صفحه 159 از 182 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

سلام.

من برای ویزای پیوست اقدام کرده بودم ... ک بعد از 3 ماه درخواستم ریجکت شد.. علتش هم تکمیل نشدن مدارک همسرم بود که قرار بود مدارکش ظرف یکی دو هفته کامل کنه و اونا هم تو این فاصله ریجکت کردن

Junior Member

پیرو صحبت بالا، چه اقدامی باید انجام بدم؟ و اینکه آیا من از اینجا باید اقدام کنم یا همسرم از آلمان برای اعتراض

اعتراض بنویس تو نامه بنویس دلایلت رو که مدارکم کامل شده و این حرفا و اخرش امضا کن بعد یسری کپی از مدارکت رو بزار تو پاکت اگه تهرانی خودت ببر پشت در سفارت یه صندق مشکی رنگ هست بنداز داخلش و منتظر باش.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط matilda324 نمایش پست ها
    پیرو صحبت بالا، چه اقدامی باید انجام بدم؟ و اینکه آیا من از اینجا باید اقدام کنم یا همسرم از آلمان برای اعتراض
    عتراض بنویس تو نامه بنویس دلایلت رو که مدارکم کامل شده و این حرفا و اخرش امضا کن بعد یسری کپی از مدارکت رو بزار تو پاکت اگه تهرانی خودت ببر پشت در سفارت یه صندق مشکی رنگ هست بنداز داخلش و منتظر باش.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezasssssss نمایش پست ها
    عتراض بنویس تو نامه بنویس دلایلت رو که مدارکم کامل شده و این حرفا و اخرش امضا کن بعد یسری کپی از مدارکت رو بزار تو پاکت اگه تهرانی خودت ببر پشت در سفارت یه صندق مشکی رنگ هست بنداز داخلش و منتظر باش.موفق باشید
    همسرم نمیتونه از آلمان پیگیر کنه؟ زودتر به نتیجه نمیرسه از اونجا؟

Banned

سلام matilda324

کلا باید با ایمیل از ایران به المان ارگانی که دعوت نامه فرستاده و اقدام شده اعتراض را تو ضیح بدید و ایممیل کنه و از المان اون ارگان خودش پیگیری میکنه وبهتون جواب میده بستگی به نوع ریجکت داره اگر ناقص بودن پرونده داره میتونه امکان ویزا گرفتنش هست
    اگر قا نع نشدن وغیره اداره مهاجرت المان باشه مشکل میشه اقدام کرد

اگر هم میخواهید از المان اقدام کنید باید به وزارت امور خارجه المان یا به اداره مهاجرت سکونت مراجعه کنه اعتراضی بنویسه و توضیح بده .لی بیششتر به وزارت امورخارجه در المان مربوط میشه

اینکه زودتر به نتیجه برسه نمیشه گفت چ.ن باید مراحلش طی بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

سلام دوستان
    من نامه ی ریجکتیمو گرفتم ، و دلیل هایی رو خوندم که اصلا فکر نمیکردم این ها بشه دلیلی برای ریجکتی!!!
    تحصیلات آکادمیک ضعیف و طولانی ، توانایی زبان کم ، بطوری که پیش بینی میشه شما نمیتونید این دوره تحصیلی رو در آلمان با موفقیت بگذرونید
    عدم اشاره به اینکه این دوره تحصیلی چه مزایایی رو برای شما داره!!! و در آخر هم اینکه بعد از تحصیل اشاره نکردید که مخواهید چیکا کنید ؟
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Banned

سلام Ab0ozar
    دوست عزیز بایت ریجکت شدن متاسفام

اما شما احتمالا نمرات پائینی داشتید یا معدل شما کم بود خودتون بهتر میدونید

یا درزومه CV اشاره نکردید دوره تحصیلی چه مزایایی برای شما داره یا ازتون پرسیدن -اینکه بعد از تحصیل هم اشاره نکردید چی کار میخواهید کنید افسر مصاحبه کننده معمولا ازتون میپرسه و یا شما در رزومه ننوشتید

بهرحال متاسفم ناراحت شدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نامه ی ریجکتیمو گرفتم ، و دلیل هایی رو خوندم که اصلا فکر نمیکردم این ها بشه دلیلی برای ریجکتی!!!
    تحصیلات آکادمیک ضعیف و طولانی ، توانایی زبان کم ، بطوری که پیش بینی میشه شما نمیتونید این دوره تحصیلی رو در آلمان با موفقیت بگذرونید
    عدم اشاره به اینکه این دوره تحصیلی چه مزایایی رو برای شما داره!!! و در آخر هم اینکه بعد از تحصیل اشاره نکردید که مخواهید چیکا کنید ؟
    دوست عزیر.... متاسفم که ریجکت شدین....به نظر من شما تو انگیزه نامه خوب توضیح ندادین که هدفتون از تحصیل چیه و چرا دوره تحصیلتون طولانی شده....شاید متونستین اشاره کنین که همزمان کار میکردین و از ذیدعملی دانشجوی شایسته ای هستین!!....بهتون پیشنهاد مکنم حتما حتما نمره زبان خیلی بالا بگیرین و برای ترم بعد دوباره اقدام کنین...سطح زبان بالا خیلی امتیاز بالایی به حساب میادو میتونه جبران معدل هم کنه....ضمنا سن شما اصلا بالا نیست برای ارشد تا 34 جا دارین ......موفق باشین...

Junior Member

دوستان من برای ویزای دانشجویی میخوام اقدام کنم و پاسپورتم تو زمان مصاحبه 8 ماه اعتبار داره. مشکلی ممکنه برام ایجاد کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)