگلیسی بنویسید و تحویل باجه اطلاعات بدید.

دوستان کسی هست جدیدن جواب نامه اعتراض گرفته باشه؟

من هفت هفتست منتظرم و میگن در دست بررسی هست ....جواب استعلام امنیتی نیومده
    نمیدونم میشه دیگه امیدی داشت یا نه چون ظاهرا جواب مثبت را از 6 تا هشت هفته میدن اگر منفی باشه طولش میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط silverstone نمایش پست ها
    دوستان کسی هست جدیدن جواب نامه اعتراض گرفته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh21 نمایش پست ها
    من هفت هفتست منتظرم و میگن در دست بررسی هست ....جواب استعلام امنیتی نیومده
    نمیدونم میشه دیگه امیدی داشت یا نه چون ظاهرا جواب مثبت را از 6 تا هشت هفته میدن اگر منفی باشه طولش میدن
    شما مگه اعتراض کردی ؟ این چیزی شما میگی بیشتر شبیه روند بررسی ویزای مستر دوم و دکتراست نه اعتراض به رجکت ویزا!!!

Junior Member

امروز صبح، با سفارت تماس گرفتم و درحالیکه حدود 2 ماه و نیم از اعتراضم میگذره، سفارت گفت همچنان جوابی نیامده.
    نیم ساعت پیش تماس گرفتن از سفارت و گفتن دعوت نامه جدید به همراه نامه جدید مالی ( بورسیه دانشگاه آلمان) براشون ببرم و گفت اگه ببرم احتمالا بهم ویزا میدن ( البته من نمیدونم منظورش از احتمالا چی بود(؟). دوستان اگر تجربه ای تو این زمینه داره لطفا به من بگن).
    در ضمن ریجکت من از طرف اداره امنیت بود در حالیکه موضوعم هیچ بخش نظامی نداشت و کاربرد دوگانه هم در عمل نداشت.
    ویرایش توسط ehsan321 : November 13th, 2014 در ساعت 01:42 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)