صفحه 157 از 182 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

سلام دوستان. من دو سال پیش لیسانسمو گرفتم و الانم دانشجوی کارشناسی ارشد هستم ترم آخر. پذیرشی که از آلمان دارم برای مستر هم مرتبط هست به رشتم و میشه گفت زیر مجموعش میشه. میخواستم ببینم احتمال ریجکت شدنم هست؟ به نظر شما توی سی وی بنویسم که دانشجوی ارشد هستم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط p000ya نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دو سال پیش لیسانسمو گرفتم و الانم دانشجوی کارشناسی ارشد هستم ترم آخر. پذیرشی که از آلمان دارم برای مستر هم مرتبط هست به رشتم و میشه گفت زیر مجموعش میشه. میخواستم ببینم احتمال ریجکت شدنم هست؟ به نظر شما توی سی وی بنویسم که دانشجوی ارشد هستم یا نه؟
    اگه قصد ندارین ارشدتونو تموم کنین و میخواین ول کنین، به نظرم نگین که دانشجوی ارشد بودین بهتره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

سلام ،‌
    دوستانی که تجربه ی ریجکت شدن ویزای دانشجوئي رو دارند ممکنه راهنمائي کنند من رو :
    ۱- مراحل اعتراض کردن به چه صورته ؟ چه نامه ای یا فرمی رو باید بنویسیم و به کجا بفرستیم ؟ تا کی مهلت داریم و چه مدارکی رو ارائه بدیم ؟
    ۲- این اعتراض تاثیر داره ؟ یعنی بودند دوستانی که رد شده درخواستشون و با اعتراض تونستند ویزا بگیرند ؟ ( دانشجوئی رو عرض میکنم ) .
    ۳- اگر درخواست ویزا ریجکت بشه و ما اعتراض کنیم به نتیجه ، در زمانی که ما باید منتظر جواب اعتراض باشیم ، ممکنه دوباره با یک پذیرش جدید برای یک شهر دیگه درخواست جدیدی بدیم ؟ اگر ممکنه مشکلی پیش نمیآد و تاثیری در جواب نداره ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمائی های مفیدتون
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

سلام

پروسه ی اعتراض به چه نحوی انجام میشه؟ دوستان کسی اطلاعی داره؟
    ممنون
    ویرایش توسط omid2015 : June 26th, 2016 در ساعت 02:04 AM دلیل: انتقال پست

Banned

سلام دوست عزیز Ab0ozar

1.علت ریجکت شدن شما چیه؟
    2.درزیر فرم شما علت ریجکت شدن نوشته میشه طبق قانون فدرال المان باید بهتون بگن
    3.اگر علت ریجک شدن دلیل مدارک کافی نداشتن یا قانع نشدن افسر مصاحبه کننده یا غیره باشه

کلا میتونی به دانشگاه ایمیل بزنی و موضوع رابگی که من کل مدارک را کامل کردم ولی من را ریجیک کردن به من دلیلش را نگفتن بعد منتظر میمونی دانشگاه با سفارت در تهران مکاتبه میکنه و بهت جواب میده
    اگر نقصی مدارک باشه شما باید کل مدارک را از اول دوباره تکمیل کنی و داخل پاکت بذاری و بندازی در صندوق درب پائین سفرت تا منتظر باشی بهت زنگ بزنن

Banned

سلام دوست عزیز saber_ps

اگر مطمئن هستید که ریجکت شدی همون طور که دوستمون گفت زیر فرم دلیلش را مینویسن و طبق قانون فدرال المان باید بهتون بگن

اگر میتونید با کد ملی به اداره پست مرکزی چهار راه لشکر مراجعه کنید شاید پیگیری کنه نامه پستی الان به چه صورت هست

ببخشید ایا شما مجرد هستید اقدام کردید ؟
    چند سال سابقه کار با بیمه دارید؟
    ایا شما زبان المانی بلد هستید یا زبان انگلیسی بلدی؟

برای کار درالمان معمولا سه تا نامه از شرکت المانی براتون باید بیاد
    دعوت نامه
    قرار داد کار
    اجازه کار
    بعد شرکت المانی باید حدود 6 ماه اگهی کنه در روزنامه که من این نیروی کار را میخوام اگر در اون منطقه همچنین کسی نباشه اونوقت میتونه از کشورهای دیگه اقدام کنه چون معمولا اولویت با شهروند خود کشور هست

بعد اگر شمارا خواستن برای کار در المان معمولا سفارت با ذره بین پیگیری میکنه من شاهد بود حتی کارمند های سفارت تماس گرفتن با صاحب کار شرکت در المان که چرا از ایران نیرو گرفتی اون باید مدرک و سند ارائه کنه

کلا سخت میگیرن اما شما باید به شرکتی که در المان شماره خواسته ایمیل بزنی و جریان را توضیح بدی که من را ریجکت کردن ودلیلش را نگفتم مدارک هم کامل بود بعد منتظر بمونی اونها با سفارت در تهران مکاتبه میکنن بهت اطلاع میدن
    ویرایش توسط omid2015 : June 26th, 2016 در ساعت 02:05 AM دلیل: انتقال پست

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

پیش فرض رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز Ab0ozar

1.علت ریجکت شدن شما چیه؟
    2.درزیر فرم شما علت ریجکت شدن نوشته میشه طبق قانون فدرال المان باید بهتون بگن
    3.اگر علت ریجک شدن دلیل مدارک کافی نداشتن یا قانع نشدن افسر مصاحبه کننده یا غیره باشه

کلا میتونی به دانشگاه ایمیل بزنی و موضوع رابگی که من کل مدارک را کامل کردم ولی من را ریجیک کردن به من دلیلش را نگفتن بعد منتظر میمونی دانشگاه با سفارت در تهران مکاتبه میکنه و بهت جواب میده
    اگر نقصی مدارک باشه شما باید کل مدارک را از اول دوباره تکمیل کنی و داخل پاکت بذاری و بندازی در صندوق درب پائین سفرت تا منتظر باشی بهت زنگ بزنن
    هنو نرفتم نامه ریجکتی رو بگیرم که دلیلشو بدونم ، فقط گفتن ریجکت شدی

دوستان کسی اطلاعی داره که وقتی برای دریافت نامه ریجکتی میریم ، تو گذرنامه مهر میزنن ؟
    اگر مهر میزنن تو گذرنامه ، میشه بدون گذرنامه بریم نامه ی ریجکتی رو بگیریم ؟ مثلا با کارت ملی یا شناسنامه .
    آخه من چند وقت دیگه برا اتریش هم وقت مصاحبه دارم
    ویرایش توسط omid2015 : June 26th, 2016 در ساعت 02:07 AM دلیل: ترکیب پست ها
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .

Junior Member

دوستان من یک سوال دارم

من امروز برای ویزای کار کشور آلمان (از سفارت آلمان در کشور فرانسه) اقدام کردم. سفارت آلمان تمام مدارکم رو گرفت و هیچ نقصی در مدارکم نبود و یک شماره رهگیری بهم داد گفتش که از این طریق میتونم با سفارت در تماس باشم و از وضعیت ویزا خبر بگیرم (همچنین گفتن در صورت رد یا قبول شدن ویزا از طریق ایمیل اطلاع میدن). موضوعی که الان کمی برای من عجیب هست اینه که پاسپورت من رو نگرفتن. در صورتی که ویزا اکسپت بشه چطوری ویزا رو توی پاسپورت میزنن؟ یعنی با فرض اینکه ویزام اکسپت بشه، دوباره باید برم سفارت تا ویزا رو توی پاسپورت بچسبونن؟؟؟ چون الان پاسپورت پیش منه.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط man123123 نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم

من امروز برای ویزای کار کشور آلمان (از سفارت آلمان در کشور فرانسه) اقدام کردم. سفارت آلمان تمام مدارکم رو گرفت و هیچ نقصی در مدارکم نبود و یک شماره رهگیری بهم داد گفتش که از این طریق میتونم با سفارت در تماس باشم و از وضعیت ویزا خبر بگیرم (همچنین گفتن در صورت رد یا قبول شدن ویزا از طریق ایمیل اطلاع میدن). موضوعی که الان کمی برای من عجیب هست اینه که پاسپورت من رو نگرفتن. در صورتی که ویزا اکسپت بشه چطوری ویزا رو توی پاسپورت میزنن؟ یعنی با فرض اینکه ویزام اکسپت بشه، دوباره باید برم سفارت تا ویزا رو توی پاسپورت بچسبونن؟؟؟ چون الان پاسپورت پیش منه.

ممنون
    دوست عزیز شما خودت چی فکر میکنید !!!
    آره برای گرفتن ویزا ،‌ اگر جواب مثبت بود ،‌ در تاریخی که مشخص میکنن باید مراجعه کنید به بخش تحویل ویزا ،‌مدارکی رو هم باید ارائه بدید معمولا ( مثل بیمه نامه و ... )‌ ، گذرنامه رو ازتون میگیرند و ویزا رو میچسبونند .
    ولی انصافا این سوال هم خیلی بدیهی بود و هم اینکه اینجا ، جای مطرح کردن این سوال نبود .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    دوست عزیز شما خودت چی فکر میکنید !!!
    آره برای گرفتن ویزا ،‌ اگر جواب مثبت بود ،‌ در تاریخی که مشخص میکنن باید مراجعه کنید به بخش تحویل ویزا ،‌مدارکی رو هم باید ارائه بدید معمولا ( مثل بیمه نامه و ... )‌ ، گذرنامه رو ازتون میگیرند و ویزا رو میچسبونند .
    ولی انصافا این سوال هم خیلی بدیهی بود و هم اینکه اینجا ، جای مطرح کردن این سوال نبود .
    ممنونم از پاسختون.

من چون یکبار از سفارت ایتالیا ویزای دانشجویی گرفته بودم و موقع تشکیل پرونده پاسپورتم رو گرفتن فک کردم این روال برای آلمان هم یکسان هست و موقع تشکیل پرونده پاسپورت رو میگیرن. بازم ممنون واسه پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)