صفحه 155 از 182 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m121 نمایش پست ها
    میبخشی شما یعنی از یک شرکت دعوت نامه کاری داشتین یعنی کارفرما پدا کرده بودین از المان؟ بعد قرارداد کاریتون رو اون شرکت چنذ ساله نوشته؟ چون شنیدم معمولا قرارداد 1ساله میبندن و به اندازه همون 1سال اقامت میدن و بعد اگه از کارتون راضی باشن قراردادو تنظیم میکنن رویش این شکلی هست؟
    بله من دعوت نامه کاری داشتم از طریق یکی از اشنایان کار را پیدا کرده بودم و قرار بود برم واسه مصاحبه و بعدش بستن قرارداد که فعلا ویزا ندادند

پس کاری اقدام کرده بودین راستش نمی دونم رویه اقدام کاری به چه صورتی هست ولی ایشالا که موافقت شده .به نظرم اگه تا هفته دیگه نامه به دستون نرسید پیگیری کنین چون وقتی گفتن پست شده معمولا باید تو یک هفته برسه دستتون اگر تهران زندگی مکنین
    معمولا میگن وقتی سفارت میخواد ویزای کسی را رد کنه نامه میده حداقل درباره خود من سری اول همینطور بود میگن اگه جواب مثبت باشه زنگ میزنند
    ویرایش توسط omid2015 : September 23rd, 2015 در ساعت 04:43 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    معمولا میگن وقتی سفارت میخواد ویزای کسی را رد کنه نامه میده حداقل درباره خود من سری اول همینطور بود میگن اگه جواب مثبت باشه زنگ میزنند
    یعنی تو سفارت هم ازتون مصاحبه کردن؟ تو دعوت نامه کاریتون از مدت اقامت و قرارداد چیزی نوشته بودن؟ راستش من هم همین فکر رو میکنم چون اگه جواب مثبت باشه قاعدتا دیگه نیازی به نامه دادن نیست .من هم خودم 2010 ریجکت شدم واسم نامه اومد دم خونه

Junior Member

سلام
    واقعا تعجب کردم که ویزای ازدواج رو هم به شما ندادن؟؟ پیوست به خانواده که نباید توش ریجکتی وجود داشته باشه. مدارکتون کامل بوده؟
    بله مداركمون كامل بوده،اقامت همسرم باعث ريجكت شدن بوده،اعتراض زديم و دوباره مدارك رو خواستن الان دوماه گذشته،ميخوام بدونم اين پرسه چقدر طول ميكشه تا جواب بياد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    بله من دعوت نامه کاری داشتم از طریق یکی از اشنایان کار را پیدا کرده بودم و قرار بود برم واسه مصاحبه و بعدش بستن قرارداد که فعلا ویزا ندادند

یک سوال داشتم
    علت رد شدن ویزای شما چی بود؟

چون مورد من هم شاید در آینده مثل شما باشه می‌پرسم.

مثلا نقص مدارک یا رزومه‌ی کافی؟
    یا کلا با این نوع درخواست‌ها که با دعوت‌نامه برای انجام مصاحبه هستند جدی برخورد می‌شود؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lagon666 نمایش پست ها
    یک سوال داشتم
    علت رد شدن ویزای شما چی بود؟

چون مورد من هم شاید در آینده مثل شما باشه می‌پرسم.

مثلا نقص مدارک یا رزومه‌ی کافی؟
    یا کلا با این نوع درخواست‌ها که با دعوت‌نامه برای انجام مصاحبه هستند جدی برخورد می‌شود؟
    سلام بار اول که رد کردند تو نامه ردی گفته بودند مدرک دانشگاهیت اول باید ارزشیابی بشه و بعد از ارزشیابی دوباره میتونی درخواست ویزا بدی بعد من درخواست تجدید نظر (اعتراض) زدم دوباره واسم نامه فرستادند که متاسفانه هنوز نامه دوم تا امروز دستم نرسیده و نمیدونم با درخواستم موافقت شده یا نه؟ و اگه موافقت نشده علتش چیه؟ همچنان منتظرم

Senior Member

دوستان نامه سفارت الان بیش از 10 روز هست که به قول خودشون پست شده اما هنوز دستم نرسیده کسی نمیدونه چجور باید پیگیری کنم متاسفانه سفارت هم جواب درستی نمیده لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

Junior Member

سلام
    واقعا تعجب کردم که ویزای ازدواج رو هم به شما ندادن؟؟ پیوست به خانواده که نباید توش ریجکتی وجود داشته باشه. مدارکتون کامل بوده؟
    سلام ،بله مداركمون كامل بوده،نوع اقامت همسرم طورى بوده كه هم ميتونستن رد كنن هم جواب مثبت بدن اما متاسفانه رد كردن،الان نزديك سه ماه شده كه دوباره مدارك رو گرفتن ولى هنوز جوابى ندادن

دوستان حداقل و حداكثر زمانى كه برا جواب دادن به اعتراض به ريجكت شدن چه مدت طول ميكشه؟
    ویرایش توسط omid2015 : October 12th, 2015 در ساعت 02:06 AM دلیل: ترکیب پست ها

سلام

راستش من دو سال پیش برای مقطع لیسانس دانشگاه کلاوستهال اقدام کرده بودم که متاسفانه ویزام رد شد.دلیلش هم این بوده که به خاطر این که مادر و برادرم در آلمان اقامت دارن احتمال میدن که برم و برنگردم و دلیل دیگه این بوده که به خاطر سوابق آکادمیک احتمال میدن نتونم لیسانس رو در مدت زمان مشخص تموم کنم و همچنین به زبانم که b1 بود گیر دادن به خاطر نمرش .برای پوشش سوابق آکادمیکم من الان مدرک لیسناسمو با نمره خوب گرفتم و میخوام برا ارشد اقدام کنم.

برای b2 هم دارم میخونم که انشالله مدرکش رو بگیرم.فقط نمیدوم بودن مادرم در آلمان و نماندن من بعد از تحصیلات رو چه جوری توجیه کنم؟؟؟

با این که دفعه پیش اسناد کاری مرتبط رو هم ارایه دادم ولی ریجکت شدم.

ممنون پیشاپیش از پاسختون...

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای همراه اقدام کرده بودم بعد از 5 ماه گفتن ویزات ریجکت شده.

دلیل ریجکتی هم گفته بودن که خانومت چون کورس زبان داره ما نمی تونیم حدس بزنیم که آبا بعد تموم شدن کورسش در دانشگاه قبول میشه و یا نه و چون وضعیتش مشخص نیست ما نم یتونیم به شما ویزا بدیم.
    و د رآخرش هم نوشته بود بعد از مشخص شدن وضعیت تحصیلیش می تونی بلافاصله در خواست بدی.

مشکل اینجاست که خانومه من اصلا کورس زبان نداره و کورسش انگلیسی هست و از اول داره میره سر کلاس دانشگاه.
    کلا سفارت اشتباه کرده. خانومم روزی که نامه ریجکت رو برده بود اداره مهاجرت کپ کرده بود گفته بود اصلا امکان نداره شما پروندتون کامله و هیچ مشکلی هم نداره وو بعدش به نامه صادر کرد که من با اعتراضم بندازم صندوق.

پروسش چقدر طول میکشه بررسی کنن؟

Junior Member

سلام دوستان من هم یکبار رجکت شدم البته نوع ویزای من همراه هست دو یال پیش اقدام کردم و بعد از شش ماه به من جواب رد دادن اون هم از طریق تماس هایی که خودم با بخش ویزا میگرفتم و هیچ نامه ای دریافت نکردم تا اینکه وکیل گرفتم و اعتراض کردم اداره خارجیا به اعتراض من جواب منفی داد و پرونده دادگاهی شد و الان شش ماه هست که نامه نگاری میشه با دادگاه برلین و هنوز جوابی به ما ندادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)