صفحه 164 از 182 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology B.Cs. Kharazmi university

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط surena_iran256 نمایش پست ها
    سلام
    70 روز بعد از وقت سفارتم، دیروز از سفارت تماس گرفتن و جواب + ویزای من اومد. ولی چون ددلاین ثبت نام دانشگاه تموم شده، گفتن باید ادمیشن جدید ببرم، تا یک ماه هم فرصت دادن.
    با دانشگاه صحبت کردم گفتن امکانش نیست، چون فقط ترم زمستان ثبت نام میکنن.
    کسی راهی به ذهنش میرسه که بتونم ازین ویزا استفاده کنم؟
    آیا رشته ای که باید مجدد ادمیشن بگیرم که بتونم از همین ویزا استفاده کنم باید همینی باشه که دفعه قبل رفتم مصاحبه؟ اگه رشته، یا شهر فرق کنه، ویزا داده نمیشه؟؟
    سپاس
    سلام این رو میشه بیشتر توضیح بدین و نتیجه کارتون رو هم هر وقت گرفتید لطفا بگین.

Senior Member

سلام
    1-کسی اطلاع داره جواب اعتراض معمولا چقدر طول میکشه تا بیاد؟ من حدود 3 هفته پیش و کارفرمام 1 ماه پیش اعتراض کردیم.
    2- الان با توجه به اینکه در تعطیلات هستد ایا این مدت تعطیلات هم حساب میشه یا نه؟
    3-من امروز با سفارت تماس گرفتم گفتند پروندت دوباره باز شده و در حال بررسیه ولی گفت کنسول رفته تعطیلات. کسی میدونه کنسول کی از تعطیلات بر میگرده؟

Senior Member

سلام دوستان چند تا سوال دارم لطفا جواب بدید
    1- مدت زمان بررسی اعتراض چقدر هست؟
    2- ایا در طول زمان بررسی اعتراض پرونده دوباره به المان ( اداره اقامت) فرستاده میشه یا نه؟ به فرض اینکه در زمان اصلی بررسی ویزا ( یعنی زمانی که درخواست اولیه دادیم) پرونده به اداره اقامت فرستاده نشده باشه.
    3- ایا مدت زمان بررسی اعتراض شامل بررسی پرونده در سفارت و اداره اقامت هست یا نه؟ اگه نه مجموعا چقدر طول میکشه که جواب نهایی مشخص بشه؟
    4- بعد از مشخص شدن نتیجه اعتراض در صورت مثبت بودن چطور اطلاع میدن؟ در صورت منفی بودن چجوری اطلاع میدن؟

Junior Member

سلام
    ۱- مدت زمان خاصی نداره. معمولا اولویت با پرونده های موجود هست و هر وقت کنسول وقت کنه میره سراغ پرونده های اعتراضی.شما از وقتی که پرونده دوباره باز میشه احداقل ۳ ماه و حداکثر ۵ یا ۶ ماه در نظر بگیر.
    ۲-اگه یک بار به اداره اقامت فرستاده باشن و جواب مثبت بوده دیگه نمیفرستن.
    ۳-این مدت زمانی که بالا خدمتتون گفتم شامل هر دو میشه هم اداره اقامت هم سفارت.
    ۴-اگه مثبت باشه که یا تو سایت میزنن یا تلفن . اگرم منفی باشه یا نامه میفرستن یا اگه تلفنی بپرسید بهتون میگن احتمالا.
    موفق باشید.

Senior Member

سلام دوستان چند تا سوال دارم

1- من الان نزدیک 45 روز هست که به رد ویزام اعتراض زدم هر بار که زنگ میزنم سفارت میگن پروندت دست بررسیه باید صبر کنی تا جواب بدن. به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم ؟ کی جواب میدن؟
    2-دیروز یک نامه جدید از المان (کارفرمام) به دستم رسیده که نوع ویزایی که نیاز هست من بگیرم تا بتونم کار کنم رو مشخص کردند. از انجایی که من 45 روز پیش اعتراض زدم و پروندم داره بررسی میشه میتونم این نامه هم الان برای سفارت بفرستم بگم ضمیمه مدارک اعتراضیم بکنند یا نه؟ ایا سفارت قبول میکنه الان وسط کار تو این مقطع زمانی یک نامه دیگه بگیره؟
    ویرایش توسط payam01 : January 20th, 2017 در ساعت 04:24 PM

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال دارم

1- من الان نزدیک 45 روز هست که به رد ویزام اعتراض زدم هر بار که زنگ میزنم سفارت میگن پروندت دست بررسیه باید صبر کنی تا جواب بدن. به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم ؟ کی جواب میدن؟
    2-دیروز یک نامه جدید از المان (کارفرمام) به دستم رسیده که نوع ویزایی که نیاز هست من بگیرم تا بتونم کار کنم رو مشخص کردند. از انجایی که من 45 روز پیش اعتراض زدم و پروندم داره بررسی میشه میتونم این نامه هم الان برای سفارت بفرستم بگم ضمیمه مدارک اعتراضیم بکنند یا نه؟ ایا سفارت قبول میکنه الان وسط کار تو این مقطع زمانی یک نامه دیگه بگیره؟
    سوال اول رو واقعا نظری ندارم. اما برای قسمت دوم من بودم می فرستادم. نهایتا قبول نمی کنند دیگه. تلاشش ضرری نداره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    سوال اول رو واقعا نظری ندارم. اما برای قسمت دوم من بودم می فرستادم. نهایتا قبول نمی کنند دیگه. تلاشش ضرری نداره.
    ممنون

چون دیروز نامه ایی از المان بدستم رسید که کارفرمام رفته از اداره کار سووال کرده و بهش گفتند باید سفارت این ویزا رو بهم بده.

Senior Member

سلام دوستان

کسی یک راهکار عملی داره که بدونیم پرونده اعتراضمون دقیقا در مرحله ایی هست؟ چون من هر بار که زنگ میزنم سفارت میگن در دست بررسیه باید صبر کنید.خودمون اطلاع میدیم. وقتی میپرسم پروندم کجاست تو سفارته یا فرستادید اداره اقامت جواب نمیدن. به نظرتون از کجا میشه فهمید پروندم کجاست؟ اداره اقامته یا تو سفارت؟ من تا حالا با اداره اقامت مکاتبه نکردم و ترجیح میدم تا حد امکان مکاتبه نکنم
    ایا به نظرتون بعد از حدود 50 روز از اعتراض میشه پرونده هنوز تو سفارت در دست بررسی باشه ؟ یا فرستادن اداره اقامت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر -

سلام دوستان
    1-کسی ایمیل اداره مهاجرت براونشوایگ رو داره ؟
    2-یکی از دوستای من هفته پیش از براونشوایگ ریجکت شد متاسفانه , و الان میخواد پیگیری کنه که از کجا ریجکت شده از آلمان یا از سفارت ، آیا اصلا مهمه که از کجا ریجکت شده چون میخواد دوباره اقدام کنه .. دلیل ریجکت شدن رو نوشتن تحصیلات آکادمیک خوب نبوده .. چطور میشه این دلیل رو برطرف کرد و دوباره اقدام کرد؟ به نظرتون دوباره برای همین براونشوایگ اقدام کنه یا اینکه پذیرش بوخوم هم داره مدارکشو بفرسته برای اونجا؟ آیا اگه اعتراض کنه به نتیجه میرسه ؟
    دوستا اگه اطلاعی و تجربه ای دارید ممنون میشم بفرمایید....

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eelhamm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-کسی ایمیل اداره مهاجرت براونشوایگ رو داره ؟
    2-یکی از دوستای من هفته پیش از براونشوایگ ریجکت شد متاسفانه , و الان میخواد پیگیری کنه که از کجا ریجکت شده از آلمان یا از سفارت ، آیا اصلا مهمه که از کجا ریجکت شده چون میخواد دوباره اقدام کنه .. دلیل ریجکت شدن رو نوشتن تحصیلات آکادمیک خوب نبوده .. چطور میشه این دلیل رو برطرف کرد و دوباره اقدام کرد؟ به نظرتون دوباره برای همین براونشوایگ اقدام کنه یا اینکه پذیرش بوخوم هم داره مدارکشو بفرسته برای اونجا؟ آیا اگه اعتراض کنه به نتیجه میرسه ؟
    دوستا اگه اطلاعی و تجربه ای دارید ممنون میشم بفرمایید....
    خوب دوباره اقدام کنن که باز ریجکت می شن. باید مواردی که به عنوان دلیل ذکر شده حل بشه اگر قابل حل هست.
    خوب نبودن تحصیلات اکادمیک رو فکر نمی کنم بشه کاریش کرد. سفارت احتمالا برداشتش این بوده که هدف دوست شما مهاجرت و زندگی در آلمان هست و نه تحصیل. نمرات و سابقه تحصیل تا حدی مهم هست و کسی که می خواد ادامه تحصیل بده اصولا باید تحصیلات قبلیش هم تا حدی مناسب باشه و نمرات خوبی داشته باشه. شاید بشه اعتراض داد یا بعد از مدتی دوباره اقدام کرد و مدارک بیشتری مبنی بر برگشت ارائه کرد. همینطور یک انگیزه نامه بهتر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)