صفحه 143 از 182 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaf نمایش پست ها
    ممنون میشم جوابم بدید.دوستان تماس گرفتن به خونه و گفتن برم ریجکت شدم. حالا سوال من اینه اولا میشه فعلا برم ریجکشنو بگیرمو و درخواست اعتراضو یه چند روز دیگه بدم؟ثانیاً اگه جواب اعتراض مثلاً یه دو ماه طول بکشه و باز منو نپذیرند مدت سه ماهی که نخواهم تونست درخواست ویزای شینگن بدم از اون زمان میشه ( یعنی از حالا پنج ماه ) ؟
    مسئله ی اصلی ظاهراً این بوده که اداره مهاجرت بعد از شروع ترم درخواست داده به دانشگاه و برای همین هم دانشگاه جوابشونو نداده و دانشگاه هم چون یه بار قبلاً پذیرشمو دیفر کرده بود علیرغم اینکه کوتاهی از جانب اداره مهاجرت بود گفتن ما دیگه تو رو نمیپذیریم و مشکل تو اه و ربطی به ما نداره!!!!!پیشنهاداتون برام چیه؟
    معمولا برای ریجکت شدن با کسی تماس نیمیگیرن یعنی من تا حالا نشنیدم به کسی زنگ بزنن بگن ریجکت شدی!!!! نامه ریجکت پست میشه به خونه و اگه نرسه بعد از یک ماه باجه اطلاعات دستی میده. ولی در شما درخواست ویزای دانشجویی باید داده باشی چه ربطی به شنگن داره ؟ در مورد رد درخواست دانشجویی هم شما این ترم که ریجکت بشی مثلا برا ترم بعد میتونی دورباره درخواست ویزا بدی محدودیت نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگید رشتتون چی بوده و بعد از چند وقت امنیت شمارو ریجکت کرد؟
    رشته ام دکتری مکانیک (ربات های گروهی) و در حدود 5 ماه بعد ریجکت شدم. توضیحات کامل رو در نتایج دکتری قرار میدم دوست عزیز.

Junior Member

سلام دوستان. من واس فرصت مطالعاتی 6 ماهه واس کشور اسپانیا درخواست ویزا دادم. اما امروز تماس گرفتم گفتن ریجکت شده اما هنوز نامه اش نرسیده. خواستم بدونم اعتراض فایده داره یا خیر؟ چقدر امیدوار باشم؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan321 نمایش پست ها
    رشته ام دکتری مکانیک (ربات های گروهی) و در حدود 5 ماه بعد ریجکت شدم. توضیحات کامل رو در نتایج دکتری قرار میدم دوست عزیز.
    خیلی خوشحالم که در نهایت ویزاتون اومد. من نزذیک 5 ماهه که منتظر ویزا برای دکتزای اپتیک هستم. امیدوارم ویزای همه ماها بیاد.

سلام. امروز از سفارت با من تماس گرفتند و گفتند جواب اعتراضم مثبته.
    من به خاطر معدل ریجکت شده بودم. امسال کارشناسی ارشد شرکت کرده بودم وقبول شدم. بعد این که ریجکت شدم گواهی قبولی براشون بردم و الان بعد از دو ماه و 10 روز زنگ زدن گفتن ویزا اکی شده و یه پذیرش جدید بیار. شروع ترمم اول اکتبر بود. دانشگاه بهم تا اخر دسامبر وقت داده خیلی خوشحالم ))))
    امیدوارم ویزای همه درست بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط silverstone نمایش پست ها
    سلام. امروز از سفارت با من تماس گرفتند و گفتند جواب اعتراضم مثبته.
    من به خاطر معدل ریجکت شده بودم. امسال کارشناسی ارشد شرکت کرده بودم وقبول شدم. بعد این که ریجکت شدم گواهی قبولی براشون بردم و الان بعد از دو ماه و 10 روز زنگ زدن گفتن ویزا اکی شده و یه پذیرش جدید بیار. شروع ترمم اول اکتبر بود. دانشگاه بهم تا اخر دسامبر وقت داده خیلی خوشحالم ))))
    امیدوارم ویزای همه درست بشه.
    واقعا بهتون تبریک میگم،شما ارشد سراسری قبول شدین یا آزاد؟ تو نامه اعتراضتون چی نوشتید مگه؟ من که اعتراض نزدم منتظره ب2 هستم بگیرم دو باره اقدام کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها
    واقعا بهتون تبریک میگم،شما ارشد سراسری قبول شدین یا آزاد؟ تو نامه اعتراضتون چی نوشتید مگه؟ من که اعتراض نزدم منتظره ب2 هستم بگیرم دو باره اقدام کنم.
    مرسی بابت تبریک. من ارشد سراسری قبول شدم. فردوسی مشهد. چیزه خاصی تو نامه اعتراض ننوشته بودم فکر کنم نکته ی م÷بتش گواهی قبولی بود.
    البته من هنوز پزیرش جدید و نامه ی بانک را نبردم سفارت. یک شنبه میبرم. ویزای المان هم تا موقعی که نخوره تو پاسپورتت نمیشه روش حساب کرد.

دوستان فقط یک مسئله
    دیروز اقای مالکی (مسئول دااد و کسی کهقبلا بچه ها ازش وقت اضطراری می گرفتن) اومده بود شهر ما. یه سری حرفا زد از دااد و ما چند سوال از سفارت کردیم.
    خواستم بگم اگر ویزاتون ریجکت شد، ناامید نشید، اعتراض رو بکنید چه بسا جواب می ده و حل میشه.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

سلام دوستان . من واس فرصت مطالعاتی اسپانیا ریجکت شدم. میخوام اعتراض کنم . دوستانی که نامه اعتراض نوشتن اینجا بذارن تا امثال من استفاده کنن چون نحوه نوشتن اون نامه خیلی مهم هس. ممنون از همه دوستان

Junior Member sylt آواتار ها

الان ٣ ماه و ١ هفته شده كه من نامه اعتراضم رو دادم به سفارت ولى هنوز هيچ خبرى نشده!! دوبار ايميل زدم به ويزا اينفو جواب ندادن. چند بار رفتم باجه اطلاعات و هر هفته دو بار زنگ ميزنم بخش ويزا اما فقط يه جواب دارن كه بهم بگن: پروند شما هنوز بررسى نشده!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)