صفحه 156 از 182 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم یکبار رجکت شدم البته نوع ویزای من همراه هست دو یال پیش اقدام کردم و بعد از شش ماه به من جواب رد دادن اون هم از طریق تماس هایی که خودم با بخش ویزا میگرفتم و هیچ نامه ای دریافت نکردم تا اینکه وکیل گرفتم و اعتراض کردم اداره خارجیا به اعتراض من جواب منفی داد و پرونده دادگاهی شد و الان شش ماه هست که نامه نگاری میشه با دادگاه برلین و هنوز جوابی به ما ندادن
    سلام دوست عزیز

شما از کجا متوجه شدید اداره مهاجرت قبول نکرده یا سفارت؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedrokni نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما از کجا متوجه شدید اداره مهاجرت قبول نکرده یا سفارت؟
    مرسی
    سلام
    از طریق وکیلم سفارت تو یه نامه با توضیحات دقیق دلایلی آورده بود برای رد ویزای من که برای وکیلم فرستاده بودن و وکیل هم بلافاصله به دادگاه شکایت کرد که سفارت و اداره مهاجرت دلایل کافی ندارن برای رد درخواست ما

دوستانی که اعتراضشون به مرحله دادگاه برلین رسیده لطفا تجربشون رو در اختیارم بذارن ممنون
    ویرایش توسط omid2015 : November 26th, 2015 در ساعت 09:57 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

پیش فرض رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    معمولا برای ریجکت شدن با کسی تماس نیمیگیرن یعنی من تا حالا نشنیدم به کسی زنگ بزنن بگن ریجکت شدی!!!! نامه ریجکت پست میشه به خونه و اگه نرسه بعد از یک ماه باجه اطلاعات دستی میده. ولی در شما درخواست ویزای دانشجویی باید داده باشی چه ربطی به شنگن داره ؟ در مورد رد درخواست دانشجویی هم شما این ترم که ریجکت بشی مثلا برا ترم بعد میتونی دورباره درخواست ویزا بدی محدودیت نداره.
    سلام، برای من این اتفاق همین دیروز افتاد . تلفنی به من ریجکشنو اعلام کردند و گفتند میتونم برای گرفتن نامه مربوطه، بعد از 11 هفته انتظار، به سفارت مراجعه کنم.
    ویرایش توسط omid2015 : June 5th, 2016 در ساعت 02:00 AM دلیل: ترکیب پست ها

سلام دوستان
    من براي مستر دوم واسه ترم پاييز ٢٠١٥ اقدام كرده بودم و تمام مراحل و شامل پروسه چك امنيتي انجام داده بودم و جواب ويزام بعد از ٢.٥ ماه مثبت اومد و از سفارت زنگ زدن كه جواب درخواستت مثبته، پذيرشت رو بيار و ويزات رو بگير. ولي متاسفانه اين ويزا دوهفته دير اومده بود و به همين خاطر من ثبت نام دانشگاه رو از دست دادم و دانشگاهم هيچ جور راه نيومد و ديفر هم نكرد بنابراين نرفتم سراغ گرفتن ويزا. هفته پيش بعد شيش ماه دوباره سفارت بهم زنگ زد و گفت واسه ترم بهار اگه همون پذيرش رو داري بيار ويزاتو بديم ، گفتم متاسفانه دانشگاه جامو نگه نداشت چون مستر اين دانشگاه سالي يه بار و فقط ترم پاييزه، من دوباره بايد از اول پذيرش بگيرم . گفتن پس پروندتون رو ميبنديم و هر اقدام جديدي بايد از اول انجام بشه و يه پرونده جديد باز بشه.امروز زنگ زدن گفتن بيا برگه ريجكتيتو از سفارت بگير ! هرچي گفتم من ريجكت نشدم گفتن اينجا تو كامپيوتر زده پرونده ات ريجكت شده!
    من واقعا نميدونم اين منطقيه يا نه؟
    سوال ديگه ام اينه كه من اگه دوباره پذيرش تحصيلي داشته باشم (الزاما نه همون رشته و نه همون مقطع) مشكلي واسم پيش مياد؟
    آيا كسي كه جوابش ريجكت شده تا چه زماني نميتونه دوباره اقدام كنه؟ محدوديتي هست؟ يا نه؟
    ممنوون ميشم واقعا راهنمايي كنيد
    من كه ديگه از كاراي سفارت سر در نميارم!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي مستر دوم واسه ترم پاييز ٢٠١٥ اقدام كرده بودم و تمام مراحل و شامل پروسه چك امنيتي انجام داده بودم و جواب ويزام بعد از ٢.٥ ماه مثبت اومد و از سفارت زنگ زدن كه جواب درخواستت مثبته، پذيرشت رو بيار و ويزات رو بگير. ولي متاسفانه اين ويزا دوهفته دير اومده بود و به همين خاطر من ثبت نام دانشگاه رو از دست دادم و دانشگاهم هيچ جور راه نيومد و ديفر هم نكرد بنابراين نرفتم سراغ گرفتن ويزا. هفته پيش بعد شيش ماه دوباره سفارت بهم زنگ زد و گفت واسه ترم بهار اگه همون پذيرش رو داري بيار ويزاتو بديم ، گفتم متاسفانه دانشگاه جامو نگه نداشت چون مستر اين دانشگاه سالي يه بار و فقط ترم پاييزه، من دوباره بايد از اول پذيرش بگيرم . گفتن پس پروندتون رو ميبنديم و هر اقدام جديدي بايد از اول انجام بشه و يه پرونده جديد باز بشه.امروز زنگ زدن گفتن بيا برگه ريجكتيتو از سفارت بگير ! هرچي گفتم من ريجكت نشدم گفتن اينجا تو كامپيوتر زده پرونده ات ريجكت شده!
    من واقعا نميدونم اين منطقيه يا نه؟
    سوال ديگه ام اينه كه من اگه دوباره پذيرش تحصيلي داشته باشم (الزاما نه همون رشته و نه همون مقطع) مشكلي واسم پيش مياد؟
    آيا كسي كه جوابش ريجكت شده تا چه زماني نميتونه دوباره اقدام كنه؟ محدوديتي هست؟ يا نه؟
    ممنوون ميشم واقعا راهنمايي كنيد
    من كه ديگه از كاراي سفارت سر در نميارم!!
    درود بر شما؛
    پذیرش جدید مستلزم تشکیل پرونده جدیده، یعنی میبایست دوباره مدارک تحصیلی تون رو ترجمه و به همراه پذیرش جدید وقت مصاحبه بگیرید و مصاحبه بدید.
    در صورت ریجکت شدن امکان اعتراض وجود داره ولی باید دید علت رد شدن رو در نامه چی ذکر کردند. محدودیتی در اقدام برای درخواست مجدد ویزا وجود نداره.
    در خصوص سفارت آلمان هم که واقعا باید گفت رودست تمام اداره جات ایران زده از لحاظ بی نظمی و بی قانونی. صد رحمت به دستگاههای دولتی خودمون. متاسفانه هیچ چهارچوب مشخص و تعریف شده ای برای رد و یا پذیرش ویزا وجود نداره

Junior Member

جهت تجربه اندوزی دوستان،
    دلیل ریجکتی من
    1. مدرک زبان sprechen علیرغم تحویل به باجه نقص مدرک به علت صدور نامه اقامت در دو روز قبلش به مورد اثر قرار نگرفت.
    2. فاصله زمانی از مقطع لیسانس به مدت 11 سال

Banned

سلام دوست عزیز saranr

درمورد ریجکت شدن دلیلش معمولا در زیر فرم تقاضا نوشته میشه

و ممکنه به مدت 6 ماه در سیستم سفارتهای دیگه ثبت بشه

باید ایمیل به دانشگاه مربوطه در المان بفرستید و توضیح بدید که من شکه شدم مدارکم کامل بود ولی سفارت من را رد کرد اونها ایمیل میدن سفارت و با شما در تماس هستن و بعد شما همه مدارکتو را کامل میکنید و در پاکت قارر میدی و در صندوق دم سفارت بندازید منتظر بمونید تا تماس بگیرن

سلام

از طرف دانشگاه بهم ایمیل زدن که درخواستت توسط سفارت توی آلمان رد شده، دلیلش چیه؟ من که مدارکم کامل بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidaskari69 نمایش پست ها
    سلام

از طرف دانشگاه بهم ایمیل زدن که درخواستت توسط سفارت توی آلمان رد شده، دلیلش چیه؟ من که مدارکم کامل بود؟
    قاعدتن باید به شما بگن که دلیلشون چی بوده. اگر که نگفتن بهتره بهشون ایمیل بزنید و ازشون بخواین دلیل یا دلایل رو براتون قید کنن.

Junior Member

پیش فرض رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

درود دوستان گرامی، میخواستم بدون بعد از اعتراض در صورت عدم پذیرش اعتراض تماس میگرندچ یا فقط در صورت پذیرش اعتراض تماس گرفته میشه؟؟؟چون دیروز از سفارت به موبایلم زنگ زدند و من متاسفانه متوجه نشدم.

جهت اطلاع دوستان، از سفارت زنگ زدن و ازم مدرک دوران سربازیم رو خواستن. باید ببرم سفارت، خدا میدونه چی میشه.
    ویرایش توسط omid2015 : June 5th, 2016 در ساعت 02:04 AM دلیل: ترکیب پست ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)