صفحه 142 از 182 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh21 نمایش پست ها
    من هفت هفتست منتظرم و میگن در دست بررسی هست ....جواب استعلام امنیتی نیومده
    نمیدونم میشه دیگه امیدی داشت یا نه چون ظاهرا جواب مثبت را از 6 تا هشت هفته میدن اگر منفی باشه طولش میدن
    فکر نمیکنم دزست بگید. آخه دوستانی بودن که بعد از 10 هفته جواب اعتراضشون را دادن. امیدوار باشید :-)

بله ویزای من رد شد برای دکترا و من اعتراض زدم بعد از اینکه درخواستم رد شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    شما مگه اعتراض کردی ؟ این چیزی شما میگی بیشتر شبیه روند بررسی ویزای مستر دوم و دکتراست نه اعتراض به رجکت ویزا!!!

وای چقدر عالی هستش
    احتمال زیاد شما ویزاتون رو میگیرید نگران نباشید و خیلی خوشحالم براتون
    ایشاله ما هم مثل شما جوابمون بیاد
    شما چند بار به سفارت حضوری مراجعه کردین؟؟ تو این مدت با استادتون از امنیت تماسی گرفتن؟؟
    شما چند بار با سفارت مستقیم یا از طری استادتون کانکت شدید؟؟
    ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan321 نمایش پست ها
    امروز صبح، با سفارت تماس گرفتم و درحالیکه حدود 2 ماه و نیم از اعتراضم میگذره، سفارت گفت همچنان جوابی نیامده.
    نیم ساعت پیش تماس گرفتن از سفارت و گفتن دعوت نامه جدید به همراه نامه جدید مالی ( بورسیه دانشگاه آلمان) براشون ببرم و گفت اگه ببرم احتمالا بهم ویزا میدن ( البته من نمیدونم منظورش از احتمالا چی بود(؟). دوستان اگر تجربه ای تو این زمینه داره لطفا به من بگن).
    در ضمن ریجکت من از طرف اداره امنیت بود در حالیکه موضوعم هیچ بخش نظامی نداشت و کاربرد دوگانه هم در عمل نداشت.

نگران نباشید هیچ مشکلی ایجاد نمیشه روزی که رفتین سفارت برای نقصی مدارک یا ویزا بگین رسید رو ازتون قبلا گرفتن و اونا هم تماس میگیرن و چک میکنن و بعدش شمارو داخل راه میدن
    برای منم این مورد پیش آمد.

نقل قول نوشته اصلی توسط stuck نمایش پست ها
    سلام.
    روزی که من رفتم نامه و مدارک بدم برای اعتراض، رسید رو هم از من گرفتن.
    متاسفانه رسید من و همسرم که بعنوان همراه من اقدام کرده بود هردو روی یک برگ چاپ شده بود.
    بنظرتون این قضیه مشکلی ایجاد میکنه اگه بخوام ویزام رو بگیرم؟

مورد بعدی اینکه من نامه ریجکت خودمو گرفتم اما فراموش کردم بپرسم وضعیت همسرم چی هست. تجربه مشابه دارین؟ آیا برای همراه هم نامه میدن؟ باید اعتراض بزنه اگه ویزای من اوکی شد؟ یا کلا باید وقت جدید بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh21 نمایش پست ها
    وای چقدر عالی هستش
    احتمال زیاد شما ویزاتون رو میگیرید نگران نباشید و خیلی خوشحالم براتون
    ایشاله ما هم مثل شما جوابمون بیاد
    شما چند بار به سفارت حضوری مراجعه کردین؟؟ تو این مدت با استادتون از امنیت تماسی گرفتن؟؟
    شما چند بار با سفارت مستقیم یا از طری استادتون کانکت شدید؟؟
    ممنونم
    خیلی ممنون. ولی تا وقتی ویزا تو پاسپورتم نخورده، نمیشه چیزی رو قطعی گفت. من فقط 1 بار حضوری رفتم سفارت و بعد از اون تلفنی هر هفته تماس میگرفتم و مثل امروز که زنگ زدم، بهم جواب میدادن که هنوز خبری نیست. استادم بهم گفت که خودش 1 دسامبر تماس میگیره با سفارت و تو این مدت تماسی نداشت. با استادم هم از طرف امنیت تو این مدت تماسی نگرفتند.
    ایشالا ویزا من و شما و تمام کسانی که بخاطر این تحریم ها، رد میشه، بیاد ...

Junior Member

دوستان يه سوال داشتم. من در جواب اعتراضم به ريجكت، سفارت ٥ شنبه زنگ زد كه دعوتنامه جديد و مدارك مالى جديد ببرم تا احتمالا (!) ويزا رو بدن. ولى نگفت به كجا! بايد به صندوق بدم يا بايد ٥ صبح برم تو صف تا به باجه اطلاعات تحويل بدم؟!

دوستان يه سوال داشتم. من در جواب اعتراضم به ريجكت، سفارت ٥ شنبه زنگ زد كه دعوتنامه جديد و مدارك مالى جديد ببرم تا احتمالا (!) ويزا رو بدن. ولى نگفت به كجا! بايد به صندوق بدم يا بايد ٥ صبح برم تو صف تا به باجه اطلاعات تحويل بدم؟!
    شما صبح ساعت 7و8 میری اونجا، میفرستن شما رو صندوق.
    مدارک رو تحویل میگیرن و عصر ویزاتون رو تحویل میدن.

موفق باشی

البته، احتمالا!
    ویرایش توسط sepidehreg : November 16th, 2014 در ساعت 03:47 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behdadghaffari نمایش پست ها
    شما صبح ساعت 7و8 میری اونجا، میفرستن شما رو صندوق.
    مدارک رو تحویل میگیرن و عصر ویزاتون رو تحویل میدن.

موفق باشی
    خيلى ممنون دوست عزيز

Junior Member

امروز صبح، با سفارت تماس گرفتم و درحالیکه حدود 2 ماه و نیم از اعتراضم میگذره، سفارت گفت همچنان جوابی نیامده.
    نیم ساعت پیش تماس گرفتن از سفارت و گفتن دعوت نامه جدید به همراه نامه جدید مالی ( بورسیه دانشگاه آلمان) براشون ببرم و گفت اگه ببرم احتمالا بهم ویزا میدن ( البته من نمیدونم منظورش از احتمالا چی بود(؟). دوستان اگر تجربه ای تو این زمینه داره لطفا به من بگن).
    در ضمن ریجکت من از طرف اداره امنیت بود در حالیکه موضوعم هیچ بخش نظامی نداشت و کاربرد دوگانه هم در عمل نداشت.
    دوست عزیز میشه بگید رشتتون چی بوده و بعد از چند وقت امنیت شمارو ریجکت کرد؟

Junior Member

ممنون میشم جوابم بدید.دوستان تماس گرفتن به خونه و گفتن برم ریجکت شدم. حالا سوال من اینه اولا میشه فعلا برم ریجکشنو بگیرمو و درخواست اعتراضو یه چند روز دیگه بدم؟ثانیاً اگه جواب اعتراض مثلاً یه دو ماه طول بکشه و باز منو نپذیرند مدت سه ماهی که نخواهم تونست درخواست ویزای شینگن بدم از اون زمان میشه ( یعنی از حالا پنج ماه ) ؟
    مسئله ی اصلی ظاهراً این بوده که اداره مهاجرت بعد از شروع ترم درخواست داده به دانشگاه و برای همین هم دانشگاه جوابشونو نداده و دانشگاه هم چون یه بار قبلاً پذیرشمو دیفر کرده بود علیرغم اینکه کوتاهی از جانب اداره مهاجرت بود گفتن ما دیگه تو رو نمیپذیریم و مشکل تو اه و ربطی به ما نداره!!!!!پیشنهاداتون برام چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)