صفحه 15 از 182 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط farid63 نمایش پست ها
    درود بر شما
    من بالاخره این نامه اعتراض رو آماده کردم و میخوام بندازم تو صندوق، گفتم بد نیست از دوستانی که تجربه دارن بپرسم؛ توصیه خاصی دارید؟ یادمه دوستانی گفته بودن که بعد از اینکه پاکت رو به صندوق انداختن، با پیگیری متوجه شدن که نامه بعد از مدت مدیدی گویا حتی ثبت نشده، و معلوم نیست چی شده این وسط و مجبور شدن یکبار دیگه نامه رو بفرستن!! این بود که گفتم توصیه ایمنی ؛) خاصی اگر دارید، بهتره جدی بگیرم! مثلاً اینکه لازمه قبلش صحبتی با خانم هاشمی یا کسی کرد و اینکه چه روزی تو هفته بهتره پاکت رو بندازیم تو صندوق..
    هیچ کار خاصی نمی خواد بکنید و توصیه ای هم نیاز نیست
    یا پست می کنید اگر شهرستانید یا میندازید تو صندوق
    و میشینید به انتظار تماس سفارت بعد از 1ماه که از اعتراضتون گذشت

Junior Member

سپاس، تا چند روز پس از اینکه نامه رد ویزا رو از اداره پست تحویل گرفتیم وقت داریم که اعتراض کنیم؟ و اینکه تا به حال هیچ کس نگفته بود که می شه نامه اعتراض رو پست کرد!!!! آیا میشه؟ حتی آقای مالکی هم گفته بود که بیاین بندازین تو صندوق! راستی این صندوق کجاست؟ می شه دقیق بگید که کجاست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saashaa نمایش پست ها
    سپاس، تا چند روز پس از اینکه نامه رد ویزا رو از اداره پست تحویل گرفتیم وقت داریم که اعتراض کنیم؟ و اینکه تا به حال هیچ کس نگفته بود که می شه نامه اعتراض رو پست کرد!!!! آیا میشه؟ حتی آقای مالکی هم گفته بود که بیاین بندازین تو صندوق! راستی این صندوق کجاست؟ می شه دقیق بگید که کجاست؟
    اینطور که دوستان از قول خانم هاشمی گفته بودن، یکسال از زمان ریجکت شدن مهلت اعتراض هست، اما خوب هرچه زودتر بهتر
    من هم با آقای مالکی حرف زدم، گفت باید تو صندوق سفارت بندازید، اما احتمالاً نامه هاشون رو هم پست داخل همونجا میندازه؛ به نظر شخصی من بهتره پست رو بی خیال شید، اگر پست مشکلی هم پیش نیاره، اما حسن اینکه خودتون انجام بدین اینه که سریعتره و تاریخ دقیق تحویل اعتراض هم مشخص تره
    موقع خروج از سفارت از اون دری که خارج شدید (درب پایین)، درست بغلش صندوق هست؛ کلاً یک صندوق بیشتر نیست.

سپاس، و اینکه تا به حال هیچ کس نگفته بود که می شه نامه اعتراض رو پست کرد!!!! آیا میشه؟
    بله میشه
    کسانی که تهران نیستن میتونند پست کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط farid63 نمایش پست ها
    درود بر شما
    من بالاخره این نامه اعتراض رو آماده کردم و میخوام بندازم تو صندوق، گفتم بد نیست از دوستانی که تجربه دارن بپرسم؛ توصیه خاصی دارید؟ یادمه دوستانی گفته بودن که بعد از اینکه پاکت رو به صندوق انداختن، با پیگیری متوجه شدن که نامه بعد از مدت مدیدی گویا حتی ثبت نشده، و معلوم نیست چی شده این وسط و مجبور شدن یکبار دیگه نامه رو بفرستن!! این بود که گفتم توصیه ایمنی ؛) خاصی اگر دارید،
    توصیه من اینه که بعد از 3 هفته با ایمیل جویای وضعیتتون بشید و اگه جواب ندادن(که معمولا اینجوریه) چنانچه تهران هستید برید سفارت و حضوری جویای وضعیت نامه اعتراضتون بشید. چون من دیدم که اینها بعد از بیشتر از یکماه به کسیکه به امید جواب و تماس اونها نشسته به راحتی گفتن که ما نامه ای از شما دریافت نکردیم! و اگه مدرک اضافه تری هم در اون پاکت میذارید حتما قبلش ازش کپی بگیرید. چون ممکنه گم بشه. اینها اصلا به اون صندوق توجه درستی نمیکنن. شاید گزینه پست سفارشی در اینحالت بهتر باشه چون حداقل اطمینان از رسیدن نامه بیشتره.
    دوستان عزیز از پاسخ دادن به سوالهای عمومی در قالب پیام خصوصی معذورم

Junior Member

من که گیج شدم که بالاخره بیام تهران یا پست کنم!!!

من که گیج شدم که بالاخره بیام تهران یا پست کنم!!!
    خیلی روی این بخشش حساس نباشید . هر طوریکه راحت ترین عمل کنین
    دوستان عزیز از پاسخ دادن به سوالهای عمومی در قالب پیام خصوصی معذورم

Junior Member

درود بر همگی
    امروز صبح از باجه اطلاعات راجع به نامه اعتراضم پرسیدم، و ظاهراً ثبت شده بود تو سیستم، و گفت که منتظر جواب باشید. اینطور که برداشت کردم، مصاحبه با کنسول معمولاً نیاز خواهد بود. حالا چنتا سوال دارم از دوستانی که چنین مراحلی رو طی کردن؛
    1.جواب اعتراض رو با تماس تلفنی میدن یا با نامه؟
    2.آیا کسی از دوستان هست که بدون نیاز به مصاحبه مجدد، جواب مثبت گرفته باشه؟
    3.آیا دوستی هست که قبل، یا بعد از این مصاحبه اعتراضش رد شده باشه؛ در این صورت جواب منفی رو هم اطلاع میدن یا باید با پیگیری شخصی متوجه شد؟
    شرمنده از اینهمه کاراگاه بازی! راستش این بلاتکلیفی، آدمو مجبور میکنه "آمار احتمالات" رو عملی پاس کنه!! بلکه از برنامه زندگیمون سر در بیاریم!

1.جواب اعتراض رو با تماس تلفنی میدن یا با نامه؟ تلفنی
    2.آیا کسی از دوستان هست که بدون نیاز به مصاحبه مجدد، جواب مثبت گرفته باشه؟
    معمولا مصاحبه نیازه

Junior Member

سلام بر شما
    چند روز پس از اینکه نامه رو به صندوق انداختی، پیگیری کردی؟ آیا حضوری پرسیدین یا تلفنی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)